شیعیان باید جزیه بدهند تا کشته نشوند!

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

به نام علی اعلی

یک مفتی سعودی مدعی شد شیعیان که در
سرزمین‌های اسلامی زندگی می‌کنند باید همچون غیر مسلمانان و کافران، جزیه
پرداخت کنند تا کشته نشوند.

شیخ علی الربیعی مفتی سعودی با یک ادعای عجیب در صفحه تویتر خود خوانندگان خود را مبهوت کرد.
وی در صفحه توییتر خود مدعی شد:
شیعیان که در سرزمین‌های اسلامی زندگی می‌کنند باید همچون غیر مسلمانان و کافران به
حکومت‌های اسلامی جزیه پرداخت کنند تا کشته نشوند.

وی در ادامه مدعی شد که پیش از این نیز در زمان پیامبر(ص) و عمر و عثمان
از اجداد و نیاکان شیعیان که همان زرتشتیان
بحرین و پارس بودند جزیه گرفته شده است.

این مفتی سعودی نوشته است که چرا شیعیان
باید از پرداخت جزیه‌ای فرار کنند که در هر سال یک دینار سهم آن‌ها می‌شود
این در حالی است که آنها 25 درصد از اموال خود را به عنوان خمس می‌دهند.

وی همچنین مدعی شد که در خصوص پرداخت جزیه که وظیفه شرعی شیعیان است راه حلی دارد
و آن این است که این جزیه را از خمسشان پرداخت کنند تا به آنها و مراجعشان فشاری وارد نشود.

این مفتی سعودی در ادامه ادعاهای عجیب ضد شیعی خود خطاب به شیعیان گفت:
اگر شما جزیه بدهید و تحت حاکمیت حکومت اسلامی قرار گیرید
کسی شما را نمی کشد و شیعه به عنوان یک آیین بت‌پرستی
مستقل به رسمیت شناخته خواهد شد.

:Gol:

التماس دعا
یا علی

حاج علی;457503 نوشت:
به گزارش روزنامه قبس، شیخ علی الربیعی مفتی سعودی با یک ادعای عجیب در صفحه تویتر خود خوانندگان خود را مبهوت کرد.

روال عقیده آنها در مورد شیعه هست جای تعجب نداشت.
ولی جالب بود چرا که با این کار خون شیعیان حفظ میشود.

اگر در یکی از تاپیکهای قسمتهای بالای سایت مثل انجمن کلام میذاشتید بهتر بود چون بیشتر بازدید میشه و کارشناس و کاربران درموردش توضیح میدادند چرا که موضوع جالبی بود.

حاج علی;457503 نوشت:
وی در ادامه مدعی شد که پیش از این نیز در زمان پیامبر(ص) و عمر و عثمان
از اجداد و نیاکان شیعیان که همان زرتشتیان
بحرین و پارس بودند جزیه گرفته شده است.

این مفتی سعودی نوشته است که چرا شیعیان
باید از پرداخت جزیه‌ای فرار کنند که در هر سال یک دینار سهم آن‌ها می‌شود
این در حالی است که آنها 25 درصد از اموال خود را به عنوان خمس می‌دهند.

وی همچنین مدعی شد که در خصوص پرداخت جزیه که وظیفه شرعی شیعیان است راه حلی دارد
و آن این است که این جزیه را از خمسشان پرداخت کنند تا به آنها و مراجعشان فشاری وارد نشود.

این مفتی سعودی در ادامه ادعاهای عجیب ضد شیعی خود خطاب به شیعیان گفت:
اگر شما جزیه بدهید و تحت حاکمیت حکومت اسلامی قرار گیرید
کسی شما را نمی کشد و شیعه به عنوان یک آیین بت‌پرستی
مستقل به رسمیت شناخته خواهد شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

خدا لعنتشون کنه ان شاءالله.

هر وقت اسم سران و سرکرده های سعودی لعنتی میاد یاد ال ابی سفیان میفتم.

خداوند بحق علی و ال علی جزاشون رو بده.

[=arial]اعوذبالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)

السلام علیک یا امیرالمومنین (ع)

السلام علی الحسین(ع) و علی علی بن الحسین(ع) و علی اولاد الحسین(ع) و علی اصحاب الحسین(ع)

السلام علیک یا اهل بیت نبوه(ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)

........................................

سلام خدمت دوستان آسک دینی

[=arial black]

عینا همین استدلال ها را یهودی ها و یزیدی ها علیه مسلمانان داشته اند.

می شود بگوید که این عبارات ذیل در منابع برادران اهل سنت چه معنایی دارد؟

می شود یک نمونه مثال بزند که نبی مکرم(ص) و صحابه چنین وحشی گری هایی که این ها انجام می دهند را انجام می داده اند؟

البته یزیدی ها و اموی ها چنین اعمالی را انجام می داده اند

.....پس خودتان را به مسلمانان نچسبانید....

[=arial black]
1.قال تعالى ( إن الذين آمنوا وعملوا الصالحات أولئك هم خير البرية ) . لما نزلت هذه الآية قال الرسول لعلي يا علي ( ع ) هم أنت و شيعتك .
سورة البينة ، آية 7 .

[=arial black]زماني که آيه ( إن الذين آمنوا وعملوا الصالحات أولئك هم خير البرية ) نازل شد رسول خدا صلي الله عليه و آله و سلم به علي امير المؤمنين فرمودند : منظور از اين آيه تو و شيعيانت هستيد .[=arial black]

والصواعق المحرقة لابن حجر ص 96 ؛
شواهد التنزيل للحاكم الحسكاني ج 2 ، ص 356 - 66 ح 1125 - 1148؛
كفاية الطالب للكنجي الشافعي ص 244 و 245 و 246 ؛
المناقب للخوارزمي ص 62 و 187؛
الفصول المهمة لابن الصباغ المالكي ص 107 ؛
ينابيع المودة ـ قندوزي الحنفي ـ ص 62؛
نور الأبصار ص 71 و 102 ؛
الدرالمنثورـ سيوطي ـ ج 6 ، ص 379؛
تفسير الطبري ج 3 ، ص 146؛
تذكرة الخواص لابن الجوزي ص 18؛
فتح القدير للشوكاني ج 5 ، ص 477؛
فرائد السمطين ج 1 ، ص 156 .

2.... أمير المؤمنين علي بن أبي طالب قال قال رسول الله ( صلى الله عليه وسلم ) يا علي إذا كان يوم القيامة يخرج قوم من قبورهم لباسهم النور على نجائب من نور أزمتها يواقيت حمر تزفهم الملائكة إلى المحشر فقال علي تبارك الله ما أكرم هؤلاء على الله قال رسول الله ( صلى الله عليه وسلم ) يا علي هم أهل ولايتك وشيعتك ومحبوك يحبونك بحبي ويحبوني بحب الله هم الفائزون يوم القيامة .

امير المؤمنين علي بن أبي طالب عليه السلام فرمود: (روزي) رسول الله صلى الله عليه وآله و سلم به من فرمودند: يا علي زماني که قيامت فرا مي رسد عده اي از قبر هايشان خارج مي شوند که لباسهاي آنها از نور است و بر شتراني از نور سوارند که افسار آن شتران از جنس ياقوت سرخ است ملائکه آنها را تا محشر مشايعت مي کنند ، من عرض کردم تبارک الله چقدر اينها نزد خداوند گرامي هستند ، در اين هنگام رسول خدا صلى الله عليه وآله و سلم فرمودند : آنها کساني هستند که ولايت و امامت تو را پذيرفته اند آنان شيعيان و دوستداران تو هستند ، تو را به خاطر دوستي من دوست داراند و مرا دوست مي دارند زيرا که خداوند را دوست دارند ، آنان در روز قيامت رستگارند .

[=arial black]تاريخ مدينة دمشق ج42، ص 332،‌ ذيل ترجمه آقا اميرالمؤمنين علي عليه السلام .

