مهم☯فتنه اجنه در آخرالزمان (✻در مورد سخنرانی استاد رائفی✻)

تب‌های اولیه

35 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مهم☯فتنه اجنه در آخرالزمان (✻در مورد سخنرانی استاد رائفی✻)

بسم الله الرحمن الرحیم

موضوع آخرین روایت عهد سخنرانی در مورد اجنه و جن گیری بود

موضوع اصلی این سخنرانی در مورد جنگ مافوق نرم است که خود اجنه مستقیم وارد میشن

این که خود سخنرانیه

من قسمت هایی از این سخنرانی رو بصورت کلیدواژه ای می نویسم و مهماشو بحث میکنم

بعدا در موردشون بحث کنیم

♕ خواهشا همه رو کامل کامل بخوانید ♕

اجنه می توانند فکر افراد را بخوانند (مخصوصا افرادی که ولایت امیرالمومنین علیه السلام را ندارند)

نیت شما رو میفهمند و با استفاده از علایق و فانتزی های شما جلو میان

ممکنه فرد رو امر به خوبی کنند تا مدتهای زیاد و بعد از مدتی شخص رو گمراه کنند

یکی از مهم ترین راه های نفوذ اینها نجاسات هستند

خوردنی های حرام مثل شراب یکی دیگر از راه های نفوذند

همیشه اجنه سریع از شخص سوء استفاده نمی کنند بلکه ممکن از بعد از سال ها سراغ شخص روند

خلاصه عقده ای که از انسان ها دارند

1- داشتن ولایت بر انسان ها

2-جهنمی کردن و بدبخت کردن انسان

خب حالا فتنه های خاص

1-طی الارض مصنوعی:

دسته ای از اجنه می توانند در اجسام به اذن الله (یعنی ممکنه خدا نخواد) تصرف کنند و آنها را جابجا کنند

قال عفريت من الجن انا آتيك به قبل ان تقوم من مقامك واني عليه لقوي امين ( نمل 39 )

یک عفریت نوع قدرتمندی از اجنه هستند

حالا اگر یک جن یک شخص را جابجا کند مردم چه قضاوت می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دجال!!!

اما فرق بین طی الارض واقعی با مصنوعی در این است که طی الارض تابعی از زمان نیست چون در حوزه ولایت است

در طی الارض واقعی فرقی نمیکند 100 کیلومتر طی الارض کنی یا 100 سال نوری

ولی در این شامورتی بازی! به ازای زیاد شدن فاصله به همان نسبت بصورت خطی زمان هم زیاد می شود (اینو تحقیق کردم)

2-سیمیا کردن

کاری می کنند که شخص خیال کند یک چیزی وجود دارد در حالی که چنین چیزی وجود خارجی ندارد

یعنی تصرف در خیال اشخاص

قال بل القوا فاذا حبالهم و عصيهم يخيل اليه من سحرهم انها تسعي (طه 66 )

اگر شخصی به ساحر ایمان داشته باشد حتی اگر شیعه باشد ممکن است سیمیا در او اثر کند

ولی اگر واقعا فقط بگی لا حول و لا قوه الا بالله چنین اتفاقی نمی افته (این بنا به تجربه بود نه قانون اگر بهش اعتقاد داشته باشی)

3-وسوسه در افراد و القاء ایده

با توجه به موقعیت اشخاص حتی شیعیان مومن میتونن یه فکری رو بردارن و بزارن

ایجاد سوء ظن در افراد

ایجاد دشمنی بین افراد

ایجاد اختلاف بین زن و شوهر

ایجاد سوء تفاهم بین دوستان و مخصوصا برادران دینی

(این قسمت تکمیل میشه چون وقت ندارم)

4-فتنه ببلن (Babalon,فاحشه سرخ پوش،Lady in Red,Scarlet Woman)

زنای بین انسان و جن

این دو حالت داره

1-در دنیای واقعی

دنیای واقعی دو حالت داره

a-زنای خود انسان و جن

b-شراکت جن در نطفه انسان به واسطه زنا و جماع نامشروع

2-در عالم خیال

عالم خیال چند نوعه

a-خواب

b-خلسه

c-تصور در عالم واقعی

جنس اجنه از نوع لطیفی از مادس که میتونه به هر شکلی (مگر پیامبر و امام و فرشته) در بیاد

اگر شخصی خیلی مورد اعتماد اجنه بشه میتونه باهاشون رابطه پیدا کنه

چون جن میتونه به هر شکلی در بیاد میتونه به زیباترین شکل یا به شکلی که برای آن شخص ایده آل ترین حالت (بت شخص) باشه در بیاد و ..........

چیزی که جن از انسان میگیره انرژی بدن شخصه و چیزی که عاید انسان میشه یه لذت زود گذر و در مدت زمان باعث مرگ شخص میشه بدلایل زیاد

شراکت جن در نطفه به 3 صورته که در قرآن هم بهش اشاره شده

و شاركهم في الاموال و الاولاد و عدهم و ما يعدهم الشيطان الا غرورا (اسرا 64)

1- به صورت زنای مستقیم

2- بصورت رابطه جنسی بین زن و شوهر موقعی که به هم حلال نیستند

یعنی زن پاک نیست(مامون لعنتی همینطوری بدنیا اومده) یا طواف نساء انجام نشده

3-بصورت خیال یکی از طرفین در مورد شخص دیگری غیراز همسر خود حین عمل

در عالم خیال

حالت اولش تقریبا از حوزه اختیار انسان خارجه و اون احتلام در خوابه

حالت دومش باز در مورد افرادی هست که خیلی وارد ارتباط با اجنه شده اند در بین خواب و بیداری رابطه برقرار می کنند

حالت سوم در حوزه تصوره که خیلییییییییی شایعه و آن هم استمناء هستش

شخص با خیالی که در کمک اجنه هستش کاری رو با خودش انجام میده و برای همین هم گناهش از لواط و زنا بیشتره بدلایل زیاد

در آینده با ارائه فاحشه های هالیوودی و بت ساختن در ذهن افراد ، به افراد همبستر جنسی مطلوب و بی دردسر رو عرضه میکنند احتمالا در حالت بیداری یا خلسه

نمونش در اینسپشن بود که فلان کاراکترش بصورت های مختلف در میومد (و من فکر میکنم جن بود)

5-زندگی در خواب و خیال

این حالت کلی تر قبلی است

شما با خیال پردازی و فکر کردن زیاد به ایده آل هایتان در اولین مرحله از زندگی واقعی می مانید

دیگری نه کاری و نه تلاشی

استثمار ذهنی!

بدون مصرف مواد مخدر مانند یک معتاد می شوید و فقط خیال میکنید

حدیث هم داریم در مذمت آرزوی دراز

در فکر خود چند ساعت فکر میکنی که اگر پولدار بودم فلان و بیسار و ....

چون وصف العیش نصف العیش

لذتشو می برید و دیگه تمایلی به کار و تلاش نداری

میگی من که در خواب به فلان خونه و ماشین و همسر و . .... رسیدم پس دیگه تلاش برای چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

طوری میشه که دیگه شخص در خواب زندگی می کنه و دیگه فرق بین خواب و بیداری رو نمی فهمه!!!

