دانلود نماد شیطان پرستی در کارتون های کودکان

تب‌های اولیه

14 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دانلود نماد شیطان پرستی در کارتون های کودکان

به نظر شما چرا دشمن داره روی کودکان این چیزا رو پیاده میکنه؟

اینا بیشتر جنبه ی اخلاقی دارن تا اهداف سیاسی(البته از راه منحرف کردن ذهن کودکان ما میخوان به اهداف سیاسیشون برسن).
دارن الکی وقت خودشون رو تلف می کنن. آخه کی دقت میکنه ببینه رو اون کاغذ چی نوشته؟ البته دستشون درد نکنه به ما یاد میدن ریزبین باشیم.
درباره ی بخش آخرش هم بیشتر میخوان حاکمیت طلبی رو القا کنن. مخاطبان این کارتون ها اغلب در سنی هستند که همزاد پنداری می کنن یعنی خودشون رو میذارن جای قهرمان کارتون. وقتی شخصی حاکمیت طلب شد میشه چی؟ کافیه به هدفشون نرسن اونوقت یه عده میریزن خیابون و اون حوادث ناگوار سال 88 اتفاق می افته

مسمو م کردن ذهن کودک .چون دشمن نتونسته از راه های دیگه به اهداش برسه و میخواد کودکان رو از همون بچگی با باورهای اشتباه و پرورش بده
و وارد جنگ نرم شده با ساخت چنین انیمیشن های مبتذل که ذهن همه رو درگیر میکنه

اینم یه کلیپ دیگه که پیشنهاد میکنم حتما ببینید

سلام
کلیپ های خوبی بود، مخصوصاً دومی.
اما خیلی بهتر میشه که تحقیقات رو روی مواردی که همه مون باهاش سر و کار داریم انجام بدن و اونو منتشر کنن.
به شخصه از این دو تا کلیپ تا حالا با هیچ کدوم از اون فیلمها و تصاویر روبرو نشدم.

با سلام. یه نکته درباره ی فیلم دوم: ظهور دجال یکی از نشانه های حتمی «ظهور» است نه «قیامت». دوستان به متنی که در فیلم نوشته شده دقت کنند.

پیشنهاد من به همه شما اگه مستند ظهور رو ندیدید حتما برید گیر بیارید یا دانلود کنید و ببینید

بنده ی بد خدا;453194 نوشت:
از خودم متنفرم

امام علی (ع): آیا فکر می کنی موجود کوچکی هستی حال آن که درون تو دنیایی نهفته است؟

Motahar57;453303 نوشت:
امام علی (ع): آیا فکر می کنی موجود کوچکی هستی حال آن که درون تو دنیایی نهفته است؟

به خاطر گناهم از خودم متنفرم

بنده ی بد خدا;453355 نوشت:

برو اعتکاف

بنده ی بد خدا;453355 نوشت:
سلام
چرا از خودت؟ از گناهه متنفر باش

ضمناً داداش اعتراف به گناه خودش گناه هستا :ok:

[="DarkOliveGreen"]

My_Immortal;670423 نوشت:
برو اعتکاف