جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: خواهش میکنم کمک کنید؛ این فکرهای من توهمه یا الهام؟

نوشته
    23
    حضور
    1 روز 5 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    63

خواهش میکنم کمک کنید؛ این فکرهای من توهمه یا الهام؟

از کارشناس محترم خواهش میکنم کمک کنید من فرم مشاوره هم پر کردم اما چون بار اول میام این سایت نمیدونم جواب میدین یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این فکرها ی من توهمه یا الهام الهی چند موردش را بهتون میگم مثلا من قبل از این که بیام خارج از کشور فکر میکردم وقتی رسیدم سه مرتبه بهم اخطار داده میشه بعد امام زمان میاد که فهمیدم این غلطه یا یه ظهری خواب نوری رو دیدم بعد در یه ظهری ایات قران را که میخوندم فکر کردم امام زمان ظهور میکنه وبه من گفته شده البته همون روز باخواهرم دعوام شد بعد فهمیدم خواهرم فرد خوبی برای دوستی نیست فرداش امام ظهور نکرد من فکر کردم خوب شد فکرام برای این بود بفهمم خواهرم بده یا مثلا فکر میکردم با خدا حرف میزنم ونورایی که تو اسمونه چیزهایی میفهمم وکسی بهم میگفت برو بخواب خواب خوب میبینی واقعا خواب خوب میدیدم یا فردا بهت فلان خبر میرسه بعد میگفت نمیرسه منم میگفتم با خودم که حتما به این خبر خوش نیاز نداشتم ومثلا میگفتم 3 بار اگه باد بیاد این جور میشه وواقعا 3 بار شدید باد میومد بعد کامل قطع میشد یا مثال مورد نیازم را از روئ خط وخطوط زمین کشف میکنم....................البته خوا ب هایی را هم میبینم که فکر میکنم رویای صادقه است مثلا خواب میبینم به چیزی که میخوام میرسم با توجه به موقعیتم البته الان سلامت عقلی دارم ولی قرص برای وسواس میخورم

2. صلوات ها 3

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,523
    حضور
    174 روز 19 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58301

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

5. صلوات ها 2

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

نقل قول نوشته اصلی توسط سلیمی نبی نمایش پست ها
    از کارشناس محترم خواهش میکنم کمک کنید من فرم مشاوره هم پر کردم اما چون بار اول میام این سایت نمیدونم جواب میدین یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این فکرها ی من توهمه یا الهام الهی چند موردش را بهتون میگم مثلا من قبل از این که بیام خارج از کشور فکر میکردم وقتی رسیدم سه مرتبه بهم اخطار داده میشه بعد امام زمان میاد که فهمیدم این غلطه یا یه ظهری خواب نوری رو دیدم بعد در یه ظهری ایات قران را که میخوندم فکر کردم امام زمان ظهور میکنه وبه من گفته شده البته همون روز باخواهرم دعوام شد بعد فهمیدم خواهرم فرد خوبی برای دوستی نیست فرداش امام ظهور نکرد من فکر کردم خوب شد فکرام برای این بود بفهمم خواهرم بده یا مثلا فکر میکردم با خدا حرف میزنم ونورایی که تو اسمونه چیزهایی میفهمم وکسی بهم میگفت برو بخواب خواب خوب میبینی واقعا خواب خوب میدیدم یا فردا بهت فلان خبر میرسه بعد میگفت نمیرسه منم میگفتم با خودم که حتما به این خبر خوش نیاز نداشتم ومثلا میگفتم 3 بار اگه باد بیاد این جور میشه وواقعا 3 بار شدید باد میومد بعد کامل قطع میشد یا مثال مورد نیازم را از روئ خط وخطوط زمین کشف میکنم....................البته خوا ب هایی را هم میبینم که فکر میکنم رویای صادقه است مثلا خواب میبینم به چیزی که میخوام میرسم با توجه به موقعیتم البته الان سلامت عقلی دارم ولی قرص برای وسواس میخورم
    بسمه تعالی
    با عرض سلام و تحیت محضر حضرتعالی و نیز عرض خوش آمد و تشکر
    با توجه به توضیحاتی که حضرتعالی ارائه فرمودید، به نظر می رسد حضرتعالی سطحی از اختلال در تفکر (هذیان) و ابتلا به اختلال اسکیزوتایپال را تجربه می کنید که طبعا برای برطرف نمودن آن ضرورت دارد به یک متخصص اعصاب و روان مراجعه بفرمایید.
    در صورت همکاری با پزشک و دارو درمانی این وضعیت به لطف و خواست خدای متعال، برطرف خواهد شد.

از خدای متعال موفقیت حضرتعالی را مسئلت دارم.
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

7. صلوات ها 5

علاقه
    الکترونیک
    نوشته
    527
    حضور
    22 روز 17 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    1510

سلام جناب امیدوار ...
    منم چنین خصوصیت هایی دارم ...
    مثلا خیلی وقت ها بهم الهام میشه دو رقم اول ماشینی 38 هست ... و خیلی موقع ها هم درست درمیاد ...
    مثلا هر وقت ساعت دیواری رو نگاه میکنم عقربه اش بین 2 و 3 هست ... حتی وقتی صدا و سیما داره فیلم نشون میده وقتی دوربین از رویه ساعت میخواد رد بشه ... عقربه ثانیه شمار بین 2 و 3 هست ...

جناب امیدوار ... ببخشیدا ...
    امکانش هست که "جن" تو وجوده کسی بشینه ... یعنی اون جنه به آدم اینجوری الهام کنه ...
    مقابله با سرطان :

1- اغذیه متنوع از تمام گروه ها 2- وزن متعادل 3-کنترل چربی غذا 4-کم کردن شیرینی 5-کاهش نمک 6-استفاده از میوه ها:انجیر.کیوی.زردآلو.خرما.گ جه فرنگی.پیاز 7-استفاده ازماهی 8- استفاده نکردن از غذاهای منجمدی که در درون کیسه فریزر هستند و توسط مایکروویو یخشان باز میشود 9-ننوشیدن چای گرم .

9. صلوات

نوشته
    809
    حضور
    33 روز 4 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    1
    گالری
    55
    صلوات
    3874

به نام خدا
    سلام
    توهمه یا الهام الهی
    فكر نمي كنم الهامات الهي مخصوصا از اون نوعي كه شما فكر مي كنيد باشه چون فكر نمي كنم به هركسي الهام الهي بشه!
    احتمالا بخاطر استرس بالا هست،منظورم اينه كه ذهن شما ممكنه به خاطر فشار و استرسي كه بهش وارد ميشه ناخودآگاه به چنين مسائلي پناه ببره.
    بنابراين ببينيد فشار و استرس زيادي رو تحمل ميكنيد؟
    نسبت به مورد خاصي نگراني داريد؟
    اگر جواب مثبت هست راهي براي كاهش فشار و استرس بيابيد،گردش و قدم زدن در هوايي خنك و ورزش مفيد هست!

شهر خالیست زعشاق بود کز طرفی***مردی از خویش برون آید و کاری بکند

کو کریمی که ز بزم طربش غمزده ای***جرعه ای درکشد و دفع خماری بکند

یا وفا یا خبر وصل تو یا مرگ رقیب***بود آیا که فلک زین دو سه کاری بکند

نوشته
    23
    حضور
    1 روز 5 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    63

چرا پس من این حالاتم را با الهام یکی میدونم :؟ ویزگی الهام حقیقی چیه پس؟این مسیله ای که من دارم ربطی به کم بودن درجه ایمان وکلا ربطی به ایمانم نداره؟اخه من خودم را تو یه درجه ای از ایمان میدونم وفکر میکردم اینا الهامه
    مریضی ام ربطی به درجه ی ایمانم نداره؟ خواهش میکنم کارشناس جواب بدن

نوشته
    23
    حضور
    1 روز 5 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    63

من فکر میکردم واسه این که تو خارج کشورم حجابم رارعایت میکردم وسعی میکنم گناه نکنم وراضی به رضای خدا وبه قیامت ایمان دارم ودوست دارم بمیرم تا به رضای خدا نزدیک تر شم چون اون دنیا رضای خدا به ادم های خوب مشهود تره فرد خوبیم این بیماری روتقریبا میشناسم وداشتن این بیماری نشون دهنده ی ایمان کم است؟اخه من وسواس هم داشتم که میگن وسوسه شیطانه..........
    خواهش میکنم کارشناس جواب بدن

13. صلوات

نوشته
    421
    حضور
    2 روز 8 ساعت 45 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    914

به نام خدا
    سلام

برخی افراد کار مغزشان طوری است که چیزهایی می بینند می شنوند بویی حس می کنند حتی لامسه شان ظاهرا بی دلیل عمل می کند. در علم پزشکی کنونی این موارد توهم حساب می شود و با دارو سعی می کنند آنها را از بین ببرند. با این حال همین طور که در این پستها می بینیم برخی از این احساسات چندان هم بی ربط نیست. به نظر من می توان با دقت در اطلاعات کسب شده به پیشرفتهایی دست یافت. البته اقدام با توجه به این احساسات خطرناک است و بهتر است تا حقیقت کامل بر انسان مشخص نشده فقط با دید کنجکاوی با آنها برخورد کند. البته ممکن است در مراحلی برای فرد خسته کننده باشند یا او را به انسانی خطرناک تبدیل کنند.
    مَنْ کانَ عَدُوّاً لِلّهِ وَ مَلائِکَتِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جِبْریلَ وَ میکالَ فَإِنَّ اللّهَ عَدُوٌّ لِلْکافِرینَ

علاقه
    دین
    نوشته
    484
    حضور
    15 روز 8 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    2018

من فکر میکردم واسه این که تو خارج کشورم حجابم رارعایت میکردم وسعی میکنم گناه نکنم وراضی به رضای خدا وبه قیامت ایمان دارم ودوست دارم بمیرم تا به رضای خدا نزدیک تر شم چون اون دنیا رضای خدا به ادم های خوب مشهود تره فرد خوبیم این بیماری روتقریبا میشناسم وداشتن این بیماری نشون دهنده ی ایمان کم است؟اخه من وسواس هم داشتم که میگن وسوسه شیطانه..........
    خواهش میکنم کارشناس جواب بدن
    سلام
    برای کمک به کارشناس شاید جواب به این سئوال هم لازم باشد:

آیا قبل از رفتن به خارج هم وسواس یا این الهامات را داشتید؟
    باسمه تعالی

هیچ ذکری بالاتر از ذکر عملی نیست
    هیچ ذکرعملی بالاتر از ترک معصیت نیست

(مرحوم آیت الله محمد تقی بهجت
    )

علاقه
    هیچی
    نوشته
    261
    حضور
    8 روز 13 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    44
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    786

قال صادق (ع) :دروغگویند هرکسی وقت اخر زمان و ظهور تعیین کند هیچکس نمیداند حتی امام فقط فقط همه کنترل و اگاه خداوند متعاله اون فقط میدونه
    بنابراین هیچ گوش به کسی نده اخر الزمان و بعضی فیلم ساختن اسمش اخرالزمان نزدیک است میگن اخرزمان نزدیکه اینم دروغگوین و همه دروغ دروغ ولا
    لعنت بر دروغگویان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری