صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: پیشنهادهای خوب اسک دینی ها به یکدیگر (تجربیات مفید شما)

شروع کننده موضوع

نوشته
    534
    حضور
    21 روز 11 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    2577

پیشنهادهای خوب اسک دینی ها به یکدیگر (تجربیات مفید شما)

سلام ...
    امیدوارم که خوب و خوش و سلامت باشین ...
    حتما برایه شما هم اتفاق افتاده که تجربه خوبی داشتین ... کاره بخصوصی کردین و با خودتون گفتین آفرین به خودم .
    مثلا دسری درست کردین ... چیزی درست کردین ... رفتاره بخصوصی رو پیشه کردین ... کاره بخصوصی کردین .
    و دوست داشته باشین به دیگران هم بگین .

این موضوع رو ایجاد کردم تا اگر کسی تجربه خوبی داره که میتونه به بقیه بگه ... که بقیه هم همون کار رو بکنن ... اون کار رو انجام بدن ...

دوست دارم هر کسی کمی فکر کنه و تجربیاته ارزشمندش رو در اختیاره بقیه بزاره .

شماره پست سرعنوان عنوان
    2 سیاست رفتاری تهیه کادوی تولد
    3 سیاست رفتاری توسل و کمک
    5 سیاست کاری انجام امور
    6 پزشکی درمان سردردهای برنامه نویسی
    7 مدیریت طبقه بندی کارتهای شرکتها
    8 روانشناسی موفقیت و شکست
    9 خلاقیت ابتکار
    10 روانشناسی شخصیت سازی
    11 سیاست رفتاری یادگیری علوم
    14 سیاست رفتاری یادگیری علوم
    15 سیاست رفتاری یادگیری علوم
    16 سیاست رفتاری اطلاعات عمومی
    17 پزشکی ترک افسردگی

ویرایش توسط FT_Mohammadi : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵ در ساعت ۰۵:۱۶

2. صلوات ها 21

3.  

شروع کننده موضوع

نوشته
    534
    حضور
    21 روز 11 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    2577

اولین پیشنهاد رو خودم میدم ...

چند وقت پیش بود ... تولده یکی از عزیز ترین دوستام بود ... هزینه ها رو که خودتون میدونین چجوری هست ... هیچ چیزی نمیشه خرید .... از طرفی هم با دوستم رو دروایسی داشتم و باید چیزه خوبی میخریدم ... اینجوری شد که یه ابتکار به ذهنم خورد ...
    گفتم یه تابلو درست میکنم و بهش هدیه میدم ... میدونستم خونشون از این تلویزیون های LED دارن ... بنابراین فکره یه تابلو برای بالای تلویزیون خونشون کردم ... بنابراین یه عکس سیاه و سفید پیدا کردم .... اون رو Plat گرفتم و وقتی رفتم خونشون اون رو بهش دادم ... نتیجه بسیار عالی شد ... خیلی خیلی خوشش اومد .
    بهترین کادو و کمترین هزینه ... همه فکر میکردن چقدر پولشو دادم

قاب عکس ------- 30 هزار تومن .
    هزینه پلات ------ 5 هزار تومن .

عکس رو اینجا میزارم تا بقیه دوستان هم این عکس رو بتونن دانلود کنن و Plat بگیرن و اگر خواستن تو خونشون ازش استفاده کنن . عکس تو سایز 70 در 50 سانتی متر خیلی قشنگ میشه ... وقتی دارین Plat میگیرین یا دارین قاب عکس رو میخرین ... به این سایز بخرین .

پیشنهادهای خوب اسک دینی ها به یکدیگر (تجربیات مفید شما)

ویرایش توسط FT_Mohammadi : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ در ساعت ۲۳:۲۴

5. صلوات ها 17

نوشته
    748
    حضور
    16 روز 18 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2733

نقل قول نوشته اصلی توسط FT_Mohammadi نمایش پست ها
    حتما برایه شما هم اتفاق افتاده که تجربه خوبی داشتین ... کاره بخصوصی کردین و با خودتون گفتین آفرین به خودم .
    سلام
    اصولاً اگه ما بتونیم کار خوبی انجام بدیم، از صدقه سری توجه ما به خدا و توسل به ائمه معصومین (ع) و منت گذاشتن اونها بر ما هست.
    مطمئناً وقتی هم انجامش میدیم باید درود و سلام به اونها بفرستیم و خودمون رو هیچ کاره بدونیم.

