***تداوم راه شهدا در کلام شهیدان***

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
***تداوم راه شهدا در کلام شهیدان***

خواهرم! به عنوان یك فرد مسلمان، و به عنوان برادر كوچك‏تر به شما مى‏گویم، نكند از امر خدا فراموش كنید. شهید محمد حسن قلى زاده

برادران شهید! به یاد خدا باشید. و در راه او قدم بردارید.شهید اسماعیل كاظمى

خواهرم! دَرست را فراموش نكن. و همیشه به یاد خدا باش. و خدا را همیشه و در همه حال و در همه كار یاد كن. چه در سختى و چه در شادى. شهید حسن نصرآبادى

تقواى خدا را پیشه كنید، از حرام خدا دورى کنید و حلال او را شكرگزار باشید. نعمت‏هاى مادى و معنوى حق تعالى را به یاد آورید. و قدر نعمات بى‏پایانش را بدانید. خدا را در همه حال ناظر اعمال خود بدانید. و در پیشگاه او معصیت نكنید. و بدانید كه مسافرید. و همیشه در حال حركت و روانه به سوى او هستید. شهید سیدحسن میررضوى

سخنى با برادران عزیز ارتشى: اى برادران و بازوان پرتوان اسلام! سعى كنید تزكیۀ نفس داشته باشید. روحتان را با تعالیم حیات بخش اسلام صیقل دهید. زنگارهاى شیطانى را از قلبتان بزدایید. شهید محمدرضا حسینى

با تو برادر عزیز بازارى! بدانید كه خداوند بر ذره ذره كارهاى ما آگاه است و باید جواب بدهیم، پس بیدار باش. شهید حسین قاینى

به برادرانم سفارش مى‏كنم، همیشه منادى حق باشید. و از هیچ چیز نهراسید. و تن به ستم ندهید. و در راه خدا حركت كنید. و دشمن را فراموش نكنید. شهید محمدرضا حسینى

از شما اى خواهر بزرگتر و گرامی‏ام درخواست دارم وقتى من شهید شدم، ان‏شاءالله با اعمال و رفتار و گفتار زینبى‏تان، مشتى محكم بر دهان امپریالیزم و یاوه سرایان بكوبید و بچه‏هایت را هم طورى تربیت كنى تا روزى كه بزرگ شدند، اسلحه‏ى بر زمین افتاده‏ى مرا بردارند و راهى را كه من نتوانستم به پایان برسانم، ان‏شاءالله آن‏ها به پایان برسانند و به آنها بگو: دائى كوچك‏ترشان، منتظر اقدامات آن‏ها در جهت خدمت به اسلام است. شهید مجتبى عالم كار

فرزندان شهدا كه امیدهاى آینده‏ى انقلاب هستید! هدف پدر و راه پدر را هرگز فراموش نكنید، بلكه باید با در خدمت اسلام بودنتان، هر چه بیشتر، باعث سرافرازى و اعتلاى دین مقدس اسلام در سراسر جهان باشید كه چشم و امید رهبر و انقلاب و مستضعفان، شما نونهالان هستید. شهید سیدعلى پورهادى

باید راه این شهیدان را ادامه بدهیم تا با خون خود، نهال اسلام را بار دیگر زنده نمائیم و عاشورایى دیگر به وجود آوریم: «كل یوم عاشورا و كل ارض كربلا» شهید رمضانعلى ماروسى

پیام من این است كه برادرانم اسلحه ‏ى من را به زمین نگذارند. اگر من شهید شدم، راه من را ادامه دهند. شهید رضا چنارانى

خواهرانم! از این كه من در این راه فدا شدم، هیچ‏گونه ناراحتى به خود راه ندهید، زیرا كه من به راهى رفتم كه خودم انتخاب كرده بودم و آن راه، راه شهیدان بزرگى چون سرور شهیدان، بوده است. شهید سید على متقیان سعدآبادى

از عموم دوستان و عزیزانى كه هر كدام به نحوى با این جانب مراودت داشته‏اند نیز مى‏خواهم... فقط اگر مى‏خواهند احترامى به خون شهدا بگذارند، راه شهدا را ادامه دهند، جبهه را خالى نگذارند و مباد آن كه امام را خداى ناخواسته تنها بگذارند كه اگر چنین بشود، تمام این زحمات و خون‏هاى پاك، هدر رفته است. شهید گل محمد غزنوى

