نگرانی صهیونیست‌ها ازتصویر نصرالله بر کاج‌کریسمس

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نگرانی صهیونیست‌ها ازتصویر نصرالله بر کاج‌کریسمس

یک نشریه صهیونیستی در یادداشتی ضمن بررسی جشن‌های سال نو مسیحیان لبنان، با تمرکز بر جشنی که یک زن مسیحی هرسال با آویختن تصویر سیدحسن نصرالله بر درخت کریسمس به پا می کند؛ به تحلیل احساسات مسیحیان لبنان نسبت به دبیرکل حزب الله پرداخت.
به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه العالم؛ روزنامه "یدیعوت احرنوت" امروز (سه شنبه) در گزارشی نوشت: شبکه تلویزیونی المنار لبنان همچون سال های گذشته، جشن مسیحیان را در سالروز میلاد مسیح [ع] در محله های مختلف بیروت و نیز یکی از کلیساهای دمشق و کلیسای المهد در بیت لحم پوشش داد، اما جالب ترین نکته در این تصاویر، اقدام "رنده غلام" شهروند مسیحی لبنانی است که هرسال با آویختن تصویر سیدحسن نصرالله از درخت کریسمس، این مناسبت را جشن می گیرد.

خانم رنده غلام در توضیح این کار خود گفته است: "تصویر نصرالله را از آن جهت به درخت می آویزم که وی را هدیه ای از جانب خدا می دانم. ما به وی همچون مسیح اعتماد زیادی داریم. او برای ما پیروزی های زیادی رقم زده و تصمیمات مهمی اتخاذ کرده است".

این شهروند مسیحی لبنانی از احساس خوبی که هنگام دیدن سید حسن نصرالله در میان مردم در مناسبت های مختلف داشته سخن به میان آورد و گفت: تسبیحی که در دست دارم هدیه نصرالله به من است.

وی که از پیروان مذهب ارتودکس است، افزود: قصد دارم به کلیسای القداس در منطقه الاشرفیه بروم و برای گسترش صلح و صفا روی زمین دعا کنم و از خدا می خواهم که در سال جدید در کار همه جهانیان گشایش حاصل شود، زیرا به دلیل قتل و کشتار مخصوصا در سوریه، شادی عید امسال ناتمام است.

خانم رنده غلام ابراز امیدواری کرد که راهبه های شهرک معلولا نیز آزاد شوند.

گفتنی است روزنامه های عبری در چارچوب جنگ علیه مقاومت، به خصوص بعد از جنگ 33 روزه در سال 2006 و پیروزی مقاومت، می خواهند به هر نحو ممکن چهره سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را خدشه دار کنند، اما نظرسنجی ها در اراضی اشغالی فلسطین نشان می دهد حتی صهیونیستها هم به سخنان و وعده های نصرالله بیش از گفته های مسئولان خود اعتماد دارند.

گفتنی است روزنامه های عبری در چارچوب جنگ علیه مقاومت، به خصوص بعد از جنگ 33 روزه در سال 2006 و پیروزی مقاومت، می خواهند به هر نحو ممکن چهره سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را خدشه دار کنند، اما نظرسنجی ها در اراضی اشغالی فلسطین نشان می دهد حتی صهیونیستها هم به سخنان و وعده های نصرالله بیش از گفته های مسئولان خود اعتماد دارند.

چیزی به پایان اسرائیل نمانده

iranforums;883981 نوشت:
چیزی به پایان اسرائیل نمانده

ان شاءالله آن روز را ببینیم و با مسلمین شادی خود را تقسیم کنیم.

ان شاءالله

........................

امام خمینی (رحمة الله علیه)

"اگر مسلمین مجتمع بودند هر کدام یک سطل آب به اسرائیل می ریختند او را سیل می برد."