البته من قبلا یه امضایی گذاشته بودم با یک حدیثی از امام حسین که خوشی و ناخوشی این دنیا یجور خواب و خیاله و بیداری واقعی در آخرته

این موقعیه که شخص تعلق پیدا کنه نه اینکه کلا دنیا رو رها کنه و در خیال سیر کنه

5-ترویج مواد مخدر برای ارتباط بهتر با عوالم خیال و خلسه

تعطیلی عقل و فکر! به همین راحتی

6-دخالت در امور اقتصاد و مد و زندگی افرادی که تحت ولایت شیطانند

وان الشياطين ليوحون الي اوليايهم ليجادلوكم (انعام 121)

کمک به دوستان خود و وحی به افراد دوست شیطان که از چیزی استقبال کنند (اسم نمیبرم جدل میشه)

ولی خوب دقت کنید

یهو میبینید یچیزی رو افراد در کل دنیا میزنن که نه رابطه ای با هم دارن و نه به رسانه مشترک ای دسترسی دارند (اینم مثال نمیزنم جدل میشه تو کشور خودمون زیاده...................)

7-فتنه داشتن دوست غیرانسانی

چیزی شبیه همزاد

این فتنه شدیدا بین افراد رو بین افراد رو بهم میزنه و وحدت انسان ها رو خراب میکنه و افراد منزوی میشن

داشتن یک دوست جن منحصر به فرد!

8-تشکیل شبکه جهانی شیطانی با قلوب تصرف شده توسط شیطان با واسطه شیاطین (مورد قبلی)

برپا شدن هر دینی که بصورت انسان محور خواه اسلام باشد خواه یهود خواه شیطان پرست خواه بودیست

همان ضد ولایت امیرالمومنین (این تاپیک را بخوانید)

ترویج تناسخ بصورت های مختلف با قرائت های مختلف

صحبت از انرژی در جاهای مختلف و جایگزینی با روح (چاکرا>>>این نظر شخصیه)

تخریب ادیان توحیدی مخصوصا اسلام و آوردن بدل آن تحت عنوان اومانیزم و شیطان پرستی

ابلیس یه قسمی خورد که بنی آدمو گمراه کنه

البته آیه زیر میگه که ابلیس لاف بست اون وسط و فکرشو هم نمیکرد که بنی آدم اینطور ازش پیروی کنند

ولقد صدق عليهم ابليس ظنه فاتبعوه الا فريقا من المومنين (سبا 20)

آخرش همینه که مردم بشن شیطان پرست!!!

بخوانید و روش فکر کنید

من سخنرانی رو بودم عالی بود

سلام ممنون از اطلاع رسانی
به دوستانی که تا حالا سخنرانیهای استاد رائفی را گوش نکرده اند ؛توصیه می کنم وقت را از دست ندهند.
برای حفظ اسلام وجنگ با دشمن, ابتدا باید دشمن را شناخت, ابزارر جنگی دشمن را شناخت , اهداف و تاکتیکهای او را شناخت و بعد هم دفاع و حمله کرد.
با تشکر از برادر طالقانی

[="Tahoma"][="Navy"]با سلام
ممنون از متن زیبایی که ارائه فرمودید و ممنون از تایپ خوبی که داشتید.
ان شاالله خداوند همه مونو از شر شیاطین و اجنه در امان نگه داره.
لاحول ولاقوة الا باالله
[/]

عبدالرحمن طالقانی;468738 نوشت:
حالت اولش تقریبا از حوزه اختیار انسان خارجه و اون احتلام در خوابه

حالت دومش باز در مورد افرادی هست که خیلی وارد ارتباط با اجنه شده اند در بین خواب و بیداری رابطه برقرار می کنند

حالت سوم در حوزه تصوره که خیلییییییییی شایعه و آن هم استمناء هستش

شخص با خیالی که در کمک اجنه هستش کاری رو با خودش انجام میده و برای همین هم گناهش از لواط و زنا بیشتره بدلایل زیاد

در آینده با ارائه فاحشه های هالیوودی و بت ساختن در ذهن افراد ، به افراد همبستر جنسی مطلوب و بی دردسر رو عرضه میکنند احتمالا در حالت بیداری یا خلسه

با سلام

ببخشید اگر مطالبی که فرمودید صحیح باشد باید در سه حالت هم فرزند ایجاد شود. در آقایان آن جنی که وارد خیال فرد شده باردار میشود و در خانوم هایی که دست به این اعمال میزنند هم خودشان قاعدتا باردار خواهند شد.....چرا اینطور نیست؟ یا من منظورتان را متوجه نشدم؟

سوال دوم اینکه چطور می توان فهمید کسی انسان است یا جن است؟ (جنی که در قالب انسانی درامده) چرا باید حوزه اختیارات جنیان اینقدر وسیع باشد که در فکر انسان هم نفوذ کنند و چطور میتوان مانع نفوذ وسوسه هایشان در انسان شد؟

سلام خدمت همه شما
ببخشید اگر دیر به دیر سر میزنم
متشکر از ابراز لطفتون
در مورد اولی که گفتید
شیطان در نطفه شخص شریک می شود
شخصی که حرامزاده باشد همینطور است
البته من دقیقا نمیدونم شیطان با نطفه چه رابطه ای برقرار میکنه
آیا در حوزه ژنتیک است یا چیز دیگری

مورد دوم هم آسان است
جن به صورت خودکار کاری به انسان ندارد مگر اینکه انسان وارد بشود
اجنه ممکن است جلوی شما هم باشند ولی هیچ اثری روی شما ندارند و نباید نگران باشید

دوستان احیانا سوالی بود بپرسید
فقط ممکنه دیر به دیر بیام چون تالارای دیگه هم هستم

سلام

با تشکر

حالا خیلی ها که در تالارهای گفتگوی دیگر من رو میشناسند میدونند اصلا نظر مثبتی نسبت به آقای رائفی نداشته و ندارم و در بهترین حالت ( یعنی اگر ایشون از هر ده سخن شون بتوانند هشت سخن رو صحیح بگند) میگم که از روی همون کتابی که مطالعه کرده بود میخواند بهتر بود ! و تاثیربیشتری داشت !

اما در کل .... خیلی جالب هست که خداوند در قرآن همانطور که در خیلی جاها از شفاعت توسط مومنان به اذن الهی خبر میده خیلی جاها هم میگه خیال خام دارند که کسی میتواند از انسان ها شفاعت کسی دیگر را بکند ....

حالا آدم میره زیر رادیکال ؟ بعد که میری تو عمق قضیه میبینی بله یک جا به یهودیان میگن خیال خام میکنید که شفاعت میشید ... یک جا دیگر در باب یاران پیامبر میگوید مومنینی که حق شفاعت دارند ...

اینجا هم جالبه ایشون به راحتی اجنه رو همه کاره دنیا محسوب میکنه

آقای رائفی شما قرآن میخونی ؟ نه فکر نکنم چون یحتمل نه میدونی هاروت چیه نه ماروت و نه میدونی خداوند سطوح قدرت اجنه رو تا کجا گسترش داد و در کدام نسل از پیامبران به اوج قدرت رساند و در کدام نسل از پیامبران محدودشان کرد ....

به هرحال، آقای رائفی میشه شما رو به قداست اسلام ، قسم بدیم در اموری که متخصص نیستید نظر ندید ؟؟؟؟

پی نوشت : گاهی اوقات ، حس میکنم کتاب پروتکل های صهیون رو منطبق کنی روی اعمال و رفتار برخی افراد، دقیقا میشن همونایی که از پشت قرار شده خنجر بزنند به دین های ضدیهود ولی در قالب دفاع از دین های ضدیهود و ....
به قول پروتکل های صهیون : افرادی را باید تربیت کنیم که به خیال خود در جبهه خودی میجنگند علیه ما ولیکن در واقع به سود ما و به ضرر خودی هستند !

امثال استاد استاد گفتن ها اگر قرار بود کسی رو استاد کنه .... استاد سروش!!!!!!!! رو استاد میکرد که به شعرگویی و هذیان نیافته و بگه پیامبر صلی الله و علیه و آله و سلم شاعر بودند ....

انسان باید مراقب باشه راجع به چه کسی این همه سمپات داره ... تا سروش بودبعضیا در حد تقدس میبردنش بالا و از آیت الله ها هم بیشتر بهش احترام میزاشتند و فیلسوف دینی میدونستندش ... اما همین سروش این بلا سرش اومد ....
یا حق

سلام

آقای رائفی انگار چیزی از علم نمی دونه که اینارو میگه.
واقعا اینایی که متخصص نیستند همه جا دخالت نکنند کمک بزرگی به اسلام و مسلمین کرده اند.
یا علی

سلام علیکم

TAVAB;471441 نوشت:
میگم که از روی همون کتابی که مطالعه کرده بود میخواند بهتر بود ! و تاثیربیشتری داشت !

مگر کتب دیگر اینطور نیست؟
مثلا حتی ریاضی و فیزیک و شیمی و....را اگر (اگر!) کسی همت کنه و از روی کتاب بخونه به نظرم از هر استادی بهتره!
اینو خود استاد رائفی گور هم میگه!
نه خود ایشان و نه کس دیگری ادعا نکرده که استاد مطالبشون را (مثلا در مورد ذولقرنین , سفر کریستوف کلمب به آمریکا و یا زندگی امامان) در اثر سیر و سلوک معنوی و الهامات الهی بدست آورده. بلکه ایشان معمولا -20%-10% از تایم سخنرانیشان را به معرفی لیست مراجع اختصاص میدن.

TAVAB;471441 نوشت:
اما در کل .... خیلی جالب هست که خداوند در قرآن همانطور که در خیلی جاها از شفاعت توسط مومنان به اذن الهی خبر میده خیلی جاها هم میگه خیال خام دارند که کسی میتواند از انسان ها شفاعت کسی دیگر را بکند ....

سند؟

TAVAB;471441 نوشت:
آقای رائفی شما قرآن میخونی ؟ نه فکر نکنم

یه روز شهید مدرس تو مجلس نامزد شد (حالادقیقا یادم نیست انتخابات چی بود!) همه نماینده ها رای دادند . بعدش آراء را خوندند و ایشان حتی یک رای هم نیاورده بود.اعتراض کرد و به رئیس مجلس وقت گفت زد و بند کردید. رئیس گفت نه کسی به شما رای نداده.
مدرس که مرد زیرکی بود گفت: پس اون یک رایئ که خودم به خودم دادم چی شد؟
خوب آقائی که به راحتی در مورد رائفی پور قضاوت میکنی!
پس اون مقدار قرآنی که معمولا در سخنرانیهای خود میخونه چی میشه؟!
مگر تو قرآن نیومده که "لاتقف ما لیس لک به علم"!
TAVAB;471441 نوشت:
به هرحال، آقای رائفی میشه شما رو به قداست اسلام ، قسم بدیم در اموری که متخصص نیستید نظر ندید ؟؟؟؟

شرمنده!
تا جون همه وهابیها رو نگیره نمیشه!
TAVAB;471441 نوشت:
امثال استاد استاد گفتن ها اگر قرار بود کسی رو استاد کنه .... استاد سروش!!!!!!!! رو استاد میکرد که به شعرگویی و هذیان نیافته و بگه پیامبر صلی الله و علیه و آله و سلم شاعر بودند ....

عجب استدلالی!

ََAmir;471464 نوشت:
واقعا اینایی که متخصص نیستند همه جا دخالت نکنند کمک بزرگی به اسلام و مسلمین کرده اند.

آره ولی میگما نمیدونم چرا تو اینهمه دانشگاه کسی عقلش نمیرسه که از ایشون دعوت نکنه که اینهمه سخنرانی در دانشگاهها نکنه!

TAVAB;471441 نوشت:
سلام

با تشکر

حالا خیلی ها که در تالارهای گفتگوی دیگر من رو میشناسند میدونند اصلا نظر مثبتی نسبت به آقای رائفی نداشته و ندارم و در بهترین حالت ( یعنی اگر ایشون از هر ده سخن شون بتوانند هشت سخن رو صحیح بگند) میگم که از روی همون کتابی که مطالعه کرده بود میخواند بهتر بود ! و تاثیربیشتری داشت !

حالا آدم میره زیر رادیکال ؟ بعد که میری تو عمق قضیه میبینی بله یک جا به یهودیان میگن خیال خام میکنید که شفاعت میشید ... یک جا دیگر در باب یاران پیامبر میگوید مومنینی که حق شفاعت دارند ...

آقای رائفی شما قرآن میخونی ؟ نه فکر نکنم چون یحتمل نه میدونی هاروت چیه نه ماروت و نه میدونی خداوند سطوح قدرت اجنه رو تا کجا گسترش داد و در کدام نسل از پیامبران به اوج قدرت رساند و در کدام نسل از پیامبران محدودشان کرد ....

پی نوشت : گاهی اوقات ، حس میکنم کتاب پروتکل های صهیون رو منطبق کنی روی اعمال و رفتار برخی افراد، دقیقا میشن همونایی که از پشت قرار شده خنجر بزنند به دین های ضدیهود ولی در قالب دفاع از دین های ضدیهود و ....
به قول پروتکل های صهیون : افرادی را باید تربیت کنیم که به خیال خود در جبهه خودی میجنگند علیه ما ولیکن در واقع به سود ما و به ضرر خودی هستند !

انسان باید مراقب باشه راجع به چه کسی این همه سمپات داره ... تا سروش بودبعضیا در حد تقدس میبردنش بالا و از آیت الله ها هم بیشتر بهش احترام میزاشتند و فیلسوف دینی میدونستندش ... اما همین سروش این بلا سرش اومد ....
یا حق

خیلی برام جالبه

مخالفان این افراد بدون داشتن دلیل مدرک خاصی طرف مقابل رو به خفه شدن امر میکنن

ایشون کارشون رو خیلی خوب بلدند دوست من!!!!!!!!

ََAmir;471464 نوشت:
سلام

یا علی

ولی فکر کنم شما نمیدانید

سلام

حالا بحث مدرک که شد ، والا ما جز کتاب مدرک دیگری ندارم
به قول امام خامنه ای ، شما جوانان باید دنبال مطالعه و کتابخوانی باشید
هروقت رفتید دنبالش میبینید اصولا نیازی نیست برای رد آقای رائفی مدرک خاصی به کار برد چون بازم میگم در بهترین حالتش ، تنها یک انشا ناقص ازروی کتابهای چاپ شده در باب مسایل مطرح شده تو سخنرانی هاش داره و بس!
اما یک نکته بسیار ساده از هزاران سوتی ایشون :سیستم عامل لینوکس، یک هسته هست ... یعنی وقتی گفتند توزیعی لینوکسی هست منظور هسته لینوکسی هست که توسط یک مخ برنامه نویسی نگاشته شد و سپس افراد مختلف تحت نام شرکت های گوناگونی چون رد هت و بقیه اقدام به نگارش ورژن های متفاوتی براساس هسته لینوکس نمودد
خوب طبعا آقای رائفی چون درس هاشون رو انشا میکنند از روی جزوات ناقص و کتابهایی که شاید کمی سنگین باشه براشون ... میان در روز روشن در میان کلی دانشجو که مشخصا بسیارشون هم سابقه عدم مطالعه کتاب دارند ! افاضه مینمایند که :بععله ما با برخی از این دوستان تیم لینوکسی داشتیم تو مسنجر حرف میزدیم ....
در حالیکه اصولا همچین چیزی به یک نفر که قد نخود از لینوکس میفهمه بگی ، به جای روده بر شدن از مهمل بودن این سخن، تلاش در پاره کردن شکم ت به جهت تحریف حقیقت میکنه
حالا جالب کجاست ؟ ایشون دقیقا دست گذاشته روی یهودیت و صهیونیسم تو این مسایل !
خیلی جالب هست که ایشون روی چیزایی مانور میده که علمای دین اسلام و نیز کتابهایی بسیار معتبر در این زمینه وجود داره که انسان رو آگاه میکنه اما ایشون به نحوی ادامه میده مسایل رو که چون شمشیر دولبه عملا گاهی حس میکنی ، ایشون خودش مبلغ صهیون میتونه محسوب بشه از همونایی که فکر میکنند علیه صهیونیسم و فراماسونری هستند ( به شرطیکه براساس بسیاری از سوابق صهیونیسم، ایشون رو جزیی از همون پروژه معروف پروتکل های صهیون ندانیم)

در کل بنده از اولین باری که سخنرانی ها ایشون رو شنیدم هیچ حس مثبتی به ایشون نداشتم و به کسانی هم که مستمع ایشون هستند جز تاسف حس دیگری ندارم چرا ؟

چون کسیکه زحمت مطالعه یک کتاب رو به خودش نده و بعد با شنیدن یک خط از صد هزار خط اون کتاب توسط آقای رافئی به ایشون استاد بگه ... باید بهش تسلیت گفت

چونکه ، بهره بردن از آقای رافئی مثل بهره بردن از موج دریاست وقتیکه داره با تمام شدت میکوبه به صخره ها و شما به زعم اینکه زیباست امواج خروشان جلوی صخره وایسادی درحالیکه هر لحظه ممکنه با یک ضربه فاتحه ت خونده بشه !

چونکه ، میشه اساتید بسیار بزرگ دیگری در این زمینه هایی که ایشون بسیار ساده انگارانه ازشون صحبت میکنه و بیشتر شبیه همون لحظه ضربه زدن سخت موج به صخره هست پیدا کنی که زیر و بم دریانوردی رو بهتون یاد میدن ....

یا حق

سلام

من پست کاربر عارف رو ندیدم ، استفاده بردیم از مطالب تون واقعا !

و اما :

و البته ، مطمئن باشید که وهابیت اگر قرار بود نابود بشه ، از نظر من با کمک های بی دریغ امثال استاد ها !!!!! و افرادی هم که چشم بسته و کورکورانه استاد استاد میگن روز به روز قوی تر میشن چونکه از داخل سخنان استاد ! میشه هزاران اشتباه درآورد که همونها هم کفایت میکنه برای نه تنها رد کردن ایشون بلکه متاسفانه برای رد کردن جبهه مقاومت ... چرا که متاسفانه برخی میخوان امثال رائفی رو پرچمدار بدونند درحالیکه نیستند ...

جالب هست فرموده بودید سند حرف بنده کجاست ؟

اینم سند:

http://www.askdin.com/thread35369.html

http://parvazeeshgh.persianblog.ir/post/465

مطمئن باشید ما آب دست استاد رائفی! رو نخوردیم که ندونیم چی میگیم !

من حرفهام رو همیشه رک میزنم و حقیقت این هست ابدا برام قابل تحمل نیست جناب رائفی ... چون حس میکنم داره سواستفاده میکنه از عدم مطالعه و درک برخی از افراد که مستمع حرفاش هستند

یا حق

TAVAB;471842 نوشت:
لینوکسی هست منظور هسته لینوکسی هست که توسط یک مخ برنامه نویسی نگاشته شد و سپس افراد مختلف تحت نام شرکت های گوناگونی چون رد هت و بقیه اقدام به نگارش ورژن های متفاوتی براساس هسته لینوکس نمودد
خوب طبعا آقای رائفی چون درس هاشون رو انشا میکنند از روی جزوات ناقص و کتابهایی که شاید کمی سنگین باشه براشون ... میان در روز روشن در میان کلی دانشجو که مشخصا بسیارشون هم سابقه عدم مطالعه کتاب دارند ! افاضه مینمایند که :بععله ما با برخی از این دوستان تیم لینوکسی داشتیم تو مسنجر حرف میزدیم ....

این که چیزی نیست یه روز هم گفتند که "5000 سال پیش چراغهایی از جنس سفال و روغن درست میکردند و حالا چراغهایی که نور میدن از تکنولوژی روز استفاده میکنن و روغنی توش نیست ولی نور همون نوره!"
یکی نیست بگه آخه آدمه بیسواد اونی که نور میده اسمش لامپه نه چراغ , و چراغ محفظه ای که لامپ رو در بر گرفته! (کتاب مهندسی روشنائی تالیف دکتر کلهر)
حالا که اثبات شد همه حرفات سوتیه آقای مثلا استاد!!!!!!! دیگه حق نداری در مورد صهیونیسم و ...... حرف بزنی!
خوب بود رفیق؟!
این هم شد استدلال؟
از اونهمه سخنرانی در مورد سیاست و دین و تاریخ و ...رفتی مثلا دلیل آوردی که بععله ایشان صلاحیت نداره؟!
بابا ایوالله!
TAVAB;471845 نوشت:
اینم سند:

منظورتون رو از این دو سند نگرفتم!
اختلافی با نظرات ایشون ندیدم.به فرض هم که باشه , مشکلی نیست , مطرح کنید , بالاخره کارشناسان هم هستند. هدف بیداری اسلامی است!
خود استاد بارها گفته اند که چیزهائی که من میگم اصلا وظیفه من نیست که بگم ولی وقتی آدم میبینه که صدا و سیما یا دیگر اساتید نمیگن خوب وظیفه خودم میدونم که بگم!
مثلا دولت در باره ماهواره چه کرد؟
یا یه مشت سرباز رو ریختن به زور تو خونه های مردم که .....یا هر روز قدرت پارازیتها را بیشتر میکنه!.....خوب نتیجه اش را هم برید رو پشت بوم خونه ها ببینید!
ولی ایشون یه سخنرانی تو یه مسجد کرد در مورد آسیبهای ماهواره و فرداش 70 تا دیش رو خود مردم آوردن و انداختن جلوی مسجد!
در مورد صحت سخنان ایشان هم نه خودشان و نه کسی دیگه نگفته همش درسته. اصلا کسی هست که ادعا کنه به جز قرآن کتب دیگه قطعا صحیح هستن؟(حتی نهج البلاغه و یا بحارالانوار)
TAVAB;471845 نوشت:
من حرفهام رو همیشه رک میزنم و حقیقت این هست ابدا برام قابل تحمل نیست جناب رائفی ... چون حس میکنم داره سواستفاده میکنه از عدم مطالعه و درک برخی از افراد که مستمع حرفاش هستند

احتمالا احساستون داره خطا میکنه.(سو)استفاده از چی؟
ولی از این پیامتون حالا فهمیدم که چرا ایشون گاهی اشاره میکنه که نه تا حالا ریالی بابت سخنرانیهام دریافت کرده ام و نه علاقه ای به سیاسی شدن یا گروههای چپ و راست دارم!
واقعا اگه پولی میگرفت(که واقعا حقشون هم هست که بگیرن.. در جائی که خیلیها دارن از مداحی یا سخنرانیهای الکی پولهای آنچنانی میگیرن) دیگه معلوم نبود چه می کردند و چه ها می گفتند!

TAVAB;471842 نوشت:
چونکه ، بهره بردن از آقای رافئی مثل بهره بردن از موج دریاست وقتیکه داره با تمام شدت میکوبه به صخره ها و شما به زعم اینکه زیباست امواج خروشان جلوی صخره وایسادی درحالیکه هر لحظه ممکنه با یک ضربه فاتحه ت خونده بشه !

آهاااان این دلیل روشنی بود برای مخالفتتان. حالاکه این موج کوبندست چه بسا که یک روز خودمو نکوبه!
این چه استدلالیه؟
اگر شما از 100 دقیقه سخنرانی ایشون 51 دقیق را تحلیل کردی که خطاست اونوقت حق داری بگی ایشون شرش بیشتر از خیرشه.
من ملاک نیستم ملاک اسلام و خط ولایته.
اگر ایشان که سهله هر کسی دیگر بر خلاف اسلام باشه خود خداوند سرنگونش میکنه و اگر ایشان عزتی هم پیدا کرده اند (العزه لله جمیعا)
و مطمئنا افرادی مسئول در جامعه هستند (از جمله در دانشگاهها که دقیق تر از من و شما اوضاع را رصد میکنند)
پس حالا که بر خلاف اسلام و ولایت سخن نگفته و فقط اشتباهاتش در حد چراغ و لونیکسه! بهتر ایراد بنی اسرائیلی نگیریم وبه موضوعات مهمتر بپردازیم.ضمن اینکه خود استاد بارها دعوت به مناظره و بحث علمی کرده است.

TAVAB;471842 نوشت:
چونکه ، میشه اساتید بسیار بزرگ دیگری در این زمینه هایی که ایشون بسیار ساده انگارانه ازشون صحبت میکنه و بیشتر شبیه همون لحظه ضربه زدن سخت موج به صخره هست پیدا کنی که زیر و بم دریانوردی رو بهتون یاد میدن ....

آقا این گوی و این میدون پس چرا نمیان وسط میدان؟
نکنه دارن تقیه میکنن؟!
موفق باشید:Gol:

چیزی که من در مورد استاد رائفی دیدم بیشتر حسادت و کینه نسبت به ایشون بوده تا بحث علمی

منظورم افرادی هستند که دارند تخریبشون میکنن نه شما

بیخیال برادر
این رسم تاریخه!

استاد رائفی پور هر جمله ای که میگه ده تا منبع پشت سرش میاره

یعنی در اصل از روی منابع حرف میزنه

اگر ایشون این حرف ها رو نزنن کی میخواد بزنه .......ایا کسی هست که مثل ایشون به صورت شیرین روشنگری بکنه

[=arial]انشالله خداوند استاد را همیشه برای ما نگه دارد
الهی آمییین

ممنون خیلی جالب بود . از فیلم هری پاتر هم قشنگتر بود . کلی خندیدم . واقعا این جن خیلی داستان داره :Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!:

سلام

دوست عزیز برادر عارف ، مشخص هست وقتی شما دقت نمیکنی به خواسته خودتون مبنی بر سند و وقتی من سند سوال شما ( که شفاعت در قرآن در مکانی غیرممکن خوانده میشود و در مکانی دیگر ممکن !) رو بهش دقت نمیکنی، به اشتباهات مکرر ایشان هم دقت نمیکنی

به هرحال ، ما مخلص تمام طرفداران ایشون هم هستیم ! و بودیم

ولی من تو مسجدمون هم هرکی میزاره هزار تا حرف بهش میزنم !

اصولا با این تیپ افراد حال نکرده و نمیکنم

یا حق

TAVAB;472197 نوشت:
سلام

دوست عزیز برادر عارف ، مشخص هست وقتی شما دقت نمیکنی به خواسته خودتون مبنی بر سند و وقتی من سند سوال شما ( که شفاعت در قرآن در مکانی غیرممکن خوانده میشود و در مکانی دیگر ممکن !) رو بهش دقت نمیکنی، به اشتباهات مکرر ایشان هم دقت نمیکنی

به هرحال ، ما مخلص تمام طرفداران ایشون هم هستیم ! و بودیم

ولی من تو مسجدمون هم هرکی میزاره هزار تا حرف بهش میزنم !

یا حق

میدونی چرا حال نمیکنی چون تحمل شنیدن واقعیت ها رو نداری.............

TAVAB;472197 نوشت:

سلام برادر
علی (ع) می فرمایند :
انظر الی ما قال و لا تنظر الی من قال
«باید به سخن بپردازیم نه صاحب سخن»
كنز العمّال

:Gol:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

tavab;471441 نوشت:
سلام

حالا خیلی ها که در تالارهای گفتگوی دیگر من رو میشناسند میدونند اصلا نظر مثبتی نسبت به آقای رائفی نداشته و ندارم

عذر میخوام ممکنه شما خودتونو معرفی کنید و بفرمایید چه شخصیتی هستید که نظر مثبتی نسبت به این استاد عزیز ندارید؟

tavab;471441 نوشت:
و در بهترین حالت ( یعنی اگر ایشون از هر ده سخن شون بتوانند هشت سخن رو صحیح بگند) میگم که از روی همون کتابی که مطالعه کرده بود میخواند بهتر بود ! و تاثیربیشتری داشت !

لازمه شما برای این حرفتون سند و مدرک بیاورید. یعنی همه سخنرانیهای استاد رو بیاورید و بتوانید ثابت کنید که 8 دهم فرمایشات ایشان غلطه. وگرنه شما مرتکب گناه بزرگ تهمت و بردن آبروی مومن در یک فضای عمومی شدید

tavab;471441 نوشت:

متوجه نشدم چگونه از این مطلب توانستید در مورد شخصیت جناب استاد قضاوت کنید؟

tavab;471441 نوشت:

دوست عزیز این چه منطقیه که شما دارید؟ اگر ایرادی به سخنان ایشان دارید باید یکایک اظهاراتشان را بیاورید و با آیات قرآنی و روایات مستند نقد کنید.

شمایی که خودتون رو متشرع میدانید کجای دین ما اجازه داده این چنین کسی رو مورد انتقاد قرار بدیم و از وجهه بیندازیم؟

این عین بی تقواییست که پشت سر کسی که نمیتواند از خودش دفاع کند او را نقد کنند.

tavab;471441 نوشت:

کجای دین به شما اجازه داده که چنین توهینی به یک مومن کنید؟ درباره امیرالمومنین هم بعد از شهادت حضرت میگفتند مگر علی نماز میخواند؟

اگر نمیدانید باید به اطلاع شما برسانم که جناب استاد برای اثبات سخنانش به آیات قرآنی و ادعیه و اسناد دینی و کتب علمای بزرگ و خلاصه هر چه که شما نمیتوانید آن را رد کنید استناد میکند.

tavab;471441 نوشت:

بی احترامی های شما قابل اغماض نیست..... مگر شما تخصص دارید که به خود جرات چنین اظهار نظرهایی میدید؟

اگر دارید باید عدم تخصص استاد رائفی پور رو ثابت کنید.

تخصص هم به یک تکه کاغذی که اسمش مدرکه نیست. با مناظره مشخص میشود هر کسی چقدر معلومات داره....

تحقیر کردن شخصی که چنان محبوبیتی در میان مردم دارد چه چیزی را میرساند؟؟ من هم از شما خواهش میکنم نه همکیشانتان را تحقیر کنید و نه خودتان را در چشم دیگران منفور کنید که اینکار ظلم به نفس است.

tavab;471441 نوشت:

من هم شما رو به قداست اسلام قسم میدم که افکارتان را بدون آوردن هیچگونه مدرکی و یک جانبه به قاضی نبرید و خود را محق و دیگران را متهم نشان دهید

tavab;471441 نوشت:

خود قضاوت کنید اگر پروتکل صهیون چنین چیزی را گفته باشد دلیلی است بر اتهام زدن به فردی که با ایشان به مقابله برخاسته و جانش رو کف دستش گذاشته؟ یا ترس و عقب نشینی امثال شما از مواضع ضد صهیون. ضمنا این حرف شما هم مدرک میخواهد.

لازمه شما نمونه هایی را برای این مدعایتان ، بعنوان مدرک ارائه دهید

tavab;471441 نوشت:

شما استاد رائفی پور را در کنار سروش و امثال سروش قرار میدید؟

کجا افکار اسلامی و شیعی استاد با اینها که خود را اسلام شناس معرفی میکنند قابل مقایسه است؟ اینها امتحان خود را پس دادند و رسوا شدند. اما به محبوبیت استاد روز به روز افزوده میشود.

tavab;471441 نوشت:
یا حق

امضای شما با ادعاهایتان مخالفت دارد. شما اگر تابع ولایت هستید چرا خلاف اوامر ایشان رفتار میکنید؟ چرا تفرقه افکنی میکنید؟

چرا با شخصیتی که هیچگونه وابستگی به هیچ جناحی ندارد و کوچکترین انحراف و برچسبی را کسی نتوانسته به ایشان بزند چنین نقد میکنید؟

استاد رائفی پور درباره امامت و ولایت و مهدویت سخنرانیهای چند ساعته دارند. خود شما چند تا انشاء میتوانید در این خصوص بنویسید که با اظهارات بی اساستان ایشان را میبرید در صف مخالفان ولایت، به چه جرمی؟..........

dialectician;472045 نوشت:
ممنون خیلی جالب بود . از فیلم هری پاتر هم قشنگتر بود . کلی خندیدم . واقعا این جن خیلی داستان داره :Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!:

بله شما شاد باش

کافیه

سلام

والا ما شخصیتی نیستیم که بخواهیم از اون منظر شما نظر بدیم تا بگن بعله حرف ایشون درست هست یا نیست که صدالبته اگر اندازه یک فندق هم در باب روایات دینی مطالعه بفرمایید میفهمید که نه من بر شما برتری دارم نه اقای رافئی پور بر دیگری ، در هیچ چیز!
در تنها چیزی که فرق ها مشخص میشه به گفته مستقیم پیامبر تقوا هست که انشالله آقای رائفی و ما تقوا داشته باشیم !!!!

این از این

بنده مستقیما و کاملا نظر شخصی خودم رو گفتم و ترویج ش هم میکنم چرا که الحمدلله رب العالمین سخنان امام خامنه ای رو با دل و جان قبول داشته و دارم و همیشه کتابخوان بودم و اصولا در بهترین حالت همون حرفهایی رو اقای رائفی پور زده که در کتاب ها نوشته شده !

که صدالبته به قول یکی از دوستان این بسیار خوب هست ، چون حداقلش یکی هست برای مردم کتاب نخوان !( که همین اخیرا هم مستند راهی که رفته ایم پخش نمود سند دارش رو !) از کتابها مطلب بیان کنه و همین خوبه !

اما همین بس از باب طرفداران ایشون که حتی یک جمله رو هم نمیتوانند خوب معنا کنند که اینطور میگن :

لازمه شما برای این حرفتون سند و مدرک بیاورید. یعنی همه سخنرانیهای استاد رو بیاورید و بتوانید ثابت کنید که 8 دهم فرمایشات ایشان غلطه. وگرنه شما مرتکب گناه بزرگ تهمت و بردن آبروی مومن در یک فضای عمومی شدید

اخوی، اصلا خوندی بنده چی نوشتم ؟ بنده گفتم از صد درصد ، هشتاد درصد حرف ایشون درست هم باشه ، هیچ چیز جدیدی اضافه نشده بهش ... یعنی تحلیل شخصی ایشون بهش اضافه نشده و صرفا از روی کتاب داره انشا میخونه ! و دقیقا منظور من همینه

[=georgia]یعنی باید صاحب انشا رو تشویق کرد نه کسی که داره روخوانی میکنه !

[=georgia]شما قاری قرآن رو خدا فرض نمیکنی ! چونکه خدا در قرآن با ما حرف زده و قاری داره از روش به زیبایی تلاوت میکنه !

افتاد ؟؟؟؟

نه !

چون طیف فکری طرفدار ایشون متاسفانه سطح تمایلات و عقاید و مطالعات شون در سطحی نیست که بخواهند بیافته براشون ...

یا حق

پی نوشت :

ضمنا اینکه بنده چقدر تابع سخنان ولایت هستم یا خیر هم انشالله خدا قضاوت کنه و اونایی که از فعالیت های بنده مطلع هستند اما همین بس که در جمهوری اسلامی تا همین چند سال پیش امثال اکبرگنجی ها روز به روز به طرفداران شون اضافه میشد به اسم اینکه پیرو حقیقی امام خمینی هستند !
ضمن اینکه امثال سعید حجاریان ها هم سالهای سال اسم و رسمی یدک میکشیدند و میگفتند ما فلانیم و بهمانیم

انشالله هیچ کدام از دوستان من جمله برادر بزرگوار رافئی پور و من و شما جز این دسته ها نشیم ولی اوج باطل بودن سخنان دوستانی چون شما اینجاست که محبوبیت رو دلیل بر صحت شخص حساب میکنید

کمی تاریخ صدر اسلام مطالعه کنید بد نیست یا که نه ، کمی تاریخ صدر انقلاب اسلامی ایران مطالعه کنید بهتر هست

اینطور که شما میگید ، پس بنی صدر هم چون یازده میلیون رای گرفت و محبوب بود فلان هست و بهمان

بنده نمیگم رافئی بد هست یا خوب میگم بنده حرف ایشون رو قبول ندارم چون حرف خودش نیست و در بهترین حالت روخوانی از رو کتاب هست .... همین !

یا للعجب ! حالا چرا به این بنده خدا گیر دادید.

ببخشید چرا سخنرانی های ایشان در تلویزیون پخش نمی شود اگر صحیح و مستند سخنرانی میکنند؟

سلام

جناب tavab ممنون از توضیحاتی که دادید. نیازی نمیبینم پاسخی بدم چون بازم بجای آوردن سندی بر ادعاهایتان حاشیه رفتید و بهتر از این نمیشه کسی مهر بر ابطال نظراتش بزنه

Niyaz;474052 نوشت:
ببخشید چرا سخنرانی های ایشان در تلویزیون پخش نمی شود اگر صحیح و مستند سخنرانی میکنند؟

سلام علیکم

تلوزیون ملاک نیست چون نواقصش بیش از اینهاست.....

سلام ، ای بدبختی !

برادر من ، من حرفمو واضح زدم و میزنم ، بهتره شما خودت یک نگاه به پارادوکس های مطرح شده دوستان بندازی بعد نظر بدی!

جالبه ! من میگم نر هست میگن گفته ماده هست ! بعد متن خودمو میبینم میبینم نوشتم نر هست ! اینا باز میگن دیدی ماده نوشته بودی !!!

بنده نه ایشون رو مقام شامخ میدونم که نخوام نظر شخصی م رو راجع به ایشون بگم نه شما را کسی میدونم که بخواد از ایشون دفاع کنه

حرف اول و آخر بنده همین یک جمله هست :

قاری قرآن جای تشویق داره ولی تشویق اصلی متعلق به کسی است که قرآن ، سخنان اوست !

منظور من هم واضح هست، ایشون نه یک تئوریسین بلکه صرفا یک سخنران هست و بس ...

آقای رافئی پور و بسیاری عزیزان دیگر ، بیان و لحن زیبا و جذابی دارند که به دلیل بیان حرفهای علمی و تاریخی ، که از داخل کتابها گرفتند ، کتابهایی که خیلی جوانان ما زحمت خواندن به خود نمیدهند اما از تریبون آقای رافئی پور میشنوند شایسته تقدیر است اما اینکه ایشان را به القابی خطاب کنیم که حق دیگری است اشتباه هست

این نظر بنده ست ، و همه جا هم ازش دفاع میکنم و تا برعکس ش ثابت نشه یعنی ایشون ثابت بکنند که از حد یک خواننده کتاب بالاتر رفتند برای ایشون صرفا احترام قائل هستیم نه بیشتر !

یعنی ایشون رو نه استاد نه نظریه پرداز نمیشناسم

گاهی واقعا متعجب میشم چرا هاله تقدس و نور به دور کسانی روشن میکنند که حتی یک هزارم امثال سعید قاسمی ها و پورازغدی ها زحمت به خودشون ندادن و نمیدهند ..

ضمن اینکه بنده اصولا در رد ایشون و سوتی هاشون فقط اشاره ای داشتم وگرنه حرف اصلی من این بود که ایشون داره از روی کتاب میخواند ! ولی کسی اون کتاب رو نمیخواند !

این سند و مدرک میخواد ؟ جالبه ملت میگن اقای رائفی توی جلسات تمام منابع حرفهاش رو عنوان میکنه !

خوب بنده خدا تو اینقدر حواس پرت هستی که نمیفهمی من دارم چی میگم ؟

میگم چرا کسی از منابع ایشون تقدیر و تشکر نمیکنه ؟ چرا کسی به نویسنده کتابهایی که منبع ایشون بوده لفظ استاد خطاب نمیکنه ؟

افتاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد ؟

و بعدش هم گفتم در بهترین حالت ایشون باز هم سوتی میده !

و بعدترش هم فرمودم به عنوان توهم توطئه ! یا خود توطئه بنده به امثال ایشون مشکوکم که البته اثبات شده برای خودم هم نیست ! فقط گفتم در تاریخ بسیار افراد بودند چون کشمیری ها .... همین !

یا حق

TAVAB;473996 نوشت:
سلام

اما همین بس که در جمهوری اسلامی تا همین چند سال پیش امثال اکبرگنجی ها روز به روز به طرفداران شون اضافه میشد به اسم اینکه پیرو حقیقی امام خمینی هستند !
ضمن اینکه امثال سعید حجاریان ها هم سالهای سال اسم و رسمی یدک میکشیدند و میگفتند ما فلانیم و بهمانیم
انشالله هیچ کدام از دوستان من جمله برادر بزرگوار رافئی پور و من و شما جز این دسته ها نشیم ولی اوج باطل بودن سخنان دوستانی چون شما اینجاست که محبوبیت رو دلیل بر صحت شخص حساب میکنید
کمی تاریخ صدر اسلام مطالعه کنید بد نیست یا که نه ، کمی تاریخ صدر انقلاب اسلامی ایران مطالعه کنید بهتر هست

اینطور که شما میگید ، پس بنی صدر هم چون یازده میلیون رای گرفت و محبوب بود فلان هست و بهمان

سلام باشه من میپذیرم که شما قصدی ندارید و فقط حرفتان اینست که ایشان چون از روی کتابها صحبت میکنه بر دیگران برتری نداره، طوری نیست این هم یه نظره دیگه.

در مورد سوتی یا اشتباه هم دفاعی نمیکنم چون اگر هم بوده من ندیدم و هیچ انسانی بغیر از معصومین از خطا و اشتباه مبرا نیست

اما چون اسم اکبر گنجی رو آوردید و مقایسه افراد ولایت پذیر و مخالفان ولایت شد بد نیست این کلیپ تصویری از سخنرانی ایشان را هم ببینیم

رائفی پور-گنجی دیروز و امروز

(نشانه های افراد ولایت پذیر)

صحبت های استاد رائفی پور در مورد اکبر گنجی و امثالهم “آدمهایی که بی خود داغند زود هم سرد میشند.

همین اقای گنجی سر میدون ولی عصر چماق دست می گرفت دخترایی که یه تار موش بیرون بود میزد تو سرش…. ”

دریافت فایل تصویریmp4 حجم:۱۵،۱۳۴مگابایت
سلامتی آقا امام زمان(عج) و امام خامنه ای صلوات

رائفی پور-گنجی دیروز و امروز

صحبت های استاد رائفی پور در مورد اکبر گنجی و امثالهم

آپارات

http://www.aparat.com/v/4aBn2

من واقعا نمیدونم ایشون مطالب را از کجا پیدا میکنند؟؟؟؟ این همه حرف زدن فقط چند آیه از قرآن آورند به نظرم ایشون قرآن را تفسیر کردند !!!! آیا ایشون علم تفسیر قرآن کریم را دارند ؟؟ در ضمن اینقدر دونستن درباره جن ها لازم هست ؟؟ اصلا ما به آن ها چی کار داریم ؟؟ اینکه هستن قبول ولی آیا خدا شناسی و ائمه اطهار شناختن واجب تر از این مسائل نیست ؟؟؟ جالب اینجاست در برخی موارد سیاسی هم ایشون دخالت میکنند !!! در حالی که شنیدم رشته ایشون عمران هست !!

بسمه تعالی

سلام علیکم با عرض ادب واحترام،

دراینکه یهودیت صهیونیزم (این فکری است که قدمت آن از زمان حضرت سلیمان (ع) تا کنون وجود داشته سوره (بقره /102) و آنها با این باور که خود نژاد برتر و سرور جهان بشریت هستند و خدا همه انسانهای دیگر را به شکل انسان خلق کرده است تا خدمتگزار آنها باشند و این گروه برای حفظ این پندار باطل خود، در طول تاریخ از هیچ جنایتی دریغ نکرده اند و از هر وسیله ای استفاده نموده اند و برای رسیدن به هدفشان هیچ مانع انسانی ، دینی ، اخلاقی و ... در سر راه خود نمی بینند، شکی نیست و در اینکه امروز یهودیت صهیونیزم از جن گیری وارتباط با آن ، عرفانهای کاذب ، شیطان پرستی و عرفان کابلا ، مواد روح گردان ، مخدارت ومسائل حاد جنسی و ده ها جنایت دیگربرای به منصه ظهور رسان آن پندار باطل خود استفاده می کنند، هیچ شکی نیست .

اما از صحبتهای آقای رائقی چنین برداشت می شود که آنها در استفاده از این ابزار موفق بوده اند در صورتی که اگر بخواهیم درمورد موفقیت یک فکر و ایده قضاوت کنیم آن را باید در طول تازیخ دید ، با اینکه فکر صهیونیزم به هیچ وجه فکر جدیدی نیست و از زمان حضرت سلیمان (ع) شروع شده و در طول تاریخ فقط اسم آنها عوض شده است، اما با توجه مختصر در تاریخ مبینیم که آنها در زمان حضرت سلیمان (ع) موفق به سقوط حکومت توحیدی او نشدند ولی بعداز رحلت آن حضرت درسال 931 ق م فقط برای مدت قلیلی توسط یربعام بن نیاط حکومتی تشکیل دادند و بعد از یک دهه توسط آرامی ها سقوط کردند و تا کنون حکومت مستقل و قوی ندشته اند تا سال 1948 م که دولت اشغالی اسرائیل با توطئه انگلیس روی کار آمد، هیچ دولت مستقلی نداشته اند البته یهودیان موحد در طول این مدت دولتهای کوتاهی داشته اند.

بنابر این تمام موفقیت آنها همین چند دهه اخیر می باشد که آن هم در خاک فلسطین و بعد از انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی و انتفاضه ها این حکومت هم شمارش معکوس سقوط را می شمارد .

اما مطالب کوتاه در مورد جن

جن یک موجود مادی از نوع ماده لطیف است (و الجان خلقناه من قبل من نار السموم1) (و خلق الجان من مارج من نار2) و به همین علت است که آنها دارای قدرتهای هستند که از دید ما خارق العاده است مثلا در سوره نمل می خوانیم ( قال عفریت من الجن انا آتیک به قبل ان تقوم من مقامک و انی علیه لقوی امین3) و به خاطر همین جسم لطیف است که موانع مادی مثل درب ، دیوار و مکان برای آنها مانع نیست و برای حرکت از مکانی به مکان دیگر احتیاج به وسیله نقلیه و... ندارند. اما این نکته را نباید فراموش کرد که جنیان هرگز استیلا و تسلطی برا انسان ندارند.

زیرا انسان بعلت داشتن عقل مقام بسیار والائی در عالم نسبت به جن و دیگر موجودات دارد و این درحالی است که جن از حد وهم وخیال فراتر نمی رود و پاداش و و عقاب آنها هم در آخرت از بهشت و جهنم مادی بالاتر نیست، در حالی که بهشت وجهنم مادی حداقل، پاداش و عذاب انسان است و با وجود اینکه جن در خلقت از قدمت بیشتر برخورداراست، خداوند سبحان انسان را به عنوان خلیفه انتخاب کرد 0 (البقره /30) و همچنین اگر جن بعضی از قدرتها ی مادی را دارد، که انسان فاقد آن است، انسان با عقلش تمام موجودات را مسخر خویش می سازد و اگر در بعد بندگی خدا پسشرفت کند که کاری که در سوره نمل آن جن می خواست در عرض چند ساعت انجام دهد عاصف ابن برخیا درعرض یک چشم به هم زدن انجام دارد و خداوند سبحان به ابلیس که بزرگترین جنیان در بعد منفی است به آن قدرت تسلط بر انسان را نداده است .

( ان عبادی لیس لک علیهم سلطان الا من اتبعک من الغاوین 4)

اما ارتباطاتی که جنیان با انسان دارند و یا ایجاد مزاحمت می کنند و یا حتی ازدواج و یا در انجام اعمالی به انسان کمک می کنند ویا خبرهای از غیب نسبی به انسان می دهند و ... همه صحیح است و همه اینها امکان دارد ، ولی این نکته را نباید فراموش کرد که آنها هرگز بالابتدا نمی توانند برا ی انسان مزاحمتی ایجاد کنند بلکه این انسان است که از اول با آنها معمولا از راه های غیر شرعی ارتباط ایجاد می کند وبعد از ارتباط جنیان دوست ندادند این ارتباط که با موجودی که از خود آنها درسعه وجودی ومقام بالاتر است را قطع کنند.

(و انه کان رجال من الانس یعوذون برجال من الجن فزادوهم رهقا 5) البته این نکته را نباید فراموش کرد که در این ارتباط غیر شرعی جنیان غیر مومن با فرد ارتباط پیدا می کنند و بعلت همین بی ایمانی آنها بعضا ضررهای زیادی به انسان می رسانند .

1- حجر/27

2- الرحمن/15

3- نمل/39

4- حجر/42

5- جن/9

دوستاي عزيز شما كاملا سخنراني ايشون رو گوش بديد جواب همه انتقادهاي خودت رو ميگيري
ايشون رشته اشون حسابداري هست و به شنيدم كه استاد دانشگاه به همين خاطر بهش ميگن استاد دانشگاه
به همه دوستان توصيه مي كنم سخنراني هاي ايشون رو گوش بدن بعد نظر بدن واقعا تنها كسي است كه به صراحت حرف ميزنه و دشمن مهدويت رو ميتونيد بشناسيد

دوستان اين سخنراني گذاشتيد براي دانلود نيست لطفا رسيدگي كنيد:kafkaf:

موضوع قفل شده است