همش تو حاشیه ها موندیم از اصل غافل شدیم...***مهم***مهم***مهم***

تب‌های اولیه

287 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
همش تو حاشیه ها موندیم از اصل غافل شدیم...***مهم***مهم***مهم***

[="Times New Roman"][="Teal"] اسم مداحان رو سرچ کنید تو گوگل اسم امامتون امام نقی علیه السلام رو هم تو رو خدا الان سرچ کنید بهتون میگم شیعه چطور کم کاری کرده و دشمن سوء استفاده از کم کاری شیعه!!!حاشیه ها باعث شده دشمن دست رو اصل گذاشته و شیعه مشغول حاشیه هاست!!!
دوستان بچه شیعه های گل بیایید توی یک طرح ضربتی کاری کنیم که وقتی امام نقی علیه السلام سرچ میکنیم چیزهای خوبی بیاد...
عزیزان کاش فقط به یه سری هتاکی ها خلاصه بشه!!!شرمم میشه حتی نگاه کنم...وقتی سرچ کنید به عمق فاجعه پی میبرید در عکس ها نیازی به استفاده از ف ی ل ت ر ش ک ن هم نیست...
دوستان خواهش میکنم ...بچه هیئتی ها شده به مداحاتون بگین این موضوع رو بگن پا منبر که بگن شروع کنند جوونا اونقدر مطالب ناب و عکس ها زیبا برای مولا بذاریم که اونا حذف بشه...
دوستان اونقدر که سینه چاک میکنیم برای مداحان یا بزرگان دین برای اماممونم سینه چاک کنیم...
خواهش میکنم فقط تشکر نکنید ...ادغام کنید....

ببینم چطور دل حضرت زهرا سلام الله علیها رو شاد میکنید...
یا علی النقی علیه السلام
[/][/]

[="Arial"][="DarkGreen"]سلام و عرض ادب
دوستان حواسشون باشه اگه از سر کنجکاوی رو عکس ها کلیک کنن تازه باعث بالا رفتن اعتبار اون لینک در گوگل میشن.
[/]

ممنون که اطلاع دادید....جناب حق دوست....
من جدااین موضوع رو نمیدونستم.....
یاعلی!
من آمادگی خودمو اعلام میکنم و در وبلاگ خودم عکس و شعر های زیبا از حضرت امام علی النقی(علیه السلام) میگذارم...
ممنون:Gol:

[="Tahoma"][="Indigo"]

ashr;474664 نوشت:
اسم مداحان رو سرچ کنید تو گوگل اسم امامتون امام نقی علیه السلام رو هم تو رو خدا الان سرچ کنید

حق دوست;474725 نوشت:
سلام و عرض ادب
دوستان حواسشون باشه اگه از سر کنجکاوی رو عکس ها کلیک کنن تازه باعث بالا رفتن اعتبار اون لینک در گوگل میشن.

لطفا سرچ نکنید و تصاویرش هم باز نکنید
این دقیقا همون چیزی است که اونا میخوان
اعتبار این عکس ها بالاتر بره و بیشتر منتشر بشود[/]

[="Times New Roman"][="Teal"]درسته بنده هم نگفتم که برن عکسها رو روشون کلیک کنند ببینید...همین که یک بار سرچ کرده باشه یکی دیده باشه فاجعه رو کافی ،الان فقط حرکت بچه شیعه میخواد نه سرچ کنیم توی همین تاپیک تا میتونیم تو سایت آپلود کنیم عکس برا امام نقی علیه السلام و اینجا بذاریم تا دوستان در سایت ها و وبلاگهاشون با برچسب ها : emam naghi, نقی, امام نقی, امام علی نقی

بگذارند ..حتما برچسب بزنیدا...

[="Tahoma"][="Indigo"]

ashr;474754 نوشت:
همین که یک بار سرچ کرده باشه یکی دیده باشه فاجعه

همین سرچ کافیه تا رتبه اش تو گوگل بره بالا و بیشتر منتشر بشود[/]

[="Times New Roman"][="Teal"]

مهدی;474804 نوشت:

همین سرچ کافیه تا رتبه اش تو گوگل بره بالا و بیشتر منتشر بشود

پس بزرگوار اسم امامونم تو گوگل سرچ نکنیم؟شیعه چیکار کرده با امامش؟!!!
و نبینیم وضعیت چزور شده بعد اقدام؟
کلا ما همه چیز رو تحریم میکنیم نریم توش ...اگه تریم سرچ کنیم چزوری اونایی ک درستن رو کلیک کنیم که اون رتبه اش بالا بره؟

ashr;474664 نوشت:
اسم مداحان رو سرچ کنید تو گوگل اسم امامتون امام نقی علیه السلام رو هم تو رو خدا الان سرچ کنید بهتون میگم شیعه چطور کم کاری کرده و دشمن سوء استفاده از کم کاری شیعه!!!حاشیه ها باعث شده دشمن دست رو اصل گذاشته و شیعه مشغول حاشیه هاست!!!