از امت شهید پرور ایران درخواست مى‏كنم كه پشت جبهه ‏ها را خالى نگذارند و با حضور خود در كلیه ‏ى فعالیت‏هاى اسلامى، به جهان ثابت كنند كه دنباله ‏رو شهدا هستند. شهید رضا قادرى

به فرمان رهبر، لبیك گفته و با تمام قدرت، از دین و میهن اسلامى دفاع كنیم، زیرا مدیون شهدا هستیم و باید ادامه دهنده ى راه آن‏ها باشیم. شهید احمدتقى آبادى

اگر شهادت نصیب من شد، همچون كوه، استوار باشید. در برابر هر مشكلى مقاومت كنید و ادامه دهنده‏ى خط سرخ شهیدان باشید. شهید احمد عابدى

قدر امام را بدانید و راه شهیدان را ادامه دهید كه این بار بزرگ، بردوش شما امت شهیدپرور گذاشته شده است. شهید محمدتقى عارف‏خانى

تا پیروزى اسلام بر كفار، در جبهه خواهم ماند... پس از شهادت من، سنگر را خالى نكنید و راه مرا ادامه دهید. شهید الله‏یار سرایانى ایورى

شهدا، هدیه ‏هایى هستند در راه خداوند و شما اى بازماندگان شهدا! راه آن‏ها را ادامه دهید و زینبى عمل كنید كه اسلام، به شاهدان زنده، نیاز دارد. شهید حسین دستجردى

اگر خداوند، فیض عظماى شهادت را نصیبم نمود، نگذارید سلاحم بر زمین بماند، اسلحه‏ام را به دوش بگیرید و جاى خالى‏ام را در جبهه‏ ها پر نمایید. شهید على گلستانى

سعى كنید روى خون شهدا، پا نگذارید كه حرمت آن، كمتر از خط قرآن نیست. شهید محمد مهاجرانى

اى مردم همیشه در صحنه! امام را تنها نگذارید و راه شهدا را ادامه بدهید. به خدا قسم كه این راه، راه حسین(ع) است. شهید محمد شورگشتى

اگر من شهید شدم برادر دیگرى سلاح مرا دست گیرد و حسین ‏وار بجنگد و نگذار كه دشمن بر خاك و زمین ایران غلبه پیدا كند. شهید ناصر خاكى

اى برادر! ما به وظیفه‏ ى اسلامى خودمان عمل كردیم ولى این راه احتیاج به ایثار و نیرو دارد بر شماست كه اسلحه افتاده شهدا را بر زمین نگذارید، مبادا كار دنیا و زندگى دنیا شما را به خود مشغول كند و غافل بمانید. شهید حسین خواجگى

خانواده‏ى گرامیم، خودتان بهتر مى‏دانید، كه همگى آن‏ها كه در این راه شهید شدند از جان خود گذشتند، اگر ما بخواهیم اسلام زنده بماند باید راه آن‏ها را ادامه بدهیم، و این كه آن‏ها همانند یك اقیانوسى مى‏باشند كه خون این حقیر حتى به اندازه یك قطره از آن به شمار نمى‏آید. شهید محمدعلى رحیمى

برادران نیز ادامه دهنده ‏ى راه شهدا باشند و در این میان آن‏هایى كه نسبت به جنگ و مسایل آن بى تفاوتند، دنبال جنازه‏ام راه نروند. شهید حسین خواجگى

همسرم! از شما شرمنده هستم، اما اگر فرزندم را بزرگ كردى به او بگو كه پدرش در چه راهى حركت كرد و چگونه به هدفش رسید. شهید حشمت رضایى

اسلحه ‏هاى افتاده از دست شهیدان را به دست گیرید، تا راهشان را تداوم بخشید و مبارزه را تا نابودى تمام ظالمان و رهایى مستضعفان از چنگال دژخیمان در سراسر جهان ادامه دهید. شهید پرویز محمدى

برادران عزیز، تنها وصیتى كه به شما دارم این است، بعد از من یك لحظه از پاى ننشینید، تفنگ به زمین افتاده‏ى مرا بردارید كه دشمن از مرگ من خوشحال نشود. شهید هاشم حسینى

برادران! تنها تذكر این كه، نگذارید كه خون شهدایمان پایمال گردد. شهید عباس معین

برادرانم، امیدوارم كه شما ادامه‏دهندگان راه شهدا باشید. على محمد خرسندى

اگر براى من گریه كنید من ناراحت می‏شوم و نزد خداوند مسئولید، پس اگر می‏خواهید راه مرا ادامه دهید. شهید عبدالرضا زیبایى

