صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: بیاد شب های انقلاب : الله اکبـر اللهـ اکبــــر الله کبـــــــر....خاطرات انقلاب را بنویسید

علاقه
    خدمت به مردم کشورم
    نوشته
    7,198
    حضور
    60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    278
    صلوات
    41224

بیاد شب های انقلاب : الله اکبـر اللهـ اکبــــر الله کبـــــــر....خاطرات انقلاب را بنویسید

بیاد شب های انقلاب : الله اکبـر اللهـ اکبــــر الله کبـــــــر....

خاطرات خودتون و بزرگتر ها رو از این شب های انقلاب را بنویسید

2. صلوات ها 17

3.  

علاقه
    خدمت به مردم کشورم
    نوشته
    7,198
    حضور
    60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    278
    صلوات
    41224

اللهُ اکبـر اللهـُ اکبــــر اللهُ کبـــــــر....

فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی مبارک

بیاد شب های انقلاب : الله اکبـر  اللهـ اکبــــر  الله کبـــــــر....خاطرات انقلاب را بنویسید

بیاد شب های انقلاب : الله اکبـر  اللهـ اکبــــر  الله کبـــــــر....خاطرات انقلاب را بنویسید

5. صلوات ها 15

علاقه
    دین
    نوشته
    484
    حضور
    15 روز 8 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    2018

سلام

ساعت 9 شب 22 بهمن سال 1392 مثل هر سال دعوتنامه ای برای اهل ایمان از طرف خدای متعال ارسال می‌شود به این مضمون:

ای تکبیر گویان عظمت الهی :

هر که می‌خواهد در سپاه امام حسین علیه السلام در مقابل یزیدیان زمانه باشد!،
    هر که می‌خواهد در سپاه توحید در مقابل نظام شرک باشد!،
    هر که می‌خواهد در آزمایش راستی آزمایی مومن بودن شرکت کند!،

هر که دارد هوس کرب و بلا بسم الله.... !

أَحَسِبَ النَّاسُ أَن يُتْرَكُوا أَن يَقُولُوا آمَنَّا وَهُمْ لَا يُفْتَنُونَ
    ﴿العنكبوت: ٢﴾

آيا مردم پنداشتند كه تا گفتند ايمان آورديم، رها مى‌شوند و مورد آزمايش قرار نمى‌گيرند؟

درود بر قرآن باورانی که یک تنه در یک محله تکبیر می گویند
    ویرایش توسط متعلم : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲ در ساعت ۱۰:۵۳
    باسمه تعالی

هیچ ذکری بالاتر از ذکر عملی نیست
    هیچ ذکرعملی بالاتر از ترک معصیت نیست

(مرحوم آیت الله محمد تقی بهجت
    )

7. صلوات ها 19

علاقه
    .
    نوشته
    771
    حضور
    7 روز 3 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    339
    صلوات
    4620

الله اکبر......
    {در میدان میمانم تا نفس آخرم...
    راهی راه حسین...همقدم رهبرم}
    باسمک یا حبیب..........

9. صلوات ها 17

علاقه
    کلا کارای هنری ....
    نوشته
    5,236
    حضور
    301 روز 22 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    354
    صلوات
    19586

اللهُ اکبـر الله اکبــــر اللهُ کبـــــــر

درستکار آسوده است، بی گناه بی باک، خیانتکار ترسان و بدهکار هراسان است.
    امام حسین (ع)

11. صلوات ها 16

علاقه
    امام راحل و شهداء،رهبر عزیزم،حزب الله لبنان
    نوشته
    453
    حضور
    30 روز 10 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    36
    آپلود
    0
    گالری
    72
    صلوات
    2484

ورود امام!

بسم رب الشهداء

روز ورود امام
    البته آن روزِ ورود ايشان كه ما در دانشگاه متحصن بوديم و بعد رفتيم خدمت ایشان، توى ماشين من يك وقتى خدمت خود امام هم گفتم همين را...
    همه خوشحال بودند، مى‌خنديدند، بنده از نگرانىِ بر آنچه كه براى امام
    ممكن است پيش بيايد بى‌اختيار اشك مى‌ريختم و نمى‌دانستم كه چى ممكن است پيش بيايد. چون يك تهديدهايى هم وجود داشت.

بعد رفتيم وارد فرودگاه شديم، با آن تفاصيل حضرت امام
    وارد شدند و به مجرد اين‌كه آرامش ایشان از نزدیک ظاهر شد نگرانيها و اضطراب ما به كلى برطرف شد يعنى ایشان با آرامش خودشان به بنده و شايد به خيلى‌هاى ديگر كه نگران بودند، آرامش بخشيدند.

وقتى كه بعد از سالهاى متمادى حضرت امام را من زيارت مى‌كردم آنجا، ناگهان خستگى اين چند ساله مثل اين‌كه از تن آدم خارج مى‌شد. احساس مى‌شد كه همه‌ى آن آرزوها مجسم شده در وجود آن عزیز و با كمال صلابت و با يك تحقق واقعى و پيروزمندانه اين‌جا در مقابل انسان تبلور پيدا كرده.

وقتى كه آمديم وارد شهر شديم از فرودگاه و با آن تفاصيلى كه خب همه‌ى شماها شاهد بوديد و بحمداللَّه هنوز در ذهن همه‌ى مردم شايد آن قضايا زنده است، همان‌طور كه مى‌دانيد حضرت امام عصرى از بهشت زهراء
    رفتند به يك نقطه‌ى نامعلومى تا در يك مأمنى باشند چون مردم بزرگوار مى‌خواستند همه ابراز احساسات بكنند و امام عزیز از شب قبلش كه از پاريس حركت كرده بودند تا دم غروب، تقريباً دمادم غروب دائماً در حال فشار كار و حضور بودند و هيچ يك لحظه استراحت نكرده بودند يك مقدارى استراحت بدهند به ایشان.

مصاحبه مطبوعاتى درباره دهه فجر 24/10/1362
    خاطرات امام خامنه ای

ادامه دارد

13. صلوات ها 12

علاقه
    نوشته
    453
    حضور
    30 روز 10 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    36
    آپلود
    0
    گالری
    72
    صلوات
    2484

امام(ره) در مدرسه‌ی رفاه

سلام خدا بر امام راحل و شهداء از صدر اسلام تا کنون

در آن حال، ما رفته بوديم رفاه و در طبقه پایین مدرسه‌ى رفاه كارهايمان را انجام مى‌داديم.
    قبل از آنى كه امام(ره) وارد ایران بشوند ما نشسته بوديم با برادرانمان و روى برنامه‌ى اقامتگاه و ترتيباتى كه بعد از ورود ایشان بايد انجام بگيرد يك مقدارى مذاكره كرده بوديم، يك برنامه‌ ريزيهايى شده بود.

آن روزها يك نشريه‌اى در آوردیم كه بعضى از اخبار و مثلاً اينها در آن نشريه چاپ مى‌شد و از همان رفاه اين نشريه بيرون مى‌آمد. يك چند شماره‌اى منتشر شد البته در دوران تحصن در دانشگاه ها هم يك نشريه‌ى ديگرى آن‌جا راه انداختيم يك دو سه شماره هم از آن به چاپ رسید.

من برگشتم مدرسه رفاه تا در آنجا منتظر بمانیم كه ببينيم چه خواهد شد.
    اطلاع پيدا كرديم كه حضرت امام رفتند به يك نقطه‌اى كه يك مقدارى آن‌جا استراحت كنند، نماز ظهر و عصرشان را ظاهراً نخوانده بودند نزديك غروب شده بود، نماز ظهر و عصرشان را بخوانند و اينها. آخر شب بود، من داشتم خبرهاى آن روز را تنظيم مى‌كردم كه توى همان نشريه‌اى كه گفتيم چاپ بشود و بيايد بيرون.

ساعت حدود ده شب بود تقريباً، يك وقت ديديم كه از در حياط داخلى مدرسه‌ ی رفاه كه از آن یکی كوچهِ باز مى‌شد و يك در كوچكى بود؛ يك صداى همهمه‌اى احساس كردم و معلوم شد كه يك حادثه‌اى اتفاق افتاده...

بلافاصله رفتم از دم پنجره نگاه كردم ديدم بله امام(ره)، تنها از در وارد شدند. هيچكس با ايشان نبود. و اين برادرهاى پاسدار يعنى همان كسانى كه آن‌جا بودند,وقتی ناگهان امام را در مقابل خودشان ديده بودند سر از پا نشناخته مانده بودند كه چه بكنند و دور امام عزیز را گرفته بودند،ایشان هم على‌رغم آن خستگى كه آن روز گذرانده بودند با كمال خوشروئى با اينها صحبت مى‌كردند.

البته شايد يك ده پانزده نفر مجموعاً بودند دم در، همين‌طور طول حياط را طى كردند رسيدند به پله‌هايى كه به هال طبقه‌ى اول مدرسه منتهى مى‌شد و آن پله‌ها پهلوى همان اتاقى هم بود كه من توى آن اتاق بودم.
    از پنجره آمدم دم در اتاق وارد هال شدم كه امام(ره) را از نزديك ببينم. ایشان وارد شدند. تو هال هم عده‌اى از بچه‌ها بودند اينها هم رفتند طرف امام عزیز و دور ایشان را گرفتند...

من هر چى كردم نزديك بشوم دست امام را ببوسم ديدم كه به قدر يك نفر مزاحمت براى آن بزرگوار ايجاد خواهک کرد و على‌رغم ميل شديدى كه داشتم بروم خدمتشان، كنار ايستادم و از دو مترى بنده عبور كردند.

علت اینکه نزديك نرفتم چون ديدم شلوغ است دور ايشان و رفتنِ من هم به اين شلوغى كمك خواهد كرد.
    عين اين احساس را من توى فرودگاه هم داشتم. توى فرودگاه همه مى‌رفتند طرف امام(ره) من هم خيلى دلم مى‌خواست بروم، اما خودم را مانع شدم، بعضى ديگر هم مانع مى‌شدم كه بروند تا ایشان را خسته نكنند.

حضرت امام آمدند از پله‌ها رفتند بالا به سمت طبقه دوم مدرسه و در اين حين پاى پله‌ها در حدود شايد يك سى چهل نفرى آدم جمع شده بود. رفتند دم پاگرد پله‌ها كه رسيدند كه مى‌خواستند بروند بالا. يكهو برگشتند طرف اين جمعيت و نشستند روى زمين و همه نشستند، يعنى خواستند كه رها نكرده باشند اين علاقه‌ مندان و دوستداران خودشان را.

يكى از برادران آن‌جا يك مقدارى صحبت كرد و يك خير مقدم حساب نشده‌ى پرهيجانى را گفت،چون هيچكس انتظار اين ديدار را نداشت...
    بعد هم امام(ره) يك چند كلمه‌اى صحبت كردند و رفتند بالا در اتاقى كه برايشان معين شده بود راهنمائى شدند به آن‌جا تا کمی استراحت کنند در اولین شب بعد از چندین سال دوری از وطن و مبارزه بی امان!

15. صلوات ها 11

علاقه
    نوشته
    453
    حضور
    30 روز 10 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    36
    آپلود
    0
    گالری
    72
    صلوات
    2484

تعجب سجده ی شکر...

آن ساعتى كه راديو براى اول بار گفت؛ "صداى انقلاب اسلامى"، يك همچى تعبيرى...من تو ماشين داشتم از يك كارخانه‌اى مى‌ آمدم طرف مقرّ امام
    .
    يك كارخانه‌اى بود كه عوامل اخلال‌گرِ فرصت‌طلب آن‌جا جمع شده بودند و شلوغى راه انداخته بودند و در بحبوحه‌ى انقلاب كه هنوز شايد بختيار هم بود، آن روزهاى مثلاً شايد هفدهم، هجدهم بهمن ماه و مشكلات هنوز در نهايت شدت وجود داشت و هنوز هيچ كار انجام نشده بود اينها به فكر باج‌خواهى و باجگيرى بودند. توى يك كارخانه‌اى راه افتاده بودند، تحريكات درست كرده بودند و اينها، ما رفتيم آن‌جا كه يك مقدارى سروسامان بدهيم.

در مراجعت بود كه راديو اعلان كرد؛ "صداى انقلاب اسلامى".

من ماشين را نگه داشتم آمدم پائين روى زمين افتادم و سجده كردم. يعنى اينقدر براى ما غير قابل تصور و غير قابل باور بود
    . هر لحظه‌اى از آن لحظات يك مسأله داشت، به طورى كه اگر من بخواهم خاطرات ذهنى خودم را در آن مثلاً بيست روزِ حول و حوش انقلاب بيان كنم يقيناً نمى‌توانم همه‌ى آن چه را كه در ذهن و زندگى آن روزِ ما مى‌گذشت را بيان كنم.

آن روزها ما در يك حالت بُهت بوديم. در حالى كه در همه‌ى فعاليتهاى آن روزها ما طبعاً داخل بوديم و زیر نظر.
    خب در آن زمان عضو "شوراى انقلاب" بوديم و يك حضور دائمى تقريباً وجود داشت؛ لكن يك حالت ناباورى و بهت بر همه‌ى ما حاكم بود.

من يك چيزى بگويم كه شايد شما تعجب بكنيد.بنده تا مدتى بعد از 22 بهمن هم كه گذشته بود بارها به اين فكر مى‌افتادم كه ما خوابيم يا بيدار!
    تلاش مى‌كردم كه از خواب بيدار شوم. يعنى اگر خواب هستم، اين رؤياى طلائى كه بعدش هرچقدر هم باشد (آدم بيدار میشود) خيلى ادامه پيدا نكند،اينقدر براى ما شگفت‌آور بود مسأله!

دعا كنيم كه ؛ خداى متعال امت اسلامى را سرافراز و پايدار بدارد.
    پروردگارا! به محمد و آل محمد

تفضل خودت را، رحمت خودت را بر امت اسلامى در سراسر جهان مستمر و پايدار بدار.
    پروردگارا! دست بيگانگان را از زندگى مردم در كشورهاى اسلامى كوتاه بفرما.
    به امید آینده ی درخشان شما و كشور، همه تان را به خدای بزرگ می سپارم و برای شما دعا می كنم.

والسّلام عليكم و رحمةالله و بركاته‌
    سید علی خامنه ای

17. صلوات ها 13

علاقه
    ان شاءالله توفـیق شهـادت !
    نوشته
    345
    حضور
    4 روز 13 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    2183

اللهُ اکبـراکبـ الله ـــراللهُ کبـــــــر

بوی گل ســـوسن و یاسمن آید *** عطر بهاران کنون از وطن آید
    جان ز تن رفتگان سوی تن آمد *** رهبر محبوب خلــق از سفر آمد
    دیو چو بیرون رود، فرشته در آید *** دیو چو بیرون رود، فرشته در آید
    بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر *** بار دگر روزگار چون شکر آــــید
    هر چه مجاهد ز بند و حبس در آید *** عمر فساد و ستم دگـــــــر بسر آید
    چشم یتیم زمان ز حدقه در آید *** رهبر محبوب خلق از سفر آید
    دیو چو بیرون رود، فرشته در آید *** دیو چو بیرون رود، فرشته در آید

رفتن همیشه آخرین انتخاب نیست ..
    گاهی بایــد
    بمانــی
    بجنگی
    گاهـــی
    با تـمام قـــــُـــوا

19. صلوات ها 9

علاقه
    اطلاعات بیشتر در مورد دین واحکام و نزدیک شدن به خدا
    نوشته
    12
    حضور
    1 روز 10 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    64
    صلوات
    61

از کتاب های درسی آن سال ها یادم هست امام امیدش به ما دبستانی ها بود ، می گویم : آقا ، حالا بزرگ شده ایم ، از امیدتان راضی هستید ؟
    عکس شهدا را میبینیم
    عکس شهدا عمل میکنیم

21. صلوات ها 10

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 5

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری