صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: فتیش پا و اقدام به ازدواج

نوشته
    8
    حضور
    7 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    32

پرسش فتیش پا و اقدام به ازدواج

با سلام و خسته نباشید به اهالی سایت
    من دارای یک ویژگی،مشکل ،اختلال یا هر چی که باب شده میگن هستم...
    من. فتیش پا دارم...البته از نوع شدیدش نیست...

ولی اینقدری بود که بیام توی این سایت و درخواست راهنمایی کنم...

توضیح فتیش رو هم نمینویسم توی گوگل واضح توضیح داده شده
    من مجردم و میخواستم بدونم اگر زمانی برای خواستگاری

؟برم
    چطور بفهمم که شخص مورد نظر با فتیش من مشکلی نداره

از طرف دیگه ظاهر پای اون شخص مورد نظر برام اهمیت داره و حداقل. باید حدود اون چیزی که در ذهنم هست باشه
    یعنی یه جورایی باید ببینم یا یه کسی ببینه بهم بگه یا نمیدونم...به کسی هم که نمیتونم بگم من فتیش دارم برو پای عروس رو ببین چه فرمی داره!؟
    میخواستم بدونم راه حلی برای این مشکل پر رنگ یا کمرنگ من هست
    ممنون میشم پاسخ بدید
  2. صلوات ها 7

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,527
    حضور
    174 روز 20 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58308

با نام و یاد دوست

فتیش پا و اقدام به ازدواج

کارشناس بحث: استاد امیدوار

5. صلوات ها 6

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

نقل قول نوشته اصلی توسط 1ali نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید به اهالی سایت
    من دارای یک ویژگی،مشکل ،اختلال یا هر چی که باب شده میگن هستم...
    من. فتیش پا دارم...البته از نوع شدیدش نیست...

ولی اینقدری بود که بیام توی این سایت و درخواست راهنمایی کنم...

توضیح فتیش رو هم نمینویسم توی گوگل واضح توضیح داده شده
    من مجردم و میخواستم بدونم اگر زمانی برای خواستگاری

؟برم
    چطور بفهمم که شخص مورد نظر با فتیش من مشکلی نداره

از طرف دیگه ظاهر پای اون شخص مورد نظر برام اهمیت داره و حداقل. باید حدود اون چیزی که در ذهنم هست باشه
    یعنی یه جورایی باید ببینم یا یه کسی ببینه بهم بگه یا نمیدونم...به کسی هم که نمیتونم بگم من فتیش دارم برو پای عروس رو ببین چه فرمی داره!؟
    میخواستم بدونم راه حلی برای این مشکل پر رنگ یا کمرنگ من هست
    ممنون میشم پاسخ بدید
    با اهداء سلام و تحیت محضر جنابعالی
    یادگار پرستی (فتیشیسم) از جمله اختلالاتی است که زیر مجموعه اختلالات جنسی قرار می گیرد و طبعا در صورت شدت نیاز به درمان دارد.

اختلالات جنسي به صورت كلي به سه دسته تقسيم مي‌شوند:
    _ کژکاری جنسی، نابهنجاری جنسی، اختلالات هویت جنسی که البته هریک از این اقسام دارای مصادیق متعددی است.
    كژكاري جنسي مانند تمايل جنسي به جنس موافق، عدم توانايي در ايجاد ارتباط زناشويي، ..

_ اختلال هويت جنسي مانند اينكه فردي از جنسيت خود راضي نباشد و جنسيت مخالف را دوست داشته باشد و مثلا لباسهاي جنس مخالف را بپوشد.

_ نابهنجاري جنسي مانند، همجنس بازي ( بر مبناي dsm كه مبناي تشخيص اختلالات از نگاه روانشناسي و روان پزشكي است، همجنس گرايي ماداميكه با رضايت خاطر طرفين باشد اختلال نيست! اما طبيعي است كه روانپزشكان و روانشناسان متدين چنين مبنايي را نمي‌پذيرند)، هرزه‌نگاري، يادگار پرستي یا همان فتیشیسم...
    فردی که مبتلا به فتیش است، در ارضاء جنسی از اشیاء بی جان، مانند لباس، جوراب، کفش و... وگاهی نیز از قسمت خاصی از بدن شخص (همسر) لذت می برد.

بر این اساس به نکات زیر توجه بفرمایید؛
    _ قبل از اقدام به خواستگاری و ازدواج، طی یک مشاوره حضوری با روان شناس بالینی و یا یک سکس تراپ، علاوه بر تعیین سطح دقیق آن، به درمان آن بپردازید.
    _ در صورتیکه، سطح اختلال به میزانی نباشد که کارکردهای زناشویی را تحت الشعاع قرار بدهد، آسیب خاصی که زندگی مشترک را تهدید کند، به دنبال نخواهد داشت.
    _ شما می توانید پس از اطمینان از سطح فتیش خود، در جلسه خواستگاری به صورت کلی (بدون اینکه بیان کنید خودتان با این وضعیت مواجه هستید) این موضوع را با خانم مورد خواستگاری مطرح کنید و نظر وی را در مورد چنین موضوعی جویا شوید.
    _ هرچند حضرتعالی به فرم مورد نظر خود اشاره نکرده اید، اما طبعا در محدوده ریزی یا درشتی پا و.... تعریف می شود، که در اینصورت با برانداز نمودن اندام و رنگ چهره شخص تا حدودی ابهام شما برطرف خواهد شد. در این موضوع می توانید از خواهر، مادر و ...کمک بیشتری بگیرید

در پناه خدای متعال موفق باشید

و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمین
    ویرایش توسط اميدوار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ در ساعت ۲۰:۵۱
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

7. صلوات ها 13

نوشته
    8
    حضور
    7 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    32

من فتیشم در دوران بلوغ شدت زیادی داشت...اما با افزایش سنم شدتش کم شد والان به حداقل خودش رسیده ...البته مقدار زیادی هم وابسته به نماز و خدا هستم!
    ممنون از توضیحات جامع شما...
    اما میشه در مورد جلسه خواستگاری توضیح بیشتری بدید که چطور این مسئله رو مطرح کنم...
    اگر از خواهران هم فردی هست که تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنند...
    با تشکر فراوان

9. صلوات ها 7

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

من فتیشم در دوران بلوغ شدت زیادی داشت...اما با افزایش سنم شدتش کم شد والان به حداقل خودش رسیده ...البته مقدار زیادی هم وابسته به نماز و خدا هستم!
    اما میشه در مورد جلسه خواستگاری توضیح بیشتری بدید که چطور این مسئله رو مطرح کنم...
    اگر از خواهران هم فردی هست که تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنند...
    با تشکر فراوان
    بسمه تعالی
    با عرض سلام و تحیت محضر جنابعالی
    همونطور که عرض کردم شما می تونید به صورت کلی این موضوع رو مطرح کنید. مثلا در خلال جلسه گفتگو با همدیگر و طرح موضوعات مختلف، با لحاظ شرایط گریزی هم به این موضوع بزنید. شاید لازم باشد در ابتدا با طرح سوال دیگری زمینه مطرح کردن سوال مورد نظر را فراهم آورید. مثلا بپرسید : " تحلیل و نگاه شما نسبت به گرم مزاجی و یا سرد مزاجی جنسی چیست؟" و در ادامه سوال اصلی را به این شکل مطرح کنید: " اگر زن یا مردی دارای این خصوصیت باشند، قضاوت شما نسبت به آنها چگونه است؟" و...

مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

11. صلوات ها 7

علاقه
    قدم زدن زیر بارون
    نوشته
    1,578
    حضور
    61 روز 9 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    50
    صلوات
    4213

سلام و عرض ادب.

این مورد بسیار مهمی هست و باید حتما قبل از ازدواج با همسر آینده‌تان، با ایشان مطرح گردد.

و همانطور که جناب امیدوار فرمودند ابتدا بهتر است بصورت کلی بیان شود.

چیزی که در این میان وجود دارد، آنست که همسر شما، این مورد را تحقیر شخصیت شما تلقی نکند.

شما تلاش نمائید در ضمن بیان علاقه مندی خود به پاهای همسرتان، این قُبح تحقیر شدن را از بین ببرید.

سعی کنید به ایشان نشان دهید که وجودتان قوی و قابل تکیه کردن است. و ارضاء کردن تمایل شما، مغایر با تحقیر شماست.

اگر این قبح برای ایشان شکسته شود، مطمئناً شما را در این مورد به نهایت ارضاء خواهد رساند. چون این قضیه حتی برای آن زن نیز میتواند لذت بخش است. و نه فقط شما.
    ویرایش توسط استوار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵ در ساعت ۱۱:۲۷

13. صلوات ها 5

نوشته
    123
    حضور
    3 روز 7 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    432

سلام، تو این زمانه، بحث فتیشیسم و به خصوص فتیشیسم به پا، موضوع بسیار مهمیه که حتما باید بهش رسیدگی بشه و فرهنگسازی بشه، ولی متاسفانه هیچگونه اطلاع رسانی در این مورد به جوانان نشده، الان اگه آمار جست و جوی گوگل رو نگاه کنید، جست و جوی عکس و فیلم و ... در مورد پا و فوت فتیشی، خیلی آمار زیادی داره، از طرف دیگه، چون فرهنگ سازی نشده، بسیاری از پسر ها که این احساس رو دارن، قبل از ازدواج خجالت میکشن که این موضوع رو به نامزدشون بگن و بعد از ازدواج هم نمیتونن بگن یا اگر هم بگن، با تحقیر و رد درخواستشون توسط همسرشون مواجه میشن، این آمار بالای استمناء بعد از ازدواج هم بیشتر به این مورد مربوط میشه، از همه خواهران و برادران خواهش میکنم که در این مورد، اطلاعاتشون رو بالا ببرن و وقتی با کسی با این ویژگی مواجه شدن، اون رو مسخره نکنن، دوست عزیز، من به شما پیشنهاد میکنم که حتما قبل از ازدواج از رضایت همسرتون برای برطرف کردن این احساس، مطمئن بشید، چون اگه بعد از ازدواج این احساس شما رو درک نکنن، شما با مشکل بسیار بزرگی مواجه میشید، در پناه حق.

15. صلوات ها 5

نوشته
    8
    حضور
    7 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط اميدوار نمایش پست ها
    به این شکل مطرح کنید: " اگر زن یا مردی دارای این خصوصیت باشند، قضاوت شما نسبت به آنها چگونه است؟
    با تشکر از جوابتون اما به این شکل اگر بیان کنم... معلوم نمیشه که خودم دچار این مشکل هستم؟
    2.جلسه اول خواستگاری باید مطرح کنم؟ جلسه آخر؟
    3.ببخشید میشه توضیح بیشتری بدید..آخه اگه طرف چیزهای بدی توی ذهنش از فتیش مطالعه کرده باشه یا بعد از شنیدنش بره توی اینترنت و چیزایی نامربوط و تعریف هایی افراطی از این مورد فتیش ببینه چی!؟

البته من در مشاوره اینترنت مشاهده کردم بعضی از خانوم ها دوست دارند برده ی همسرشون باشن...اگر من گیر همچین موردی باشم چی!؟ البته نه شدیدش ولی خب خفیفشم زیاده...! چطور بفهمم؟!

البته یه انتقاد هم داشتم...
    میخواستم بدونم نمیشد این تاپیک رو در سایر موارد در مسایل ازدواج قرار میدادید؟ خیلی ها اونجا ممکنه دنبال همچین مسایلی بگردند(خیلیا ها! )...این موضوع من درباره ازدواج و خواستگاری هست...
    موضوع همجنس بازی که نیست...اگر هم اینقدر موضوع بنده بد و دور از اخلاق و ادب و باعث شرم سایت میشه... یه زیر مجموعه دیگه ایجاد کنید در قسمت ازدواج { اختلالاط روانی در ازدواج! } یا { مشکلات غیر طبیعی در ازدواج! }
    فایده این سایت ها چیه !؟ که بازم در یه گوشه و کنار دور از چشم همه این مسایل مطرح بشه؟ اینجا باید مسایل منطقی در محیط باز ایجاد بشه و توضیح داده بشه نه اینکه موضوع مهمی که من در این سایت باهاش مواجه نشدم و ایجاد کردم رو قرار بدید یه گوشه از سایت که افراد کمتری باهاش مواجه بشن شاید خیلی از آقایون و خانوم ها قبل ازدواج یا بعد از ازدواج همچین مشکلی داشته باشند یا پیدا کنند...
    ببخشید ...
    بازم ممنون!
    ویرایش توسط 1ali : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷ در ساعت ۱۵:۲۶
    وبلاگ هایی کاربردی و ارزشمند که در رابطه با فتیش هستند...

1

2

17. صلوات ها 4

نوشته
    929
    حضور
    15 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    13
    صلوات
    2409

هوالعالم

در اسلام میگن یک نظر حلال است و اگر حقیقتا نیت خیر و خواستگاری باشه میتونید با این امر به خواسته خود برسید .