از برادرانم هم مى‏خواهم كه جبهه را خالى نكنند خون این همه شهید را پایمال نكنند و گول این منافقان را نخورند. شهید صفر عابدى

با شركت در راهپیمایی‏ها و با شركت در مراسم عزادارى با دادن هدیه به رزمندگان را هم را ادامه دهید. شهید عبدالرضا زیبایى

از همه مى‏خواهم كه وصیت نامه ‏هاى شهدا و پیام‏هاى آن‏ها را بخوانند و به آن عمل كنند چون شهیدان حق زیادى بر گردن شما مردم دارند. شهید غلامعلى یزدى

با شعار اللّه اكبر و مشت‏هاى گره كرده توطئه ‏هایشان را در نطفه خفه كنید، چون جنگ اینك در رأس امور است و سنگرها را خالى نگذارید تا خدا نكرده خون شهدا هدر نرود و مدیون خونشان نگردید. شهید سیدقربان آسایش

دیگر برادرانم را همچون من تربیت كنى تا راه برادرشان را ادامه دهد و نگذارند كه سنگر برادرشان خالى باشد و اسلحه به زمین افتاده برادرانشان را به دوش كشند و راه شهیدان را ادامه دهند. شهید على احمدزاده

دوستانى داشته ‏اید كه یا شهید و یا اسیر و یا معلول شده ‏اند، چشمشان به شما است كه چگونه راه آن‏ها ادامه خواهید داد. آیا آن‏ها را فراموش كرده ‏اید؟ شهید نوراله احمدیان

آرى اى امت قهرمان و شهیدپرور، همان طورى كه امام عظیم ‏الشأن فرموده است تا مستكبر است مستضعف باید خون بدهد. اینك بر هر فرد مسلمان واجب است كه این راه گلگون كفنان و به خاك خفتگان ابدیت كه خود راهشان را انتخاب كرده ‏اند ادامه داده. شهید نبى ایوبى راد

این جنگ، جنگ بین كفر و اسلام است و براساس وظیفه‏ ى اسلامى، در جنگ بر علیه كفر صدامى شركت مى‏كنم... چنانچه من شهید شدم، راه مرا ادامه دهید. شهید رمضانعلى بدره‏جو

پدرم! من این بار كه مى‏خواهم به جبهه بروم، به من الهام شده است كه شهید مى‏شوم. اگر شهید شدم، سنگر مرا خالى نكنید و برادرانم! سلاح مرا بر زمین نگذارید و راه مرا ادامه دهید. همه به یاد خدا باشید و ارتباطتان با خدا باشد. شهید براتعلى قنبر پور

مادران و خواهران، باید پیام رسان خون شهیدان باشند. شهید فرامرز حسینى

اى خواهران عزیز! همچون زینب(ع) راه برادر خویش را ادامه دهید. شهید ابوالفضل نعمتى

اگر فرزندم پسر شد، نامش را ابراهیم بگذارید تا ابراهیم ‏وار راه مرا ادامه دهد، لباس‏هاى رزم بپوشد و راه من را ادامه دهد. شهید رمضان عبدالعلى زاده

دوستانم! از شما مى‏خواهم كه مرا ببخشید و جاى مرا چه در دانشگاه و چه در جبهه، پر كنید و همیشه، ذكرتان را خدا قرار دهید. شهید سیدحسین حسینى

برادر عزیزم! اسلحه ‏ام را برگیر و راه من را ادامه بده و به دوستانم بگو كه آن‏ها هم در این راه، گام بردارند. در تبلیغ اسلام و انقلاب و خط امام و مبارزه‏ى قاطع با شرك و نفاق، لحظ ‏اى از تلاش بازنایستید و خودتان و اعمالتان را كه همیشه در محضر خدا هستید، بفهمید و بدانید كه هر نفسى كه مى‏كشید گامى استوار به سوى مرگ است. شهید حمیدرضا سلامت

و حال اى مردم رنج كشیده و شهید داده! مبادا خون شهیدان را پایمال كنید و مبادا این انقلاب اسلامى را از دست بدهید. به قدرى خون داده شده تا این انقلاب به ثمر رسیده و حال، وظیفه‏ ى شما، نگهدارى آن است. با مخالفان این انقلاب، مبارزه كنید و نگذارید كه دشمن، كوچكترین ضربه‏اى به این انقلاب عزیزمان بزند. شهید حجت ا... توسلى

تنها خواهشى كه از شما دارم این است كه راهم را ادامه دهید و نگذارید كه كوچك‏ترین ضربه ‏اى به انقلاب عزیزمان بخورد. شهید حبیب ا... غلامپور

