جمع بندی نحوه صحیح وضو گرفتن

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نحوه صحیح وضو گرفتن

با سلام و عرض خسته نباشید بنده هنگام وضو گرفتن ابتدا دستم را شسته و بعد با تر دستم صورتم را از پیشانی به پایین مالش می دهم و یکبار آب را با یک دست (راست) از پیشانی می ریزم و سپس مالش می دهم تا جایی از صورتم خشک نماند و بعد دست راست را مالش داده از آرنج آب ریخته و مالش می دهم و دست چپ را نیز به همین ترتیب می شویم و مسح سر و پای راست و چپ را می کشم لطفا بفرمایید که وضوی من اشکال دارد یا خیر؟

برچسب: 

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

ag1349;466276 نوشت:
با سلام و عرض خسته نباشید بنده هنگام وضو گرفتن ابتدا دستم را شسته و بعد با تر دستم صورتم را از پیشانی به پایین مالش می دهم و یکبار آب را با یک دست (راست) از پیشانی می ریزم و سپس مالش می دهم تا جایی از صورتم خشک نماند و بعد دست راست را مالش داده از آرنج آب ریخته و مالش می دهم و دست چپ را نیز به همین ترتیب می شویم و مسح سر و پای راست و چپ را می کشم لطفا بفرمایید که وضوی من اشکال دارد یا خیر؟

با عرض سلام و احترام خدمت جناب عالی و تشکر از سؤال شما

به این صورتی که فرمودید نتوانستیم تصویر درستی از وضوی شما داشته باشیم اما احتمال اشتباه در وضو به صورتی که فرمودید وجود دارد از این رو توصیه می کنم به امام جماعت محل تان مراجعه کنید و یک بار به صورت عملی نزد ایشان وضو بگیرید تا ایشان اظهار نظر کنند.

همیشه موفق و سلامت باشید[/]

موضوع قفل شده است