صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آشنایی در فیس بوک با یک دختر خارجی؟ آخرش به کجا کشیده می شه؟ چیکار کنم؟

نوشته
    98
    حضور
    4 روز 15 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    354

پرسش آشنایی در فیس بوک با یک دختر خارجی؟ آخرش به کجا کشیده می شه؟ چیکار کنم؟

یا الله
    دوستان سلام
    خیلی به نظر کارشناس احتیاج دارم البته می دونم تا ایشون جواب بنده حقیر رو بده کارد از استخونم رد می شه ولی باز بد نیست.
    از خیلی زمان پیش مثلا 2 یا 4 سال پیش دقیق نمی دونم در ذهنم بود تا با یه دختر خارجی ازدواج کنم البته مسلمانش کنم و ... دروغ نمی گم خیلی چیزایی مثل اقامت دائم تو اون کشور و ارتقاء خودم به این واسطه تو ذهنم بود .
    خط زندگی من رو به اینجا کشوند که با یه خانم ژاپنی در فیس بوک آشنا شدم. ایشون نمی دونستم چه شکلی هستن ولی به خدا قول دادم هرچی باشن قبوله و من دوسش داشته باشم . بعد از مدتی در فال حافظ برام اومد اگر کسی رو می خوایی دوست داشته باشی بی ریا دوست داشته باش. سعی کردم فکرم رو تغییر بدم و واقعا هم همین شد و الان این خانم رو بخاطر خودش می خوام نه چیز دیگه (یه خورده هم دوست دارم بدبخت باشه اینقد واسه ما کلاس نذاره!!) . هر موقع عکس گلی میذاشتم واسش ایشون زیرش تشکری می کرد لبخندی می فرستاد و بهش می گفتم انگلیسیم ضعیفه ایشون هم گفتن اشکالی نداره انگلیسی منم ضعیفه دارم قویش می کنم. خلاصه همه چی به کام بنده عسل می نمود تا اینکه من ازش عکسشو خواستم اونم یه خورده بنده حقیر رو فرستاد دنبال نخود سیاه!! (یعنی عکس نمی داد) تا اینکه بعد از لود کردن صفحش دیدم تصویر یه خانوم ژاپنی خیلی آرایش کرده اونجا هست؟ باور کنید شاید 1% امکان می دادم تصویر خودش باشه! چون هم یکدفعه ای اتفاق افتاد و هم خشگل بود انتظار دیدن همچین تصویری رو نداشتم. خلاصه اینکه من نمی دونستم این تصویر کیه براش پیغام گذاشتم گفتم: این تصویر چه کسی هست؟ اگر تصویر شماست لطفا تغییرش دهید. لطفا. ممنون.
    فرداییش دیدم همه عکس هایی که براش فرستادم رو پاک کرده. بنده حقیر متوجه شدم ایشون ترش کردند برای همین اینجانب دستور عقب نشینی صادر کردیم(یعنی دیگه در این باره صحبت نشه!) به همراه چاپلوسی که منظور من رو بد متوجه شدین مردهای ایرانی دوست ندارن عکس عشقشون رو همه دنیا ببینند و از این دست مقالات علمی تحویلشون دادیم البته اینگار به تیربرق آب بدی سبز بشه(یعنی در این تحت تاثیر قرار گرفت!!).
    ولی حداقلش با من آشتی کرد. من سنشو می دونستم ولی اون سن من رو نمی دونست ولی گفتم باب صحبت باز بشه
    ازش پرسیدم: شما چندسالتونه؟
    گفت:16 شما؟
    منم : 24 با یه لبخند.
    بعدش گفت : من خیلی جوونم .
    منم گفتم : بله (اینو دیگه بهش نگفتم :حالا پول شیر خشکتو از کجا جور کنم!!!)
    خلاصه همه چی گل و بلبل بود که دوباره یه عکسی از خودم براش فرستادم تو یه فایل زیپ با پسورد(پسورد رو بهش دادم) بهش گفتم: من این عکس رو برای تو سند کردم نه تو فیس بوک . خدا بهتون صبر بده باز این اون روی ژاپنیشو به من نشون داد زد همه چی رو پاک کرد هیچی هم ننوشت فکر کنم از اون مدلیاست که سالی یه جمله می گن!! خلاصه در آخرین سوالی که ازش پرسیدم هنوزم جوابی نداده ازش پرسیدم: من از شما یک سوال دارم. من مشکلم چیه؟
    حالا نمی دونم آخرش چی میشه؟ کمکم کنید. اجرتون با امام حسین(ع) برید زیارت آقا امام رضا(ع). مرسی

2. صلوات ها 11

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,525
    حضور
    175 روز 3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58319

با نام و یاد دوست

آشنایی در فیس بوک با یک دختر خارجی؟ آخرش به کجا کشیده می شه؟ چیکار کنم؟

کارشناس بحث: استاد امیدوار

5. صلوات ها 6

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

نقل قول نوشته اصلی توسط complexcoding نمایش پست ها
    یا الله
    دوستان سلام
    خیلی به نظر کارشناس احتیاج دارم البته می دونم تا ایشون جواب بنده حقیر رو بده کارد از استخونم رد می شه ولی باز بد نیست.
    از خیلی زمان پیش مثلا 2 یا 4 سال پیش دقیق نمی دونم در ذهنم بود تا با یه دختر خارجی ازدواج کنم البته مسلمانش کنم و ... دروغ نمی گم خیلی چیزایی مثل اقامت دائم تو اون کشور و ارتقاء خودم به این واسطه تو ذهنم بود .
    خط زندگی من رو به اینجا کشوند که با یه خانم ژاپنی در فیس بوک آشنا شدم. ایشون نمی دونستم چه شکلی هستن ولی به خدا قول دادم هرچی باشن قبوله و من دوسش داشته باشم . بعد از مدتی در فال حافظ برام اومد اگر کسی رو می خوایی دوست داشته باشی بی ریا دوست داشته باش. سعی کردم فکرم رو تغییر بدم و واقعا هم همین شد و الان این خانم رو بخاطر خودش می خوام نه چیز دیگه (یه خورده هم دوست دارم بدبخت باشه اینقد واسه ما کلاس نذاره!!) . هر موقع عکس گلی میذاشتم واسش ایشون زیرش تشکری می کرد لبخندی می فرستاد و بهش می گفتم انگلیسیم ضعیفه ایشون هم گفتن اشکالی نداره انگلیسی منم ضعیفه دارم قویش می کنم. خلاصه همه چی به کام بنده عسل می نمود تا اینکه من ازش عکسشو خواستم اونم یه خورده بنده حقیر رو فرستاد دنبال نخود سیاه!! (یعنی عکس نمی داد) تا اینکه بعد از لود کردن صفحش دیدم تصویر یه خانوم ژاپنی خیلی آرایش کرده اونجا هست؟ باور کنید شاید 1% امکان می دادم تصویر خودش باشه! چون هم یکدفعه ای اتفاق افتاد و هم خشگل بود انتظار دیدن همچین تصویری رو نداشتم. خلاصه اینکه من نمی دونستم این تصویر کیه براش پیغام گذاشتم گفتم: این تصویر چه کسی هست؟ اگر تصویر شماست لطفا تغییرش دهید. لطفا. ممنون.
    فرداییش دیدم همه عکس هایی که براش فرستادم رو پاک کرده. بنده حقیر متوجه شدم ایشون ترش کردند برای همین اینجانب دستور عقب نشینی صادر کردیم(یعنی دیگه در این باره صحبت نشه!) به همراه چاپلوسی که منظور من رو بد متوجه شدین مردهای ایرانی دوست ندارن عکس عشقشون رو همه دنیا ببینند و از این دست مقالات علمی تحویلشون دادیم البته اینگار به تیربرق آب بدی سبز بشه(یعنی در این تحت تاثیر قرار گرفت!!).
    ولی حداقلش با من آشتی کرد. من سنشو می دونستم ولی اون سن من رو نمی دونست ولی گفتم باب صحبت باز بشه
    خلاصه همه چی گل و بلبل بود که دوباره یه عکسی از خودم براش فرستادم تو یه فایل زیپ با پسورد(پسورد رو بهش دادم) بهش گفتم: من این عکس رو برای تو سند کردم نه تو فیس بوک . خدا بهتون صبر بده باز این اون روی ژاپنیشو به من نشون داد زد همه چی رو پاک کرد هیچی هم ننوشت فکر کنم از اون مدلیاست که سالی یه جمله می گن!! خلاصه در آخرین سوالی که ازش پرسیدم هنوزم جوابی نداده ازش پرسیدم: من از شما یک سوال دارم. من مشکلم چیه؟
    حالا نمی دونم آخرش چی میشه؟ کمکم کنید. اجرتون با امام حسین(ع) برید زیارت آقا امام رضا(ع). مرسی
    بسمه تعالی
    با عرض سلام و تحیت
    با توجه به مطالب حضرتعالی اینگونه به نظر می رسد که تناسب لازم میان امکانات و ایده های حضرتعالی وجود ندارد، و حضرتعالی بدون در در نظر گرفتن واقعیات، اهداف خود را دنبال می کنید. این امر ثمری جز اتلاف وقت و هدر رفتن انرژی روانی ندارد. لذا توصیه می شود در اهداف و ایده های خود پیرامون ازدواج تجدید نظر بفرمایید

در پناه خدای متعال موفق باشید.
    ویرایش توسط اميدوار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ در ساعت ۲۳:۱۸
    آشنایی در فیس بوک با یک دختر خارجی؟ آخرش به کجا کشیده می شه؟ چیکار کنم؟
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

7. صلوات ها 17

نوشته
    98
    حضور
    4 روز 15 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    354

خیلی ممنون از پاسختون بله امروز این ارتباط شکست خورده و برای همیشه تمام شد. اما ای کاش بیشتر در مورد آنچه شما از ایده ها و امکانات من برداشت کردید صحبت می کردید تا من روشن بشم. اگر امکان دارد. من خودم هنوز خودمو نشناختم. نگفتید کجای کار من ایراد داره؟ چیکار باید بکنم .
    ویرایش توسط complexcoding : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ در ساعت ۲۳:۳۱

9. صلوات ها 6

نوشته
    968
    حضور
    16 روز 10 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1947

بله (اینو دیگه بهش نگفتم :حالا پول شیر خشکتو از کجا جور کنم!!!)
    سلام دوست عزیز دقیقا خودتون جواب خودتونو دادید...این دختر از سر حس معمول نسبت به جنس مخالف با شما هم بحث شده...الان ازدواج ها بعد از کلی تحقیق هم نتیجه نمیده چه برسه که چنین فردی رو می خوای...رویا پردازیه این ازدواج شما...اونم رویایی که نیازی بهش نداری.....پیشنهاد می کنم یک زن ایرانی و مسلمون بگیر بهش خارجی یاد بده....بعد باهام برید یک سفر خارج....تابلوه 99 در صد این دختر بزرگ میشه به کلی جنس مخالف دیگه فکر می کنه و غیره ...احتمال اینکه بعد از ازدواج شما طلاق نشه...فقط یک درصده مگر خدا طوری دیگه بخواد که قطعا با چنین شرایطی فکر نکنم خدا طوری دیگه بخواد.....ان شا الله خدا عشق واقعی بهت بده هم در رابطه با جنس مخالف هم در رابطه با خودش

11. صلوات ها 9

نوشته
    748
    حضور
    16 روز 18 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2733

من خودم هنوز خودمو نشناختم. نگفتید کجای کار من ایراد داره؟ چیکار باید بکنم .
    سلام، سؤال عجیبی پرسیدید!
    خودتون چی فکر میکنید؟ مثلاً فکر میکنید کجای کارهای شما از یک بچه مسلمون بعیده؟ کجاها امام زمان (عج) رو ناراحت میکنه؟

13. صلوات ها 7

نوشته
    98
    حضور
    4 روز 15 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    354

نقل قول نوشته اصلی توسط علی نمایش پست ها
    سلام، سؤال عجیبی پرسیدید!
    خودتون چی فکر میکنید؟ مثلاً فکر میکنید کجای کارهای شما از یک بچه مسلمون بعیده؟ کجاها امام زمان (عج) رو ناراحت میکنه؟
    به نظر من اگر اونجایی که مثل خیلی طرف مسلمون نمی شد می رفتم باهاش ازدواج می کردم آره گناه بود ولی من هدفم مسلمون کردنش بود. خودم اوایل می دونستم که خشت اول کج هست چون ارتباط با فیس بوک هست و اگر خوب و تا مراحل آخر هم پیش می رفت چگونه نحوه آشنایی رو توجیح می کردیم در صورتی که خود من 100% با فیس بوک در این زمینه ها مخالف بودم. حالا مثلا بعدا به طرف بگم تو حق نداری بری تو فیس بوک بعدش اون بگه تو خودت که منو از تو فیس بوک پیدا کردی پس چطوری می گی این ارتباط برای فرزندانمون بده و ... آره اینجاها رو من قبول دارم اما اینکه چرا نباید یه خانم ژاپنی علاقمند بشم چرا طرف باید ایرانی باشه؟ خوب خدا خودش گفته مسلمون باشه ایرادی نداره . حالا من علاقه ام به ژاپنی بیشتره.

15. صلوات ها 5

نوشته
    748
    حضور
    16 روز 18 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2733

اما اینکه چرا نباید یه خانم ژاپنی علاقمند بشم چرا طرف باید ایرانی باشه؟ خوب خدا خودش گفته مسلمون باشه ایرادی نداره . حالا من علاقه ام به ژاپنی بیشتره.
    دلیلتون برای اینکه به خانمهای ژاپنی علاقه دارید چیه؟ آیا دلیلی هست که خدا گفته باشه؟ یا حرف معصومین (ع) باشه؟

17. صلوات ها 3

علاقه
    کتاب
    نوشته
    20
    حضور
    1 روز 17 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    86

یا الله
    دوستان سلام

بابا تو دیگه کی هستی...........!!!!!

امام جعفرصادق(ع) می فرمايد:«...ياران مهدی مردانی هستند پولاد دل که همه وجودشان يقين به خداست، مردانی سخت تر از صخره ها... اين مردان تنها از خدا می ترسند و فرياد «لا اله الا الله» آنان بلند است و همواره در آرزوی شهادت و كشته شدن در راه خدايند و شعار آنان « يا لثارات الحسين» است.

19. صلوات ها 7

نوشته
    98
    حضور
    4 روز 15 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    354

نقل قول نوشته اصلی توسط علی نمایش پست ها
    دلیلتون برای اینکه به خانمهای ژاپنی علاقه دارید چیه؟ آیا دلیلی هست که خدا گفته باشه؟ یا حرف معصومین (ع) باشه؟
    چونکه ژاپنی ها رو آدم های خوش اخلاق ، وقت شناس ، مهربان و با فرهنگ و ... می دونم . و از هر کسی که به ژاپن رفته همین طور شنیدم و لا غیر و اینکه آداب و سنت زیبا ، کشوری زیبا و متمدن دارند . حالا من در ایران چی دیدم؟ جایی که کار می کنم هزارتا دختر همکار من بوده یکی از یکی بدتر : دروغگو ، زیرآب زن ، غیبت کن ، چشم و هم چشم و ... به چیزهایی که خودشون تعهد دادن عمل نمی کنن مثلا اینکه مسلمونن ولی کو مسلمونیشون 100 تا دوست پسر دارن . تو محیط کار همش پیامک بازی می کنن ، خوباشون مهمونی مختلط می گیرن . مال حرام می خورن از زیر کار در می رن و ... بابا من یکی زده شدم به مولا . یکیشون که اولش قبولش داشتم به من گفت این رئیس جدیدمون به زنگ می زنه و به من پیشنهاد می ده منم احمق . بعد اونیکی همکار خانم به من گفت فلانی تو چقدر ساده ای من خودم زنم و زنارو می شناسم اون رئیسه بد ولی شماره اینو از کجا آورده !!! بعدش فهمیدم این طرف فکر می کرده رئیسه مجرده بهش شماره داده بعدش فهمیده طرف متاهل هست و هزاران مثال این چنینی از اطراف و پیرامون من خوب حالا حق بدین بخوام یک دنیای دیگه ای رو تجربه کنم دنیایی که توش به آدم نخندن ، مسخره نکن ، غیبت نکنن ، مال هم دیگرو نخورن .. بابا به مولا درباره ژاپنی ها اینطوری تا بوده شنیدم.

21. صلوات ها 3

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)