به نام خدا

با سلام

خیلی ناراحت کننده هست :Ghamgin::Ghamgin:

به نظر بنده باید یه گروه هک قوی باید در مملکت باشه و پشتیبانی بشه .

و به این گونه سایت ها نفوذ و پاکسازی کنند .

باید کسی که میتونه کاری کنه , کم کاری نکنه . کاش از دست بنده هم کاری میومد و نفوذ میکردم به این سایت ها و پاکسازی میکردم:Ghamgin:

[="Tahoma"][="Indigo"]

ashr;474810 نوشت:
پس بزرگوار اسم امامونم تو گوگل سرچ نکنیم؟شیعه چیکار کرده با امامش؟!!!
و نبینیم وضعیت چزور شده بعد اقدام؟
کلا ما همه چیز رو تحریم میکنیم نریم توش ...اگه تریم سرچ کنیم چزوری اونایی ک درستن رو کلیک کنیم که اون رتبه اش بالا بره؟

مشکل ناراحت کننده است خیلی هم ناراحت کننده است ولی بهتره اول با یه کاربلد مشورت کنید راه حل مناسب بگیرید بعد اقدام به مبارزه کنید
الان همین تاپیک روزانه چند هزار بازدید کننده ممکن داشته باشه بعد کاربران اگر مطلبی هم در مورد امام نخواهند پیدا کنند میرن سرچ می کنند که مشکل ببنید بعد همون میشه که نباید بشود
مشکل حل که نشد بدتر شد
بهتره اول راه حل درست را با مشورت پیدا کرد بعد آگاهانه اقدام کرد
موفق باشید[/]

مهدی;474830 نوشت:

مشکل ناراحت کننده است خیلی هم ناراحت کننده است ولی بهتره اول با یه کاربلد مشورت کنید راه حل مناسب بگیرید بعد اقدام به مبارزه کنید
الان همین تاپیک روزانه چند هزار بازدید کننده ممکن داشته باشه بعد کاربران اگر مطلبی هم در مورد امام نخواهند پیدا کنند میرن سرچ می کنند که مشکل ببنید بعد همون میشه که نباید بشود
مشکل حل که نشد بدتر شد
موفق باشید

اگر فکر میکنید بازهم تاپیک مشکل دار زدم میتونید حذف کنید...مشکلی نیست حقیر احساس کردم با گفتن این موضوع بچه شیعه ها به جا اینکه بروند و ببینند به فکر تگ کردن عکس و مطالب در مورد امام بیفتند ،حقیر دنبال مطالب و عکس بودم که با این فاجعه مواجه شدم ...شیعه خیلی کم سراغ این امام میره وگرنه زود تر متوجه میشد ودرست شده بود....

بگذریم اگر بازهم نشر دهنده ی مطلب بدی بودم حلال کنید...

با عرض سلام خدمت همه دوستان
به نظر من صدا و سیما هم تا حدودی مقصره وقتی صدا و سیما تو فیلمای طنز برای خنداندن مردم اسم شخصیتای طناز و با نمک فیلمو که مردمو با کاراشون میخندونن تقی و نقی میزارن کسایی که با شیعه مشکل دارنم راه رو باز میبینن که با این دو امام بزرگوار بی ادبی کنن و مردمم که گوششون و چشمشون عادت کرده زیاد توجه نمیکنن.البته نمیخوام گناهو تقصیر عده ای بندازم همه مقصریم و کم کاری کردیم ولی صدا و سیما نقش مهمی تو فرهنگسازی داره.

دوستان یک پیشنهاد

بهتر نیست به جای این که این جا ها مثل این تاپیک http://www.askdin.com/thread36041.html مطلب به زاریم

بریزیم توی اینترنت :khandeh!: هر کی یک وبلاگ بسازه فقط مطلب بزاره در باره امام علی النقی که روح و جان ما به فدایش فقط مطلب بنویسه ؟

بهجت;474841 نوشت:
دوستان یک پیشنهاد

بهتر نیست به جای این که این جا ها مثل این تاپیک http://www.askdin.com/thread36041.html مطلب به زاریم

بریزیم توی اینترنت :khandeh!: هر کی یک وبلاگ بسازه فقط مطلب بزاره در باره امام علی النقی که روح و جان ما به فدایش فقط مطلب بنویسه ؟

عالیه و بیشترم برچسب ها و عنوان پستهاتون نقی و امام نقی باشه چون وقتی امام علی النقی سرچ میشه مشکلی نیست شکر خدا....

