این تاپیک تقدیم به شهیده حاج رسولیها از اعضاء انجمن گفتگوی دینی

تب‌های اولیه

38 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
این تاپیک تقدیم به شهیده حاج رسولیها از اعضاء انجمن گفتگوی دینی

با سلام
امروز خبردار شدم

نقل قول:

بسم رب الشهداء
سلام و صلوات خدا بر شما
مدیریت محترم فرهنگی خدا قوت!
بزرگوار مزاحم شدم با حضرتعالی درد دل کنم.:Sham:
خانم دکتر یلدا حاج رسولیها در تاریخ 27 آذر امسال در منطقه داریا به شهادت رسید و همسر محترمشون شهید دکتر شهاب ایزدی هم در تاریخ 29 مردادماه سال جاری در استان حمص.IMAGE(<a href="http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images/smilies/Graphic/Graphic%20" rel="nofollow">http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images/smilies/Graphic/Graphic%20</a>(61).gif)
استاد رحیق مختوم فقط به عنوان یکی از عوامل اجرایی به این تاپیک سر زدند و این درحالیست که رای طلب مغفرت و عرض تسلیت به کاربران محترم این سایت حداقل ده تا پست در تاپیکی مجزاء ایجاد میشه!:Sham:

شهادت خصلت مرادن بزرگ است
اما کاربران اندکی فقط به یاد یلدای عزیز بودند و دوست نازنینم غریب بود و غریب رفت...IMAGE(<a href="http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images/smilies/Graphic/Graphic%20" rel="nofollow">http://askdin.com/sites/default/files/gallery/images/smilies/Graphic/Graphic%20</a>(61).gif)
ببخشید مزاحم تمرکز و مانع کارتون شدم.حلال بفرمایید.
با نهایت احترام

به پروفایل این شهیده که می روم
می بینم
http://www.askdin.com/member27285.html
بیست و هفت هزار و دویست و هشتادمین عضو اسک دین هست
92/5/17 عضو اسک دین شده
و همان طور از متن پیغام دانستید
در 27 آذر برابر با 15 صفر
درست 5 روز قبل از اربعین به دیدار مولایش سیدالشهداء رفت
در آخرین نوشته اش: در تاپیک همسر شهیدش چنین نوشته
http://www.askdin.com/thread30272.html#post401754

حاج رسولیها;401754 نوشت:
به نام خدا
سلام خدا و شهداء بر عزیزانی که در این تاپیک وپروفایل حقیر همدردی وابرازلطف واظهارمحبت فرمودند
خداوند باشهدای اسلام همنشینتان بفرماید.انشاءالله
ملتمس دعایتان..حاج رسولیها

اینجانب این ضایعه را به محضر خانواده و دوستان اسک دینی تسلیت و از حیث شهادت تبریک می گویم

خوشا به سعادت شهدا..

پ.ن:چقد دلم میسوزه که انقد دیر عضو شدم
ونتونستم با این شهید عزیز حداقل یه دوستی مجازی داشته باشم..:Ghamgin:
خداوند روح ایشون و همسر عزیزشون رو همونطور که خودشون گفتن با شهدای اسلام همنشین بفرماید..

[="Times New Roman"][="Black"]داشتم فکر میکردم چی بنویسم . این جمله به ذهنم اومد :

آسمانیها از زمین گریزانند..

خدا رحمتشون کنه . اگرچه اونا به دعای من احتیاجی ندارند..حسابشون پُره پُره..:Gol::Gol:

هر چند همچو گل همه بر باد رفته اند
هرگز گمان مدار كه از یاد رفته اند
اینان نه آن گل اند كه گویی در این بهار
از یاد رفته اند چو بر باد رفته اند
اینان نه آهویند كه گویی دریغ و حیف
در چنگ ظالمانه صیاد رفته اند
جای دریغ نیست بر ایشان كه این گروه
با عزم آهنین و دل شاد رفته اند
« استاد » گفته بود كه با جان و دل به پیش
اینان بنا به گفته استاد رفته اند
سرباز آهنین نبرد نهایی اند
پولاد زیست كرده و پولاد رفته اند
در راه پی گذاری كاخ جهان نو
بر جا نهاده پایه و بنیاد رفته اند
در راه آفرینش باغی پر از شكوه
بی خس و خار و آفت و اضداد رفته اند
« پیروز باد ملت ما، انقلاب ما»
گویان، به رغم دشمن جلاد رفته اند
« كوبنده باد جنبش خلاق رنجبر»
برگوش عالمی زده فریاد رفته اند
بر باد رفته نیز نبایست گفتشان
در قلب ما نهاده بسی یاد رفته اند

[="Tahoma"][="Navy"]سلام
بنده پیشنهاد میکنم ایشان بعنوان
اولین شهیده اسک دین معرفی شوند
خداوند متعال بر علو درجات ایشان بیفزاید
یا علیم
[/]

اولین سفر راهیان نور که رفته بودم ،خادم های اونجا میگفتن دعا کنید که ما شهید بشیم،من به خودم گفتم : مگه میشه در این زمان هم کسی شهید شود،وقتی از شهیده حاج رسولی ها شنیدم ،یقین پیدا کردم که در باغ شهادت باز بازاست...
چطوری شهید شدن؟

انا لله و انا اليه راجعون
و خوشا بحال آنانكه عند ربهم يرزقونند
بنده اولا تسليت عرض مي كنم و ثانيا برايم سوال است كه دوست يا دوستان اين شهيده ي بزرگوار چرا پس از با خبر شدن از شهادتشان يك تاپيك تسليت در سايت ايجاد نكردند ، بهر حال پيام فوت يا درگذشت عزيران در تاپيكهاي ديگر چندان بارز نمي شود اما در سايتي كه مرسوم است تاپيك تسليت ايجاد شود بنظر بايد اين تاپيك ايجاد مي شد تا امثال بنده از رهگذر عرض تسليت و ختم فاتحه اي بر اين عزيزان خود را معطر نماييم .
اميدواريم روح بلندشان با سالارشهيدان محشور شود و براي ما هم دعا كنند .
نثار روح بلند اين شهيده ي عزيز و همسرشان الفاتحه مع الصلوات

بسم الله

نواهنگی شنیدنی از سخنان شهید مرتضی آوینی درباره «آینده‌ای که از آنِ مردان خداست»

[b]content[/b]

[="Tahoma"][="Indigo"]من نفهمیدم ایشون و شوهرشون چطوری شهید شدن؟؟؟؟؟؟اگه یکی میدونه بگه:Gol:
واقعا خوش به حالشون:Ghamgin:
[/]

خوشا به سعادتتان خانم دکتر حاج رسولیها ،که روسفید پروردگار خود را ملاقات می کنید
مقام والای شهادت مبارکتان باشد :Gol:
هرچند ما لیاقت نداریم
ولی
خدایا ! تو خیلی کریمی
این سعادت بزرگ را ،روزی من و فرزندان و عزیزانم هم بکن

الهی آمین

شهادت هنر مردان خداشت

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ لاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ ۞

فَرِحِينَ بِمَا آتَاهُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ وَ يَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِينَ لَمْ يَلْحَقُواْ بِهِم مِّنْ خَلْفِهِمْ أَلاَّ خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَ لاَ هُمْ يَحْزَنُونَ ۞

سوره آل عمران ؛ آبات ۱۶۹ - ۱۷۰

کساني را که در راه خدا کشته شده‏اند مرده مپندار، بلکه زنده‏اند و نزد پروردگارشان به ايشان روزي مي‏دهند.

از فضيلتي که خدا نصيبشان کرده است شادمانند و به آنها که در پي شان هستند و هنوز به آنها نپيوسته‏اند بشارت مي‏دهند که بيمي بر آنها نيست و اندوهگين
ای خدای بزرگ شهادت می دهیم همه این قهرمانان در راه تو به شهادت رسیدند
بِسمِ اللهِ الرَحمنِ الرحیم
اَلحَمدُ اللهِ رَبِّ العالَمینَ (۲) اَلرَّحمنِ الرَّحیمِ (۳) مَلِکِ یومِ الدّینِ (۴) ایّاکَ نَعبُدُ وَ إِیّاکَ نَستَعینُ (۵)
اهدِنَا الصِّراطَ المُستَقیمَ (۶) صِراطَ الَّذِینَ اَنعَمتَ عَلَیهِم غَیرِ المغضُوبِ عَلَیهِم وَ لا الضّالِینَ (۷)

شهید آل محمد(ص)
ش
هیدزینبی

خانم دکتر حاج رسولییها

عضو برجسته اسک دین
را به همه کاربران محترم تسلیت عرض می کنیم

برای شادی روحشان فاتحه و صلوات

این مطالب توسط ( شهیده)حاج رسولیها نوشته شده:

اطلاعات عمومی

درباره حاج رسولیها

مكان:جمهوری اسلامی ایران
علاقمندي ها:قرآن،عترت،طبابت،زیارت و سیاحت،دو استقامت
جنسيت:زن

امضاء

از شام خبرهای پر از روضه رسیده
خمپاره،حرم،عمه ی سادات،حرامی

امروز این دومین بار بود که به غریبی گریه کردم
اولیش رو امروز رفته بودم بهشت زهرا

در بخش عروجیان چشمم به شخصی افتاد که اشنا به نظرم امد
خوب نگاه کردم دیدم اشتباه نکرده ام
بله درست می بینم
ایشان سفیر فلسطین در ایران می باشد
جلوتر رفتم دیدم همسرشان فوت کرده و تشیع کننده زیادی ندارد

همراهی کردم
و اما به مظلومیتشان گریان بودم
یک سفیر مملکت برای دفن همسرش ندارد!!!

گفتم رسم تلقین ما اینگونه است ایراد ندارد
تلقین شیعه خوانده شود
فرمود نه تلقین شیعه بخوانید

تلقین را عزیزی از همان بهشت زهرا خواند
و بارها بر او صلوات فرستاده شد

اما دومین بار
اینکه عزیزان ما یکی شهید می شوند
شهید دکتر شهاب ایزدی همسر کاربر اسک دینی
و شهیده مظلو حاج رسولیها
و گمنام دفن می گردند

بیاد مظلومیت امام حسن و تیر بارانش افتادم خدایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
به یاد رقیه در کنکار دیوار افتادم
به سیده خوله در میان راه افتادم

فاطمه جان شیعیان پدرت غریبند غریب.........

[="Tahoma"][="Indigo"]چرا هیشکی جواب منو نمیده؟؟؟؟
پرسیدم چطوری شهید شدن؟؟؟
خدای من اینقدر جواب دادن سخته دوکلمه توضیح همش:Moteajeb!:
[/]

چه قدر بده یه نفر باید بمیره(شهید بشه ) تا برامون عزیز باشه
کاش الان که زنده ایم قدر دوستامونو بدونیم ....

به نام خدا
سلام بر سالار کربلاء و عقیلة بنی هاشم
سلام بر شهداء و اسرای نینواء
:Sham:
و سلام بر شما عزیزان بزرگوار
:Gol:

این قصه هم رسیده به پایان خداحافظ
جان شما و خاطره هامان خداحافظ
من میروم بدونِ تو اما... دعایم کن
در اولین تراوش باران... خداحافظ

خوش به سعادتشون این توپروفایلشون بود:Ghamgin:

نرگس الزهرا;455603 نوشت:
چرا هیشکی جواب منو نمیده؟؟؟؟
پرسیدم چطوری شهید شدن؟؟؟
خدای من اینقدر جواب دادن سخته دوکلمه توضیح همش:Moteajeb!:

به نام خدا.

چطوری نداره! باروت و شلیک و جان انسانی که به ستم گرفته میشه. چرا؟ چون عده ای خوارج مسلک بجای استفاده از مغز ، از سلاح استفاده میکنند. چرا؟ چون عده ای نادان و نافهم ، از اسلام جز اسم اسلام چیزی نفهمیدن. چرا؟ چون عده ای بی شعور ، چشم بر انسانیت بسته اند و در ردیف درندگان و شاید هم پست تر قرار گرفته اند.

ستایشگر :Gol:

نرگس الزهرا;455446 نوشت:
من نفهمیدم ایشون و شوهرشون چطوری شهید شدن؟؟؟؟؟؟اگه یکی میدونه بگه:Gol:
واقعا خوش به حالشون:Ghamgin:

سلام ...

شهر دارایا ... من تحقیق کردم یکی از شهرهای کشور سوریه هست .
همچنین خانوم یلدا حاج رسولیها دکتر بودند .

خودتون تصور کنین چه اتفاقی افتاده دیگه ....

اسک دین داره شهید می ده؟؟؟:ok:
ایشاله اسم منم بعنوان شهید واقعی همین جا بزنن:Kaf:

لال نشی بگو امـــــــــین
:Gol:

[="Navy"]

شهادتشان مبارک . لیاقت می خواهد که انشان شهید از دنیا برود و ایشان لایق این نام و مقام بودند .

خدایا! مرگ با عزت را روز ما بگردان.

[/]

[=Times New Roman]این قصه هم رسیده به پایان خداحافظ
جان شما و خاطره هامان خداحافظ
من میروم بدونِ تو اما... دعایم کن
در اولین تراوش باران... خداحافظ
======================
اینو خودش گذاشته بود...
خیلی دلم گرفت خیلی ناراحت شدم.
خیلی حس بدیِ
لابد باید بگم
شهادتت مبارک.

[="Tahoma"][="Navy"]با سلام
دلم گرفت از غریبی شیعه......
دلم گرفت از شهدای مظلوم سوریه.....
دلم گرفت از شهید شدن مدافعان حرم.......
شهادتت مبارک
مهمان حضرت زینب شدی خوش به سعادتت.....
[/]

امام خمینی:

خوشا به حال آنان كه با شهادت رفتند! خوشا به حال آنان كه در اين قافله نور جان و سر باختند! خوشا به حال آنهايى كه اين گوهرها را در دامن خود پروراندند!.خداوندا، اين دفتر و كتاب شهادت را همچنان به روى مشتاقان باز، و ما را هم از وصول به آن محروم مكن. خداوندا، كشور ما و ملت ما هنوز در آغاز راه مبارزه‏اند و نيازمند به مشعل شهادت؛ تو خود اين چراغ پر فروغ را حافظ و نگهبان باش. خوشا به حال شما ملت! خوشا به حال شما زنان و مردان! خوشا به حال جانبازان و اسرا و مفقودين و خانواده‏هاى معظم شهدا! و بدا به حال من كه هنوز مانده‏ام و جام زهرآلود قبول قطعنامه را سر كشيده‏ام، و در برابر عظمت و فداكارى اين ملت بزرگ احساس شرمسارى مى‏كنم.و بدا به حال آنانى كه در اين قافله نبودند! بدا به حال آنهايى كه از كنار اين معركه بزرگِ جنگ و شهادت و امتحان عظيم الهى تا به حال ساكت و بى‏تفاوت و يا انتقاد كننده و پرخاشگر گذشتند!.

صحيفه امام، ج‏21، ص: 93

زوج گرانقدر شهادتتون مبارک
ان شا الله شفیع تمامی اسک دینی ها بشوید

با تبریک به خودشون وتسلییت به باز ماندگانشانواشنایان که چه گوهری از دست داده اند

سلام
یکی به من بگه این بزرگواران کی بودن و چی شد شهید شدن؟!
:Gig:

[="Navy"]جهت شادی روح همه ی شهدا،امام خمینی (رحمة الله)،وبه ویژه شهیده حاج رسولیها:

[=&quot]بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

[=&quot]یس [=&quot]﴿١﴾[=&quot] وَالْقُرْآنِ الْحَکِیمِ [=&quot]﴿٢﴾[=&quot] إِنَّکَ لَمِنَ الْمُرْسَلِینَ [=&quot]﴿٣﴾[=&quot] عَلَى صِرَاطٍ مُسْتَقِیمٍ [=&quot]﴿٤﴾[=&quot] تَنْزِیلَ الْعَزِیزِ الرَّحِیمِ [=&quot]﴿٥﴾[=&quot] لِتُنْذِرَ قَوْمًا مَا أُنْذِرَ آبَاؤُهُمْ فَهُمْ غَافِلُونَ [=&quot]﴿٦﴾[=&quot] لَقَدْ حَقَّ الْقَوْلُ عَلَى أَکْثَرِهِمْ فَهُمْ لا یُؤْمِنُونَ [=&quot]﴿٧﴾[=&quot] إِنَّا جَعَلْنَا فِی أَعْنَاقِهِمْ أَغْلالا فَهِیَ إِلَى الأذْقَانِ فَهُمْ مُقْمَحُونَ [=&quot]﴿٨﴾[=&quot] وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لا یُبْصِرُونَ [=&quot]﴿٩﴾[=&quot] وَسَوَاءٌ عَلَیْهِمْ أَأَنْذَرْتَهُمْ أَمْ لَمْ تُنْذِرْهُمْ لا یُؤْمِنُونَ [=&quot]﴿١٠﴾[=&quot] إِنَّمَا تُنْذِرُ مَنِ اتَّبَعَ الذِّکْرَ وَخَشِیَ الرَّحْمَنَ بِالْغَیْبِ فَبَشِّرْهُ بِمَغْفِرَةٍ وَأَجْرٍ کَرِیمٍ [=&quot]﴿١١﴾[=&quot] إِنَّا نَحْنُ نُحْیِی الْمَوْتَى وَنَکْتُبُ مَا قَدَّمُوا وَآثَارَهُمْ وَکُلَّ شَیْءٍ أحْصَیْنَاهُ فِی إِمَامٍ مُبِینٍ [=&quot]﴿١٢﴾[=&quot] وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلا أَصْحَابَ الْقَرْیَةِ إِذْ جَاءَهَا الْمُرْسَلُونَ [=&quot]﴿١٣﴾[=&quot] إِذْ أَرْسَلْنَا إِلَیْهِمُ اثْنَیْنِ فَکَذَّبُوهُمَا فَعَزَّزْنَا بِثَالِثٍ فَقَالُوا إِنَّا إِلَیْکُمْ مُرْسَلُونَ [=&quot]﴿١٤﴾[=&quot] قَالُوا مَا أَنْتُمْ إِلا بَشَرٌ مِثْلُنَا وَمَا أَنْزَلَ الرَّحْمَنُ مِنْ شَیْءٍ إِنْ أَنْتُمْ إِلا تَکْذِبُونَ [=&quot]﴿١٥﴾[=&quot] قَالُوا رَبُّنَا یَعْلَمُ إِنَّا إِلَیْکُمْ لَمُرْسَلُونَ [=&quot]﴿١٦﴾[=&quot] وَمَا عَلَیْنَا إِلا الْبَلاغُ الْمُبِینُ [=&quot]﴿١٧﴾[=&quot] قَالُوا إِنَّا تَطَیَّرْنَا بِکُمْ لَئِنْ لَمْ تَنْتَهُوا لَنَرْجُمَنَّکُمْ وَلَیَمَسَّنَّکُمْ مِنَّا عَذَابٌ أَلِیمٌ [=&quot]﴿١٨﴾[=&quot] قَالُوا طَائِرُکُمْ مَعَکُمْ أَئِنْ ذُکِّرْتُمْ بَلْ أَنْتُمْ قَوْمٌ مُسْرِفُونَ [=&quot]﴿١٩﴾[=&quot] وَجَاءَ مِنْ أَقْصَى الْمَدِینَةِ رَجُلٌ یَسْعَى قَالَ یَا قَوْمِ اتَّبِعُوا الْمُرْسَلِینَ [=&quot]﴿٢٠﴾[=&quot] اتَّبِعُوا مَنْ لا یَسْأَلُکُمْ أَجْرًا وَهُمْ مُهْتَدُونَ [=&quot]﴿٢١﴾[=&quot] وَمَا لِیَ لا أَعْبُدُ الَّذِی فَطَرَنِی وَإِلَیْهِ تُرْجَعُونَ [=&quot]﴿٢٢﴾[=&quot] أَأَتَّخِذُ مِنْ دُونِهِ آلِهَةً إِنْ یُرِدْنِ الرَّحْمَنُ بِضُرٍّ لا تُغْنِ عَنِّی شَفَاعَتُهُمْ شَیْئًا وَلا یُنْقِذُونِ [=&quot]﴿٢٣﴾[=&quot] إِنِّی إِذًا لَفِی ضَلالٍ مُبِینٍ [=&quot]﴿٢٤﴾[=&quot] إِنِّی آمَنْتُ بِرَبِّکُمْ فَاسْمَعُونِ [=&quot]﴿٢٥﴾[=&quot] قِیلَ ادْخُلِ الْجَنَّةَ قَالَ یَا لَیْتَ قَوْمِی یَعْلَمُونَ [=&quot]﴿٢٦﴾[=&quot] بِمَا غَفَرَ لِی رَبِّی وَجَعَلَنِی مِنَ الْمُکْرَمِینَ [=&quot]﴿٢٧﴾[=&quot]

[=&quot]الجزء ٢٣

[=&quot]وَمَا أَنْزَلْنَا عَلَى قَوْمِهِ مِنْ بَعْدِهِ مِنْ جُنْدٍ مِنَ السَّمَاءِ وَمَا کُنَّا مُنْزِلِینَ [=&quot]﴿٢٨﴾[=&quot] إِنْ کَانَتْ إِلا صَیْحَةً وَاحِدَةً فَإِذَا هُمْ خَامِدُونَ [=&quot]﴿٢٩﴾[=&quot] یَا حَسْرَةً عَلَى الْعِبَادِ مَا یَأْتِیهِمْ مِنْ رَسُولٍ إِلا کَانُوا بِهِ یَسْتَهْزِئُونَ [=&quot]﴿٣٠﴾[=&quot] أَلَمْ یَرَوْا کَمْ أَهْلَکْنَا قَبْلَهُمْ مِنَ الْقُرُونِ أَنَّهُمْ إِلَیْهِمْ لا یَرْجِعُونَ [=&quot]﴿٣١﴾[=&quot] وَإِنْ کُلٌّ لَمَّا جَمِیعٌ لَدَیْنَا مُحْضَرُونَ [=&quot]﴿٣٢﴾[=&quot] وَآیَةٌ لَهُمُ الأرْضُ الْمَیْتَةُ أَحْیَیْنَاهَا وَأَخْرَجْنَا مِنْهَا حَبًّا فَمِنْهُ یَأْکُلُونَ [=&quot]﴿٣٣﴾[=&quot] وَجَعَلْنَا فِیهَا جَنَّاتٍ مِنْ نَخِیلٍ وَأَعْنَابٍ وَفَجَّرْنَا فِیهَا مِنَ الْعُیُونِ [=&quot]﴿٣٤﴾[=&quot] لِیَأْکُلُوا مِنْ ثَمَرِهِ وَمَا عَمِلَتْهُ أَیْدِیهِمْ أَفَلا یَشْکُرُونَ [=&quot]﴿٣٥﴾[=&quot] سُبْحَانَ الَّذِی خَلَقَ الأزْوَاجَ کُلَّهَا مِمَّا تُنْبِتُ الأرْضُ وَمِنْ أَنْفُسِهِمْ وَمِمَّا لا یَعْلَمُونَ [=&quot]﴿٣٦﴾[=&quot] وَآیَةٌ لَهُمُ اللَّیْلُ نَسْلَخُ مِنْهُ النَّهَارَ فَإِذَا هُمْ مُظْلِمُونَ [=&quot]﴿٣٧﴾[=&quot] وَالشَّمْسُ تَجْرِی لِمُسْتَقَرٍّ لَهَا ذَلِکَ تَقْدِیرُ الْعَزِیزِ الْعَلِیمِ [=&quot]﴿٣٨﴾[=&quot] وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّى عَادَ کَالْعُرْجُونِ الْقَدِیمِ [=&quot]﴿٣٩﴾[=&quot] لا الشَّمْسُ یَنْبَغِی لَهَا أَنْ تُدْرِکَ الْقَمَرَ وَلا اللَّیْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَکُلٌّ فِی فَلَکٍ یَسْبَحُونَ [=&quot]﴿٤٠﴾[=&quot] وَآیَةٌ لَهُمْ أَنَّا حَمَلْنَا ذُرِّیَّتَهُمْ فِی الْفُلْکِ الْمَشْحُونِ [=&quot]﴿٤١﴾[=&quot] وَخَلَقْنَا لَهُمْ مِنْ مِثْلِهِ مَا یَرْکَبُونَ [=&quot]﴿٤٢﴾[=&quot] وَإِنْ نَشَأْ نُغْرِقْهُمْ فَلا صَرِیخَ لَهُمْ وَلا هُمْ یُنْقَذُونَ [=&quot]﴿٤٣﴾[=&quot] إِلا رَحْمَةً مِنَّا وَمَتَاعًا إِلَى حِینٍ [=&quot]﴿٤٤﴾[=&quot] وَإِذَا قِیلَ لَهُمُ اتَّقُوا مَا بَیْنَ أَیْدِیکُمْ وَمَا خَلْفَکُمْ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ [=&quot]﴿٤٥﴾[=&quot] وَمَا تَأْتِیهِمْ مِنْ آیَةٍ مِنْ آیَاتِ رَبِّهِمْ إِلا کَانُوا عَنْهَا مُعْرِضِینَ [=&quot]﴿٤٦﴾[=&quot] وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ أَنْفِقُوا مِمَّا رَزَقَکُمُ اللَّهُ قَالَ الَّذِینَ کَفَرُوا لِلَّذِینَ آمَنُوا أَنُطْعِمُ مَنْ لَوْ یَشَاءُ اللَّهُ أَطْعَمَهُ إِنْ أَنْتُمْ إِلا فِی ضَلالٍ مُبِینٍ [=&quot]﴿٤٧﴾[=&quot] وَیَقُولُونَ مَتَى هَذَا الْوَعْدُ إِنْ کُنْتُمْ صَادِقِینَ [=&quot]﴿٤٨﴾[=&quot] مَا یَنْظُرُونَ إِلا صَیْحَةً وَاحِدَةً تَأْخُذُهُمْ وَهُمْ یَخِصِّمُونَ [=&quot]﴿٤٩﴾[=&quot] فَلا یَسْتَطِیعُونَ تَوْصِیَةً وَلا إِلَى أَهْلِهِمْ یَرْجِعُونَ [=&quot]﴿٥٠﴾[=&quot] وَنُفِخَ فِی الصُّورِ فَإِذَا هُمْ مِنَ الأجْدَاثِ إِلَى رَبِّهِمْ یَنْسِلُونَ [=&quot]﴿٥١﴾[=&quot] قَالُوا یَا وَیْلَنَا مَنْ بَعَثَنَا مِنْ مَرْقَدِنَا هَذَا مَا وَعَدَ الرَّحْمَنُ وَصَدَقَ الْمُرْسَلُونَ [=&quot]﴿٥٢﴾[=&quot] إِنْ کَانَتْ إِلا صَیْحَةً وَاحِدَةً فَإِذَا هُمْ جَمِیعٌ لَدَیْنَا مُحْضَرُونَ [=&quot]﴿٥٣﴾[=&quot] فَالْیَوْمَ لا تُظْلَمُ نَفْسٌ شَیْئًا وَلا تُجْزَوْنَ إِلا مَا کُنْتُمْ تَعْمَلُونَ [=&quot]﴿٥٤﴾[=&quot] إِنَّ أَصْحَابَ الْجَنَّةِ الْیَوْمَ فِی شُغُلٍ فَاکِهُونَ [=&quot]﴿٥٥﴾[=&quot] هُمْ وَأَزْوَاجُهُمْ فِی ظِلالٍ عَلَى الأرَائِکِ مُتَّکِئُونَ [=&quot]﴿٥٦﴾[=&quot] لَهُمْ فِیهَا فَاکِهَةٌ وَلَهُمْ مَا یَدَّعُونَ [=&quot]﴿٥٧﴾[=&quot] سَلامٌ قَوْلا مِنْ رَبٍّ رَحِیمٍ [=&quot]﴿٥٨﴾[=&quot] وَامْتَازُوا الْیَوْمَ أَیُّهَا الْمُجْرِمُونَ [=&quot]﴿٥٩﴾[=&quot] أَلَمْ أَعْهَدْ إِلَیْکُمْ یَا بَنِی آدَمَ أَنْ لا تَعْبُدُوا الشَّیْطَانَ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُبِینٌ [=&quot]﴿٦٠﴾[=&quot] وَأَنِ اعْبُدُونِی هَذَا صِرَاطٌ مُسْتَقِیمٌ [=&quot]﴿٦١﴾[=&quot] وَلَقَدْ أَضَلَّ مِنْکُمْ جِبِلا کَثِیرًا أَفَلَمْ تَکُونُوا تَعْقِلُونَ [=&quot]﴿٦٢﴾[=&quot] هَذِهِ جَهَنَّمُ الَّتِی کُنْتُمْ تُوعَدُونَ [=&quot]﴿٦٣﴾[=&quot] اصْلَوْهَا الْیَوْمَ بِمَا کُنْتُمْ تَکْفُرُونَ [=&quot]﴿٦٤﴾[=&quot] الْیَوْمَ نَخْتِمُ عَلَى أَفْوَاهِهِمْ وَتُکَلِّمُنَا أَیْدِیهِمْ وَتَشْهَدُ أَرْجُلُهُمْ بِمَا کَانُوا یَکْسِبُونَ [=&quot]﴿٦٥﴾[=&quot] وَلَوْ نَشَاءُ لَطَمَسْنَا عَلَى أَعْیُنِهِمْ فَاسْتَبَقُوا الصِّرَاطَ فَأَنَّى یُبْصِرُونَ [=&quot]﴿٦٦﴾[=&quot] وَلَوْ نَشَاءُ لَمَسَخْنَاهُمْ عَلَى مَکَانَتِهِمْ فَمَا اسْتَطَاعُوا مُضِیًّا وَلا یَرْجِعُونَ [=&quot]﴿٦٧﴾[=&quot] وَمَنْ نُعَمِّرْهُ نُنَکِّسْهُ فِی الْخَلْقِ أَفَلا یَعْقِلُونَ [=&quot]﴿٦٨﴾[=&quot] وَمَا عَلَّمْنَاهُ الشِّعْرَ وَمَا یَنْبَغِی لَهُ إِنْ هُوَ إِلا ذِکْرٌ وَقُرْآنٌ مُبِینٌ [=&quot]﴿٦٩﴾[=&quot] لِیُنْذِرَ مَنْ کَانَ حَیًّا وَیَحِقَّ الْقَوْلُ عَلَى الْکَافِرِینَ [=&quot]﴿٧٠﴾[=&quot] أَوَلَمْ یَرَوْا أَنَّا خَلَقْنَا لَهُمْ مِمَّا عَمِلَتْ أَیْدِینَا أَنْعَامًا فَهُمْ لَهَا مَالِکُونَ [=&quot]﴿٧١﴾[=&quot] وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَکُوبُهُمْ وَمِنْهَا یَأْکُلُونَ [=&quot]﴿٧٢﴾[=&quot] وَلَهُمْ فِیهَا مَنَافِعُ وَمَشَارِبُ أَفَلا یَشْکُرُونَ [=&quot]﴿٧٣﴾[=&quot] وَاتَّخَذُوا مِنْ دُونِ اللَّهِ آلِهَةً لَعَلَّهُمْ یُنْصَرُونَ [=&quot]﴿٧٤﴾[=&quot] لا یَسْتَطِیعُونَ نَصْرَهُمْ وَهُمْ لَهُمْ جُنْدٌ مُحْضَرُونَ [=&quot]﴿٧٥﴾[=&quot] فَلا یَحْزُنْکَ قَوْلُهُمْ إِنَّا نَعْلَمُ مَا یُسِرُّونَ وَمَا یُعْلِنُونَ [=&quot]﴿٧٦﴾[=&quot] أَوَلَمْ یَرَ الإنْسَانُ أَنَّا خَلَقْنَاهُ مِنْ نُطْفَةٍ فَإِذَا هُوَ خَصِیمٌ مُبِینٌ [=&quot]﴿٧٧﴾[=&quot] وَضَرَبَ لَنَا مَثَلا وَنَسِیَ خَلْقَهُ قَالَ مَنْ یُحْیِی الْعِظَامَ وَهِیَ رَمِیمٌ [=&quot]﴿٧٨﴾[=&quot] قُلْ یُحْیِیهَا الَّذِی أَنْشَأَهَا أَوَّلَ مَرَّةٍ وَهُوَ بِکُلِّ خَلْقٍ عَلِیمٌ [=&quot]﴿٧٩﴾[=&quot] الَّذِی جَعَلَ لَکُمْ مِنَ الشَّجَرِ الأخْضَرِ نَارًا فَإِذَا أَنْتُمْ مِنْهُ تُوقِدُونَ [=&quot]﴿٨٠﴾[=&quot] أَوَلَیْسَ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضَ بِقَادِرٍ عَلَى أَنْ یَخْلُقَ مِثْلَهُمْ بَلَى وَهُوَ الْخَلاقُ الْعَلِیمُ [=&quot]﴿٨١﴾[=&quot] إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ [=&quot]﴿٨٢﴾[=&quot] فَسُبْحَانَ الَّذِی بِیَدِهِ مَلَکُوتُ کُلِّ شَیْءٍ وَإِلَیْهِ تُرْجَعُونَ [=&quot]﴿٨٣﴾[/]

[="Navy"][=Nazanin]
بسم الله الرحمن الرحيم

إِذَا وَقَعَتِ الْوَاقِعَةُ (1) لَيْسَ لِوَقْعَتِهَا كَاذِبَةٌ (2) خَافِضَةٌ رَّافِعَةٌ (3) إِذَا رُجَّتِ الْأَرْضُ رَجّاً (4) وَبُسَّتِ الْجِبَالُ بَسّاً (5) فَكَانَتْ هَبَاء مُّنبَثّاً (6) وَكُنتُمْ أَزْوَاجاً ثَلَاثَةً (7) فَأَصْحَابُ الْمَيْمَنَةِ مَا أَصْحَابُ الْمَيْمَنَةِ (8) وَأَصْحَابُ الْمَشْأَمَةِ مَا أَصْحَابُ الْمَشْأَمَةِ (9) وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُونَ (10) أُوْلَئِكَ الْمُقَرَّبُونَ (11) فِي جَنَّاتِ النَّعِيمِ (12) ثُلَّةٌ مِّنَ الْأَوَّلِينَ (13) وَقَلِيلٌ مِّنَ الْآخِرِينَ (14) عَلَى سُرُرٍ مَّوْضُونَةٍ (15) مُتَّكِئِينَ عَلَيْهَا مُتَقَابِلِينَ (16)‏ يَطُوفُ عَلَيْهِمْ وِلْدَانٌ مُّخَلَّدُونَ (17) بِأَكْوَابٍ وَأَبَارِيقَ وَكَأْسٍ مِّن مَّعِينٍ (18) لَا يُصَدَّعُونَ عَنْهَا وَلَا يُنزِفُونَ (19) وَفَاكِهَةٍ مِّمَّا يَتَخَيَّرُونَ (20) وَلَحْمِ طَيْرٍ مِّمَّا يَشْتَهُونَ (21) وَحُورٌ عِينٌ (22) كَأَمْثَالِ اللُّؤْلُؤِ الْمَكْنُونِ (23) جَزَاء بِمَا كَانُوا يَعْمَلُونَ (24) لَا يَسْمَعُونَ فِيهَا لَغْواً وَلَا تَأْثِيماً (25) إِلَّا قِيلاً سَلَاماً سَلَاماً (26) وَأَصْحَابُ الْيَمِينِ مَا أَصْحَابُ الْيَمِينِ (27) فِي سِدْرٍ مَّخْضُودٍ (28) وَطَلْحٍ مَّنضُودٍ (29) وَظِلٍّ مَّمْدُودٍ (30) وَمَاء مَّسْكُوبٍ (31) وَفَاكِهَةٍ كَثِيرَةٍ (32) لَّا مَقْطُوعَةٍ وَلَا مَمْنُوعَةٍ (33) وَفُرُشٍ مَّرْفُوعَةٍ (34) إِنَّا أَنشَأْنَاهُنَّ إِنشَاء (35) فَجَعَلْنَاهُنَّ أَبْكَاراً (36) عُرُباً أَتْرَاباً (37) لِّأَصْحَابِ الْيَمِينِ (38) ثُلَّةٌ مِّنَ الْأَوَّلِينَ (39) وَثُلَّةٌ مِّنَ الْآخِرِينَ (40) وَأَصْحَابُ الشِّمَالِ مَا أَصْحَابُ الشِّمَالِ (41) فِي سَمُومٍ وَحَمِيمٍ (42) وَظِلٍّ مِّن يَحْمُومٍ (43) لَّا بَارِدٍ وَلَا كَرِيمٍ (44) إِنَّهُمْ كَانُوا قَبْلَ ذَلِكَ مُتْرَفِينَ (45) وَكَانُوا يُصِرُّونَ عَلَى الْحِنثِ الْعَظِيمِ (46) وَكَانُوا يَقُولُونَ أَئِذَا مِتْنَا وَكُنَّا تُرَاباً وَعِظَاماً أَئِنَّا لَمَبْعُوثُونَ (47) أَوَ آبَاؤُنَا الْأَوَّلُونَ (48) قُلْ إِنَّ الْأَوَّلِينَ وَالْآخِرِينَ (49) لَمَجْمُوعُونَ إِلَى مِيقَاتِ يَوْمٍ مَّعْلُومٍ (50)‏ ثُمَّ إِنَّكُمْ أَيُّهَا الضَّالُّونَ الْمُكَذِّبُونَ (51) لَآكِلُونَ مِن شَجَرٍ مِّن زَقُّومٍ (52) فَمَالِؤُونَ مِنْهَا الْبُطُونَ (53) فَشَارِبُونَ عَلَيْهِ مِنَ الْحَمِيمِ (54) فَشَارِبُونَ شُرْبَ الْهِيمِ (55) هَذَا نُزُلُهُمْ يَوْمَ الدِّينِ (56) نَحْنُ خَلَقْنَاكُمْ فَلَوْلَا تُصَدِّقُونَ (57) أَفَرَأَيْتُم مَّا تُمْنُونَ (58) أَأَنتُمْ تَخْلُقُونَهُ أَمْ نَحْنُ الْخَالِقُونَ (59) نَحْنُ قَدَّرْنَا بَيْنَكُمُ الْمَوْتَ وَمَا نَحْنُ بِمَسْبُوقِينَ (60) عَلَى أَن نُّبَدِّلَ أَمْثَالَكُمْ وَنُنشِئَكُمْ فِي مَا لَا تَعْلَمُونَ (61) وَلَقَدْ عَلِمْتُمُ النَّشْأَةَ الْأُولَى فَلَوْلَا تَذكَّرُونَ (62) أَفَرَأَيْتُم مَّا تَحْرُثُونَ (63) أَأَنتُمْ تَزْرَعُونَهُ أَمْ نَحْنُ الزَّارِعُونَ (64) لَوْ نَشَاء لَجَعَلْنَاهُ حُطَاماً فَظَلْتُمْ تَفَكَّهُونَ (65) إِنَّا لَمُغْرَمُونَ (66) بَلْ نَحْنُ مَحْرُومُونَ (67) أَفَرَأَيْتُمُ الْمَاء الَّذِي تَشْرَبُونَ (68) أَأَنتُمْ أَنزَلْتُمُوهُ مِنَ الْمُزْنِ أَمْ نَحْنُ الْمُنزِلُونَ (69) لَوْ نَشَاء جَعَلْنَاهُ أُجَاجاً فَلَوْلَا تَشْكُرُونَ (70) أَفَرَأَيْتُمُ النَّارَ الَّتِي تُورُونَ (71) أَأَنتُمْ أَنشَأْتُمْ شَجَرَتَهَا أَمْ نَحْنُ الْمُنشِؤُونَ (72) نَحْنُ جَعَلْنَاهَا تَذْكِرَةً وَمَتَاعاً لِّلْمُقْوِينَ (73) فَسَبِّحْ بِاسْمِ رَبِّكَ الْعَظِيمِ (74) فَلَا أُقْسِمُ بِمَوَاقِعِ النُّجُومِ (75) وَإِنَّهُ لَقَسَمٌ لَّوْ تَعْلَمُونَ عَظِيمٌ (76)‏ إِنَّهُ لَقُرْآنٌ كَرِيمٌ (77) فِي كِتَابٍ مَّكْنُونٍ (78) لَّا يَمَسُّهُ إِلَّا الْمُطَهَّرُونَ (79) تَنزِيلٌ مِّن رَّبِّ الْعَالَمِينَ (80) أَفَبِهَذَا الْحَدِيثِ أَنتُم مُّدْهِنُونَ (81) وَتَجْعَلُونَ رِزْقَكُمْ أَنَّكُمْ تُكَذِّبُونَ (82) فَلَوْلَا إِذَا بَلَغَتِ الْحُلْقُومَ (83) وَأَنتُمْ حِينَئِذٍ تَنظُرُونَ (84) وَنَحْنُ أَقْرَبُ إِلَيْهِ مِنكُمْ وَلَكِن لَّا تُبْصِرُونَ (85) فَلَوْلَا إِن كُنتُمْ غَيْرَ مَدِينِينَ (86) تَرْجِعُونَهَا إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ (87) فَأَمَّا إِن كَانَ مِنَ الْمُقَرَّبِينَ (88) فَرَوْحٌ وَرَيْحَانٌ وَجَنَّةُ نَعِيمٍ (89) وَأَمَّا إِن كَانَ مِنَ أَصْحَابِ الْيَمِينِ (90) فَسَلَامٌ لَّكَ مِنْ أَصْحَابِ الْيَمِينِ (91) وَأَمَّا إِن كَانَ مِنَ الْمُكَذِّبِينَ الضَّالِّينَ (92) فَنُزُلٌ مِّنْ حَمِيمٍ (93) وَتَصْلِيَةُ جَحِيمٍ (94) إِنَّ هَذَا لَهُوَ حَقُّ الْيَقِينِ (95) فَسَبِّحْ بِاسْمِ رَبِّكَ الْعَظِيمِ (96)

[="Navy"]سلام!
میگم این همون خانم که توی سوریه شهید شدن هستن؟.... در این انجمن هم بودن مگه!!!

ای بابا ...نام کاربری شون چی بوده؟[/]

[="Microsoft Sans Serif"][="Indigo"]

پرنس کوچولو;679012 نوشت:
ای بابا ...نام کاربری شون چی بوده؟

سلاااااااااااام

شهیده حاج رسولی ها.... همسر شهید شهاب ایزدی

آدرس پروفایلشون:(قبل از ورود صدای اسپیکرتون رو کم کنید!)

یا علی[/]

[="Navy"]سلام ممنون
خدا روحشون و شاد کنه، خیلی ناراحت شدم!
[/]

من هم امروز میلاد امام حسین هست اطلاع یافتم گویا دوسال پیش بوده
خوش به سعادتشون .....:geristan:

با سلام و عرض تبریک میلاد حضرت سید الشهدا علیه السلام
چقدر جالب که تاپیک تسلیت دکتر حاج رسولیها ، یلدای عزیز ، باید در روز ولادت سرور و مولامون سید الشهدا علیه السلام دوباره بالا بیاد - نظر کرده ها اینطورند دیگر -
سال 92 دکتر شهادب ایزدی - همسر دکتر حاج رسولیها- در پی تعرضات و حملات گروههای تکفیری جهت مداوای بیماران عازم سوریه شدند که در مردادماه سال 92 در آنجا به شهادت رسیدند ، چند ماه پس از شهادت ایشان ، همسرشان خانم دکتر یلدا حاج رسولیها از اعضای انجمن گفتگوی دینی نیز جهت مداوای بیماران و مجروحان عازم سوریه و منطقه داریا - مقام حضرت رقیه سلام الله علیها ( مقامی که عکسش را قبلا در پروفایلشان قرار داده بودند ) - شدند و پس از مدتی در همین منطقه داریا به شهادت رسیدند .
بنده پس از دیدن خبر شهادت ایشان با مادرشان -که خود پزشک هستند و از اعضای انجمن گفتگوی دینی بودند - طی پیامی تسلیت گفته و از ایشان پرسیدم که اگر یلدای عزیز در بهشت زهرای تهران مدفونند شماره قطعه و ردیف مزار مطهرشان را بدهند تا از رهگذر حضور بر مزار این شهیده ی عزیز روحمان سبک شود ، ایشان در پاسخ پیام من مطلبی گفتند که هنوز هم یادآوریش اشک درچشمانم می نشاند .گفتند" دخترم قبر و مزاری ندارد ، دختر من مانند گردی به آسمان بلند شد و هیچ چیزی از او باقی نماند تا دفن کنیم زیرا خمپاره درست روی چادری که مشغول طبابت بود فرود آمد و او مثل گردی به آسمان بلند شد ." درپاسخ پیامشان خواستم آدرس بیمارستانی که مشغولند را بگیرم تا برای عرض تسلیت حضوری خدمتشان برسم ولی ظاهرا دیگر در سایت تشریف نیاوردند .لازم به ذکر است که گویا پدر شهیده حاج رسولیها هم که دکتر بودند قبلا شهید شدند و مادرشان گفت برای دختر کوچکم دعا کنید که او بیمار است و تنها کسی است که برایم باقی مانده .
چه مرگ زیبایی روزیت شد یلدای عزیز
در این روز عزیز دعا کن نصیب من هم بشود که بسیار آرزومندو نیاز مندش هستم.
نثار ارواح طیبه شهدا و بویژه شهدای خانواده حاج رسولیها و یلدای عزیزمان فاتحه و صلواتی هدیه کنیم.

مدیر محتوایی نرم افزارها;679091 نوشت:
با سلام و عرض تبریک میلاد حضرت سید الشهدا علیه السلام
چقدر جالب که تاپیک تسلیت دکتر حاج رسولیها ، یلدای عزیز ، باید در روز ولادت سرور و مولامون سید الشهدا علیه السلام دوباره بالا بیاد - نظر کرده ها اینطورند دیگر -
سال 92 دکتر شهادب ایزدی - همسر دکتر حاج رسولیها- در پی تعرضات و حملات گروههای تکفیری جهت مداوای بیماران عازم سوریه شدند که در مردادماه سال 92 در آنجا به شهادت رسیدند ، چند ماه پس از شهادت ایشان ، همسرشان خانم دکتر یلدا حاج رسولیها از اعضای انجمن گفتگوی دینی نیز جهت مداوای بیماران و مجروحان عازم سوریه و منطقه داریا - مقام حضرت رقیه سلام الله علیها ( مقامی که عکسش را قبلا در پروفایلشان قرار داده بودند ) - شدند و پس از مدتی در همین منطقه داریا به شهادت رسیدند .
بنده پس از دیدن خبر شهادت ایشان با مادرشان -که خود پزشک هستند و از اعضای انجمن گفتگوی دینی بودند - طی پیامی تسلیت گفته و از ایشان پرسیدم که اگر یلدای عزیز در بهشت زهرای تهران مدفونند شماره قطعه و ردیف مزار مطهرشان را بدهند تا از رهگذر حضور بر مزار این شهیده ی عزیز روحمان سبک شود ، ایشان در پاسخ پیام من مطلبی گفتند که هنوز هم یادآوریش اشک درچشمانم می نشاند .گفتند" دخترم قبر و مزاری ندارد ، دختر من مانند گردی به آسمان بلند شد و هیچ چیزی از او باقی نماند تا دفن کنیم زیرا خمپاره درست روی چادری که مشغول طبابت بود فرود آمد و او مثل گردی به آسمان بلند شد ." درپاسخ پیامشان خواستم آدرس بیمارستانی که مشغولند را بگیرم تا برای عرض تسلیت حضوری خدمتشان برسم ولی ظاهرا دیگر در سایت تشریف نیاوردند .لازم به ذکر است که گویا پدر شهیده حاج رسولیها هم که دکتر بودند قبلا شهید شدند و مادرشان گفت برای دختر کوچکم دعا کنید که او بیمار است و تنها کسی است که برایم باقی مانده .
نثار ارواح طیبه شهدا و بویژه شهدای خانواده حاج رسولیها و یلدای عزیزمان فاتحه و صلواتی هدیه کنیم.

سلام علیکم
عاشورای حسینی رو تسلیت عرض می کنم.
منم دیشب اتفاقی به پروفایلشون رفتم (
نمایش مشخصات: حاج رسولیها - گفتگوی دینی). ملاحظه کردم نوشته شهیده دکتر حاج رسولییها
بعد آخرین پست ایشون رو خوندم و همین طور پیام های دوستان در پروفایل ایشون. متوجه شدم ایشون شهید شدند.
خیلی دلم گرفت و اشک ریختم. از مدیر سایت هم پرسیدم ولی پاسخ ندادند.

شما با این شهید آشنایی داشتید؟ چطوری مسئولان سایت متوجه شهادت ایشون شدند؟
و با این توضیحات، ایشون مزار ندارند؟

[="Purple"]

مدیر محتوایی نرم افزارها;679091 نوشت:

تقدیم به یلدای عزیز و تمامی شهدا :geryeh:

آرام آرام قاصدکهای رسیده از سفری دور ، همراه نسیمی مهربان به دشت آلاله ها می رسند .
هر قاصدک بر گلبن لاله ای می نشیند تا خستگی و رنج این سفر دور و دراز را برای لاله اش بازگو کند .
فرشتگان به ضیافت این دشت می آیند و بالهایشان را فرش راه قاصدکها می کنند.
اما!
کمی آنطرف تر، دل خستگانی که به پهنای دل آسمان گریسته اند تابوتهایی خالی را بر دوش خود حمل می کنند
با اینکه تابوت خالیست اما سنگینی عجیبی را بر پشتشان احساس می کنند
صاحبان آن تابوتها همان قاصدکها هستند که سبکبار! به سمت مقصد خویش پرواز کرده اند
اما چرا آنطرفتر صدای گریه می آید؟!
آن همه غم و سوختگی سینه برای چیست؟
انگار هر کسی نجوایی در گوش تابوتی دارد و روی آن چیزی می نویسد
شعر می نویسند؟
آرزوها و امیدها را می نویسند؟
از دل تنگی ها و قصه هجران می سرایند؟
از سختی هایی که کشیده اند؟
از نامردی ها و ناجوانمردی ها؟
از کسانی که حرمت نان و سفره را نگه نمی دارند؟
از بی درد ها ی بی غم و غصه که برای خوش گذرانی دو روزه دنیا کبوتر ها را در قفس زندانی کردند و به پرواز بی سرانجام آنان می خندند؟!
از لگدهایی که روی خونهای پاک کوبیده شده!؟
اما نه!
از رد پای خون گریزی نیست!
این خونها پاک شدنی نیستند
مگر می شود فراموش کرد آن همه پاکی
آن همه صفا و صمیمیت
رشادت
شجاعت
جوانمردی
و آن همه عشق خدایی را!!!
و او همچنان می نویسد.............
اما پهنه تابوت به وسعت همه درد دلهایش نیست
چرا که تابوت نیز دلتنگ پیکریست که از دیار غربت به دیار غربت!
سفر می کند...........
.
.
.
تو فرزند کدام نسل پاکی؟
تو از کدامین دشت روییده ای قاصدک!؟
چه کسی سینه دریاییت را پاره پاره کرده؟
کدام دست ناپاک خون پاک تو را ریخته؟
به کجا سفر می کنی؟
دور از خانه و شهر خویش؟!
دور از دستهای پینه بسته پدر و قلب شکسته مادر!؟
.
.
.
سبز و آباد باد! آن خاکی که سینه اش را آرامگاه پیکر پاک تو کرده
و خوش بر آن آسمانی که سایه بان آن خاک شده!
.
و ما باز هم شرمنده ایم
[/]

[="Purple"]ای شهدا برای ما حمدی بخوانید . که ما مرده ایم و شما زنده ...[/]

[="Purple"]"تخریب چی" اینجا کسی برای شما گریه میکند
دارد برای خاطره ها گریه میکند
وقت نماز مادر دلتنگت ای عزیز
با چشم خیس وقت دعا گریه میکند
پاشید آب پشت سرت موقع سفر
که میبری توان مرا...
گریه میکند تو گریه میکنی به امید شهادتت ...
و خواهرت بدون صدا گریه میکند
تخریب چی میشوی و خیز میزنی
قلبی برای دست جدا گریه میکند
تر کش درون جمجمه ات داد میزند ...
وهمسرت به رسم وفا گریه میکند
هم ترکشی شدی و کمی موج انفجار
زیرا گلوله ای به هوا گریه میکند
تا آخرین گلوله ی خود جنگ میکنی
حالا تمام قافیه ها گریه میکند
بر خاک غلت میزنی و _:نه نفس بکش!
والله کودک تو،"رضا" گریه میکند ***
ده سال رفت بعد تو از جبهه آمدی