شك در جنابت بانوان

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
شك در جنابت بانوان

سلام
آيا خانمها هم توي خواب محتلم ميشن؟
من يه بار توي خواب احساس كردم با حس شهوت از خواب بيدار شدم و انگار كه ارضا شده باشم ..
آيا در اين حالت غسل جنابت واجبه؟

يه سوال ديگه هم دارم، اگر انسان در اثر خيالات و تفكرات جنسي، دچار حالت ارضا شدن بشه، بازم غسل جنابت واجبه؟ يعني لرزش و سستي به آدم دست بده؟
و اينكه آيا اين كار حكم خود ارضايي رو داره؟

با نام الله

کارشناس بحث: استاد نور

Yenafar;458906 نوشت:
سلام
آيا خانمها هم توي خواب محتلم ميشن؟
من يه بار توي خواب احساس كردم با حس شهوت از خواب بيدار شدم و انگار كه ارضا شده باشم ..
آيا در اين حالت غسل جنابت واجبه؟

يه سوال ديگه هم دارم، اگر انسان در اثر خيالات و تفكرات جنسي، دچار حالت ارضا شدن بشه، بازم غسل جنابت واجبه؟ يعني لرزش و سستي به آدم دست بده؟

با سلام و عرض ادب

برای دریافت پاسخ، تاپیک زیر را مطالعه نمایید درصورتی که نیاز باشد سوالتان را پیگری نمایید:

http://www.askdin.com/thread10345.html

با تشکر از صبوری شما

سلام و عرض ادب

ممنون از پاسختون
جواب سوال اولم رو با اون تاپيك گرفتم، در مورد سوال دومم ميشه راهنمايي كنين؟

در واقع بخش دوم اين سوال برام مهمه كه اين كار حكم خود ارضايي رو داره؟

ممنون از راهنماييتون

Yenafar;459930 نوشت:
سلام و عرض ادب

ممنون از پاسختون
جواب سوال اولم رو با اون تاپيك گرفتم، در مورد سوال دومم ميشه راهنمايي كنين؟

در واقع بخش دوم اين سوال برام مهمه كه اين كار حكم خود ارضايي رو داره؟

ممنون از راهنماييتون

با سلام وعرض ادب

اگر با فکرکردن به اوج لذت جنسی رسیده و همزمان با آن ترشح خارج شود غسل جنابت واجب است و درصورتی که عمدا فکرکردن را ادامه دهد تا جنب شود خودارضایی و حرام است.

موفق و موید باشید

با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

نقل قول:

سلام
دختری که نامزد کرده، و عقد هستش ، وقتی که رابطه عاشقانه و جنسی از طریق صحبت و یا پیامک با همسرش برقرار میکنه خب اون خانم چجوری باید متوجه بشه که به اوج لذت جنسی رسیده یا نه؟ چون علایم رو نداره اما ترشحاتی که خانمها به طور معمول همیشه دارن، این خانم بیشتر داره و
آیا اینکه ترشحات این خانم زیاد میشه غسل بهش واجب میشه؟
دیگه اینکه زن و شوهری که از طریق پیامک یا صحبت( در کنار هم نباشند) به اوج لذت برسند آیا خود ارضایی محسوب نمیشه؟

ممنون میشم طبق نظر آقای بهجت پاسخ بدهید

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید :Gol:

طاهر;666437 نوشت:
با نام و یاد دوست

سلام

یکی از کاربران سایت سوالی داشتند که مایل نبودند با آیدی خودشون مطرح شود

لذا با توجه به اهمیت موضوع، سوال ایشان با حفظ امانت جهت پاسخگویی توسط کارشناس محترم سایت در این تاپیک درج می شود:

سلام
دختری که نامزد کرده، و عقد هستش ، وقتی که رابطه عاشقانه و جنسی از طریق صحبت و یا پیامک با همسرش برقرار میکنه خب اون خانم چجوری باید متوجه بشه که به اوج لذت جنسی رسیده یا نه؟ چون علایم رو نداره اما ترشحاتی که خانمها به طور معمول همیشه دارن، این خانم بیشتر داره و
آیا اینکه ترشحات این خانم زیاد میشه غسل بهش واجب میشه؟
دیگه اینکه زن و شوهری که از طریق پیامک یا صحبت( در کنار هم نباشند) به اوج لذت برسند آیا خود ارضایی محسوب نمیشه؟

ممنون میشم طبق نظر آقای بهجت پاسخ بدهید

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

با سلام و عرض ادب

1. باید مرجع تقلید زنده هم داشته باشید تا تقلیدتان صحیح باشد.
2. بنابر نظر آیه الله بهجت آنچه فرمودید غسل ندارد
3.خودارضایی نیست.

استفتائات موجود مطابق با نظر آیه الله بهجت

موضوع قفل شده است