[="Times New Roman"][="Teal"]کاش مثل مدافعان حرم هم برا مولا باشه و ضربتی کار بشه...نیازی نیست سرچ بشه حالا موضوع رو فهمیدیم برای اینکه به اونا هم کمک نشه سرچ هم ممنوع فقط کار کنیم...

بهجت;474841 نوشت:
بهتر نیست به جای این که این جا ها مثل این تاپیک ۩ امام علی النقی علیه السلام ۩ شیعه فدای غربتت مولا جان مطلب به زاریم

باسلام.:Gol:

بحث پیرامون امام نقی علیه السلام حتی در سایت اسک دین هم خیلی محدوده.تعداد تاپیک ها خیلی محدود و دوستان حمایت نمیکنن.

هرکس در حد توانش قدمی برداره. کوچیک و بزرگ بودنش مهم نیست،مهم اینه اگه همه دست به دست هم بدیم میتونیم از امام خوبی ها

دفاع کنیم.با انتشار مطلب،عکس،پوستر در هرجای فضای مجازی...

با ارزوی توفیق

[=Times New Roman]

مهبان;474875 نوشت:
باسلام.:Gol:

بحث پیرامون امام نقی علیه السلام حتی در سایت اسک دین هم خیلی محدوده.تعداد تاپیک ها خیلی محدود و دوستان حمایت نمیکنن.

هرکس در حد توانش قدمی برداره. کوچیک و بزرگ بودنش مهم نیست،مهم اینه اگه همه دست به دست هم بدیم میتونیم از امام خوبی ها

دفاع کنیم.با انتشار مطلب،عکس،پوستر در هرجای فضای مجازی...

با ارزوی توفیق

یادمون باشه این 4 تا برچسب برای مطالبتون و عکسهاتون باشه حتما حتما:
نقی, امام نقی, imam naghi و emam naghi

با سلام و عرض ادب و احترام

امیدوارم حالتان خوب باشد.

چند مورد به ذهنم رسید:

۱. اینکه چرا چنین شد و مقصر چه کسانی بودند شاید در اینجا زیاد مهم نباشد.

۲. اگر کلمه "امام نقی" را در گوگل جستجو کنید و به جای کلیک بر روی تصاویر(یا لینک های) موهن تنها بر روی تصاویر(یا لینک های) مذهبی و خودی کلیک کنید فایده مثبت خواهد باشد و در صورت تکرار توسط خیل عظیم کاربران گوگل تصاویر سالم را مهم خواهد شمرد.(اگر این چنین نیست بفرمایید)

۳. افرادی که این کمپین را راه انداختند تا حدی موفق بودند، اگر قرار هست مقابله صحیحی صورت بگیرد باید مثل همان افراد رفتار و عمل کرد. یعنی بایستی شبکه ای از کاربران و وبلاگ ها و لینک ها باشد همگی در رابطه با امام نقی علیه السلام باشند و فعالیت کنند.

اگر قرار هست بدون هزینه ریالی این کار انجام گیرد شاید بهتر همان هست که هر کاربر وبلاگی داشته باشد و مثلا هر هفته یک مطلب در مورد امام نقی مطلب بگذارد(با رعایت SEO) و همه این وبلاگ ها به هم مرتبط باشند.

در مرحله عالی تر می توان یک سایت اصلی داشت مثل imamnagi.com که با بودجه و تبلیغات و حمایت کاربران مذهبی و صد البته شبکه وبلاگی درست به لینک اول گوگل تبدیل بشود.

این هدف به مرور زمان و آهسته و پیوسته دست یافتنی هست، و شاید یک دو سال طول بکشد.(خیلی وقته این کمپین امام نقی هست و یک شبه معروف نشد)

راستی:

به این سادگی ها هم نیست، مثلا اگر قرار هست شبکه وبلاگی با مطالب غنی در مورد امام نقی تشکیل شود، سیستم وبلاگی مناسب علی الظاهر وردپرس هست که خودش لیفتر می باشد و ریزه کاری های دیگر.....:Gig:

التماس دعا
یا علی

[="Arial"][="DarkGreen"]

رحیمی;474881 نوشت:
۲. اگر کلمه "امام نقی" را در گوگل جستجو کنید و به جای کلیک بر روی تصاویر(یا لینک های) موهن تنها بر روی تصاویر(یا لینک های) مذهبی و خودی کلیک کنید فایده مثبت خواهد باشد و در صورت تکرار توسط خیل عظیم کاربران گوگل تصاویر سالم را مهم خواهد شمرد.(اگر این چنین نیست بفرمایید)

سلام
تا اونجایی که منم اطلاع دارم سرچ تنها فقط خود لغت رو به لغت با رتبه بالاتر سرچ تبدیل میکنه و کلیک برروی لینک رتبه لینک رو بالا میبره. پس خود سرچ اشکالی نداره دقت در کلیکی که برروی لینک نتایج جستجو میکنیم مهمه.[/]

بسم الله الرحمن الرحیم

مهدی;474830 نوشت:
مشکل حل که نشد بدتر شد
موفق باشید

:Gig:

سلام

البته بنده چندان اگاهی ندارم ولی نظر شما ( البته با پوزش) ، بنده رو یاد ایراداتی انداخت، که به فتوا یا بیانیه هایی در ضمن توهین به مقدسات داده میشد ، اتفاقا اون ایرادات هم می گفتن با این فتوا یا بیانیه باعث میشید که اونها بیشتر مبادرت به این کار کنن.

بنظر اینجانب ایجاد این تاپیک به عنایت مولا امام هادی علیه السلام بیشتر منجر به آگاه سازی بازدید کننده ها در مکر و حیله دشمنان می شود و همچنین نحوه صحیح استفاده از اینترنت در جنگ نرم.

دوستان هر کس ایده ای دارد مبنی بر اینکه چه کنیم وقتی اسم شیعه را میزنیم آنچه بالا می آید تصویر مثبتی ایجاد کند،

بگوید لطفا مثل نظر آقای رحیمی

[=times new roman]

بنده که بلافاصله این وبلاگ رو زدم و در وبلاگ خودم شروع کردم

[h=1][=microsoft sans serif]امام نقی
[/h][=microsoft sans serif]

منجی موعود(13)

ashr;474908 نوشت:
بنده که بلافاصله این وبلاگ رو زدم و در وبلاگ خودم شروع کردم

خدا قوت.:Gol:
اجرتون با امام علی نقی علیه السلام.:Hedye:
من سعی میکنم هر روز به وبلاگتون سر بزنم.:hamdel:

سلام بر امام مهربانی ها،امام نقی - علیه السلام-:Gol:

[SPOILER][/SPOILER]]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

یک پیشنهاد:Gol:

دوستان لطف کنید به وبلاگهای امام نقی -علیه السلام- زیاد سر بزنید.امار بازدیدها بالا بره.:ok:

کلیک کردن که کاری نداره و لذتبخش اگه در حمایت از امام نقی - علیه السلام- باشه:hamdel:

[=franklin gothic medium]فدای نام زیبایت یا امام هادی (ع)
[=franklin gothic medium]

سلام
ضمن تشکر از دعوت دوستان

سال گذشته حرکت خوبی در سایت افسران و برخی وبلاگها و حتی در خود اسک دین انجام شد
http://www.askdin.com/thread18111.html

البته شیطنتهای خود گوگل هم مزید بر علت هست که چنین سایتهایی در رتبه های اول دیده میشن
بهتره هر کس در هر جایی از فضای مجازی فعالیت می کنه گوشه ای از سایت یا وبلاگش لینکی به مطالب امام هادی علیه السلام قرار بده
من از سال گذشته در سایت شخصی خودم این حرکت رو انجام دادم
به این صورت که هم در گوشه سایت و هم در پایین تمام مطالب لینک به همین تاپیک اسک دین رو قرار دادم

مثل اینجا

ایده اینکه در نرم افزار شمیم یار 92 هم بخش معصوم شناسی رو اضافه کردیم برای همین آشنایی کاربران فضای مجازی با اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بود که خدا رو شکر در تقویم شمیم یار 93 هم این بخش با مطالب جدیدتر خواهد بود.

یا علی
:Gol:

[="Tahoma"][="Indigo"]

رحیمی;474881 نوشت:
اگر قرار هست بدون هزینه ریالی این کار انجام گیرد شاید بهتر همان هست که هر کاربر وبلاگی داشته باشد و مثلا هر هفته یک مطلب در مورد امام نقی مطلب بگذارد(با رعایت SEO) و همه این وبلاگ ها به هم مرتبط باشند.

جناب رحیمی اگر به جای زدن وبلاگ های متعدد و شروع کار از اول
تو اسک تاپیک و تاپیک هایی ایجاد بشود یا حتی بخش ویژه ای براش زده بشود زودتر و بهتر به نتیجه نمی رسد
اینجا کارشناس هم داره امکان اپلود تصویر با ماندگاری بالا
امکان اپلود فایل صوتی و تصویری
پشتبانی تیم نرم افزار برای ساخت نرم افزار
و...
به جای اینکه یه نفره بریم جنگ بیایم تو یه سپاه منظم بهتر نیست؟[/]

مهدی;475057 نوشت:
تو اسک تاپیک و تاپیک هایی ایجاد بشود یا حتی بخش ویژه ای براش زده بشود زودتر و بهتر به نتیجه نمی رسد

بله حق با شماست ،پس بسم الله شروع کنید
یا علی

سخنرانمون دیشب تو هیئت همین مطلب و عنوان کرد... من به شما و ایشون افتخار می کنم:ok:
راستش و بگم از مطلبتون ترسیدم!
ترسیدم سرچ کنم... خجالت کشیدم... بغضم گرفت!
انقدر سَرِمون و با چرت و پرت و حاشیه و خُزرولات گرم کردیم رسالت مون یادمون رفته!
:Ghamgin:

مهدی;475057 نوشت:

جناب رحیمی اگر به جای زدن وبلاگ های متعدد و شروع کار از اول
اینجا کارشناس هم داره امکان اپلود تصویر با ماندگاری بالا
امکان اپلود فایل صوتی و تصویری
پشتبانی تیم نرم افزار برای ساخت نرم افزار
و...
به جای اینکه یه نفره بریم جنگ بیایم تو یه سپاه منظم بهتر نیست؟

بسیار سپاسگزارم از پاسخ تان.

راستش من تخصصی در SEO ندارم که فرق این دو را تشخیص دهم.

--------------

نظر شخصی خودم این هست که دو هدف مطرح هست:

اگر هدف تغییر نتایج جستجوی گوگل هست، بدین معنی که با جستجوی عبارت امام نقی لینک ها و تصاویر صفحات اولیه همگی مذهبی باشند و سالم،(چه یک لینک غنی باشد مثل نرم افزار تولید اسک دین یا چه یک وبلاگ ساده)، علی الظاهر راه بنده بهتر خواهد بود.

ولی اگر هدف مقابله با کمپین هست(مثل مقابله با صفحه فیسبوک کمپین و نه نتایج گوگل) ایجاد بخش ویژه و راه حل شما مطمئنا بهتر خواهد بود.(صد البته تولید محتوا در این حالت بیشتر و بهتر و مفید تر هست)

--------------

ترس بنده از این هست که با ایجاد بخش ویژه امام نقی، حمایتی از طرف سایت های دیگر صورت نگیرد:

مثلا با جستجوی "تقویم شمیم یار"، نتیجه اول گوگل از اسک دین هست(پایین نتیجه اولی More results from www.askdin.com نوشته) و بقیه نتیجه ها مرتبط با اسک دین

با جستجوی "گفت و گوی دینی" ،نتیجه اول از گوگل هست(که پایین نتیجه اولی More results from www.askdin.com نوشته) و بقیه نتیجه ها غیر مرتبط با اسک دین

اگر بخش ویژه امام نقی در اسک دین ایجاد شود، آیا شبیه به جستجوی "گفت و گوی دینی" خواهد بود که لینک اول گوگل از اسک دین باشد و بقیه لینک ها غیرمرتبط(بخوانید موهن)؟

به عبارت دیگر آیا سایت های مذهبی و ... از بخش ویژه اسک دین همانند" تقویم شمیم یار" حمایت خواهند کرد تا لینک های مذهبی مسلط بر نتایج گوگل شوند؟:Gig:

التماس دعا
یا علی

وقتی ملاک یه عده قابل توجه از مردم ما به جای علمای دینی آگاه میشه چندتا مداح کم سواد احساساتی چه انتظاری داری.....دعاکنیم و بکوشیم مردممان آگاه تر شوند و رسانه هایمان حرفه ای تر تا بتوانند ذائقه مخاطبان را ارتقائ دهند و گرنه آش همان آش است و...

