جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ادای احترام وزیر امور خارجه به شهید مغنیه دشمنان را برآشفته کرد///مدعیان حقوق بشر سر قبر قصاب شارون

 1. #1

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41067

  ادای احترام وزیر امور خارجه به شهید مغنیه دشمنان را برآشفته کرد///مدعیان حقوق بشر سر قبر قصاب شارون


 2. صلوات


 3. #2

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41067  واکنش آمریکا درباره ادای احترام ظریف به شهید -مغنیه- شرم‌آور بود

  ادای احترام وزیر امور خارجه به شهید مغنیه دشمنان را برآشفته کرد///مدعیان حقوق بشر سر قبر قصاب شارون
     


  به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی شب گذشته در مراسم تجلیل از نخبگان و قهرمانان ورزشی سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ که در مجتمع آدینه برگزار شد، بر اهمیت علم و عقلانیت تاکید کرد و در عین حال گفت: برخی معتقدند که عقب افتادگی‌های شرق به خاطر این است که به دین پایبندند در صورتی که این حرف‌ها سرسری است و می‌تواند فقط دل‌ها را جلب کند. از این رو حرف واقعی نیست.
  وی ادامه داد: برخی از انحطاطات فکری باعث شد تا خانواده‌ها از هم پاشیده شوند، چقدر بی‌سامانی در غرب رایج شده است. ضمن اینکه رفتار مسئولان غربی براساس فریبکاری و ظلم است در حالی که در گذشته این اتفاقات به این اندازه صورت نمی‌گرفت.
  لاریجانی خاطرنشان کرد: چه زمانی در گذشته به این اندازه ظلم صورت می‌گرفت و از سلاح‌های هسته‌ای استفاده می‌شد؟ کی در گذشته دغل‌کاری وجود داشت و به تروریست‌ها سلاح می‌دادند و در پشت صحنه به آنها کمک می‌کردند؟ در گذشته به این اندازه فریبکاری وجود نداشت.
  رئیس مجلس خاطرنشان کرد: شهید مطهری فرمودند امروز بشر به 3 چیز نیاز دارد؛ ایمان به خدا، ایمان به رسالت و زندگی همراه با جهاد سه دیدگاهی بود که شهید مطهری به آن پرداخته بود.
  لاریجانی با بیان اینکه ما بدون ایمان به پیامبر راه صحیح را پیدا نمی‌کنیم افزود: اگر حاکمان عاقل بودند، از سلاح استفاده نمی‌کردند و اگر امروز مشاهده می‌کنیم برخی از مردم در کشورها دچار مشکلات شدند به خاطر این است که زندگی همراه با جهاد را ندارند. پول دارند، اما سرافکنده هستند و دریوزگی می‌کنند. علت هم این است که زندگی آنها همراه با جهاد نیست.
  وی در ادامه سخنانش بابیان اینکه افتخار سپاه این است که بر جهاد و زندگی جهادی تاکید دارد، گفت: زنده بودن سپاه به خاطر همین عامل است. اگر ایران سرافراز است به خاطر خصوصیت جهادی و اگر حزب‌الله هم سرافراز است به خاطر زندگی جهادی است.
  رئیس مجلس با بیان این مطلب که آیا اگر ما راهنمای معنوی داشته باشیم، باید عقل را تعطیل کنیم؟ تصریح کرد: اگر به سیره پیامبر نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که تاکید وی و بزرگان بر عقلانیت و رشد علم بوده است. ضمن اینکه کلید جنت در این است که از عقل استفاده کنیم. از طریق عقل حقایق را می‌فهمیم و ملت بزرگ می‌شود. از این رو مسلمانان باید زندگی خود را با تامل هدایت کنند.
  لاریجانی با بیان اینکه سوءتدبیر ریشه در عدم استفاده از علم دارد اضافه کرد: پیامبر اکرم(ص) فرمودند من از فقر ملتم نگران نیستم و از سوء تدبیر امت نگرانم. از این رو اگر دچار مشکل می‌شویم به خاطر سوءتدبیر است.
  همگرایی امت اسلام یکی دیگر از مطالبی بود که از سوی رئیس مجلس در همایش تجلیل از نخبگان و قهرمانان ورزشی مطر ح شد.
  وی با تاکید بر اینکه ما بیش از هر زمان دیگری به همگرایی امت اسلام داریم، افزود:‌امروز می‌بینیم که یک عده چه اقداماتی را به پا کردند و چه خونهایی را می‌ریزند. آیا پیامبر اینگونه گفتند که تکفیری عمل کنید؟