برادران، اگر خون مرا نادیده بگیرید و فراموش کنید درعالم برزخ جلوی شما را خواهم گرفت که با خون من چه کرده اید.شهید صفدر صفدری

برادر... شما هم همان راه من که راه انبیاء و اولیاء است ادامه دهید و هیچوقت پشت سر کسی غیبت نکنید. شهید حسن حسین زاده

این جنگ را تازمانی به پیش ببرید تا تمام پایهای ظلم و فساد از بین برود و پرچم توحید را درسراسر گیتی به اهتزاز درآورید و راه شهیدان را ادامه دهید که مبادا خون شهیدان پایمال شود. شهید حسین یادخواه

پس شما افتخار کنید که همچنان فرزند درراه خدا می رود و به برادرانم بگوئید که راه خداوند را ادامه بدهند و امام عزیزمان را تنها نگذارند و راهش را پیش کنند. شهید حسن محمدزاده

پس اگر شما پدر مرا روانۀ کربلا کردید تا درراه اسلام و خدا جان خود را فدا کنم پس دیگر ناراحتی ندارد، دیگر بی تابی ندارد، چه افتخاری بالاتر از اینکه کسی فرزندش را فدای اسلام حسین(ع) کرده باشد. شما باید تداوم بخش راه خون شهیدان باشید و با رفتار خوب جامعه را بسازید و استمراردهندۀ خدا باشید و ولایت فقیه که همان خداوند است باشید. شهید حسین محمدزاده

برادران! راه شهدا و هدف آنان را هیچ گاه از یاد نبرید، كه راه و هدف اینان همان راه و هدف حسین و اولیاى خداست. شهید حسن پارسا

راه مرا ادامه دهید، كه این راه، راه حق است. شهید احمدرضا تركانلو

حسینم را بگویید، كه پدرت در راه حسین (ع) رفت و تو نیز باید در این راه گام بردارى، راه پدر شهیدت را هموار و استمرار بخشى و انتقام خون به ناحق ریخته‏اش را از مزدوران كافر بگیرى و تا تحقق اهداف پاك شهیدان هرگز از پا ننشینى. شهید حسن محقر

برادرانم! پرچم به خون ایستاده مرا در برگیرید و به پیش بتازید كه نعره آسمان و نعره شیر در هم آمیخته و شما در معركه مى‏تازید، چون وعده‏ ى خدا نزدیك است. شهید احمد برنده

از ورزشكاران تقاضا دارم كه ادامه ‏دهندگان راه من باشند و فوتبال را وسیله قرار ندهند. شهید مجید حسین پور

برادرانم! راه مرا ادامه دهید. شهید عبدالحسین توكلى

مادران و خواهران عزیز، شما باید پیام رسان خون شهیدان باشید. شهید فرامرز حسینى

شهدا انتظار آن را دارند كه راه آنان را ادامه دهید. شهید عباس حسین یاقوتى

دوستان و همكلاسان عزیز، من راهى را رفتم كه حسین(ع) رفت. جان دادم كه تا جانان بماند. از شما مى‏خواهم كه راه مرا ادامه دهید و نگذارید كه تفنگم بر زمین بماند. شهید محمدحسین حقانى ولى پور

مردم شهید پرور ایران! از شما خواهانم كه همان طور كه سلاح رزمندگان كه در جبهه‏ ها شهید شده ‏اند به زمین نیفتاده، نگذارید كه به زمین بیفتد. شهید محمدرضا صالحى

برادران و خواهرانم، شما امید آینده ‏ى انقلاب اسلامى هستید وارثان خون حسین (ع) و خون شهیدان. و راه شهیدان را ادامه دهید، همچنان كه تا حالا ادامه دادید. شهید فرهاد حسن زاده

برادران عزیز، امیدوارم كه راه من، و فرزندانتان را ادامه دهید و نگذارید كه اسلحه‏ى من بر روى زمین بیفتد. شهید حسین حمزوى

برادرانم، از شما میخواهم راه مرا ادامه دهید و نگذارید اسلحه‏ ى من بر زمین بماند. شهید حیدر تیرافكن

خواهران و برادرانم و كسانى كه راه مرا ادامه مى‏دهند، ادامه دهنده ى راهم باشید. شهید محمدعلى ثابت مقدم

پیرو ولایت فقیه باشید، راه شهدا را ادامه دهید و با این كار مشت محكمى بر دهان استكبار بزنید. شهید احسان رنجبر

به خون شهدا بسیار احترام بگذارید. شهید برات محمد روزفراخ

حسینم را بگو كه پدرت به راه حسین رفت و تو نیز باید در این راه گام بردارى. شهید محمد حصارى

اى پدرجان، راه مرا ادامه بدهید و برادر كوچكم را بگویید، كه راه مرا ادامه بدهد. شهید محمد حصارى

راه شهیدان را ادامه دهید تا اسلام عزیز زنده بماند. شهید عباس محرابى

خون شهدا را پاس دارید و كارى نكنید مدیون خون شهدا شوید چون انقلاب اسلامى از خون این عزیزان به این جا رسیده است. شهید براتعلى كمالى

عده ‏اى از انسان‏هاى فداكار، از جان و تمام هستى خود گذشتند، عده ‏اى نیز باید همراه با اندوه و غم، اما با قامت‏هاى استوار و قدم‏هاى بس بلند، راه این دلاوران را ادامه دهند. شهید نورالله جعفرى

برادران! شما رسالتى بزرگ را عهده ‏دار هستید، پس باید خوب توجه نمایید كه عده ‏اى از این عزیزان رفتند و مى‏روند و آن‏ها از بزرگ‏ترین خواسته‏ هاى موجود در فكر و اندیشه خود گذشتند و یك راه را انتخاب كردند، عروج و پرواز به سوى معبود و معشوق خود. شهید عبدالله جعفرى

برادرانم، اگر پروردگار عزیز عنایتى فرمود و در جوار شهدا قرار گرفتم. برایم گریه نكنید، بلكه استوارتر و با قامتى بلند مبارزه را ادامه دهید. شهید عبدالله جعفرى

برادرجان! راه اسلام را ادامه دهید و محكم و استوار به جنگ و انقلاب تداوم بخشید.

برادرانم، شما راه مرا ادامه دهید و وصیت‏نامه ‏ام را با قامتى راسخ و كوبنده بخوانید. شهید رضا پرسیا

فرزندم عباس! اگر سلاح من بر زمین افتاد، مبادا به دست دیگران بیفتند، همچون من جانشین من باشى و راه من را ادامه دهید. شهید رجبعلى بهروز

راه من را ادامه دهید تا در قیامت در پیشگاه حضرت احدیت مسئول نباشید. شهید رجبعلى بهروز

[=arial]وصیت نامه شهید غلامعلی پیچک
[=arial]
1. جنازه مرا بر روی مین ها بیاندازید، تا منافقین فکر نکنند، ما در راه خدا از جنازه مان دریغ داریم، به دامادیِِ دو ماهه من نگریید، دامادیِ بزرگی در پیش دارم.
[=arial]
2. خدا کند که حکومت سرنگون گردد، اما منحرف نگردد، چون انحراف، خیانت به خون شهداست. بگذارید بگویند حکومت دیگری هم به جز حکومت علی (ع) بود به نام خمینی که با هیچ ناحقی نساخت تا سرنگون شد، ما از سرنگونی نمی هراسیم بلکه از انحراف می ترسیم.
[=arial]

3. مسئولیت ما مسئولیت تاریخ است. بگذارید بگویند حکومت دیگری بعد از حکومت علی بود به اسم حکومت خمینی که با هیچ ناحقی نساخت تا یرنگون شد . ما از سر نگونی نمیترسیم. از انحراف میترسیم.

[=arial]
[=arial]به نظر من که جمله کم نظیری است اما واقعا تفکر مسئولین امروز ما هم همین است ؟؟؟؟[=arial]

[=arial]4. من در این راهی که انتخاب کرده ام، سختی بسیار کشیده ام؛ خیلی محرومیت ها لمس نموده ام.[=arial]همه ی هدفم این است که زحماتم از بین نرود.[=arial]از خدا می خواهم که حتماً این کارها را از من قبول کند و اجرم را بدهد.[=arial] اجر من تنها با شهادت ادا می شود و اگر در این راه شهید نشوم، همه زحماتم هدر رفته است.

[SPOILER]
[=arial]به خودمان که می نگرم گمان می کنم ما از نسلی دیگریم!!!!![/SPOILER][=arial]

شهید احمد علی نیری:

قرآن، قرآن را فراموش نکنید. بدانید که بهترین وسیله برای نظارت بر اعمالتان قرآن است .

اسلام را در تمام شئوناتش حفظ کنید.

رهبری و ولایت فقیهی که در این زمان از اهم واجبات است یاری کنید ...