[=arial black]3.روى ابن عساكر بإسناده عن جابر بن عبد اللّه، قال: كنّا عند النبي صلى اللّه عليه وسلّم، فأقبل علي بن أبي طالب، فقال رسول اللّه: «قد أتاكم أخي، ثمّ التفت الي‏الكعبة فضربها بيده. ثمّ قال: والذي نفسي بيده، إنّ هذا وشيعته لهم الفائزون يوم القيامة.
ثمّ قال: إنّه أوّلكم إيماناً معي، وأوفاكم بعهد اللّه، وأقومكم بأمر اللّه، وأعدلكم في الرعيّة، وأقسمكم بالسويّة، وأعظمكم عند اللّه مزية». قال: وفي ذلك الوقت نزلت فيه: (إِنَّ الَّذِينَ ءَامَنُوا وَعَمِلُوا الصَّلِحَتِ أُولَئِكَ هُمْ خَيْرُ الْبَرِيَّةِ). البيّنة:7/98.
كان أصحاب محمد صلى اللّه عليه وسلّم إذا أقبل علي قالوا: قد جاء خير البرية.

ابن عساكر با سند خودش از جابر بن عبد اللّه انصاري نقل مي کند که جابر فرمود: نزد رسول خدا بوديم ( ناگهان ) علي عليه السلام وارد شد ، در اين هنگام رسول خدا فرمودند : برادر شما آمد ، سپس رو به کعبه نمودند و با دستشان به کعبه زدند و فرمودند
قسم به خدائي که جانم در دست اوست هر آينه اين مرد و شيعيانش در روز قيامت رستگارند .
سپس رسول خدا فرمودند : علي اولين کسي است که به من ايمان آورده است ، او وفادارترين شما به عهد و پيمان الهي وثابت قدم ترين شمادر اوامر الهي است وعادل ترين شما در برخورد با زير دستان و با انصاف ترين شماست و نزد خدا از همه شما برتر و با فضيلت تر است .
جابر مي گويد :‌ در همين وقت بود که آيه (إِنَّ الَّذِينَ ءَامَنُوا وَعَمِلُوا الصَّلِحَتِ أُولَئِكَ هُمْ خَيْرُ الْبَرِيَّةِ). در شأن علي عليه السلام نازل شد . و هر وقت علي عليه السلام مي آمد اصحاب رسول مي گفتند بهترين مخلوق خدا آمد .

تاريخ مدينة دمشق ج42، ص 371،‌[=arial black] ذيل ترجمه اميرالمؤمنين علي عليه السلام .

[=arial black]3.وعن ابن عباس ( رض ) قال : لما نزلت هذه الآية : ان الذين امنوا وعملوا الصالحات أولئك هم خير البرية قال : لعلي هو أنت وشيعتك تأتي يوم القيامة أنت وشيعتك راضين مرضيين ويأتي عدوك غضبانا مقحمين ...

ابن عباس مي گويد : وقتي آيه (ان الذين امنوا وعملوا الصالحات أولئك هم خير البرية ) نازل شد رسول خدا صلي الله عليه وآله و سلم به علي عليه السلام فرمودند : مراد از آيه تو شيعيانت هستيد روز قيامت تو و شيعيانت مي آييد در حالي که از خداوند راضي هستيد و خداوند هم از شما راضي است و دشمن تو مي آيد در حالي که غضبناک و هلاکت يافته است ...

[=arial black]نظم درر السمطين ـ زرندي حنفي ـ ص 92 .[=arial black]

4. ... عن الشعبي عن علي قال : قال رسول الله صلى الله عليه وسلم : " أنت وشيعتك في الجنة " .

شعبي از امير المؤمنين علي نقل مي کند که رسول خدا صلي الله عليه و آله و سلم فرمودند :(اي علي) تو و شيعيانت (روز قيامت ) در بهشت هستيد .

[=arial black]تاريخ بغداد ج12، ص 284، ذيل ترجمه عصام بن الحكم بن عيسى بن زياد بن عبد الرحمن رقم 6731 .
[=arial black]
5.أن رسول الله صلى الله عليه وسلم قال لعلي أنت وشيعتك تردون على الحوض رواة مرويين بيضة وجوهكم وان عدوك يردون على الحوض ظمأ مقمحين .

رسول الله صلى الله عليه وآله و سلم به علي عليه السلام فرمودند : يا علي تو وشيعيانت (روز قيامت) در کنار حوض بر من وارد مي شويد در حالي که سيراب هستيد و صورتهايتان سفيد (و نوراني) است و دشمن تو در کنار حوض بر من وارد مي شود در حالي که تشنه و هلاک شده است .

[=arial black]المعجم الکبير ـ الطبراني ج1، ص 319، حديث 948 ، باب عبيدالله بن أبي رافع عن ابيه .

[=arial black]جهت مطالعه بیشتر : http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=1313.

[=arial black]
البته همین جا این رو عرض کنم که علت این که ما این روایات رو می آوریم این است که شیعیان عزیز و مسلمانان غیور بدانند که در کلام خدا و رسول خدا(ص) عزیز هستید .

مهم این است که شما در کلام خدا و رسول خدا(ص) عزیز باشید

نه این که یک مشت وهابی یهودی که بعدا اثبات می کنم نسبشون به کجا می رسد بیایند ادعای اسلام داشته باشند.

[=arial black]

[=arial]اعوذبالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا رسول الله(ص)

[=arial]
السلام علیک یا امیرالمومنین (ع)

السلام علی الحسین(ع) و علی علی بن الحسین(ع) و علی اولاد الحسین(ع) و علی اصحاب الحسین(ع)

السلام علیک یا اهل بیت نبوه(ع)

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)

[=arial] ........................................

[=arial black]خوب اگر به کتاب معجم القبائل العرب،نوشته عمر رضا کحاله،چاپ موسسه رساله،ج2،ص521 مراجعه کنید :
http://shamela.ws/browse.php/book-12402#page-519[=arial black]

[=arial black]سعود: المعروف ان آل سعود من المصاليخ، من المنابهة، من المواهب، من مسلم، من عنزة، منهم العائلة المالكة بالمملكة العربية السعودية.

[=arial black](عشائر العراق للعزاوي ص 284)[=arial black]نوشته معروف انست كه ال سعود از المصاليخ، ازالمنابهة، از المواهب، از مسلم،از عنزة هستند

[=arial black]سپس به کتاب عمده القاری شرح صحیح بخاری،نوشته بدرالدین عینی ،چاپ دار إحياء التراث العربي - بيروت،ج11،ص232 مراجعه کنید :[=arial black]
[=arial black]
http://shamela.ws/browse.php/book-5756#page-3340
[=arial black]
[=arial black]قوله: (بخيبر)، وهو بلدة عنزة في جهة الشمال والشروق عن المدينة على نحو ست مراحل، وخيبر بلغة اليهود حصن. قوله: (فلما تبايعنا رجعت على عقبي)

[=arial black] خیبر شهر قبیله عنزه در شمال شرقی مدینه است

[=Times New Roman][=arial narrow][=arial black]یعنی آل سعود نسبشون به همون یهودی هایی بر می گرده که تو خیبر اند.

[=arial black]

[=arial narrow]هم چنین در کتاب صبح الاعشی،نوشته أحمد بن علي بن أحمد الفزاري القلقشندي ثم القاهري (المتوفى: 821هـ)،چاپ [=arial narrow] دار الكتب العلمية، بيروت،ج4،ص295 مراجعه کنید :

http://shamela.ws/browse.php/book-9429#page-2009

[=arial black]قال في «تقويم البلدان» : وهي بلدة بني عنزة من اليهود

[=arial black]می گه خیبر شهر قبیله عنزه یهودی است

[=arial black]حالا فلسفه عکس زیر رو می فهمید؟