دعوت به ساخت نرم افزار

تب‌های اولیه

14 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دعوت به ساخت نرم افزار

با سلام خدمت همه ی اسک دینی ها.
به خاطر تکراری بودن تاپیک معذرت می خوام. یه بار دعوت کردم متاسفانه هیچ کس جواب نداد.
چند وقتیه می خوام یه نرم افزار مذهبی بسازم که اذان بگه، قرآن بخونه و ...
چیز پیچیده ای نیست اما برنامه نویسی طولانی می خواد با یه الگوریتم. فقط به خاطر بخش اذانش. این که چه موقع از سال در چه ساعتی اذان بگه.
به چند تا برنامه نویس حتی آماتور Visual Studio 2010 نیاز دارم.
اگه موافقید و پایه اید مطلبو نقل قول کنید و آمادگیتون رو اعلام کنید تا بعدا قرارها رو با هم بذاریم.

این پیش نمایشی از برنامه ( فقط کارای گرافیکیش البته اگه مایل بودید می تونیم فرم کلیش رو هم تغییر بدیم)

اینم نمایی از سورسش (مربوط به بخش برنامه نویسی اذان)

و اینم یه عکس دیگه از سورسش (مربوط به بخش گرافیک)

اگه واردش بشید می بینید خیلی راحت تر از اینه که فکرشم می کنید.

اگه فکر می کنید هنوزم یه چیزایی مبهمه بگید تا یه تریلر ازش بذارم.

الحیاة;470990 نوشت:
با سلام خدمت همه ی اسک دینی ها.
به خاطر تکراری بودن تاپیک معذرت می خوام. یه بار دعوت کردم متاسفانه هیچ کس جواب نداد.
چند وقتیه می خوام یه نرم افزار مذهبی بسازم که اذان بگه، قرآن بخونه و ...
چیز پیچیده ای نیست اما برنامه نویسی طولانی می خواد با یه الگوریتم. فقط به خاطر بخش اذانش. این که چه موقع از سال در چه ساعتی اذان بگه.
به چند تا برنامه نویس حتی آماتور Visual Studio 2010 نیاز دارم.

سلام دوست عزیز
ضمن آرزوی موفقیت برای شما
کار مفید و خوبی رو شروع کردید
بهتره این نرم افزار به صورت کشویی افقی باز و بسته شه که به جذابیت کار اضافه می کنه
در این انجمن برنامه نویس ویژوال استودیو نمی تونید پیدا کنید که بتونن کمکتون کنن
اون رو باید از انجمنهای تخصصی برنامه نویسی کمک بگیرید
http://barnamenevis.org/

خود بنده هم متاسفانه خیلی سرم شلوغه به خاظر طراحی نرم افزار شمیم یار 93
اما در مورد اذان اگر الگوریتم داشته باشید که نباید کار زیادی ببره
اگر هم نه مثل ما می تونید دیتابیسهای اذان شهرها رو بذارین و برنامه از دیتابیس بخونه
مشکلتون کجاست که می فرمایید کار مشکلیه؟
یا علی:Gol:

(بسم رب المهدی)
سلام علیکم.
بنده میتونم کمک کنم و لی کمی سرم شلوغه متاسفانه ولی با این حساب بازم اگر کاری باشه میتونم کمک کنم.
ولی بازم یه مشکلی هست شما vn.net دارید کار میکنید کاش c# بود زیاد وی بی کار نکردم.هر چند مثل همه اما بعضی دستوراتش فرق داره.
به هرحال کمکی بود بگیدشاید تونستیم خدمتی کنیم
موفق و موید باشید.

گل ليلا;471171 نوشت:
سلام دوست عزیز
ضمن آرزوی موفقیت برای شما
کار مفید و خوبی رو شروع کردید
بهتره این نرم افزار به صورت کشویی افقی باز و بسته شه که به جذابیت کار اضافه می کنه
در این انجمن برنامه نویس ویژوال استودیو نمی تونید پیدا کنید که بتونن کمکتون کنن
اون رو باید از انجمنهای تخصصی برنامه نویسی کمک بگیرید
http://barnamenevis.org/

خود بنده هم متاسفانه خیلی سرم شلوغه به خاظر طراحی نرم افزار شمیم یار 93
اما در مورد اذان اگر الگوریتم داشته باشید که نباید کار زیادی ببره
اگر هم نه مثل ما می تونید دیتابیسهای اذان شهرها رو بذارین و برنامه از دیتابیس بخونه
مشکلتون کجاست که می فرمایید کار مشکلیه؟
یا علی

در مورد پیشنهاد کشویی شدن هم به نظرم طرح جالبیه. احتمالا اجراش کنم.
متاسفانه خودم خیلی حرفه ای نیستم و نمی تونم از دیتا بیس استفاده کنم.
الگوریتم من این طوریه:
اول متغییر هایی درست می کنم برای اینکه ببینم امروز اذان ساعت چنده. بعد بررسی می کنم امروز چندمه و متابق با اون به متغییرها عدد میدم مثلا اگه امروز اذان ظهر 12:10 هست متغییر ساعت ظهر=12 و متغییر دقیقه ی ظهر=10میشه.
بعد یه تایمر که هر دقیقه به کار می افته بررسی می کنه اگه ساعت کامپیوتر با ساعت اذان ظهر و دقیقه ی کامپیوتر با دقیقه ی اذان ظهر یکی بود صدای اذان پخش بشه.
با این الگوریتم که به نظر خودم الگوریتم انعطاف پذیریه برای هر روز باید در دو مرحله هر بار حدود 7 خط برنامه نویسی بشه. می تونید تو عکس دوم بخشی از این الگوریتم رو ببینید.
اگه الگوریتم بهتری دارید خواهش می کنم مضایقه نکنید و اگه وقت کافی دارید که به بنده کار با دیتا بیس رو یاد بدید خوشحال میشم.

MOHAMAD(ANTI666);471183 نوشت:
ده میتونم کمک کنم و لی کمی سرم شلوغه متاسفانه ولی با این حساب بازم اگر کاری باشه میتونم کمک کنم.
ولی بازم یه مشکلی هست شما vn.net دارید کار میکنید کاش c# بود زیاد وی بی کار نکردم.هر چند مثل همه اما بعضی دستوراتش فرق داره.
به هرحال کمکی بود بگیدشاید تونستیم خدمتی کنیم
موفق و موید باشید.

ممنون میشم اگه کمک کنید. راستشو بگم من تازه کار با C++ رو شروع کردم و الآن در حد فور و ایف ام. نمی دونم C++ با C# چه قدر فرق داره اما اینو می دونم که vb.net خیلی راحت تره.
دوست عزیز منم یه برنامه نویس آماتورم و از الگوریتم پیچیده ای استفاده نمی کنم.

دوستان عزیز اگه 10 نفر پایه باشن کار ساخت رو شروع می کنیم.

تا الآن تعداد افراد حاضر با خودم: 2/10

الحیاة;471221 نوشت:
ممنون میشم اگه کمک کنید. راستشو بگم من تازه کار با C++ رو شروع کردم و الآن در حد فور و ایف ام. نمی دونم C++ با C# چه قدر فرق داره اما اینو می دونم که vb.net خیلی راحت تره.
دوست عزیز منم یه برنامه نویس آماتورم و از الگوریتم پیچیده ای استفاده نمی کنم.

تا الآن تعداد افراد حاضر با خودم: 2/10

c# دقیقا شبیه c++ هست هیچ تفاوتی نداره به جز یکسری تفاوت ها ی پایه ای.
ولی در عوض vb.net کد نویسیش خیلی بیشتره.
به هر حال مشکلی نیست.

*"مهندس محمد جواد"*;471172 نوشت:
شرمندتم دوست عزیز من حوصله پروژه ندارم و زیاد پروزه مفیدی داشتم اغلب نیمه کاره بود شکست خوردم و مال سورس بلد نیستم پرسشش باید بری انجمن پی سی ورد و ترفندستان حتما پرسش کنی چون دوستان حرفه هستن دارن و دیگه نرم افزار های دیگه است مشابه خودت میخای درستش کنی جایی نمیبینی دران تماس با مدیر نرم افزار پیدا میکنی و همچون شماره و ایمیل پیدا میشه باهاشون تماس بگیرین و زمینه ایجاد پروزه کمک بگیرید و ساخت پروزه تنهایی زمان زیادی طول میکشه////../// من مهندس استعداد نرم افزار دارم البته بدون مدرک
ان شا ا... موفق باشید

شاید جالب باشه براتون اما همین پروژه یکی از پروژه های نیمه کاره ی من بود. استارتشو اوایل تابستون زده بودم. حالا می خوام این پروژه رو تمومش کنم چون می دونم نرم افزار کاربردیه.
به هر حال خوشحال میشم که به جمع ما بپیوندید.

دوستان هنوز تاپیک بسته نشده ها.
بین سی و چند هزار عضو اسک دین 10 نفر پیدا نمیشن بیان کمک.
باور کنین ثواب داره ها.
اگه یه نفر بخاطر صدای اذان شما از جاش بلندشه شما هم تو ثوابش شریکین.
منتظر نقل قول هستم.

تعداد افراد حاضر تا این لحظه: 2/10

راستی دوباره تاکید می کنم. اگه پایه اید مطلبو نقل قول کنید و آمادگیتونو اعلام کنید.
صلوات شما به منزله ی آمادگیتون نیست.

می خواستم یه تریلر براش بسازم. کسی آهنگ مناسبی داره؟

الحیاة;471215 نوشت:
با این الگوریتم که به نظر خودم الگوریتم انعطاف پذیریه برای هر روز باید در دو مرحله هر بار حدود 7 خط برنامه نویسی بشه. می تونید تو عکس دوم بخشی از این الگوریتم رو ببینید.
اگه الگوریتم بهتری دارید خواهش می کنم مضایقه نکنید و اگه وقت کافی دارید که به بنده کار با دیتا بیس رو یاد بدید خوشحال میشم.

سلام
ببينيد دوست عزيز
اصول و مقدمه ساخت يک نرم افزار موفق اينه که حداقل داشنهاي لازم براي انجامش رو داشته باشيد
تا شما ديتابيس رو ياد نگيريد اين پروژه نمي تونه سريع و با کيفيت به انجام برسه
بهتره به جاي عجله کاري کمي فرصت بذارين و مفاهيمي رو که لازم داريد در نت فرا بگيريد
يا علي
:Gol:

گل ليلا;472386 نوشت:
سلام
ببينيد دوست عزيز
اصول و مقدمه ساخت يک نرم افزار موفق اينه که حداقل داشنهاي لازم براي انجامش رو داشته باشيد
تا شما ديتابيس رو ياد نگيريد اين پروژه نمي تونه سريع و با کيفيت به انجام برسه
بهتره به جاي عجله کاري کمي فرصت بذارين و مفاهيمي رو که لازم داريد در نت فرا بگيريد
يا علي

سلام
ولی من قبل از این هم بدون دیتا بیس خیلی از برنامه هام رو نوشتم.
همین نرم افزار رو هم در ابعاد کوچک تر و برای یک شهر نوشته ام.
بعدشم من کار با vb.net رو با برنامه نویسی یاد گرفتم. تا فور و ایف و چک باکس و PSet و اینا رو معلم بهم یاد داد ولی بقیش رو با کار کردن و برنامه نویسی یاد گرفتم.
برای یاد گرفتن شنا حتما لازم نیست بری کتاب آموزش بخونی. خیلیا پریدن تو چهار متری و انقدر دست و پا زدن تا شنا رو یاد گرفتن.

الحیاة;472439 نوشت:
برای یاد گرفتن شنا حتما لازم نیست بری کتاب آموزش بخونی. خیلیا پریدن تو چهار متری و انقدر دست و پا زدن تا شنا رو یاد گرفتن.

سلام
خب دوست عزيز
اين ميشه يه کار غير اصولي و غير کارشناسي
علاوه بر اينکه بايد وقت زيادي صرف کد نويسي کنيد حجم برنامه تون بالا ميره و سرعت اجراش هم پايين مياد
و اين جوري هيچ وقت پروژه ديگري رو دست نخواهيد گرفت
کسي که اون جوري بخواد شنا ياد بگيره هيچ وقت قهرمان شنا نميشه
يا علي
:Gol:

گل ليلا;473682 نوشت:
کسي که اون جوري بخواد شنا ياد بگيره هيچ وقت قهرمان شنا نميشه

ان شاء الله اون 10 نفر کامل شه. قول میدم اولین جایی که نرم افزار رو منتشر میکنم اسک دین باشه.
نگران منم نباشید.
تا پارسال که ویژوال بیسیک میخوندیم من بین همکلاسی هام جزو بهترین ها بودم.
البته نه به خاطر فور و ایف.
بالاخره این مهارت هایی که شما میگی یاد بگیر باید از یه جایی شروع شه دیگه.
شما میگی کتاب من میگم حالشو ندارم.
من با برنامه نویسی کیف میکنم.
با همین برنامه نویسی چیزای تازه ای یاد میگیرم.