دانلود کتابی که نویسنده اش ایمان به خدا ندارد و از کشورهای کفار حربی است اما....

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دانلود کتابی که نویسنده اش ایمان به خدا ندارد و از کشورهای کفار حربی است اما....

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و خسته نباشید

سئوالی که برام پیش اومده راجع به دانلود کتابی هست که نویسنده اش به خدا اعتقاد ندارید و اصالتا امریکایی است ...فامیل نویسنده یالوم هست این نویسنده روانپزشک معروفیست که پایه

گذار مکتب وجود گرایی در روانشناسی است منتها رمان های بسیار عالی که تکنیک های روانشناسی را در انها پیاده کرده وجود دارد حال دو مسئله وجود دارد:

1-در زمان کنونی که به اصطلاح ما با کشور های غربی در صلح هستیم می شود کتاب را از اینترنت دانلود کرد؟

2- اگر مرکز نشری در ایران این کتاب را نشر داده با توجه به عقاید نویسنده و کشوری که در ان هست اجازه از ناشر لزوم دارد یا خیر؟

مرجع تقلید: آیت الله مکارم شیرازی

با نام الله

کارشناس بحث: استاد نور

همره;460121 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و خسته نباشید

سئوالی که برام پیش اومده راجع به دانلود کتابی هست که نویسنده اش به خدا اعتقاد ندارید و اصالتا امریکایی است ...فامیل نویسنده یالوم هست این نویسنده روانپزشک معروفیست که پایه

گذار مکتب وجود گرایی در روانشناسی است منتها رمان های بسیار عالی که تکنیک های روانشناسی را در انها پیاده کرده وجود دارد حال دو مسئله وجود دارد:

1-در زمان کنونی که به اصطلاح ما با کشور های غربی در صلح هستیم می شود کتاب را از اینترنت دانلود کرد؟

2- اگر مرکز نشری در ایران این کتاب را نشر داده با توجه به عقاید نویسنده و کشوری که در ان هست اجازه از ناشر لزوم دارد یا خیر؟

مرجع تقلید: آیت الله مکارم شیرازی

با سلام و عرض ادب

1.اگر کفارحربی مثل آمریکاست اشکال ندارد.
2. اجازه لازم است اما زیراکس در صورتی که یکی دو نسخه باشد اشکالی ندارد.

استفتا از دفتر آیه الله مکارم در قم

سلام مجدد و تشکر از راهنمایی های شما

سئوالی که باز برام پیش اومده:

1- کشورهایی مثل انگلیس ، فرانسه ،آلمان هم جزء کفار حربی هستند درسته؟ و ایا کشورهایی که کلا غربی هستند و قاعدتا در قطعنامه ها بر علیه ما رای میدهند جزء کفار حربی اند؟

2- از اینترنت یه سری برا خودم دانلود می کنم اینم مثل همون یه بار زیراکس هست، درسته؟

نور;460236 نوشت:
با سلام و عرض ادب

1.اگر کفارحربی مثل آمریکاست اشکال ندارد.
2. اجازه لازم است اما زیراکس در صورتی که یکی دو نسخه باشد اشکالی ندارد.

استفتا از دفتر آیه الله مکارم در قم

اگه ممکنه نظر رهبری رو هم بگین در این دو مورد
و یک سوال دیگه اینکه مثلا دولت امریکا کافر حربی باشد من که نمیدونم اون انتشاراتی چه طوری است و ایا کافر حربی محسوب میشه یا نه...؟؟؟؟

همره;460687 نوشت:
سلام مجدد و تشکر از راهنمایی های شما

سئوالی که باز برام پیش اومده:

1- کشورهایی مثل انگلیس ، فرانسه ،آلمان هم جزء کفار حربی هستند درسته؟ و ایا کشورهایی که کلا غربی هستند و قاعدتا در قطعنامه ها بر علیه ما رای میدهند جزء کفار حربی اند؟

2- از اینترنت یه سری برا خودم دانلود می کنم اینم مثل همون یه بار زیراکس هست، درسته؟

هورشید;460713 نوشت:
اگه ممکنه نظر رهبری رو هم بگین در این دو مورد
و یک سوال دیگه اینکه مثلا دولت امریکا کافر حربی باشد من که نمیدونم اون انتشاراتی چه طوری است و ایا کافر حربی محسوب میشه یا نه...؟؟؟؟

با سلام وعرض ادب

لطفا برای دریافت پاسخ دقیق به تاپیک های زیر مراجعه نمایید اگر ابهامی باقی ماند درخدمتتان هستیم:

http://www.askdin.com/thread6670-28.html
http://www.askdin.com/thread26592.html
http://www.askdin.com/thread6670-29.html

موفق و موید باشید

موضوع قفل شده است