یک استادی داشتیم که کمی تفکرات و جبهه گیری های اشتباهی داشت. درسی هم که ایشون میداد عمومی بود و در حوزه انقلاب اسلامی، تاریخ تمدن و... اینها بود. سابقه زیادی در دانشگاه داره و مقالات زیادی هم نوشته.
    هر موقع ایشون سر کلاس میومد و بحثی انجام میداد من مثلاً میدیدم که فلان جای حرفش طبق اصول اسلامی اشکال داره و درست نیست. باهاشون وارد بحث میشدم و بعد از مدتی میدیدم که نمیتونه جواب بده و برای خروج از بحث به حاشیه می رفت. اینجا بود که میفهمیدم توسل به آموزه های اصیل اسلامی میتونه کاری کنه که یه دانشجوی کارشناسی بتونه حرفی بزنه که یک استاد با مدرک دکترا و کلی فضل در برابرش جوابی نداشته باشه.

فکر کنم اگه این تاپیک با همین روال کار کنه و دوستان تجربه هاشونو بر این اساس بنویسن، گنجینه خیلی خوبی میشه.

7. صلوات ها 16

نوشته
    748
    حضور
    16 روز 18 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2733

فکر کنم اگه تاپیک با روال اتفاقاتی که برامون پیش اومده جلو بره بهتر باشه. چون به موضوع این انجمن بیشتر مربوط میشه.

9. صلوات ها 8

شروع کننده موضوع

نوشته
    534
    حضور
    21 روز 11 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    2577

سلام ...
    یه پیشنهاده دیگه ...

وقتی میخواین یه کاری رو انجام بدین ... اون رو به صورته کامل از مخاطبتون ... یا کسی که میخواین ازش خرید کنین بخواین .
    این نکته مهمی هست . معمولا فروشنده ها ... یا کسانی که جنسی رو میخوان ارائه کنن ... قسمتی از کالا رو با قیمته ارزون ارائه میکنن ...
    و حواسمون نیست که اون نوع سرویس نیازمنده چه خدماتی هست .

معمولا فروشنده ها ... مشتریانشون رو سواره یه قطار میکنن تا ازشون پول بگیرن ...

مثلا چند سال پیش lمیخواستیم دستگاه حضور و غیاب از یه شرکتی بخریم ... ارزون ترین دستگاه رو خواستیم تهیه کنیم ... و شرکت مذکور میگفت قیمتش 200 هزار تومنه ... که نسبت به ارزون ترین دستگاه حضور و غیاب دیگه 50 هزار تومن ارزون تر بود ... اون رو تهیه کردیم ...
    موقع نصب دستگاه شد ... دیدیم که ما بلد نیستیم نصب کنیم ... هیچی دیگه تقریبا 80 تومن پوله نصب دادیم .... تقریبا 60 هزار تومن هم پوله نرم افزار تحته ویندوزش رو دادیم ...

پس بنابراین بهترین کار این هست که وقتی میخوایم یه سرویسی رو از کسی طلب کنیم ... قیمت کامل و تمام شده آن رو بپرسیم ...
    ویرایش توسط FT_Mohammadi : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲ در ساعت ۰۰:۴۲

11. صلوات ها 13

شروع کننده موضوع

نوشته
    534
    حضور
    21 روز 11 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    2577

سلام ...
    پیشنهاده بعدی که میخوام بدم ...

چند وقت پیش بود که یه سری سردردهای بخصوص سراغم اومده بودن ... سردردهای برنامه نویسی ... چون زیاد پشت کامپیوتر میشستم و زیاد کد مینوشتم ... سرم درد میگرفت ... برای این مساله به یه دکتر طب سنتی مراجعه کردم و بهم پیشنهاد های زیادی داد ... ولی بهترینشون

1- استفاده از تخم کدو ----- مقابله با سردرهای برنامه نویسی
    2- استفاده از دارچین ------ تقویت اعصاب چشم و تقویت چشم .

بوده ... برایه من که خیلی موثر بوده ... پیشنهاد میکنم اگر شما هم این مشگل رو دارین این کار رو انجام بدین .

13. صلوات ها 17

شروع کننده موضوع

نوشته
    534
    حضور
    21 روز 11 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    2577

سلام ...
    پیشنهاد بعدی که میخوام بدم یه کم امکانات میخواد ... باید گوشیتون اندرویدی و دوربین دار باشه ...

پیشنهادم اینه که ....
    هر جایی که میرین ... با هر شرکتی که کار میکنین ... از هر سوپر مارکتی که خرید میکنین ... ازشون کارت بگیرین .
    بعدش از کارت مذکور توسطه موبایلتون عکس بگیرین و یه گالری درست کنین برای کارت هایی که دارین ...

معمولا وقتی تعداد کارتها از حدی بالاتر میره ... نگهداریشون سخت میشه ... ولی اینجوری همیشه همراهتون هست و به راحتی میتونین به اسم و آدرس شرکت یا مغازه مذکور دسترسی پیدا کنین ....

15. صلوات ها 12

شروع کننده موضوع

نوشته
    534
    حضور
    21 روز 11 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    2577

پیشنهاده بعدی که میخوام بدم یه کم طولانی هست ولی شاید براتون ارزش خوندنش رو داشته باشه ...

چند وقت پیش بود یه کتاب روانشناسی خیلی خوب خوندم ... تعداد صفحاتش کم بود و خیلی مفید ... به اسمه { پازل زندگی } . خیلی خیلی کتابه خوبی بود ... ولی جملاتی از اون خیلی رو من تاثیر گذاشت ... چند تا از جملاتش رو مینویسم .

فرمول شکست : شکست رویداده ساده ای است و وابسته به تحولات عظیم نیست و ما یک شبه شکست نمیخوریم . شکست نتیجه انباشت تفکر نادرست است به بیان دیگر { شکست چیزی جز تکرار اشتباه در کارهای روزانه ما نیست } حال سوال پیش میاید چرا برخی از افراد در قضاوت هایشان دچار اشتباه میشوند و چرا اینقدر حماقت به خرج میدهند و هر روز آن را تکرار میکنند .

جواب این است : چون آن ها به این فکر نمیکنند که این موضوع آن قدر ها هم مهم باشد . به نظره انسان های شکست خورده این موضوع ها و تکرار اشتباهات آن قدر ها هم مهم نیست .

فرمول پیروزی : پیروزی چیز بسیار ساده ای است . پیروزی یعنی تکرار یک سری مطالب کوچک و درست ... هر روز .

مثلا ...
    دکتر ها عنوان میکنن که اگر هر شخصی اگر روزی یه دونه سیب بخوره مریض نمیشه ( البته تو کاره خدا نمیشه دخالت کرد ... حالا فرض کنیم این حرف درست باشه ) ... بعدش خوده نویسنده میگه چند نفر هستند که برای سلامتیشون حاضر باشن روزی یه دونه سیب بخورن ...
    کاری بسیار ساده ...

این جملات که رویه من خیلی تاثیر گذاشتند و باعث شد یه لیستی از کارهای خوب و درستی برای خودم درست کنم که باید همیشه هر روز انجامشون بدم ...

شما هم اگر دوست داشتین این کار رو بکنین .

17. صلوات ها 15

شروع کننده موضوع

نوشته
    534
    حضور
    21 روز 11 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    2577

سلام ...
    پیشنهاده بعدی که میخوام بدم ... خیلی به این بر میگرده که دوست داشته باشین ذهن خلاقی داشته باشین یا نه ...

هر کسی که تو ایران میخواد ثبت اختراع کنه ... باید اون رو در درون روزنامه رسمی ثبت اختراعات ... ثبت کنه ...نرم افزار . سخت افزار . ابزارهای الکتریکی . ابزارهای صنعتی و ...

خوب تهیه کردن این روزنامه راحت هستش ... وقتی این روزنامه رو میخونین باعث میشه ببینین که دیگران دارن رو چی کار میکنن ... اهدافشون چیه و بازار داره به چه سمتی میره ...

این باعث میشه که بتونین دیده خلاق تری داشته باشین ... و بتونین با کمی تغییر و با کمی نوع آوری اون رو به نحوی دیگه عرضه کنین ...

19. صلوات ها 11

شروع کننده موضوع

نوشته
    534
    حضور
    21 روز 11 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    2577

تجربه بعدی که میخوام در موردش صحبت کنم تصویر سازی شخصیتی هست ...

این مساله رو یکی از دوستانم بهم یاد داد که واقعا برام مفید بوده ... همه ماها داریم رو شخصیتموم کار میکنم تا روز به روز انسان متشخص تری بشیم ... روشی که دوستم بهم یاد داد این هست که برای رسیدن به این مقصود ... یه انسانی که اینگونه هست رو انتخاب کن ... سعی کن تا جایی که میتونی بهش نزدیک بشی ... ازش مطلب یاد بگیری ... ازش جلو بزنی و بعد برایه خودت الگویی دیگر انتخاب کنی ...

این روش برایه من مفید بود . منظورم این نیست که فیلم بازی کنیم یا نقش بازی کنیم ... بعضی جاها میمونیم که باید چگونه برخورد داشته باشیم ... خیلی برامون سخت هست که باید چی کار کنیم ... اما اگر تصویره اون شخص ایده آلمون رو تو ذهن بیاریم و با خودمون بگیم اون شخص در چنین موقعی چگونه عمل میکرد ... خیلی زود به مطلوبمون میرسیم ... و میفهمیم که باید چی کار بکنیم .

امیدوارم این تجربه و راه و روش من به دردتون خورده باشه .

21. صلوات ها 9

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری