نوروز مبارک با تبریک سال نو

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نوروز مبارک با تبریک سال نو

یک شاخه رز سفید تقدیم تو باد رقصیدن شاخ بید تقدیم تو باد تنها دل ساده ایست دارایی ما آن هم شب عید تقدیم تو باد

سال نو، بهترین بهانه است، بهترین بهانه برای نو شدن، برای تغییر و تحول در عادتها، طرز فکر و نگاهمان به زندگی سالی دیگر از عمر مان گذشت، امید که حاصلی خوب و با ارزش برداشته باشیم. سالی تازه را آغاز می کنیم با امید به لطف پروردگار، که در مسیر رسیدن به اهدافمان درزندگی ما را هدایت فرماید. گام هایی که دیروز بر داشتتیم باید که در سال جدید بلند تر و محکم تر بر داشته شوند تا ما را در راه خودشکوفائی که شاید مهمترین هدف هر انسان در زندگیش باشد راهنما و نقشه راه باشند. خودشکوفائی نقطه ای است که فرد درآن باید مهمترین کار زندگیش را به انجام برساند، آنچه شاید هدف از خلقت اوست، بنابراین خود شکوفائی جائی است که خود را به نمایش عام می گذاری و چه خوب که آن را در مسیر تحقق انسانیت در جامعه خود بکاربندی

برای همه دوستان سلامتی و موفقیت روزافزون در سال جدید از درگاه ایزد منان خواستارم

اگر کسی از این بنده حقیر ناراحت شده با قلم لطف و بزرگواری بر این خبط و خطا خط بکشه و اون رو به حساب جوانی بنده بگذاره

[="darkgreen"]باتشکر از جناب حبیب الله بابت ثبت تاپیک مزبور
بنده هم ضمن عرض تبریک این ایام سعید
سال خوب و خوشی را برای همه تون آرزومندم
واز همین تاپیک اگر طول مدت باعث کدورت ورنجش خاطری شدم[="red"] حلالیت[/] می طلبم
سال خوب وخوشی رو داشته باشید.[/]

سلام ، من هم سال نو رو به همه تبریک می گم ، امیدوارم اگر باعث رنجش و کدورت کسی شدم منو عفو بفرمایییدددد

همه را ببخشید و افکار مهر آمیز خود را نثار مردم دنیا سازید

و بگویید :

من آزادانه و با خلوص نیت همه را می بخشم و انسانی آزاده هستم و معنی
این کار خود را که حقیقتی در آن هست می دانم.

آنگاه هر قید و بند و تنگنا را از سراچه ذهن و روح خود برانید و پراکنده سازید.

وقتی آن چه داریم می بخشیم آن چه نیازمندیم دریافت خواهیم کرد

من هم به نوبه خودم اگر دلی را آزردم با حرفی و یا سخنی و یا نوشته ای از همه شما بزرگان حلالیت می طلبم چرا که می گن ببخشش از بزرگتر هاست

برای همه شما عزیزان سالی سرشار از برکت و موفقیت آرزو دارم

انشاالله همگی عیدیمون رو از دستان مبارک امام زمان عج بگیریم و سر سفره ی ولایت امام زمان (عج)جشن نوروز را برپا کنیم

یا علی

در اين روزهاي با طراوت مرا به خاطر محبتي كه از شما در دلم بودم ولي ان را ابراز نكردم ببخشيد.عيدتون مبارك

:Rose:پيامبر اکرم (صلی الله علیه وآله وسلم) : باديدن بهار قيامت را بسيار ياد کنيد.:Rose:

دوستان اگر از جانب من بدی دیدید به بزرگواری خود، بنده را ببخشید از همه ی دوستان هم بابت لطف هایی که به من داشتند کمال تشکر را دارم و امیدوارم سال خوب و پر برکتی را در سایه ی عنایت امام زمان(عج) و در کنار خانواده آغاز کنید .

روزهاتان پرتقالی باد!

:Gol:سلام دوستان گلم:Gol:

:Gol:مرسی از حبیب الله عزیز بابت تاپیک تبریک:Gol:

:Gol:پیشاپیش خدمت تمام دوستان تبریک میگم سال نو را و برای همه آرزوی موفقیت دارم :Gol:

باسلام:Gol:

:Gol:بنده هم ضمن تبریک سال نو به همۀ دوستان عزیز و آرزوی سلامتی و بهروزی و توفیق، ملتمس دعای خیر همۀ شما خوبان هستم و بعون الله تعالی، دعاگوی شما در حرم ارباب علی بن موسی الرضا (ع) بوده و ابلاغ سلام مخصوص اهالی گرم و صمیمی "اسک دین" را به حضرتش، بر خویش فرض می دانم.:Gol:

ضمناً اگر در خلال انجام وظیفه، با کلامی و یا رفتاری، قلبی را از خویش مکدر ساخته ام، با همۀ وجود حلالیت می طلبم،:hamdel:

اگر چه به اقتضای کار و انجام وظیفه تکرار آن منتفی نیست.:Sokhan:

ابیات زیر، که آخرین سرودۀ حقیر است را به همراه :Gol:سبدی:Gol::Gol:از :Gol::Gol:گل:Gol::Gol::Gol:، به همۀ شما خوبان تقدیم می کنم:

پایین شده ایم تا که بالا برویم:Gol: قطره شده ایم تا به دریا برویم

اینجا شده ایم اگر، به حکم ازلی است:Gol: اینها همه زین روست که آنجا برویم

اینجا نبود سرای ماندن آری:Gol: باید ز دَنی به عرش اعلی برویم

این ناقه نه با کسی به قوم و خویشی است:Gol: ناچار ببایست ز دنیا برویم

امروز اگر نگشت نوبت، بی شک:Gol: بی هیچ درنگی همه فردا برویم.

پیروز و سربلند باشید:Gol:

یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند
یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم
که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد
یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم
چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باشد

یک ساعت به عید مانده خودم تک تنها توی باشگاه هستم

عید همگی مبارک

عید همه دوستان مخصوصا دوست گرامی حبیب الله مبارک

موضوع قفل شده است