سوال مهم پیرامون راه اندازی سایت موسیقی

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سوال مهم پیرامون راه اندازی سایت موسیقی

با سلام خدمت همه اساتید گرامی

بنده قصد راه اندازی یک سایت با موضوع آهنگ و موسیقی دارم اما قبل از اون خواستم سوالاتی رو بپرسم

از اونجایی که میبینیم بسیاری از سایت های آهنگ مسدود و هیلتر هستند می خواستم ببینم دلیل اینکه چنین سایت هایی رو مسدود می کنن چیه ؟
چطور میشه سایتی با موضوع آهنگ ساخت طوری که حلال باشه و مسدود هم نشه

که اینجا برای من سوال پیش میاد که قرار دادن چه آهنگ هایی حرام و چه آهنگ هایی حلال است

برای اینکه موضوع رو باز تر کنم آهنگ ها رو دسته بندی کردم تا راجع به هر کدام جداگانه بحث کنیم

اول آهنگ های داخل ایران و مجاز به طوری که حتی کنسرت هاشونم در حال اجرا هست = آیا با اجازه خواننده قرار دادن چنین آهنگ هایی حلال است ؟
از اونجایی که قانون کپی رایت رعایت نمیشه گذاشتن کپی آهنگی که مجاز هست - حلال است ؟

در آخر بگم که گذاشتن هر نوع موسیقی که تضاد اخلاقی نداشته باشه یا اصطلاحا مطرب نباشه - حلال است ؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنین

:Gol::Gol:

با نام الله

کارشناس بحث: استاد شفا

camry;465106 نوشت:
با سلام خدمت همه اساتید گرامی

بنده قصد راه اندازی یک سایت با موضوع آهنگ و موسیقی دارم اما قبل از اون خواستم سوالاتی رو بپرسم

از اونجایی که میبینیم بسیاری از سایت های آهنگ مسدود و هیلتر هستند می خواستم ببینم دلیل اینکه چنین سایت هایی رو مسدود می کنن چیه ؟
چطور میشه سایتی با موضوع آهنگ ساخت طوری که حلال باشه و مسدود هم نشه

که اینجا برای من سوال پیش میاد که قرار دادن چه آهنگ هایی حرام و چه آهنگ هایی حلال است

برای اینکه موضوع رو باز تر کنم آهنگ ها رو دسته بندی کردم تا راجع به هر کدام جداگانه بحث کنیم

اول آهنگ های داخل ایران و مجاز به طوری که حتی کنسرت هاشونم در حال اجرا هست = آیا با اجازه خواننده قرار دادن چنین آهنگ هایی حلال است ؟
از اونجایی که قانون کپی رایت رعایت نمیشه گذاشتن کپی آهنگی که مجاز هست - حلال است ؟

در آخر بگم که گذاشتن هر نوع موسیقی که تضاد اخلاقی نداشته باشه یا اصطلاحا مطرب نباشه - حلال است ؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنین

:Gol::Gol:

سلام عليكم

طبق نظر رهبري

الف:اگر آهنگي مطرب ومناسب مجالس لهو لعب نباشد واشعاري كه در آن خوانده مي شود اشعار باطل ويا ريبه آور نباشد ونوع خواندن هم به صورت غناء نباشد اشكالي ندارد اما حقوق معنوي اثر مال صاحب اثر است كه اگر اجازه بدهد اشكالي ندارد.1

منبع:اجوبة الاستفتائات،موسيقي وغناء،1128

[=arial]با سلام
عرض ادب احترام

موضوع قفل شده است