  "در جامعه ما با هم برادر هستیم و اگر یکی از افراد فقری پیدا کرد باید دیگران رنج ببرند"
  رئیس مجلس در واکنش به اقداماتی که از سوی تندروهای عالم اسلام انجام می‌شود، گفت: تندروهای عالم اسلام می‌گویند ما فقط به پیامبر اعتقاد داریم. باید به آنها بگوییم آیا پیامبر گفته بودند که باید اینگونه عمل کنیم و علیه مسلمانان فتوا صادر کنیم و بعد بگوییم به دنبال سنت نبوی هستیم؟ سنت مومن مراعات و برادری است. شما حکم قتل صادر می‌کنید، مگر کعبه مسلمانان و کتاب آنها با هم متفاوت است؟ پس چطور علیه دیگران تیغ می‌کشید.
  لاریجانی افزود: البته در جامعه ما هم بی‌صفایی‌هایی وجود دارد و برخی بدگویی‌ها باعث اختلافات شدید در کشور شده است که این هم سنت نبوی نیست. باید اشکالات را رفع و نباید آن را تبدیل به کینه کرد.
  صدق و راستی دومین نکته‌ای بود که لاریجانی بر آن تاکید کرد و خطاب به فرماندهان و کارکنان سپاه حضرت محمد رسول‌الله تهران بزرگ گفت: یک اصل مهم مسلمان وفاداری به عهد، صدق و راستی است. مسلمان نسبت به دیگران خیانت نمی‌کند. البته ما با مشکلی در دنیا روبرو شده‌ایم و این مشکل این است که کلک زدن به عرف تبدیل شده است. ما دیدیم که در مسئله هسته‌ای به ما کلک زدند و از ایران خواستند که فعالیت‌های هسته‌ای خود را تعلیق کند. گفته بودند ما به شما تضمین عینی می‌دهیم تا فناوری هسته‌ای داشته باشید، نگران نباشید. ما هم پذیرفتیم، اما آنها پیشنهاد تحقیر‌آمیزی دادند.
  رئیس مجلس تصریح کرد: آنها گفته بودند قطعات هواپیما می‌دهیم و در بیمه هم به شما کمک می‌کنیم ولی چیزی درباره هسته‌ای نگفتند. نشان دادند که اهل کلک هستند. حرف آنها این بود که شما فعالیت‌های خود را تعلیق کنید در این صورت ما به توافق می‌رسیم، اما دیدیم که کلا کلک زدند.
  لاریجانی با بیان اینکه بعد از این اقدامات ایران فعالیت هسته‌ای خود را آغاز کرد، گفت: پس از این فعالیت‌ها آنها دوباره سر و صدا راه انداختند. پس این شما هستید که کلک زدید. ما مسلمانان اهل مکر نیستیم و مکر شما را می‌فهمیم. اینطور نیست که فعالیت‌هایتان را زیر ذره‌بین نداشته باشیم. از این رو ایران متوجه این کلک‌ها شد و فعالیت‌های هسته‌ای خود را طی کرد.
  وی با بیان اینکه برخی از رهبران اروپایی اذعان داشتند که بهتر بود ما در بحث هسته‌ای با ایران پای تعهد خود می‌ماندیم، افزود: نماینده انگلیس که زمانی وزیر امور خارجه این کشور بود گفته بود ما می‌توانستیم به تفاهم دست پیدا کنیم و بوش نگذاشت؛ به هر حال شما جزء یک قبیله بودید.
  رئیس مجلس تاکید کرد: اگر به روش کلک زدن روی بیاورید، دیگران متوجه می‌شوند. ضمن اینکه شما با ملت سرافرازی مواجه هستید، از این رو نباید اشتباه کنید. البته تصور هم نکنید که به خاطر تحریم‌ها ایران در مذاکرات گام برداشته است. اگر اینطور حرکت کنید اشتباه کرده‌اید. بدانید نظام اسلامی از فعالیت‌های صلح‌آمیز دست برنمی‌دارد و شما به سمت کلک زدن نروید. اگر کلک نزنید می‌توانید در مذاکرات با ایران پیش بروید.
  لاریجانی با بیان این مطلب که مسلمانان نمی‌توانند بدون عزت نفس زندگی کنند، افزود:‌کسانی که دنبال خوار کردن مسلمانان هستند، با خدا می‌جنگند و خار کردن امت اسلامی هم بیش از اینها است.
  وی در همین زمینه تاکید کرد: گویا هنوز غرب نفهمیده و یا خود را به نفهیدن زده است و فکر می‌کند با حرف تلخ و درشت می‌تواند دیگران را خار کند.
  رئیس مجلس در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه آمریکا نسبت به سفر وزیر امور خارجه کشورمان به لبنان و ادای احترام او به سردار رشید اسلام "امام مغنیه" واکنش نشان داده است اظهار داشت: آمریکا با پررویی نسبت به این سفر و ادای احترام به سردار رشید اسلام ایراد وارد کرده است و می‌گوید ایران چرا به سردار حزب‌الله ادای احترام کرده است. این حرف‌ آنها خجالت‌آور است.
  "ما می‌‌گوییم چرا شما در مراسم غاصب اسرائیل شرکت کرده‌اید و در مراسم مرگ او ادای احترام کرده‌اید؟ باید نسبت به اقدام خود توضیح دهید. این فرد یک ترویست واقعی بود، چرا به او ادای احترام کردید؟ الان نسبت به ادای احترام وزیر امور خارجه کشورمان به یک سردار رشید اسلام اعتراض می‌کنید؟ بدانید ما حاضریم جان خود را به حزب‌الله بدهیم. "
  لاریجانی با بیان اینکه ما و حزب‌الله یک روح هستیم، حزب‌الله را افتخار اسلام دانست و با بیان اینکه حزب‌الله کمر اسرائیل را شکاند گفت: شما باید بدانید که با خاورمیانه جدید مواجه هستید و مسلمانان می‌خواهند عزتمندانه زندگی کنند.
  وی به عواملی که آمریکا در منطقه با آن مواجه است اشاره کرد و افزود: عواملی که شما با آن مواجهید، به خاطر ظلمی است که به منطقه وارد کرده‌اید. به دیگران توسری می‌زنید در حالی که این توسری زدن را تحمل نمی‌کنند. اگر می‌خواهید جلوی تروریسم را بگیریم باید رفتارتان را عوض کنید.
  "فکر می‌کنید اگر حرف گنده بزنید و نسبت به ایران ژست بگیرید، می‌توانید کاری کنید، این حرف‌ها توی دهنتان می‌خورد"
  رئیس مجلس تاکید کرد:‌ وزیر امور خارجه و همه امت اسلامی به عماد مغنیه ادای احترام می‌کنند، بدانید کسی به حرفتان گوش نخواهد داد.
  لاریجانی اضافه کرد: مسلمانان اهل ظلم نیستند اما اهل قدرت هستند، مسلمانان باید بازدارنده باشند نمی‌توانند جنبه مظلومیت بگیرند و مظلوم واقع شوند. ضمن اینکه مسلمانان ظلم نمی‌کنند.
  وی در خصوص بعضی از مصوبات آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران افزود: آنها با این مصوبات نقطه قوت جمهوری اسلامی را رصد می‌کنند. قلدرمآبانه در خصوص مسئله هسته‌ای صحبت می‌کنند و راجع به سیستم موشکی نیز حرف می‌زنند در حالی که این موارد از عوامل قدرت ایران شده است. این نشان می‌دهد که آنها دست بر روی نقاط قوت می‌گذارند.
  رئیس مجلس تصریح کرد: می‌گویند ما امنیت شما را تامین می‌کنیم، عجب آدم‌های خوبی! ما نیاز نداریم امنیت‌مان را شما تامین کنید، خودمان تامین می‌کنیم. البته باید بدانیم که زندگی سرافرازانه در پناه قدرت امکان‌پذیر است.
  لاریجانی با اشاره به مشکلاتی که در برخی از کشورهای منطقه با آن روبرو هستند، گفت: برخی از کشورها امکانات کم ندارند، اما نمی‌توانند مستقل زندگی کنند به خاطر اینکه عامل جهاد را در زندگی کنار گذاشته‌اند. جهاد یکی از رکن‌های مهم در زندگی مسلمانان است. اگر می‌خواهند فقر را از جامعه بیرون ببرند باید اهل مجاهدت باشند.
  وی ادامه داد: بعضی از کشورها پول دارند، اما اهل مجاهدت نیستند و با یک تلفن مواضع‌شان عوض می‌شود، چون در کاخ‌های شیشه‌ای نشسته‌اند و نمی‌توانند عزتمندانه زندگی کنند. در صورتی که ایران در مقابل قلدری آمریکا ایستادگی می‌کند و اهل مجاهدت هم هست. بنابر این از مواجهه با ایران می‌ترسند.
  رئیس مجلس در ادامه خطاب به فرماندهان و کارکنان سپاه حضرت محمد رسول‌الله اظهار داشت: شما در نهادی زندگی می‌کنید که پایه آن بر تقدس فکری گذاشته شده است. بنای سپاه تقدس است. ما نهاد و سازمان کم نداریم اما سپاه یک ویژگی‌ دارد و آن ویژگی این است که براساس احساس مسئولیت شکل گرفته و با شهادت هم همراه بوده است. از این رو خانواده‌های شما باید افتخار کنند که همسرانشان در این نهاد مشغول هستند.
  لاریجانی با تاکید بر اینکه سپاه رکن مهمی برای استقامت جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: امیدوارم برکات خدا بر شما نازل شود تا بتوانید زندگی با معنویت را ادامه دهید. 4. صلوات ها 2