ولی فراموش نکنیم که در اعمال حلال و مقدس مخصوصا اعمالی که برای زاد و ولد داریم
    هیچ روشی برتر از روشهای غریزی و طبیعی نبوده و نیست .

فکر میکنم که نظر مشاورین و متخصصین عزیز به طور غیر مستقیم اشاره به درمان داره
    و یا ازدواج با انسانی که با میل به این عمل, چاره ساز کار شماست .

یادمون باشه که میل شهوانی بر عقلانی غلبه میکنه و اگر فرد مورد نظر ما دارای خصوصیت مورد نظر ما باشه
    دیگر به معیارهای اساسی و مهمی که باید داشته باشه اهمیت نمیدیم و خیلی زود و به اصطلاح کورکورانه تسلیم میشیم

منطقی باشیم و با توجه به اصول جلو بریم ...

يا علی جان در بند دنیا نیستم ** بنده ی هر لبخند دنیا نیستم

| با اذن خدای رحمان بشکن پیمان با شیط!ن
    برای دوری از زنا نه حمار را! عشق مرغ عشق و نجابت حیوان به ظاهر پست را مثال بزن که به حکم و حکمت خداوند خیانت به جفت نداشته و گاها در غم فراق یار دق می کنند.به حبشی ها بگو ! سحر نزدیک است وبانگ اذان عشق و بام مساجد دنیا برازنده شما!اگر امروز حرکت کنید!

چشمي كه با طمع به خورشيد مي نگرد عاقبت كار كور مي شودحتي.دربرنورازودورميشود.

19. صلوات ها 5

نوشته
    8
    حضور
    7 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    32

ممنون از شما دوست گرامی...اما همچنان منتظر جواب دوستان هستم...

فتیش پا و اقدام به ازدواج نوشته اصلی توسط اميدوار فتیش پا و اقدام به ازدواج

به این شکل مطرح کنید: " اگر زن یا مردی دارای این خصوصیت باشند، قضاوت شما نسبت به آنها چگونه است؟

با تشکر از جوابتون اما به این شکل اگر بیان کنم... معلوم نمیشه که خودم دچار این مشکل هستم؟
    2.جلسه اول خواستگاری باید مطرح کنم؟ جلسه آخر؟
    3.ببخشید میشه توضیح بیشتری بدید..آخه اگه طرف چیزهای بدی توی ذهنش از فتیش مطالعه کرده باشه یا بعد از شنیدنش بره توی اینترنت و چیزایی نامربوط و تعریف هایی افراطی از این مورد فتیش ببینه چی!؟

البته من در مشاوره اینترنت مشاهده کردم بعضی از خانوم ها دوست دارند برده ی همسرشون باشن...اگر من گیر همچین موردی باشم چی!؟ البته نه شدیدش ولی خب خفیفشم زیاده...! چطور بفهمم؟!

البته یه انتقاد هم داشتم...
    میخواستم بدونم نمیشد این تاپیک رو در سایر موارد در مسایل ازدواج قرار میدادید؟ خیلی ها اونجا ممکنه دنبال همچین مسایلی بگردند(خیلیا ها! )...این موضوع من درباره ازدواج و خواستگاری هست...
    موضوع همجنس بازی که نیست...اگر هم اینقدر موضوع بنده بد و دور از اخلاق و ادب و باعث شرم سایت میشه... یه زیر مجموعه دیگه ایجاد کنید در قسمت ازدواج { اختلالاط روانی در ازدواج! } یا { مشکلات غیر طبیعی در ازدواج! }
    فایده این سایت ها چیه !؟ که بازم در یه گوشه و کنار دور از چشم همه این مسایل مطرح بشه؟ اینجا باید مسایل منطقی در محیط باز ایجاد بشه و توضیح داده بشه نه اینکه موضوع مهمی که من در این سایت باهاش مواجه نشدم و ایجاد کردم رو قرار بدید یه گوشه از سایت که افراد کمتری باهاش مواجه بشن شاید خیلی از آقایون و خانوم ها قبل ازدواج یا بعد از ازدواج همچین مشکلی داشته باشند یا پیدا کنند...
    ببخشید ...
    بازم ممنون!
    ویرایش توسط 1ali : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷ در ساعت ۱۵:۲۶
    وبلاگ هایی کاربردی و ارزشمند که در رابطه با فتیش هستند...

1

2

21. صلوات ها 3

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری