*چشمان زناكار*: نامه اي عربي به مشاهده گران فيلم هاي مبتذل و مستهجن(براي كاربران عرب و عرب زبان و..)

تب‌های اولیه

29 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
*چشمان زناكار*: نامه اي عربي به مشاهده گران فيلم هاي مبتذل و مستهجن(براي كاربران عرب و عرب زبان و..)

سلام بر شما
قبل از هر چيز به شما بگويم كه اين نامه از من نيست ولي محتواي آن مورد تأييد بنده است كه از يكي از سايت هاي عربي گرفتم.
با صلوات بر محمد و آل پاكش با من همراه باشيد.:Gol:

الى من أُبتلي بمشاهده الافلام الإبآحيه ...

بسم الله الرحمن الرحيم

بسم الله وصلاة وسلم على رسول الله .. وبعد :

رسالة ملؤها الحب و الإخاء لكل من اٌبتلي بمشاهدة (

الأفلام الإباحية) !!
وبادئ ذي بدء اعلم يا رعاك الله ..أن من أسماء الله الحسنى الرقيب أي : المراقب ، المطلع على أعمال العباد ، الذي لا تخفى عليه خافية قال تعالى :﴿
إِنَّ اللَّهَ كَانَ عَلَيْكُمْ رَقِيباً﴾وقال تعالى :﴿وَكَانَ اللَّهُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ رَقِيباً﴾ووالله أيها الأحبة ، لو لم يكن في كتاب الله إلا هذه الآيتين لكفت ، لمن استشعر عظمتها وأدرك معناه﴿أولم يكف بربك أنه على كل شيءشهيد﴾الذي يراك أينما كنت ويعلم ما تخفي وماتعلن قال تعالى : ﴿إن الله لا يخفى عليه شيء في الأرض ولا في السماء‏﴾‏ وقال تعالى : ﴿ يَعْلَمُ خَائِنَةَ الْأَعْيُنِ وَمَا تُخْفِي الصُّدُورُ﴾فأنت أنت يا من جلست أمام هذه المشاهد الفاضحة وترى الرجال والنساء يرتكبون الفواحش المغلظة بكل تفسّخ ومجون بأبشع صورها وأفضح مناظرها﴿إِنْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلاً﴾فالفطر السليمة والأعراف المستقيمة تستنكر هذاوأنت ؟! تتلذذ بالنظر إلى هذه الأجساد الفاضحة، والله جل وعلا من فوقك مطلع عليك يرى حركاتك وسكناتك ويرى عيناك نعم عيناك وهما تحدِّقان بهذه الفاحشة وسمعك وهو يتمتع بأصوات البغايا وأنت !! غافلأو متغافل عن رقابة الله لك وشهود الله عليك ومنها جوارحك التي ستشهد عليك يوم القيامة يوم لا تخفى خافيه قال تعالى :﴿ يومئذ تعرضون لا تخفى منكم خافية﴾عند ها تتكلم الجوار قال تعالى: ﴿حتى إذاما جاءوها شهد عليهم سمعهم وأبصارهم وجلودهم بما كانوا يعملون﴾فيخاطب المرءجوارحه﴿ وقالوا لجلودهم لم شهدتم علينا﴾لمَ يا عين تشهدين؟! لمَ يا سمع تشهد؟! ولكن الجواب أعظم﴿ قالوا أنطقنا الله الذي أنطق كل شيء﴾وذلك كله في مشهدا لا مثيل له فرحماك ربي ..

أذاً أين استشعار شهود الله عليك؟! أين استشعار رقابة الله تعالى لك ؟! أين الحياء من الله يا هذا ؟! ألست تستحي من أن ترى هذه المشاهد أمام الناس أو على أقل تقدير عند أمك أو أبيك أو بعض أهلك ؟! فمن أحق بهذا الحياء بالله عليك!! اعتقد أن الجواب واضح .. الله أحق ولا شك؛

فتذكر اطلاع الله عليك وإن أغلقت دونك الباب وأسدلت على نافذتك الستار واختفيت عن أعين البشر ، تذكر مَنْ لا تخفى عليه خافية ، تذكر من يرى ويسمع دبيب النملة السوداء في الليلة الظلماء على الصخرة الصماء ، جل شأنه وتقدس سلطانه ؛

إذا خَلَوتَ بريبـة في ظُلمةٍ *** والنفس داعيـة إلى العصيان
فإستحي من نظر الإله وقل لها *** إن الذي خلق الظلام يراني

نعم ..
إن الذي خلق الظلام يراني ..

أذاً أحبتي ..الأمر خطير والاستمرار عليه اخطر فحكم هذا المشاهد الساقطة والمقززة لأصحاب الفطر السليمة إن صح التعبير محرمه بكتاب الله وسنة رسول الله صلى الله عليه وسلم وإجماع المسلمين، فإن الله جل وعلا قد حرم مجرد النظر إلىالنساء الأجنبيات أو مخالطتهنَّ ولو لم يكن في ذلك شيء من الفاحشة؛ كما قالتعالى:

﴿قُلْ لِلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ * وَقُلْ لِلْمُؤْمِنَاتِ يَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ وَيَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ﴾،
وعن النبي صلى الله عليه وسلم أنه سئل عن نظرة الفجأة فقال:[ اصرف بصرك ]، بل أخرج الإمام أحمد في المسند عن النبي صلى الله أنه قال: [
لا تتبع النظرة النظرة فإن الأولى لك والثانيةعليك ]رواه مسلم.

فهذا حكم النظر الذي يقع بين النساء والرجال الأجانب فكيف إذن بهذه الأجساد العارية وهي تعرض العورات المغلظة ، والدعوة الصريحة إلى الزنا الذي حرمه الله وإلى الرذيلة التي نزه الله تعالى عنها عباده المؤمنين الصالحين والتي من شناعتها أن الله عز وجل لم ينهى عن الوقوع فيه فحسب،بل نهى عن القرب منه فقال عز منقائل:
﴿ وَلاَ تَقْرَبُواْ الزِّنَى إِنَّهُكَانَ فَاحِشَةً وَسَاء سَبِيلاً

وقال صلى الله عليه وسلم:
[ العينان تزنيان وزناهما النظر، والأذنان تزنيان وزناهما الاستماع، واللسان يزني وزناه الكلام، واليدان تزنيان وزناهما البطش، والرجلان تزنيان وزناهما الخطى، والقلب يشتهي ويتمنى ويصدق ذلك الفرج أو يكذبه ]متفق عليه.

إذن فحكم مشاهدة هذه الأفلام هو التحريم القطعي الذي لا ريبة فيه لمن كان يؤمن بالله واليوم الآخر،

والأدهى من ذلك !! إشاعة هذه الفاحشة بين الشباب في الأماكن العامة سواءٌ كان ذلك على الدش أو النت أوعن طريق رسائل البريديةأو ما يسمى بـ(القروب) أو مقاطع الجوال أو غير ذلك قال تعالى:

﴿ إِنَّ الَّذِينَ يُحِبُّونَ أَنْ تَشِيعَ الْفَاحِشَةُ فِي الَّذِينَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ فِي الدُّنْيَا وَالآخِرَةِ وَاللهُ يَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ

فالذين يحبون إشاعة الفاحشة بين المسلمين مجرد أنهم يريدون انتشارها فلهم عذاب أليم في الدنيا والآخرة، فما بالك بمَن يقوم ببث ذلك في بيوت المسلمين؟!
فهذه دعوى للمعصية والفاحشة وهذه أشد وما علم هذا !! ان عليه وزره ووزر من عمل بعمله أو دعا له إلىيوم القيامة قال صلى الله عليه وسلم:
[ من دعا إلى هدى كان له من الأجر مثلأجور من اتبعه لا ينقص ذلك من أجورهم شيئاً. ومن دعا إلى ضلالة كان عليه وزر منتبعه لا ينقص ذلك من أوزارهم شيئاً]رواه مسلم

وقال تعالى : ﴿ لِيَحْمِلُوا أَوْزَارَهُمْ كَامِلَةً يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَمِنْ أَوْزَارِ الَّذِينَ يُضِلُّونَهُمْ بِغَيْرِ عِلْمٍ أَلا سَاءَ مَا يَزِرُونَ
وفي هذا الآية والحديث السابق بيان التحذير من عمل السوء والترغيب في عمل الخير، وأن الإنسان إذا سابق إلى الخير ودعاإليه فله أجر من عمله، وفيه التحذير من الشر والبدع والمعاصي؛ لأن من عمل المعاصي ودعا إليها فعليه وزره ووزر من عمل بها.
وكما نحذر هؤلاء جميعًا من قول الله تعالى:
﴿
وَلَيَحْمِلُنَّ أَثْقَالَهُمْ وَأَثْقَالاً مَعَ أَثْقَالِهِمْ وَلَيُسْأَلُنَّ يَوْمَ الْقِيَامَةِ عَمَّا كَانُوا يَفْتَرُونَ
ومن المحزن أن بعض الشباب يتعاونونعلى ذلك من باب أن الصداقة تحتم عليهم هذا وما علم هولاء أنهم يتعاون على الإثم في الحقيقة وليس هذا من البر في شيء قال تعالى :

﴿ وَتَعَاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَالتَّقْوَى وَلا تَعَاوَنُوا عَلَى الإِثْمِ وَالْعُدْوَانِ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ
وعلى المشاهد أن يميز بين الخبيث والطيب، وبين الحلال والحرام ،ويأمر بالمعروف وينهى عن المنكر وإلا فهو شريكٌ لمَن بثَّله هذه الإباحيات.

ادامه دارد....

أخي ..أختي : إياك إياك أن يكون الله تعالى أهون الناظرين إليك ..كن لله كما يريد يكن لك فوق ما تريد فالنصيحة تقوى الله بسر والعلن والحياء منه، والحذر الحذر من سوء الخاتمة وفجأة هادم الذات ومفرق الجماعات فالموت لا يعرف كبير أو صغير صحيح أو سقيم قوي أو ضعيف يا رعاك الله .. وعلم أن التمادي في هذه الأعمال المستنكر والإصرار عليها كبيره من كبائر الذنوب فحذر ان تلقى الله عليه وعلم أن السعادة ليست بالأفلام الإباحية إنما السعادة كل السعادة بطاعة الله قال تعالى :
﴿
مَنْ عَمِلَ صَالِحاً مِّن ذَكَرٍأَوْ أُنثَى وَهُوَ مُؤْمِنٌ فَلَنُحْيِيَنَّهُ حَيَاةً طَيِّبَةً وَلَنَجْزِيَنَّهُمْ أَجْرَهُم بِأَحْسَنِ مَا كَانُواْ يَعْمَلُونَ
قال ابن كثير رحمه الله: وهذا وعدمن الله تعالى لمن عمل صالحا - وهو العمل المتابع لكتاب الله تعالى وسنة نبيه منذكر أو أنثى من بني آدم ، وقلبه مؤمن بالله ورسوله ، وإن هذا العمل المأمور به مشروع من عند الله - بأن يحييه الله حياة طيبة في الدنيا وأن يجزيه بأحسن ما عملهفي الدار الآخرة،فهاهي السعادةيا رعاك الله.. أمام ناظريك وبين يديك..وحان الوقت لتنعم بالحياة السعيدة ولا شك ان الانغماس في وحل هذه المشاهد القبيحة والأفلام الخليعة ضد السعادة الحقيقة ومن موانعهاولها تأثيرها ومفاسدها الكبيرة على المرء في الدنيا والآخرة،

فمن ذلك :

· أنها دعوة صريحة إلى الفاحشة.
· وأنها تُذهب المروءة وتسقط العدالة.
· أيضاً تجعل الإنسان ينظر ليس فقط إلى عورات النساء بل وإلى عورات الرجال المغلظة.
· أيضا تفسد الفطرة السليمة والأخلاق الكريمة.
· وأنها تذهب الغيرة وتقتل الحمية في النفس وهذا من مفاسدها العظيمة.
· أيضاًً الاستمرار عليها تفضي إلى ماهو اشد حرمه كذلك من طلب أوضاع محرمة كالجماع في الدبر وعن ابن عباس قال : قال رسول الله [ لا ينظر الله إلى رجل أتى امرأته في الدبر ] أخرجه ابن أبي شيبه والترمذي وحسنه، وللأسف إن كثيرا ممن ابتلي بمشاهدة هذه الأفلام الساقطة يشتهي أن يطبق ما يراه فيها، والواقع خير شاهد على ذلك.
· أيضاً أثبتت الدراسات النفسية أن من يشاهد الأفلام الإباحية تتأثر نظرته للعلاقة الجسدية ولا يحصل على الإشباع الذي يحصل عليه من لا يشاهد هذه الأفلام.
· أيضاً من المفاسد النفسية أن المدمن لهذه الصور ينتهي به الأمر إلى عدم الاستجابة لصورة عادية بل يبحث دائما عن الصور الأكثر شذوذا عن العادة , حتى يصل به الأمر إلى أن زوجته لا تثيره جنسيا و لا تحرك فيه شيئا و إن كانت أجمل الجميلات .
· وأيضاً من المفاسد النفسية الشعور بالاكتئاب والعصبية في المزاج وسرعة الغضب والشعور بصداع شديد ومتكرر.
· أيضاً من المفاسد انخفاض مستوى التركيز مما يضعف الذاكرة، ويجعل عملية الاستيعاب بطيئة جداً، كما تجعل الشخص أكثر عرضة لسرعة النسيان .
· أيضاً من المفاسد أن الأفلام الإباحية أنه تسبب الأرق وقلة النوم، والسرحان الدائم نتيجة للانشغال بتلك الأفلام .
· أيضا من المفاسد الشعور بالإرهاق والخمول والكسل والميل للعزلة والبعد عن الاجتماعات الأسرية.
ومفاسدها كثيرة وأعظم من أن تحصر هنا.

أخـيرا..

الواجب على الشاب المسلم أن يهدئ من ثورته الجنسية بالزواج إن كان قادرًا، وإلا كانت التهدئة بالبُعد عن كل ما هو مثير ومؤجج لشهوه أو الصوم فأنه له وجاء كما أوصى بذلك الحبيب المصطفى صلى الله عليه وسلم
"
يا معشر الشباب.. من استطاع منكم الباءة- أي تكاليف الزواج- فليتزوج؛ فإنه أغض للبصر وأحصن للفرج، ومن لم يستطع فعليه بالصوم؛ فإنه له وجاء" أي قاطع، رواه البخاري ومسلم.

اللهـم يا غافر الذنب وقابل التوب تقبل منا واغفر ما قدمنا وما أخرنا وما أسررنا وما أعلنا وما أنت أعلم به منا أنت المقدم وأنت المؤخر لا إله إلا أنت كما نسال الباري جل جلاله أن يعافي كل من بتلي بهذه العادة السيئة وييسر أمره ويحصن فرجه ويطهر قلبه بمنه وكرمه .. اللهم آمــــين

وصلى الله وسلم على نبينا محمد و على آله وصحبه وسلم

خب این همه عالم و متفکر توی این سایته یکی ترجمه کنه ببینیم چی گفته؟

سلام
اين متن عربي مخصوص عرب ها و عرب زبان هاست
درباره اين كه فضاي مجازي محضر خداست و اخلاق را بايد رعايت كنيم تا از آسيب ها حفظ شويم سخن مي گويد.

Thank you sir !

آیا ممکنه ترجمه اش را هم قرار بدید؟

سلام منتظر ترجه اش هستیم

سلام چرا ترجمه کامل این مطلب گذاشته نشده؟

سلام - من اجازه گرفتم و همه اش بخاطر شما ترجمه میکنم پس صبور باشین - ترجمه شده توسط گول مترجم
خب ترجمه پست اولین اینجاست
متن اولین این است خب

نقل قول:

الى من أُبتلي بمشاهده الافلام الإبآحيه ...
بسم الله الرحمن الرحيم

رسالة ملؤها الحب و الإخاء لكل من اٌبتلي بمشاهدة (الأفلام الإباحية) !!
وبادئ ذي بدء اعلم يا رعاك الله ..أن من أسماء الله الحسنى الرقيب أي : المراقب

،

حالا ترجمه محتوای کامل پست
[SPOILER]
به گرفتار تماشای فیلم مستهجن ...
به نام خداوند مهربان

به نام خدا و نماز و صلح بر رسول خدا .. و بعد :

پیام پر از عشق و برادری برای هر یک از تماشای مبتلا ( پورنوگرافی ) ! !
برای شروع من می دانم که من خدا Raak .. که از نام خدا گروهبان به عنوان مثال : مشاهده گر ، که با کار برده آشنا است، که هیچ چیز پنهان است گفت Smile خداوند متعال ، شما یک گروهبان بود ( او می گوید : خدا همه چیز را گروهبان بود ( به خدا عزیز عزیز ، اگر نه در کتاب خدا ، اما این آیات به CVT ، که عظمت احساس و درک معنای آن ) به اندازه کافی اولم که پروردگار خود را تمام Hieshahyd (که شما را می بیند هر جا که هستید و می داند چه چیزی برای مخفی کردن و Mataln او می گوید Smile خدا هیچ چیز در زمین پنهان و یا در آسمان ( او می گوید Smile می داند چشم خیانتکار و آنچه را که سینه ها پنهان ( شما شما که در مقابل این صحنه پرجنجال نشست و دیدن مردان و زنانی که مرتکب اعمال زشتشدید تمام تجزیه و بیشرمی از شدید و افشای خوش منظره و زیبا ) اگر آنها فقط مانند گاو ، اما گمراه از راه ( صدا Valaftr است و آداب و رسوم مستقیم تقبیح Hmaoant ؟ ! با توجه به طعم و مزه این بدن رسوا، و خداوند متعال بر شما از همان ابتدا شما حرکات شما را ببیند و چشم خود را ببینید و Sknatk بله چشم خیره شد و در حال شنیدن این ظالمانه و او با بهره گیری از تلفن های موبایل از روسپی و شما ! Gavlaw Mtgavl برای کنترل از خدا به شما و شاهدان خدا به شما و آنها را Jawarg که به شما در روز قیامت هیچ راز پنهان از قادر متعال دیدن گفت Smile آن روز به شما نشان دهد هیچ آشکار شما پنهان ( هنگامی که او همسایه صحبت می کنند او می گوید Smile حتی Amama رسیدن به آنها گوش و چشم و پوست خود را به عنوان آنها مشغول به کار ( Vijatab Almrajawarha ) برای پوست خود را و گفت: ما (نه بله عین دو tashahhuds دیده نمی شود ؟ ! آیا نمی بینم تو شنیدی ؟ ! اما پاسخ بیشتر است ) گفت: Antguena خدا همه چیز را که تلفظ کنند ( و این همه در صحنه بی بدیل Vrakhmok پروردگار ..

تا جایی که شاهدان می حسگر خدا ؟ ! که در آن کنترل سنسور خدا به شما ؟ ! که در آن تواضع از خدا ، در آن است؟ ! آیا شما نمی شرمنده از برای دیدن این صحنه در مقابل مردم ، یا حداقل زمانی که مادر شما و یا پدر و یا برخی از خانواده شما ؟ این شایسته ای از این خدا تواضع شما است ! من فکر می کنم پاسخ روشن است .. بدون شک مستحق خدا وجود دارد؛

برای خدا شما را به یاد داشته باشید هر چند غوطه دادن، در را بست و پرده را پایین آورده در پنجره شما و ناپدید می شوند از چشم انسان ، یادآور هیچ چیز پنهان است ، به یاد داشته باشید که می بیند و می شنود صدای پای مورچه در شب تاریک سیاه و سفید در سنگ سخت، و بیشتر قدرت خود را تقدیس .

اگر سوء ظن Khalot در تاریکی و خود *** دعوت به نافرمانی
مشاهده Vasthi خدا و به او بگویید که *** که ایجاد تاریکی دیدن من
بله ..
ایجاد تاریکی من را ببینید ..
[/SPOILER]

حالا پست دوم
متن مربوطه که این

نقل قول:
أذاً أحبتي ..الأمر خطير والاستمرار عليه اخطر فحكم هذا المشاهد الساقطة والمقززة لأصحاب الفطر السليمة إن صح التعبير محرمه بكتاب الله وسنة رسول الله صلى الله عليه وسلم وإجماع المسلمين،

ترجمه کامل پست
[SPOILER]
اگر دوستداران .. آن را به طور جدی و همچنان به عنوان خطرناک ترین محکوم این نمایشگر کاهش یافته و نفرت انگیز به صاحبان قارچ صدا پس به صحبت کتاب حرام خدا و سنت پیامبر صلح خدا بر او و اجماع مسلمانان است ، خداوند متعال فقط به دنبال رد شده است Elyalenca خارجی و یا Mkhaltthen هر چند نه در آن چیزی ظالمانه . Qaltaaly عنوان :

) بگو به رفت و برگشت باور چشم خود را و محافظت از بخش های خصوصی آنها این است که خالص تر است برای آنها که خداوند از آنچه آنها انجام شده است * بگو به اعتقاد کاهش نگاه خود و حفظ نماینده واژینال ( ،
و پیامبر صلح بر او که او برای یک نگاه خواسته شد Alfjop گفت : اجتناب از نگاه خود را ، اما در مسند امام احمد که حضرت محمد (ص) ، او گفت : آیا نگاه اول شما Althanihalik ] روایت شده توسط مسلمان پیروی نمی کنند.

این نظر حکومت ، که بین زنان و مردان خارجی پس چگونه این بدن های برهنه واقع شده است و دستگاه تناسلی ،شدید قرار گرفته ، و دعوت صریح و روشن به زنا، است که توسط خدا و به عالم اموات که گردش خدا بندگان با ایمان عادل و که ممنوع Hnaatha که خداوند متعال همه سقوط به تنها تمام نشده است اما منع نزدیک به او گفت: عز Menkaúl :
) آیا زنا نزدیک راه Anhecan زشت و ناپسند و بد (و نه

او گفت صلح بر او :
[ چشم Tznaan و زنا در نظر گرفته ، و زنا و گوش Tznaan به گوش دادن ، زبان زنا و زنا صحبت می کنند، دست زنا Tznaan و ظلم و ستم ، و دو مرد Tznaan و زنا گام، قلب اشتیاق و امید و معتقد است که فرج و یا آن را انکار ] به توافق رسیدند.
[/SPOILER]

حالا پست سوم که متن اولینش اینه

نقل قول:

أخي ..أختي : إياك إياك أن يكون الله تعالى أهون الناظرين إليك ..كن لله كما يريد يكن لك فوق ما تريد فالنصيحة تقوى الله بسر والعلن والحياء منه، والحذر الحذر من سوء الخاتمة وفجأة هادم الذات ومفرق الجماعات فالموت لا يعرف كبير أو صغير صحيح أو سقيم قوي أو ضعيف يا رعاك الله ..

[SPOILER]
برادر من .. خواهر من : هرگز هرگز خدا کمتر از بینندگان شما .. خدا هم می خواهد شما را بیش از آنچه شما می خواهید تقوا توصیه های ما مخفی و در است عمومی و ضرب و شتم او ، مراقب باشید از پایان بد و به طور ناگهانی گروه خود تقاطع مخرب مرگ می داند هیچ بزرگ یا کوچک درست و یا مرضی قوی یا ضعیف ، O خدا Raak .. و متوجه شدند که رفتن بیش از حد در این کسب و کار اسفناک و اصرار دارند آن را به گناه بزرگ است که در برابر خدا هشدار داده بود و آن را یاد گرفته بود این است که شادی است فیلم مستهجن نیست، اما تمام شادی به اطاعت خوشبختی به خداوند متعال فرمود :
) کار خوب از Zkro زن هر کس در زندگی خوب معتقد است و پاداش آنها را پرداخت آنچه انجام می دهند بهترین (
- سرپرست کار را برای کتاب خدا و سنت Mundkr او یا زن از فرزندان آدم ، و قلب خود را مؤمن به خدا و رسول او ، و این که این کار به سفارش پروژه از خدا - که خوش آمد می گوید او را به خدا زندگی خوب در و این Adinm خدا برای کسانی که عدالت کار می کنند : بسیاری از پسر رحمت خدا گفت: حداقل و Idzeh بهتر از آنچه Amlhvi آخرت ، به عنوان در اینجا Saadhaa Raak خدا .. در مقابل چشمان شما و در دست شما .. آن زمان به لذت بردن از زندگی ، شاد شکی نیست که غرقه شدن در حل این صحنه های فیلم های زشت و مستهجن در برابر حقیقت شادی تاثیر Mwanaholha است و پیدا کردن یک بزرگ طلاق در دنیا و آخرت
،این است :
· این یک تماس صریح و روشن به ظالمانه است.
· نیرومندی و آنها بروید و سقوط عدالت است.
· همچنین باعث می شود یک فرد نگاه نه تنها برای زنان بلکه SINS و SINS مردان به شدید .
· حس مشترک اخلاق و کرامت همچنین از بین بردن .
· حسادت و آنها رفتن و کشتن در رژیم غذایی خود و پیدا کردن یک طلاق از این بزرگ است.
· همچنین ادامه آن را به آنچه که منجر به محروم او همچنین درخواست شرایط ممنوع Kaljamaa مقعد ابن عباس گفت : رسول خدا [ خدا به انسان دیده می شود همسر خود را در راه بازگشت به ارمغان آورد ] به روایت ابن ابی Shaybah ، القاعده Tirmidhi و طبقه بندی شده و ، متاسفانه، که بسیاری از کسانی که با تماشای این گرفتار شده است فیلم افتاده اشتیاق به کار بردن آنچه که او آنها را می بیند ، و در واقع بهترین شاهد است که .
· مطالعات روان شناختی نشان داده اند که تماشای فیلم مستهجن نظر خود را از رابطه ارضاء فیزیکی تحت تاثیر قرار نمی شود که او را از این فیلم ها در حال تماشای نمی شود .
· همچنین از آسیب روحی ​​و روانی است که به این تصاویر معتاد در نهایت به تصویر عادی پاسخ نمی دهد، اما همیشه به دنبال تصاویر عجیب و غریب ترین از عادت، تا زمانی که می رسد تا همسرش است که از لحاظ جنسی تحریک نشده است و چیزی که زیبا و زیبا بود حرکت نمی کند.
· و نیز از احساس روانی شر افسردگی و عصبیت در خلق و خوی ، تحریک پذیری و احساس سردرد شدید و بارها و بارها .
· همچنین سطح پایین غلظت ، که باعث اختلال در حافظه ، و باعث می شود روند جذب خیلی کند است آسیب برساند ، و ایجاد یک فرد را بیشتر در معرض به سرعت فراموش شود.
· همچنین شیطانی که فیلم های پورنو که باعث بی خوابی و کمبود خواب ، و Sirhan به عنوان یک نتیجه از اشتغال ذهنی دائمی از آن فیلم .
· همچنین از خستگی بد و بی حالی، تنبلی و تمایل به انزوا و فاصله از جلسات خانواده .
و بسیاری از پیدا کردن یک مطلقه و بیشتر از حد در اینجا .

در نهایت ..

وظیفه در جوانان مسلمان برای دلجویی از انقلاب جنسی که قادر به ازدواج بود، اما آرام بود و دور از همه که مورد علاقه و احیا برای شهوت و یا ناشتا آن را به او آمد و به عنوان پیامبر صلح عزیز توصیه می شود بر او
" O جوان .. هر کس در میان شما Alabap - هر گونه هزینه های ازدواج - Fletzoj ، آن را کاهش زل زل نگاه کردن و حفظ عفت ، و هر کس نمی تواند به سرعت ، به او و آن را" بدون قطعی ، بخاری و مسلم .

اوه خدا ، آه آمرزش گناه و توبه را ملاقات نمود، از ما شرایط و ببخش آنچه که ما ساخته شده است و چیزی است که ما به تاخیر می اندازد و Osrrna چیزی است که ما اعلام کرد ، و شما می دانید که ما آن را به شما ساخته شده و شما پشت هیچ خدا است ، اما شما همچنین باری متعال می خواهیم که Iefa همه Ptla از این عادت بد و تسهیل دستور و تقویت مجدد و پاک کردن قلب خود را Bmenh و سخاوت .. آمین

نعمت و صلح بر حضرت محمد (ص) و خانواده و صلح او
[/SPOILER]

سلام
ترجمه آنلاين:Moteajeb!::Ghamgin:
به نظرم مطلب حروم ميشه با اين ترجمه ها
براي كسي خوبه كه مي خواد محتواي كلي بحث دستش بياد

با سلام و عرض ادب و احترام

با اجازه شما من آیات شریف قرآن را از این مطالب جدا کردم

حامی;473716 نوشت:

بسم الله الرحمن الرحيم

﴿
إِنَّ اللَّهَ كَانَ عَلَيْكُمْ رَقِيباً

ترجمه فولادوند
خدا همواره بر شما نگهبان است

﴿وَ
كَانَ اللَّهُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ رَقِيباً

و خداوند بر هر چيزى نگاهبان است

﴿أ
ولم يكف بربك أنه على كل شيءشهيد

آيا كافى نيست كه پروردگارت خود شاهد هر چيزى است؟

﴿

إن الله لا يخفى عليه شيء في الأرض ولا في السماء‏﴾

در حقيقت هيچ چيز [نه] در زمين و نه در آسمان بر خدا پوشيده نمى‏ ماند

‏﴿
يَعْلَمُ خَائِنَةَ الْأَعْيُنِ وَمَا تُخْفِي الصُّدُورُ

[خدا] نگاههاى دزدانه و آنچه را كه دلها نهان مى‏دارند، مى‏داند.

﴿إِ

نْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلاً

آنان جز مانند ستوران نيستند، بلكه گمراه‏ترند.

﴿ يومئذ تعرضون لا تخفى منكم خافية

در آن روز، شما [به پيشگاه خدا] عرضه مى‏شويد، [و] پوشيده‏اى از شما پوشيده نمى‏ماند.

﴿
حتى إذاما جاءوها شهد عليهم سمعهم وأبصارهم وجلودهم بما كانوا يعملون
[=simplified arabic]

وقتى به آن مى رسند گوشها و چشمها و پوستهاى تنشان به اعمال آنها گواهى مى دهد!

﴿ وقالوا لجلودهم لم شهدتم علينا

و به پوست [بدن] خود مى‏گويند چرا بر ضد ما شهادت داديد

﴿

قالوا أنطقنا الله الذي أنطق كل شيء

مى‏گويند همان خدايى كه هر چيزى را به زبان درآورده ما را گويا گردانيده است

﴿
قُلْ لِلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ * ،

• به مردان با ايمان بگو: «ديده فرو نهند و پاكدامنى ورزند، كه اين براى آنان پاكيزه‏تر است، زيرا خدا به آنچه مى‏كنند آگاه است.»

وَقُلْ لِلْمُؤْمِنَاتِ يَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ وَيَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ

و به زنان با ايمان بگو: «ديدگان خود را [از هر نامحرمى‏] فرو بندند و پاكدامنى ورزند و زيورهاى خود را آشكار نگردانند مگر آنچه كه [طبعاً] از آن پيداست.

﴿
وَلاَ تَقْرَبُواْ الزِّنَى إِنَّهُ كَانَ فَاحِشَةً وَسَاء سَبِيلاً

و به زنا نزديك مشويد، چرا كه آن همواره زشت و بد راهى است.

﴿

إِنَّ الَّذِينَ يُحِبُّونَ أَنْ تَشِيعَ الْفَاحِشَةُ فِي الَّذِينَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ فِي الدُّنْيَا وَالآخِرَةِ وَاللهُ يَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ

كسانى كه دوست دارند كه زشتكارى در ميان آنان كه ايمان آورده ‏اند، شيوع پيدا كند، براى آنان در دنيا و آخرت عذابى پر درد خواهد بود، و خدا [ست كه‏] مى‏داند و شما نمى‏دانيد.

﴿
لِيَحْمِلُوا أَوْزَارَهُمْ كَامِلَةً يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَمِنْ أَوْزَارِ الَّذِينَ يُضِلُّونَهُمْ بِغَيْرِ عِلْمٍ أَلا سَاءَ مَا يَزِرُونَ

• تا روز قيامت بار گناهان خود را تمام بردارند، و [نيز] بخشى از بار گناهان كسانى را كه ندانسته آنان را گمراه مى‏كنند. آگاه باشيد، چه بد بارى را مى‏كشند.

﴿
وَلَيَحْمِلُنَّ أَثْقَالَهُمْ وَأَثْقَالاً مَعَ أَثْقَالِهِمْ وَلَيُسْأَلُنَّ يَوْمَ الْقِيَامَةِ عَمَّا كَانُوا يَفْتَرُونَ

و قطعاً بارهاى گران خودشان و بارهاى گران [ديگر] را با بارهاى گران خود برخواهند گرفت، و مسلّماً روز قيامت از آنچه به دروغ برمى‏بستند پرسيده خواهند شد.

﴿

وَتَعَاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَالتَّقْوَى وَلا تَعَاوَنُوا عَلَى الإِثْمِ وَالْعُدْوَانِ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ

و در نيكوكارى و پرهيزگارى با يكديگر همكارى كنيد، و در گناه و تعدّى دستيار هم نشويد، و از خدا پروا كنيد كه خدا سخت‏كيفر است.

﴿

مَنْ عَمِلَ صَالِحاً مِّن ذَكَرٍأَوْ أُنثَى وَهُوَ مُؤْمِنٌ فَلَنُحْيِيَنَّهُ حَيَاةً طَيِّبَةً وَلَنَجْزِيَنَّهُمْ أَجْرَهُم بِأَحْسَنِ مَا كَانُواْ يَعْمَلُونَ

• هر كه كار شايسته كند، به سود خود اوست و هر كه بدى كند، به زيان خود اوست، و پروردگار تو به بندگان [خود] ستمكار نيست.

ببخشید دوستان ترجمه که کردم زیاد قابل اعتماد نیست و ایه صحیح قران میدمش اشکال پیدا میکنه کلمات انگلیسی هم نامشخص بودنه بهمین دلیلی زیاد کیفیت مزه ترجمه کم شده با عرض معذرت
:khab:

سلام
با اجازه دوستان عزیز ، کل تجربه و تلاشم در ترجمه این مقداره ( اگه بد و نامفهوم بود ببخشید)
ترجمه ی این بخخش از متن عربی
[SPOILER]

رسالة ملؤها الحب و الإخاء لكل من اٌبتلي بمشاهدة (

الأفلام الإباحية

) !!
وبادئ ذي بدء اعلم يا رعاك الله ..أن من أسماء الله الحسنى الرقيب أي : المراقب ، المطلع على أعمال العباد ، الذي لا تخفى عليه خافية قال تعالى :﴿

إِنَّ اللَّهَ كَانَ عَلَيْكُمْ رَقِيباً

﴾وقال تعالى :﴿وَ

كَانَ اللَّهُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ رَقِيباً

﴾ووالله أيها الأحبة ، لو لم يكن في كتاب الله إلا هذه الآيتين لكفت ، لمن استشعر عظمتها وأدرك معناه﴿أ

ولم يكف بربك أنه على كل شيءشهيد

﴾الذي يراك أينما كنت ويعلم ما تخفي وماتعلن قال تعالى : ﴿

إن الله لا يخفى عليه شيء في الأرض ولا في السماء

‏﴾‏ وقال تعالى : ﴿

يَعْلَمُ خَائِنَةَ الْأَعْيُنِ وَمَا تُخْفِي الصُّدُورُ

﴾فأنت أنت يا من جلست أمام هذه المشاهد الفاضحة وترى الرجال والنساء يرتكبون الفواحش المغلظة بكل تفسّخ ومجون بأبشع صورها وأفضح مناظرها﴿إِ

نْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلاً

﴾فالفطر السليمة والأعراف المستقيمة تستنكر هذاوأنت ؟! تتلذذ بالنظر إلى هذه الأجساد الفاضحة، والله جل وعلا من فوقك مطلع عليك يرى حركاتك وسكناتك ويرى عيناك نعم عيناك وهما تحدِّقان بهذه الفاحشة وسمعك وهو يتمتع بأصوات البغايا وأنت !! غافلأو متغافل عن رقابة الله لك

[/SPOILER]
و ترجمه ی فارسیش
[SPOILER] نامه ای سرشار از مهر و برادری به کسانی که به بیماری دیدن ( فیلم های مستهجن) مبتلا گشته اند.

در آغاز، ای که خدا نگهدارت باشد ... همانا یکی از نام های زیبای خداوند تبارک و تعالی

«رقیب» است : یعنی نگهبان ، کسی که بر اعمال بندگانش آگاه است ، کسی که هیچ چیزی بر او پنهان نیست : خداوند

تبارک و تعالی می فرماید «إِنَّ اللَّهَ كَانَ عَلَيْكُمْ رَقِيباً» و همچنین می فرماید :﴿وَكَانَ اللَّهُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ رَقِيباً﴾ و به خدا قسم

ای دوستان من اگر در قرآن کریم فقط این دوآیه وجود داشت باز هم برای کسی که عظمت آن را احساس کند و معنای آن را

درک کند کافی بود،﴿أولم يكف بربك أنه على كل شيءشهيد﴾ کسی که هر جا باشی تو را میبیند و هر آنچه ظاهر و مخفی

سازی را می داند. خداوند تبارک و تعالی می فرماید : ( إن الله لا يخفى عليه شيء في الأرض ولا في السماء‏) و همچنین

می فرماید : ﴿ يَعْلَمُ خَائِنَةَ الْأَعْيُنِ وَمَا تُخْفِي الصُّدُورُ﴾ و تو ، تو ای کسی که مقابل این فیلم های ننگین نشسته ای و مردان

و زنانی را می بینی که زشت ترین گناهان را با بدترین شکل خود و قبیح ترین مناظر آن و بی بند و بار ترین حالت آن

انجام می دهند﴿إِنْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلاً﴾ همانا فطرت سلیم و پاک و آداب و رسوم درست این کار را(دیدن

فیلم های مسهجن) نمی پذیرد. و اما تو ؟! از دیدن این اجساد قبیح و ننگین لذت می بری ، در حالیکه خداوند بزرگ و بلند

مرتبه بر رفتارت سیطره دارد و بر حرکات و سکنات تو آگاه است و چشمان تو را می بیند بله چشمانت را و آنها به مناظر

مستهجن خیره گشته اند و گوش تو راو آن دو صداهای بی بندوباری را میشنود و اما تو ؟! غافلی و خود را به غفلت زده ای از

ناظر بودن خداوند بر تو......
[/SPOILER]

دستت طلا .بیشتر :Gol:

خواهش می کنم قابلی نداشت با اینکه یکم ویرایش و ویراستاری می خواد اما تا جاییکه بلد باشم و بتونم انشااله ترجمش می کنم .

جناب حامی چرا خودتون ترجمه اش رو نمیذارید؟!
ما که عربی بلد نیستیم (هِی استادمون میگه برید عربی یاد بگیریدا ،به درد اینجور جاها میخوره ) چه کار کنیم؟
ما به یک صلوات زدن زیر پستی که نفهمیدیم چی گفته بسنده کردیم . حالا اگه ترجمه اش هم بذارید ممنون میشیم
:Gol:

سلام
ان شاالله به زودي يكي از همكاران ترجمه اش را مي گذارند

اصبري قليلا رجاً

و ترجمه ی فارسیش
نامه ای سرشار از عشق و نا امیدی به کسانی که به بیماری دیدن ( فیلم های مستهجن) مبتلا گشته اند.

سلام
خب اين ترجمه كمي اولش مشكل داره اين طوري بهتره
نامه اي سرشار از مهر و برادري به مبتلايان فيلم هاي مستهجن

ولي ترجمه خوب بود چرا پيام پنهان گذاشتيد؟

حامی;488112 نوشت:

سلام
خب اين ترجمه كمي اولش مشكل داره اين طوري بهتره
نامه اي سرشار از مهر و برادري به مبتلايان فيلم هاي مستهجن

ولي ترجمه خوب بود چرا پيام پنهان گذاشتيد؟

بله درسته من دقت نکردم.
چون من هنوز مترجم نشدم فقط دانشجویه رشته اش هستم و فک نکنم بتونم هم باشم چون همیشه چند تا اشتباه دارم
ممنونم:Gol:

به نام خدا

سلام عليكم

ترجمه متن آماده شد ، فقط گاهاً به جهت تفهيم مطلب عين عبارت و تحت اللفظي نيست .

بسم الله الرحمن الرحيم

اين نامه اي است سرشار از مهر و دوستي براي هر كسي كه مبتلا به ديدن فيلمهاي مستهجن و غير اخلاقي است !

اي عزيز ، در ابتداي امر لازم است بداني كه يكي از اسماي حسناي خداوند عزوجل ، " رقيب " است به معناي : " مراقب " ، " كسي كه بر اعمال بندگان آگاه است " ، " كسي كه هيچ چيزي از او مخفي نمي ماند " . خداوند متعال مي فرمايد : « إِنَّ اللَّهَ كَانَ عَلَيْكُمْ رَقِيباً» و باز مي فرمايد : « وَكَانَ اللَّهُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ رَقِيباً» .

اي عزيزان ؛ به خدا قسم اگر در قرآن جز همين دوآيه موجود نبود بازهم براي كسي كه بزرگي آن را درك و معناي آن را بفهمد ، كافي بود .

«
أولم يكف بربك أنه على كل شيءشهيد » « آيا اينكه پروردگار تو در همه جا حاضر و شاهد است كافى نيست ؟ » خدايي كه هرجا باشي تو را ميبيند و بر آنچه پنهان و آشكار مي نمايي داناست .

خداوند متعال مي فرمايد : « إن الله لا يخفى عليه شيء في الأرض ولا في السماء‏ » و باز در جاي ديگر مي فرمايد : « يَعْلَمُ خَائِنَةَ الْأَعْيُنِ وَمَا تُخْفِي الصُّدُورُ» ؛ و تو در برابر اين تصاوير زشت مينشيني و مردان و زناني عرياني را كه با وقاحت و زشت ترين حالتها مرتكب اعمال خلاف عفت مي شوند نظاره مي كني ! « إِنْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلاً »

فطرت پاك و سالم و عرف صحيح اين اعمال را ناپسند مي داند اما تو با نگاه كردن به اين رسوايي ها لذت مي بري و حال آنكه خداوند عزوجل بر اعمال تو آگاه است و حركات و افعال تو را مشاهده مي كند و چشمهاي تو را مي بيند ! بله چشمهاي تو را - همانهايي را كه به اين رسوايي خيره گشته اند – و قوه ي شنوايي تو را كه از صداهاي مستهجن بهره مي برد نظاره ميكند ! در حالي كه تو غافلي و نسبت به مراقبت خدا و شهادت او بر اعمالت ، خود را به غفلت زده اي !

يكي از مصاديق مراقبت و شهادت خداوند عزوجل اعضا و جوارح توست كه در روز قيامت و روزي كه هيچ چيزي پوشيده نمي ماند بر عليه تو شهادت خواهند داد ، خداوند متعال مي فرمايند : « يومئذ تعرضون لا تخفى منكم خافية » كه در آن روز اعضا و جوارح انسان به سخن در مي آيند ، خداوند متعال در اين باره مي فرمايند : «
حتى إذاما جاءوها شهد عليهم سمعهم وأبصارهم وجلودهم بما كانوا يعملون» و آنگاه انسان رو به جوارح خود مي كند و مي پرسد : اي چشم و اي گوش من !‌براي چه بر عليه من شهادت مي دهيد ؟ وليكن جواب بسيار سخت و سنگين است : « قالوا أنطقنا الله الذي أنطق كل شيء » !

و همه اين ها در مكاني است كه هيچ شبيهي ندارد ... پروردگارا رحمت تو را مي طلبيم !

حال اي عزيز ، بگو احساس مشاهده ي اعمالت از سوي خدا چه جايگاهي در نزد تو دارد ؟ ! اثر مراقبت خداوند بر اعمالت در كجا نمود كرده است ؟ حياءات از خداوند كجاست ؟

مگر نه اين است كه تو خجالت مي كشي كه اين تصاوير را در مقابل مردم و يا حداقل زماني كه نزد خانواده و پدر و مادرت هستي تماشا كني ؟
تو را به خدا چه كسي سزاوراتر به اين حيا و خجالت است ؟ مطمئن باش كه جواب واضح است ... بي شك خداوند سزاوارتر است كه از او حيا كني !

پس به ياد داشته باش كه خداوند در همه حال بر رفتار تو اطلاع دارد حتي اگر درها را روي خود ببندي و پرده اي را بر پنجره ي خود آويزان كني و از چشم همه مردم مخفي شوي ، خدايي را به ياد بياور كه هيچ پوشيده اي از چشم خداوند مخفي نمي ماند ، خدايي را به ياد بياور كه صداي حركت مورچه سياه را در تاريكي شب بر سنگ سياه سخت حس مي كند .

اگر در تاريكي با ترس گناه تنها ماندي *** و نفست تو را به انجام گناه فرا ميخواند

از نگاه خداوند بترس و به گناه بگو *** آن كسي كه تاريكي را آفريد من را هم نظاره مي كند

بله ... آن كسي كه تاريكي را آفريد من را هم نظاره مي كند ...

ادامه ي نامه ...

بنابراين عزيزان من ... اين دانستن امر مهم و خطير است و باقي ماندن بر آن مهمتر !

حكم تماشاي اين تصاير كه انسان را از انسانيت ساقط و احساسات و فطرت سليم او را از بين مي برد – اگر اين تعبير درست باشد – حرمت است به دليل استناد به قرآن و سنت رسول خدا (صلي الله عليه و آله ) و اجماع مسلمانان بر اين حكم .

زيرا خداوند عزوجل نگاه كردن به زنان غيرمحرم و اختلاط با آنان را - حتي اگر فساد و خلاف عفتي نباشد – حرام كرده است ؛ كما اينكه فرموده است :

« قُلْ لِلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ * وَقُلْ لِلْمُؤْمِنَاتِ يَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ وَيَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ» ،

و از پيامبر ( صلي الله عليه و آله ) روايت شده كه از ايشان راجع به نگاه ناگهاني و يك باره سوال شد ، ايشان فرمودند : « چشمت را از اين نگاه به چيز ديگري منصرف كن ( به سمت ديگري نگاه كن ) » ، بلكه امام احمد حنبل در مسندش از حضرت رسول اكرم ( صلي الله عليه و آله ) روايت كرده است كه حضرت فرمودند : نگاهت را تابع و دنباله ي نگاه اول نگردان چون نگاه اول براي تو كفايت مي كند و به تو اجازه داده شده است اما نگاه دوم را مجاز نيستي و بر عليه توست . » و مسلم نيز آن را روايت كرده است .

و اين ، حكمِ نگاهي است كه بين زنان و مردان نامحرم اتفاق مي افتد . پس با اين حال تكليف اين اندام هاي عرياني كه صراحتا انسان را به سوي زناي حرام و گناهي كه خداوند بندگان مؤمنش را از آن مبرّا كرده و از شدت زشتي و قبحش فقط انجام آن را نهي نكرده بلكه حتي نزديك شدن به آن را هم نهي كرده است ، واضح ميشود ، و خداوند راجع به زنا مي فرمايند :

« وَلاَ تَقْرَبُواْ الزِّنَى إِنَّهُكَانَ فَاحِشَةً وَسَاء سَبِيلاً »

و رسول اكرم ( صلي الله عليه و آله ) مي فرمايند :

« چشمها زنا ميكنند و زناي آنها نگاه كردن است ، و گوشها زنا ميكنند و زناي آنها شنيدن است ، و زيان زنا مي كند و زناي او سخن گفتن است ، و دستها زنا مي كنند و زناي آنها گرفتن است ، پاها زنا ميكنند و زناي آنها راه رفتن است و قلب ميخواهد و آرزو ميكند و در همه اين موراد فرج آنها را تكذيب يا تصديق مي كند ( مخالفت يا موافقت ) .»

بنابراين حكم مشاهده ي اين فيلم ها قطعا حرمت است و هيچ شكي در آن نيست براي كسي كه به خدا و قيامت ايمان دارد .

ادامه نامه ...

و هدف از آن اشاعه فحشا بين جوانان در مكانهاي عمومي است ، تفاوتي نمي كند در ماهواره باشد يا در اينترنت يا از طريق نامه هاي الكترونيكي يا آنچه كه به نام گروه ( واتس آپ ) ناميده مي شود يا از طريق پيامك تلفن همراه و غيره باشد .

خداوند مي فرمايد :

« إِنَّ الَّذِينَ يُحِبُّونَ أَنْ تَشِيعَ الْفَاحِشَةُ فِي الَّذِينَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ فِي الدُّنْيَا وَالآخِرَةِ وَاللهُ يَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ»

بنابراين كساني كه دوست دارند فحشاء بين مسلمانان شيوع پيدا كند ، فقط به خاطر اينكه اين امر را دوست دارند در دنيا و آخرت عذاب مي شوند ، چه رسد به كسي كه اين امر را در خانه ها و محافل مسلمانان شيوع ميدهد !

و اين كار دعوت به گناه و فحشاء است و بلكه بالاترين حد آن است ، و كسي كه با علم به اين مطلب اين كار را انجام دهد ، گناه خودش و گناه كساني كه به واسطه او يا دعوت او تا روز قيامت ، اين كار را انجام مي دهد بر عهده اش است .

حضرت رسول ( صلي الله عليه و آله ) مي فرمايند :

« هركسي كه مردم را به راه درست هدايت كند پاداشي به اندازه ي پاداش همه كساني كه از او تبعيت كرده اند ميگيرد در حالي كه از پاداش آنها هم چيزي كم نمي شود و هر كس مردم را به گمراهي دعوت كند ، گناه كساني كه از او پيروي مي كند به گردن اوست و چيزي از آن ها كم نمي شود . »

و خداوند مي فرمايد : « لِيَحْمِلُوا أَوْزَارَهُمْ كَامِلَةً يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَمِنْ أَوْزَارِ الَّذِينَ يُضِلُّونَهُمْ بِغَيْرِ عِلْمٍ أَلا سَاءَ مَا يَزِرُونَ »

و در اين آيه و حديث قبل انسان را از ارتكاب كار زشت برحذر مي دارد و به انجام كار نيك تشويق مي كند و مي فرمايد كه انسان اگر به سوي انجام كار نيك سبقت بگيرد و ديگران را به ان تشويق كند ، اجر كساني را كه آن كار را انجام مي دهند دريافت مي كند ، و آيه انسان را از ارتكاب كار زشت و بدي و انجام بدعت و گناهان برحذر مي دارد ؛ چون هركسي كه گناهي را انجام دهد و ديگران را تشويق به انجام آن گناه كند بار عقاب گناه خودش و ديگران بر دوش او قرار مي گيرد .

كما اينكه تمامي اين مطالب را از اين آيه نيز استفاده ميكنيم :

« وَلَيَحْمِلُنَّ أَثْقَالَهُمْ وَأَثْقَالاً مَعَ أَثْقَالِهِمْ وَلَيُسْأَلُنَّ يَوْمَ الْقِيَامَةِ عَمَّا كَانُوا يَفْتَرُونَ »

و متاسفانه برخي از جوانان در انجام اين كار همكاري ميكنند از باب اينكه دوستي اين را ايجاب ميكند و در حقيقت آنها نمي دانند كه در اشاعه ي گناهان و فحشاء همكاري مي كنند و اين كار آنها مصداق "برّ" كه خداوند در قرآن مي فرمايد نيست :

« وَتَعَاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَالتَّقْوَى وَلا تَعَاوَنُوا عَلَى الإِثْمِ وَالْعُدْوَانِ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ »

ادامه دارد ...

خواهرم ... برادرم : بترس از اينكه خداوند بي اهميت ترين ناظران بر اعمال تو باشد ... براي خدا آنگونه باش كه او براي تو مي خواهد ، بالاتر از آنچه در تصور توست .

نصيحت كردن در پنهان و آشكار و حياء از خداوند پرهيزگاري اوست ، و برحذر باش از عاقبت بد و مرگ و مصيبتي كه ذات انسان را از بين مي برد و باعث جدايي افراد مي شود كه مرگ نه كوچك مي شناسد و نه بزرگ ، نه بيمار ميشناسد و نه سالم ، نه قوي مي شناسد و نه ضعيف ، خدا تو را حفظ كند ...

و بدان كه استمرار اين كارهاي زشت و قبيح و اصرار بر انجام آن ها يكي از گناهان كبيره است و بترس از اينكه با اين حالت با خداوند روبه رو شوي و بدان كه خوشبختي در اين فيلم هاي مستهجن نيست بلكه همه سعادت و خوشبختي در بندگي خداوند خلاصه مي شود :

« مَنْ عَمِلَ صَالِحاً مِّن ذَكَرٍأَوْ أُنثَى وَهُوَ مُؤْمِنٌ فَلَنُحْيِيَنَّهُ حَيَاةً طَيِّبَةً وَلَنَجْزِيَنَّهُمْ أَجْرَهُم بِأَحْسَنِ مَا كَانُواْ يَعْمَلُونَ »

ابن كثير مي گويد : وعده اي است از خداوند متعال براي كسي كه عمل صالح انجام داده – عمل صالح عملي است كه مطابق قرآن و سنت باشد و توسط يكي از بندگان خدا ، چه مذكر و چه مونث ، در حاليكه به خداوند و پيامبرش ايمان دارد انجام شود و اين عمل انجام شده بايد از سوي خداوند مشروع باشد - كه خداوند در دنيا به او زندگي پاك و زيبا در دنيا ببخشد و پاداشي بهتر از اعمال نيكش در آخرت نصيبش گرداند .

و اين است سعادت واقعي ... مقابل ديدگان تو و بين دستانت ... و وقت ان رسيده است كه از زندگي و خوشبختي بهره ببري و شكي نيست كه فرو رفتن در فتنه ي اين فيلم ها و تصاوير غير اخلاقي ضد خوشبختي توست و يكي از موانع رسيدن تو به اين خوشبختي است و مضرات و مفسده هاي بدي براي انسان در دنيا و آخرت دارد .

كه از جمله ي آن مضرات اين است كه :

* به وضوح انسان را به سمت انجام اعمال خلاف عفت مي كشانند .
* نه تنها بدن برهنه ي زنان بلكه عورت مردان را نيز در مقابل ديدگان انسان قرار مي دهند .

* فطرت پاك و اخلاق زيباي انسان را از بين مي برند .

* غيرت را از بين مي برند و تعصب را در نفس آدمي مي كشد و اين از بزرگترين آثار سوء آن هاست .

* استمرار بر اين كار باعث انجام كارهاي حرام بدتري مي شود ، مثل درخواست انجام كارهاي حرامي مثل جماع از دبر و كه از ابن عباس نقل شده كه پيامبر اسلام ( صلي الله عليه و آله ) فرمودند : « خداوند در قيامت به مردي كه نزديكي با همسر خود را از پشت انجام داده است نمي نگرد » و ابن شيبه و ترمذي نيز اين مطلب را نقل كرده اند .

و متاسفانه هركسي كه به مشاهده ي اين فيلمها مبتلا شده است دوست دارد كه برطبق ان چه مي بيند عمل كند و واقعيت بهترين شاهد بر اين ادعاست .
* همچنين روانشناسي ثايت كرده است كه هركسي كه اين فيلم ها را تماشا مي كند ميلش به علاقه ي جسمي متمايل شده و مانند كساني كه اين فيلمها را تماشا نمي كنند به اوج لذت جنسي نمي رسد .

* و از ديگر مضرات تماشاي اين فيلمها اين است كه كسي كه دائما اين فيلمها را تماشا مي كند بعد از مدتي ديگر دنبال تصاوير عادي نيست بلكه به دنبال تصاوير شاذ و نادر مي گردد تا اينكه به جايي ميرسد كه همسرش ديگر از لحاظ جنسي او را تحريك نميكند حتي اگر زيباترين زن دنيا باشد .

* و از ديگر مضرات اين است كه فرد احساس افسردگي مي كند و به شدت تندخو و عصبي مزاج مي گردد .

* و ديگر اينكه قوه ي تمركز او به شدت پايين مي آيد و حافظه اش ضعيف مي گردد ، و فراگيري او شديدا كند مي شود كما اينكه بيشتر در معرض بيماري فراموشي قرار ميگيرد .

* همچنين سبب بي خوابي و كمبود خواب مي شود و ابتلا به بي خوابي نتيجه ي مشغول شدن به اين فيلم هاست .

* و همچنين از ديگر مضرات آنها حس ناداني و خمودگي و سستي و ميل به تنهايي و دوري از اجتماع است .

و مضرات آن بي شمار است و در شمارش نميگنجد .

و در آخر بر جوان مسلمان واجب است كه اگر مي تواند براي آرام كردن انقلاب جنسي اش به ازدواج روي بياورد و الا بهتر آن است كه از هرچه كه شهوت او را برمي انگيزد دوري كند و يا روزه بگيرد كه روزه باعث كاهش شهوت مي شود همانگونه كه حبيب خدا حضرت محمد مصطفي ( صلي الله عليه و آله ) به ان توصيه نموده است :

" اي گروه جوانان ... هركدام از شما كه از عهده ي مخارج زندگي بر مي آيد بايد ازدواج كند كه ازدواج چشم را مي پوشاند و شرمگاه را نگه مي دارد و هركس كه نميتواند از عهده ي مخارج بر بيايد روزه بگيرد " و بخاري و مسلم اين روايت را نقل كرده اند .

اللهـم يا غافر الذنب وقابل التوب تقبل منا واغفر ما قدمنا وما أخرنا وما أسررنا وما أعلنا وما أنت أعلم به منا أنت المقدم وأنت المؤخر لا إله إلا أنت كما نسال الباري جل جلاله أن يعافي كل من بتلي بهذه العادة السيئة وييسر أمره ويحصن فرجه ويطهر قلبه بمنه وكرمه .. اللهم آمــــين

وصلى الله وسلم على نبينا محمد و على آله وصحبه وسلم
.:Gol:

سلام ترجمش چی شد؟
لطف میکنین اگه بزارین:Ghamgin:

موضوع قفل شده است