 5. #3

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41067  ادای احترام ظریف به شهید مغنیه در قاب تصویر.


  ادای احترام وزیر امور خارجه به شهید مغنیه دشمنان را برآشفته کرد///مدعیان حقوق بشر سر قبر قصاب شارون

  ادای احترام وزیر امور خارجه به شهید مغنیه دشمنان را برآشفته کرد///مدعیان حقوق بشر سر قبر قصاب شارون

  ادای احترام وزیر امور خارجه به شهید مغنیه دشمنان را برآشفته کرد///مدعیان حقوق بشر سر قبر قصاب شارون

  ادای احترام وزیر امور خارجه به شهید مغنیه دشمنان را برآشفته کرد///مدعیان حقوق بشر سر قبر قصاب شارون

 6. صلوات ها 3


 7. #4

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41067  مؤسسه مطالعات سياسي: شارون مرده اما شارونيسم زنده است
  1392\10\27 - 1:34 pm
  تهران / واحد مرکزی خبر / 1392/10/27
  فیلیس بنیس کارشناس سیاسی و فعال ضد جنگ در مقاله ای که در پایگاه اینترنتی «مؤسسه مطالعات سیاسی» به چاپ رسیده است ، شارون را جنایتکاری جنگی خواند که حمله به فلسطینیان مضمون مکرر زندگینامه اش بوده است.
  به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر، در ادامه این مقاله آمده است : میراثی در پرونده آریل شارون نیست که اسرائیل بخواهد به آن افتخار کند. شارون شاید راسخ‌ترین جنایتکار جنگی اسرائیل باشد. قصاب بیروت (لقبی که سالها قبل به او داده اند) دیگر وجود ندارد. بعد از هشت سال کُما سرانجام مرگ شارون را اعلام کردند.
  تسلیت گویی ها همچنان ادامه دارد از جمله از سوی جان کری وزیر خارجه آمریکا که گاهی اوقات با شارون اختلاف نظر داشت اما او به اسرائیل اطمینان داد که « ملت ما در غم شما شریک است و یاد و خاطره شارون را گرامی می دارد.» اما در نظر بقیه مردم دنیا شارون، میراثی قابل احترام به جای نگذاشته است.
  همانطور که یک روزنامه نگار اسرائیلی (دیمی ریدر) می گوید ، خشونت شارون قبل از این که اسرائیل به رژیم تبدیل شود ، شروع شد یعنی وقتی در اواسط دهه چهل میلادی به سازمان هاگانا (سازمان شبه نظامی یهودی طرفدار ایدئولوژی صهیونیسم) پیوست و اولین فعالیت های خود را پیش از جنگ 1948 با حمله به روستاهای عرب نشین فلسطینی شروع کرد. او در جنگ مجروح شد و به طور موقت در سال 1949 ارتش را ترک کرد و در دانشگاه الخلیل مشغول به تحصیل شد. اما به دستور شخص دیوید بن گوریون فرماندهی یگان صد و یک ارتش را به عهده گرفت. این یگان با هدف حملات انتقام جویانه به آوارگان شورشی فلسطینی که در مرزهای مصر و اردن فعالیت می کردند ، تشکیل شد. اما در این حملات ، اغلب غیر نظامیان و اردوگاههای آوارگان و روستاها در نوار غزه و کرانه باختری هدف قرار می‌گرفتند.
  حمله به فلسطینیان مضمون مکرر زندگینامه شارون است. در دهه هفتاد بعد از این که اسرائیل نوار غزه را اشغال کرد ، شارون بولدوزرهای زرهی به اردوگاه آوارگان جبالیا فرستاد تا با تخریب صدها خانه جاده های جدید نظامی احداث کنند. آنجا بود که شارون اولین لقب خود را گرفت یعنی بولدوزر غزه.
  دوره جنایت های جنگی شارون طولانی است. حمله به غیر نظامیان که قبل از اعلام موجودیت اسرائیل شروع شده بود ، بعد از آن نیز ادامه یافت و در سال 1953 به قتل عام القبیه منتهی شد. در این قتل عام ، شصت و نه فلسطینی که اکثرشان زن و کودک بودند در روستای القبیه کشته شدند. سازمان ملل و جامعه جهانی این کشتار را محکوم کردند اما هیچ مقام و مسئول اسرائیلی در این خصوص محاکمه نشد. این فرهنگ مصونیت مضمونی مکرر در تاریخ اسرائیل به طور عام و تاریخ آریل شارون به طور خاص است.
  بعد از آن حملات دیگری روی داد که هولناک ترین شان کشتار صبرا و شتیلا در سال 1982 بود. نظامیان اسرائیلی تحت فرماندهی شارون (وزیر دفاع وقت) جنوب لبنان را اشغال کردند. نظامیان اسرائیلی شانزدهم سپتامبر آن سال دو اردوگاه فلسطینی در غرب بیروت را محاصره کردند و امکان عملیات را برای فالانژهای لبنانی که اسرائیل آنها را حمایت می کرد ، فراهم کردند. در این حمله دو هزار غیر نظامی فلسطینی از جمله صدها کودک قتل عام شدند. اسرائیل و مقامات ارشد نظامی اش مسئول شناخته شدند اما کسی محاکمه نشد.
  شارون در سال 1985 وزیر مسکن و بازسازی شد و صد و پنجاه هزار واحد مسکونی در شهرک های یهودی نشین کرانه باختری و نوار غزه ساخت. از آن پس ، ماهیت جنایت های جنگی ژنرال شارون از فعالیت مستقیم در میدان نبرد به فعالیت در تپه های مملو از شهرک‌های یهودی نشین در سرزمین های اشغالی تغییر یافت. او تا سال 2006 که سکته کرد، در کانون سیاست اسرائیل باقی ماند. شارون مخالف فرآیند اسلو و از مدافعان اصلی جنبش شهرک سازی بود. و در حالی که ماهیت تخلفات او تغییر کرده بود اما سرپیچی اش از قوانین بین المللی همچنان ادامه یافت. کشتارها ، قوانین جنگی و شهرک سازی ها کنوانسیون های ژنو را نقض می کرد.
  شارون در سال 2005 تصمیم گرفت شهرک نشین ها و نظامیان اسرائیلی را از غزه خارج کند و بدین ترتیب ناگهان به او لقب صلح جو دادند. اما ارتش اسرائیل غزه را در کنترل خود نگه داشت و سربازان خود را خارج از غزه مستقر و آن را محاصره کرد و همه ورودی ها و خروجی های آن را از هوا ، زمین و دریا تحت کنترل گرفت.
  و شارون همچنان جنایتکاری جنگی است. کری یک چیز را درست گفت و آن این که « سفر آریل شارون سفر اسرائیل بوده است.» حق با کری است. فقط اسرائیل که در آن جناح قدرتمند راست زیر سایه راست های افراطی و فاشیست ها فعالیت می کند ، می تواند یک جنایتکار جنگی بدون احساس پشیمانی و شرمساری داشته باشد که هرگز دیدگاه خود را تغییر نمی دهد و ناگهان به مظهری در مرکز سیاسی تبدیل می شود. شارون مرده اما شارونیسم زنده است.


