بانوی سرزمین من... برادر دینی من!!!

تب‌های اولیه

15 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بانوی سرزمین من... برادر دینی من!!!

بانـوي سرزمين من!

بـ‌ه خاطر بسپارصدايت "دلنشين" است قشنگ نيست بر هر دلـ نشستن (1)...بــرادر دينـ من!فراموش نكنبعضـ كارها "واجب" نيست مثل سلام كردن(2)

1.فَلا تَخْضَعْنَ بِالْقَوْلِ فَیَطْمَعَ الَّذِی فِی قَلْبِهِ مَرَضٌ وَقُلْنَ قَوْلا مَعْرُوفًا :
پس به گونه ای هوس انگیز سخن نگویید که بیمار دلان در شما طمع کنند، و سخن شایسته بگویید.
{احزاب/ 33-32}
2.امام صادق(ع) فرمود:
«رسول خدا بر زنان سلام می کرد و آنان نیز پاسخ می دادند و امیرالمؤمنین نیز بر زنان سلام می کرد و سلام کردن به زنان جوان را نمی پسندید و می فرمود: می ترسم از صدای او خوشم آید که در این صورت گناهی که نصیبم می شود، بیش از پاداشی باشد که از سلام کردن نصیبم می گردد

{وساءل الشيعه ، ج 20،ص234،ح3}

اقا این دخدرایی که گوششون رو میزارن بیرون

دقیقا منظورشون چیه؟ .
.
.
.
.
.
.
.

۱) من گوش دارم شما ندارین
۲) گوش من خیلی گوشه ... گوشه شما ...
۳) من خیلی باگوشم ... اصن من خود خرگوشم

4) گوشم تو حلق شما
۵) شمارت رو بگو من سرتا پا گوشم

بانوی سر زمین من ،عزیز من نکن این کارو!

این گزینه رو جا گذاشتی:
6)گوشواره ام خوشگله
7)برا اینکه شماره ها رو بهتر بشنون
8)برا اینکه تیکه هایی که بارشون میشه رو بهتر بشنون
و.... فقط میگم متأسفم و این ها همش زیر سر غربی هاست شک نکنید

این تصویر که به‌تازگی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده تا به حال ملیون ها بیننده داشته و اشک آنها را سرازیر کرده است. یکی از کودکان عراقي شرکت‌کننده در عزاداری سيدالشهداء(ع) در عالم کودکانه خود، سعی می‌کند با بطری آبش، طفل شیرخواره امام حسین(ع) را سیراب کند.

[=arial,helvetica,sans-serif]حجابــــ[=arial,helvetica,sans-serif] احترام به حرمت های الهی ست[=arial,helvetica,sans-serif] و[=arial,helvetica,sans-serif]چادر [=arial,helvetica,sans-serif] بله ی بلند من است به یکتا معشوق عالم، به خدای مهربانم[=arial,helvetica,sans-serif]...[=arial,helvetica,sans-serif]کمی فکر کن ...[=arial,helvetica,sans-serif]تو با بی حجابی به چه کسی بله می گویی؟

بدون شرح!

[="Arial"][="DarkGreen"] دلم هواشو کرده!![/]

[="Arial"][="DarkGreen"]

حجاب = آنتی ویروس هوس

.

[/]

[="Arial"][="DarkGreen"]به نظر شما علل بی حجابی یا بد حجابی کدوم یک از موارد پایینه ؟

اگه موردی هم شما به ذهنتون میرسه لطفن بگید

width: 362 align: center

1- نا آگاهی
2- تعلیم و تربیت نادرست
3- ضعف اعتقادی و ایمانی
4- برداشت غلط از آزادی
5- غرب زدگی
6- بهره وری سود جویانه از زن
7- توطئه استعمارگران
8- لجاجت و موضع گیری لجوجانه

علل بی حجابی یا بد حجابی:

1- نا آگاهی: ممکن است شخصی که دچار این انحراف شده است، از احکام پوشش و حجاب در اسلام، و تأکید فراوان بر آن و یا از آثار سوء و شوم ترک آن در دنیا،

و عذاب شدید آن در آخرت مطلع نباشد.

2- تعلیم و تربیت نادرست: در بعضی از خانواده ها بر اثر نادرست بودن تعلیم و تربیت، بی حجابی و بد حجابی را بد نمی دانند.

و فقط هنگام نماز، با چادر نماز می خوانن، و در روز جمعه تا جلوی در مسجد بی حجاب می آیند و از آنجا به بعد چادری که همراهشان آوردند، می پوشند

و این عمل براشون کاملا طبیعی است.

3- ضعف اعتقادی و ایمانی:‌ هرگاه هواها و هوسها و تجمل خواهی های نا بجا بر کسی غلبه کند، دچار انحراف شده،

و دستور های خداوند متعال را به خاطر ضعف ایمان و اعتقاد زیر پا می گذارد.

4- برداشت غلط از آزادی: تفسیر غلطی که از آزادی در جوامع دیگر پیدا شد، و پدیده بی حجابی یا بد حجابی را بر زن تحمیل کرد، آن بود که انسان،

فقط در بعد زندگی مادی خلاصه می شود،

و باید از همه تمایلاتش بهره بگیرد و از تمامی میدانهایی که برای تمایلات او باز شده کاملا استفاده کند.

نتیجه این تفسیر غلط آن شد که به مرد آزادی کامل داد، و زن در خدمت آزادی مرد قرار گرفت به عبارت دیگه بی حجابی را بر زن تحمیل کرد تا باسلب شخصیت زن،

به قیمت از دست رفتن ارزشهای انسانی او، به عنوان یک وسیله آزادی، در اختیار مرد قرار گرفت.

5- غرب زدگی: مسأله غرب زدگی و خود باختگی در برابر مظاهر فریبنده آنها، از خطرناکترین انحرافات در جوامع مسلمانان است که فکر می کنند چون آنان از جهت علمی و مادی،

پیشرفت کرده اند، تمام کارهاشون درست است و باید از آنان تقلید کورکورانه کرد.

6- بهره وری سود جویانه از زن: رشد نظام سرمایه داری حاکم، تودم با رقابتهای اقتصادی در کلیه زمینه های بهره گیری و استثمار جمعی، موجب شد که زن به عنوان یک وسیله تبلیغات،

در تجارت آزاد و در رشد اقتصادی آزاد، استثمار شود.

7- توطئه استعمارگران: یکی از کارهایی که استعمارگران برای تسلط بر جوامع دیگر، و برای زمینه سازی استعمارشون انجام می دهند،

ترویج بی حجابی و بد حجابی از راههای مختلف است.

8- لجاجت و موضع گیری لجوجانه: بد حجابی بعضی به خاطر لجاجت و موضع گیری لجوجانه شان در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.[/]

4 و 5 و 7 این نظر منه و نظر هر کسی قابل احترامه

[="Arial"][="DarkGreen"][h=4] خانم شاکردوست متشکریم…[/h][h=4]به گزارش با حجاب ، در روزگار کنونی که تبادل اطلاعات در فضای مجازی به سرعت نور می­باشد، هر خبری در آن مورد استقبال و اظهار نظر قرار می­گیرد؛ بویژه که این اخبار و مطالب درباره چهره های سرشناس سیاسی و هنری باشد. بازیگران نیز از این دست افرادند که همواره اخبار و عکس های آنان در صدر اخبار پر واکنش و پر بازدید است.[/h][h=4]در همین راستا پس از آنکه تصویری از حضور خانم شاکردوست در حریم رضوی توسط خود ایشان منتشر شد، به سرعت در سایت های مختلف باز نشر و نظرات مثبت و منفی بسیاری را در پی داشت ؛ بر آن شدیم بدون در نظر گرفتن قبل و بعد این موضوع فقط برای لحظه­ ای که در تصویر می­بینیم، چند کلامی را خطاب به ایشان عرض کنیم.[/h][h=4][/h][h=4]خانم شاکر دوست زیارت قبول؛[/h][h=4]وقتی که عکس شما را مشاهده کردیم و متوجه شدیم خود شما آن را منتشر کردید؛ خوشحال شدیم. خود واقعیتان را در این تصویر دیدیم. کار به حرف و حدیث ها نداریم، ولی چند تشکر از شما را ضروری دانستیم:[/h][h=4]اینکه بالاخره بعد از مدتها یک عکس غیر آتلیه ­ای از یک بازیگر سینما که توسط خودش، عمومی و قابل دسترس شد ما را به شدت خوشحال و ذوق زده کرد، عکس هایی که ما این روزها کمتر در میان تصاویر منتشر شده توسط بازیگران شاهد آن هستیم. عکس هایی که همیشه دل ما را غم زده می کرد که چرا چنین عکس هایی باید مایه مباهات یک بازیگر مسلمان باشد.[/h][h=4]عکس هایی که با هزار بهانه و دست آویز آن را توجیه می کنیم و یا وقیحانه به آن افتخار می­کنیم و می­بالیم، از همه نوعش را خود شما هم دیده اید چه در داخل و چه در خارج، با این و با آن، با خانواده و غیر، در چه ژست ها و چه سبک هایی با چه آرایش ها و لباس هایی ؛ عکس هایی که این روزها بیشتر به عکس های هالیوودی شباهت دارد نه عکس های مطلوب یک هنرپیشه مسلمان.[/h][h=4]به هر حال تشکر می کنیم که در سادگی یک تصویر خودمانی به بچه شیعه بودن خود افتخار کردید.[/h][h=4]از طرف تمام بچه­ های دغدغه­ مند که همیشه چشمان­شان به دنبال یافتن بهترین­های هر رفتار و احترام کنندگان به ارزش­هاست، فقط برای این تصویر قدردانی می کنیم.[/h][h=4]از حرمت حریمی که در پوشش ظاهر و باطن نگاه داشتید و ادب کردید و به آن افتخار کردید… و در این تصویر حرف و ادعاتان را با رفتار نیز اثبات کردید.[/h][h=4]امیدواریم تمام لحظاتتان منتهی به تکریم حریم هایی باشد که همگی موظف به حفظ آن هستیم.[/h][/]

[="Arial"][="DarkGreen"][h=2]کانالای بدشو می بندیم[/h]
[/]

[="Arial"][="DarkGreen"]

چه خوشگله!!![/]

[="Arial"][="DarkGreen"]

حیارا که نفهمی، چادر سیاه هم تو رامحجبهنخواهد کرد.
!
[/]

مرهم دل;454004 نوشت:
[="Arial"][="DarkGreen"]

چه خوشگله!!!

[/]

بعد از دیدن این عکس سازنده ی فتوشاپ خود کشی کرد :دی

Sent from my C2104 using Tapatalk

موضوع قفل شده است