سلام دوستان.يك سوال تاريخ دقيق اهانت را مي شه بگيد چه موقع بود؟

دوستان اگر بشود همه دوستان علاوه بر داشتن حداقل يك وبلاگ براي نه تنها امام هادي بلكه براي تمامي ائمه
هر هفته با نرم افزار هاي چت و ارتباط گروهي جلساتي در رابطه معرفت به معصومين علل خصوص امام هادي
داشته باشند خوب است.
همچنين معرفي وبلاگ ها در اين رابطه و اجازه دادن كپي كردن مطالب در تمامي وبلاگ ها مي شه كاري كرد.

همچنين اگر بشود در ايام اهانت برنامه هايي اجرا كرد و بازتاب در فضاي سايبري مي توان به دوستان ديگر اطلاع داد
و حركتي جمعي انجام داد.
ممنون.

[="Tahoma"][="Indigo"]

رحیمی;475093 نوشت:
اگر هدف تغییر نتایج جستجوی گوگل هست، بدین معنی که با جستجوی عبارت امام نقی لینک ها و تصاویر صفحات اولیه همگی مذهبی باشند و سالم،(چه یک لینک غنی باشد مثل نرم افزار تولید اسک دین یا چه یک وبلاگ ساده)، علی الظاهر راه بنده بهتر خواهد بود.

جناب رحیمی تشکر از اطلاعات خوبی که قرار دادید
بهتره اول گوگل امروز را بهتر بشناسیم
http://www.askdin.com/thread36311.html#post475189
یه فیلم در مورد سیستم جستجوی گوگل کذاشتم توصیه می کنم اول دوستان این را ببنید و بیشتر اشنا بشوند و طبق گوگل چند سال پیش عمل نکنند
جالب بدونید که دیگه گوگل فریب برچسب و لینک کلمات کلیدی و این چیزا را نمی خوره خیلی حرفه ای شده
ممنون میوشم جناب رحیمی شما هم اگر اطلاعاتی در مورد نحوی جستجوی گوگل دارید تو ان تاپیک قرار بدید

اما بحث اینجا
من موافق وبلاگ نیستم چون معمولا باید یه کاری را از صفر شروع کنید و امکانات خیلی کمی داره و اگر مشکلی برای فرد پیش بیاد کار متوقف میشود پشتیبانی وبلاگ تقریبا صفر است
ولی سایت های بزرگ و انجمن ها اینجور نیست
در مورد سرچ باید بگم من بعضی مواقع موضوعی را جستجو می کنم صحفه اول گوگل انحصار تبیان و راسخون است اینجا هم میشه این کار کرد تاپیک ها مختلف با بازدید بالا و به روز بودن باعث میشه ما رتبه ها اول گوگل قرار بگیرم این تعامل و پویا بودن تاپیک ها ظاهرا خیلی برای گوگل اهمیت داره تا یه مطلب یه طرفه
الان اسک دین تو خیلی از موضوعات تو صحفه اول گوگل قرار دارد و این خیلی خوبه
یه چند نکته دیگه هست بعد میام میگم
یا علی[/]

ashr;474849 نوشت:
کاش مثل مدافعان حرم هم برا مولا باشه و ضربتی کار بشه...نیازی نیست سرچ بشه حالا موضوع رو فهمیدیم برای اینکه به اونا هم کمک نشه سرچ هم ممنوع فقط کار کنیم...

:ok::Kaf:

خب چه کنیم؟

با سلام
منم با نظر دوست عزیزمون که گفت اگه روی لینک های مفیدی که درباره امام نقی علیه السلام هست کلیک کنیم قطعا رتبه اون مطلب توی گوگل بالا میره و کم کم به جای متن ها و مطالب موهن ،مطالب زیبایی که درباره امام هادی هست رو مشاهده خواهیم کرد.
منم میخوام در این راه همراهتون باشم و هر کاری که از دستم برمیاد انجام خواهم داد انشالله

واحد تبلیغات دوست داره نقشی در این زمینه داشته باشه کاری از دست ما بر میاد؟

انشاالله اعضا فعالیتی بکنند.

می گم راستش رو بخواهیید من اصلا بلد نیستم یک وبلاگ بسازم :geryeh:و طراحی قالب کنم اگر می شه یک تاپیک بزنیم برای آموزش طراحی قالب و وبلاگ .بعدش به حول و قوه الهی بریم که بترکونیم فضای مجازی رو . فقط هرکی بلده شروع کنه به آموزش لطفا تا ما هم یاد بگیریم .

لا حول و لا قوة الا بالله

با سلام
به نظرم اول بهتر هست هر کس هر هنری داره رو کنه
دوستانی که میتونن تصاویر مذهبی درست کنند ، شاعران سایت بسم الله
نوشتن احادیثی از حضرت علی النقی (ع) و ...
چند تاپیک هم در همین سایت ایجاد بشه
خیلی از دوستان هم وبلاگ دارند ، میتونن لینک این تاپیک ها رو تو وبلاگهاشون بگذارند
آدرس وبلاگ هاشون رو هم تو سایت بگذارن تا همه به وبلاگ هاشون سر بزنن
نگران تبیان و راسخون هم نباشید ، به امید خدا اونها هم حمایت میکنن فقط کافیه ی درخواست بهشون داده بشه
اینطور که شیعه در غفلت هست به نظر میرسه اونها هم اطلاعی از این حمله ندارند
و البته توکل بخدا

با سلام خدمت دوستان عزیز
ساعتی قبل یه نرم افزار خوب و مفید در مورد امام نقی علیه السلام پیدا کردم
خواستم به شما هم معرفی کنم تا دانلودش کنین و از همتون هم تقاضا دارم برای نشان دادن مقام والای امام نقی علیه السلام این نرم افزار رو به سایر دوستانتون هم معرفی کنین
حجمشم کمه:ok:
قطعا این کار موجب خشنودی امام هادی علیه السلام و مخصوصا امام زمان خواهد شد
برای دانلود به این وبلاگ مراجعه کنید:Gol:
دانلود برنامه های کاربردی و مذهبی فارسی

[="Times New Roman"][="Teal"]بنده هم موافق هستم یک بخش ویژه برا امام نقی (ع) باشه در اسک دین و در اونجا مثلا تاپیک معرفی سایت و وبلاگ های نقوی باشه و یک تاپیک مدح و شعر و.... یک تاپیک گرافیکی پوستر....یک تاپیک قالب وبلاگ آماده باشه برا عزیزان که استفاده کنند ....یک تاپیک نرم افزار های مربوط به امام...از همه ی اینها برای مسابقه بزرگی هم میشه در ولادت مولا استفاده کرد....و به مناسبت ولادت و شهادت مولا بیشتر کار بشه....
و غیره....

بهجت;475273 نوشت:
می گم راستش رو بخواهیید من اصلا بلد نیستم یک وبلاگ بسازم :geryeh:و طراحی قالب کنم اگر می شه یک تاپیک بزنیم برای آموزش طراحی قالب و وبلاگ .بعدش به حول و قوه الهی بریم که بترکونیم فضای مجازی رو . فقط هرکی بلده شروع کنه به آموزش لطفا تا ما هم یاد بگیریم .

تو این وبلاگم گفتم چطوری میشه ایجاد کرد...بعد یک لینک قالب میذارم برای امام نفی (ع) همونو تو ویرایش قالب کپی پیست کنید مشکلی نیست فعلا طراحی قالب نمیخواد...

http://www.mizbandesign.blogfa.com/[/]

مدیران بالاخره چی شد؟
این بخش ویژه رو درست میکنید؟
اگر ایجاد بشه جدی حقیر امضامم عوض میکنم به عشق بهایی که این سایت به این موضوع مهم دادن

[="Tahoma"][="Indigo"]

ashr;475486 نوشت:
مدیران بالاخره چی شد؟
اگر ایجاد بشه جدی حقیر امضامم عوض میکنم به عشق بهایی که این سایت به این موضوع مهم دادن

سلام
عرض ادب و احترام
تا اونجایی که من اطلاع دارم روال درست شدن بخش به این صورت است که اول باید تاپیک هایی برای موضوع ایجاد بشود و تبدیل به موضوع فعال بشود بعد اون تعداد تاپیک ها تبدیل به بخش جدا بشود
البته من پیشنهاد دادم
باید به مدیر سایت اطلاع داد که نظرشون را در این مورد اعلام کنند
برای شروع پیشنهاد می کنم تاپیک های مربوط به امام هادی را فعال کنید
مثلا یه نفر یه تاپیک تصاویر دست بگرید و والپیپر های موجود در این زمینه را اونجا مرتب کند
تاپیک حدیث امام هادی (ع)
تاپیک سیره امام هاد (ع)
خلاصه اول باید یه حرکتی صورت بگیرید
تو زمینه ساخت نرم افزار چه سیستم چه اندروید رو من می تونید حساب کنید
فقط کافیه محتوا دستم برسد
با تشکر[/]

ashr;475486 نوشت:
مدیران بالاخره چی شد؟

سلام
ظاهرا مديران ارشد ديگه غير از من نديدن و نظر ندادن
ولي ايجاد يه بخش جديد يه مشکلي داره اونم اينکه دسته بندي موضوعات به هم ميريزه
مثلا کار صوتي بايد تو انجمن صوتي باشه
نرم افزار تو انجمن نرم افزار
مسائل امام شناسي تو بخش خودش
تصاوير تو گالري و ....

به نظرم شما مسوول بشين تاپيکهاي مورد نيازش رو در بخشهاي خودش ايجاد کنيد
بعدش زحمت ميديم سرکار سليله الزهرا يه ويژه نامه خوب براش تهيه کنن
اگر مدير محترم فني و مدير سايت اجازه بدن آيکوني لينکي چيزي بالاي سايت براي لينک به اين بخش قرار بگيره
هممون هم در امضاهامون لينک به اون رو قرار ميديم
نظرتون چيه؟
يا علي:Gol:

گل ليلا;475496 نوشت:
سلام
ظاهرا مديران ارشد ديگه غير از من نديدن و نظر ندادن
ولي ايجاد يه بخش جديد يه مشکلي داره اونم اينکه دسته بندي موضوعات به هم ميريزه
مثلا کار صوتي بايد تو انجمن صوتي باشه
نرم افزار تو انجمن نرم افزار
مسائل امام شناسي تو بخش خودش
تصاوير تو گالري و ....

به نظرم شما مسوول بشين تاپيکهاي مورد نيازش رو در بخشهاي خودش ايجاد کنيد
اگر مدير محترم فني و مدير سايت اجازه بدن آيکوني لينکي چيزي بالاي سايت براي لينک به اين بخش قرار بگيره
هممون هم در امضاهامون لينک به اون رو قرار ميديم
نظرتون چيه؟
يا علي

با سلام باشه بنده موافق هستم درسته ...

مهدی;475489 نوشت:

سلام
عرض ادب و احترام
تا اونجایی که من اطلاع دارم روال درست شدن بخش به این صورت است که اول باید تاپیک هایی برای موضوع ایجاد بشود و تبدیل به موضوع فعال بشود بعد اون تعداد تاپیک ها تبدیل به بخش جدا بشود
البته من پیشنهاد دادم
باید به مدیر سایت اطلاع داد که نظرشون را در این مورد اعلام کنند
برای شروع پیشنهاد می کنم تاپیک های مربوط به امام هادی را فعال کنید
مثلا یه نفر یه تاپیک تصاویر دست بگرید و والپیپر های موجود در این زمینه را اونجا مرتب کند
تاپیک حدیث امام هادی (ع)
تاپیک سیره امام هاد (ع)
خلاصه اول باید یه حرکتی صورت بگیرید
تو زمینه ساخت نرم افزار چه سیستم چه اندروید رو من می تونید حساب کنید
فقط کافیه محتوا دستم برسد
با تشکر

عالیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

سلام

به عقیده بنده از دلایل اصلی دشنام گویی دشمنان و نشر و گسترش هجویات درباره مقدسات ما شیعیان منبعث وریشه گرفته از سخنرانیها و تبلیغات تندروانه و خارج از ادب این دو گروه ناشی میشه و یکی از بهترین روشهای تبلیغی درباره ائمه برای غیرشیعه اینست که عقاید اصیل شیعه را با رد اینگونه افراد جاهل ظاهرا شیعه که متهورانه به مقدسات دیگران توهین میکنند بنمایانیم.

[="Tahoma"][="#4169e1"]بسم الله الرحمن الرحیم

گل ليلا;475496 نوشت:

سلام
پیشنهاد خوبیه.
فقط دوستان زحمت بکشن تاپیک های مناسب در بخش های مختلف ایجاد کنند یا تاپیک های قبلی رو آپدیت کنند و لینک ها رو تو پروفایل یا به صورت پیغام خصوصی بفرستند تا انشالله یه ویژه نامه کامل و جامع بزنیم.

یاعلی[/]

سلیلة الزهراء;475510 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
پیشنهاد خوبیه.
فقط دوستان زحمت بکشن تاپیک های مناسب در بخش های مختلف ایجاد کنند یا تاپیک های قبلی رو آپدیت کنند و لینک ها رو تو پروفایل یا به صورت پیغام خصوصی بفرستند تا انشالله یه ویژه نامه کامل و جامع بزنیم.

یاعلی

بنده که هر کاری از دستم بر بیاد دریغ ندارم...