 8. صلوات ها 2


 9. #5

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41067  اولین خبرنگاری که در صحنه کشتار اردوگاه صبرا و شتیلا حاضر شد، یک زن آمریکایی بود که روایت دردناکی از این فاجعه انسانی دارد؛ فاجعه‌ای که به فرمان آریل شارون انجام شد.
  "جانت لی استیونز" خبرنگار آمریکایی اولین خبرنگار خارجی بود که در کشتار صبرا و شتیلا حاضر شد. وی این جنایت را که به فرمان آریل شارون وزیر جنگ وقت رژیم اسرائیل صورت گرفت را اینگونه توصیف می‌کند:


  ادای احترام وزیر امور خارجه به شهید مغنیه دشمنان را برآشفته کرد///مدعیان حقوق بشر سر قبر قصاب شارون


  «کودکانی را دیدم که گلویشان پاره شده بود. زن بارداری روی زمین افتاده بود که شکمش پاره شده بود ولی چشمانش کاملا باز بود و صورت سیاه شده‌اش فریادی خاموش را سر میداد. کودکان و نوزادان زیادی را مشاهده کردم که تکه تکه شده بودند و در میان آشغال‌ها انداخته شده بودند.»

     

  ادای احترام وزیر امور خارجه به شهید مغنیه دشمنان را برآشفته کرد///مدعیان حقوق بشر سر قبر قصاب شارون

  ویرایش توسط تمنـای وصـال : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷ در ساعت ۱۵:۰۰ دلیل: قرار دادن تصاویر در متن پنهان

 10. صلوات ها 5


 11. #6

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41067  خطیب جمعه تهران:

  ادای احترام وزیر امور خارجه به شهید مغنیه دشمنان را برآشفته کرد///مدعیان حقوق بشر سر قبر قصاب شارون حزب‌الله جزو افتخارات بشریت است

 12. صلوات ها 4


 13. #7

 14. صلوات ها 2


 15. #8

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41067  شوخی با متن پیام تسلیت شیمون پرز با کمک مترجم گوگل -

  ادای احترام وزیر امور خارجه به شهید مغنیه دشمنان را برآشفته کرد///مدعیان حقوق بشر سر قبر قصاب شارون


  پیام تسلیت شیمون پرز رئیس جمهور رژیم صهیونیستی

  فلک آخر ربودی تو یَل دیوانه ما را به خاموشی سپردی کشور ویرانه ما را
     

  درگذشت کاملا ناگهانی و گیج کننده پیر خرفت و خون آشام ما که مایه فخر صهیونیست ها بود را به همه مردمان نازنین جهان و کهکشان راه شیری تسلیت عرض می کنم. شارون شخصیتی جهانی و کهکشانی داشت و مرگ او اشک زمین را در خواهد آورد. حالا خواهید دید! البته کشورهایی چون ایران و لبنان و فلسطین بدانند اگر با مرگ شارون نمی توانند برای ما شاخ و شانه بکشند. خواهش می کنم بدانید!!
  ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
  ترجمه از فارسی به عبری به کمک مترجم گوگل
  תנחומים לנשיא מדינת שמעון פרס

  אני זכיתי בסיבוב את הגיבור המטורף שלנו שעבר sepordi להרוס את המדינה שלנו

  הוא מת ערפדים גברת זקנים די מבולבלים פתאום אנחנו גאים בציונים היו יקרים לכל העמים בעולם ושביל החלב בתוך תנחומיי. שרון הגלובלי ואישיות הגלקסיה ומותו יביא דמעות לקרקע. עכשיו אתה תראה! עם זאת, מדינות כמו איראן, לבנון ופלסטין, אנחנו לא יכולים לדעת אם מותו של שרון בוש לסרק. לידיעתך!
  ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ
  ترجمه متن عبری فوق به فارسی با کمک مترجم گوگل
  تسلیت به رئیس جمهور شیمون پرز امور خارجه
  من دور قهرمان دیوانه آخرین سپردی ما رو نابود کشور ما
  خون آشام ها از مرگ او می بانوی بسیار گیج قدیمی به طور ناگهانی ما با افتخار از نمرات عزیز به تمام مردم زمین و کهکشان راه شیری در تسلیت بودند. شارون جهانی و شخصیت های کهکشانی و مرگ او خواهد شد اشک را به زمین آورد. حالا شما ببینید! با این حال، کشورهای مثل ایران، لبنان و فلسطین، ما می توانیم و نه می دانم که اگر از مرگ شارون بوش شانه. FYI!


 16. صلوات


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود