صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نمی دانم همسرم کمبود خواهر دارد یا مسأله چیز دیگریست؟

نوشته
    12
    حضور
    5 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    104

نمی دانم همسرم کمبود خواهر دارد یا مسأله چیز دیگریست؟

با عرض سلام و تشکر از سایت خوبتون .امیدوارم که زود جوابمو بدین و منو توی حل مشکلم راهنمایی کنین
    همسرم منو به سختی و بعد از 8سال به دست آورد. اما همیشه میگفت آرزو داشتم یه خواهر داشتم که بتونم باهاش دردو دل کنم. البته خواهر داشت ولی میگفت باهاش هیچ رابطه عاطفی نداره و چیزی که الان من در خونوادش میبینم دقیقا همینه. من به همسرم خیلی اعتماد داشتم اما یه مدت بود که توی فیس بوک با یه دختره صحبت میکرد و منم از اونجا که بهش اعتماد کامل داشتم حرفی نزدم حتی برای اینکه بدونم چه جور ادمیه خودم با این دختر در ارتباط بودم و واقعا مسائل خاصی بینشون مطرح نبود اما یه بار به طور اتفاقی تمام صحبتاشونو دیدم . که به این خانوم آبجی میگفت و اونم خانوم هم به شوهرم داداش میگفت و صحبتاشون خیلی صمیمی و گرم شده بود تا جاییکه از کلمات قربون خواهر خوشگلم برم و .... اینا توی حرفاشون بود. یا اینکه بهش میگفت اینجوری لباس نپوش خوب نیست و..... اما هیچ چیزی که نشون بده شوهرم این خانومو جور دیگه ای دوست داره توجهمو جلب نکرد حتی خیلی از من تعریف کرده بود که زنم واقعا تکه ، حرف نداره و......اما من خیلی از دستش ناراحت شدم و یه مدت باهم قهر و دعوا داشتیم به خاطر پنهان کاریش اونم بهم قول داد که دیگه با اون دختر رابطه نداشته باشه که واقعا هم عمل کرد.اما جدیدا با یکی از همکارای خانومش که باهم رابطه خانوادگی هم داریم و مجرد هستش ارتباط خیلی نزدیکی دارن و میگه همیشه آروز داشتم یه خواهر اینجوری داشتم( این خانوم هم خیلی با شخصیته و خیلی با من خوبه و خیلی هم هوای منو داره) .اما چیزی که من بهش حساسم اینه که توی اس ام اساشون قربون صدقه هم میرن و من خیلی اذیت میشم .چند بار هم سر توجهات زیادی که به اون کرده باهاش دعوام شده . به من میگه تو شکاکی باید بری روان پزشک خودتو نشون بدی .میگه من واقعا این خانومو جای خواهرم میدونم و توحق نداری فکر بیخود پیش خودت کنی میگه من هیچ زن دیگه ای به خوبی تو پیدا نمیکنم پس فکرای الکی نکن.هروقت که به شوخی گوشیش و میگرفتم استرس میگرفت تا جاییکه الان نمیذاره گوشیش دستم بیفته میگه تو شکاکی دوباره یه چیز میبینی دعوا میشه.من واقعا دلم شکسته یکی دوبار با این خانوم دعواش شد و من آشتیشون دادم خیلی جاها بهش نشون دادم با رابطه خواهر برادریتون مشکلی ندارم اما دوست ندارم حرفایی مثل قربونت برم و خواهر خوشگلم و قربون صدقه هایی که فقط واسه من داشته با یه غریبه داشته باشه...... اما دیگه اهمیت نمیده و گوشیشم دور از دسترس من قرار میده.دارم دیونه میشم میگم نکنه همین رابطه بعدها جوردیگه ای بشه ، نکنه من دارم غفلت میکنم ، اگه کوچکترین حرف یا اعتراضی هم کنم میگه تو شکاکی برو دکتر .واقعا راه حلی برام نمونده همه راه ها رو امتحان کردم چه صحبت دوستانه چه دعوا چه یواشکی زیر نظر گرفتن .... دیگه خسته شدم نمیدونم چی کار کنم تورو خدا راهنماییم کنین

2. صلوات ها 28

3.  

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,527
    حضور
    174 روز 20 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58307

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد امیدوار

5. صلوات ها 14

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

نقل قول نوشته اصلی توسط linda نمایش پست ها
    با عرض سلام و تشکر از سایت خوبتون .امیدوارم که زود جوابمو بدین و منو توی حل مشکلم راهنمایی کنین
    همسرم منو به سختی و بعد از 8سال به دست آورد. اما همیشه میگفت آرزو داشتم یه خواهر داشتم که بتونم باهاش دردو دل کنم. البته خواهر داشت ولی میگفت باهاش هیچ رابطه عاطفی نداره و چیزی که الان من در خونوادش میبینم دقیقا همینه. من به همسرم خیلی اعتماد داشتم اما یه مدت بود که توی فیس بوک با یه دختره صحبت میکرد و منم از اونجا که بهش اعتماد کامل داشتم حرفی نزدم حتی برای اینکه بدونم چه جور ادمیه خودم با این دختر در ارتباط بودم و واقعا مسائل خاصی بینشون مطرح نبود اما یه بار به طور اتفاقی تمام صحبتاشونو دیدم . که به این خانوم آبجی میگفت و اونم خانوم هم به شوهرم داداش میگفت و صحبتاشون خیلی صمیمی و گرم شده بود تا جاییکه از کلمات قربون خواهر خوشگلم برم و .... اینا توی حرفاشون بود. یا اینکه بهش میگفت اینجوری لباس نپوش خوب نیست و..... اما هیچ چیزی که نشون بده شوهرم این خانومو جور دیگه ای دوست داره توجهمو جلب نکرد حتی خیلی از من تعریف کرده بود که زنم واقعا تکه ، حرف نداره و......اما من خیلی از دستش ناراحت شدم و یه مدت باهم قهر و دعوا داشتیم به خاطر پنهان کاریش اونم بهم قول داد که دیگه با اون دختر رابطه نداشته باشه که واقعا هم عمل کرد.اما جدیدا با یکی از همکارای خانومش که باهم رابطه خانوادگی هم داریم و مجرد هستش ارتباط خیلی نزدیکی دارن و میگه همیشه آروز داشتم یه خواهر اینجوری داشتم( این خانوم هم خیلی با شخصیته و خیلی با من خوبه و خیلی هم هوای منو داره) .اما چیزی که من بهش حساسم اینه که توی اس ام اساشون قربون صدقه هم میرن و من خیلی اذیت میشم .چند بار هم سر توجهات زیادی که به اون کرده باهاش دعوام شده . به من میگه تو شکاکی باید بری روان پزشک خودتو نشون بدی .میگه من واقعا این خانومو جای خواهرم میدونم و توحق نداری فکر بیخود پیش خودت کنی میگه من هیچ زن دیگه ای به خوبی تو پیدا نمیکنم پس فکرای الکی نکن.هروقت که به شوخی گوشیش و میگرفتم استرس میگرفت تا جاییکه الان نمیذاره گوشیش دستم بیفته میگه تو شکاکی دوباره یه چیز میبینی دعوا میشه.من واقعا دلم شکسته یکی دوبار با این خانوم دعواش شد و من آشتیشون دادم خیلی جاها بهش نشون دادم با رابطه خواهر برادریتون مشکلی ندارم اما دوست ندارم حرفایی مثل قربونت برم و خواهر خوشگلم و قربون صدقه هایی که فقط واسه من داشته با یه غریبه داشته باشه...... اما دیگه اهمیت نمیده و گوشیشم دور از دسترس من قرار میده.دارم دیونه میشم میگم نکنه همین رابطه بعدها جوردیگه ای بشه ، نکنه من دارم غفلت میکنم ، اگه کوچکترین حرف یا اعتراضی هم کنم میگه تو شکاکی برو دکتر .واقعا راه حلی برام نمونده همه راه ها رو امتحان کردم چه صحبت دوستانه چه دعوا چه یواشکی زیر نظر گرفتن .... دیگه خسته شدم نمیدونم چی کار کنم تورو خدا راهنماییم کنین
    بسمه تعالی
    با عرض سلام و تحیت و تشکر از شما بخاطر حسن اعتماد
    با توجه به نوع روابط خانوادگی همسر شما، خلاء عاطفی مطرح شده از سوی ایشان دور از انتظار نیست...
    اما انچه که لازم است شما انجام دهید:
    _ از برچسب زدن و متهم کردن ایشان به شدت خودداری کنید. این موضوع سبب دلسردی متقابل و شکسته شدن حریمها خواهد شد.
    _ از تجسس و بررسی مخفیانه عملکرد وی نیز اجتناب کنید؛ زیرا سبب آسیب دیدن اعتماد طرفین خواهد شد و فضای عاطفی سنگینی بوجود خواهد آورد.
    _ تنها احساس خود را از این عمل و اینگونه روابط به او بیان کنید. به او بگویید که به او اعتماد کامل دارید اما از اینکه دیگران کانون توجه شما باشند، رنج می برید. برای وی تبیین کنید ناراحتی شما موضوعی جدای از مورد اعتماد بودن وی است.
    _ در صورت امکان، رفت و آمد در محیطهایی که احتمال افزایش چنین روابطی وجود دارد را کاهش دهید.
    _ سطح تقیدات و رفتارهای مذهبی را در محیط بیرون و درون منزل افزایش دهید و وی را نیز به این مسیر رهنمون شوید.
    _ به اندازه کافی به وی فرصت دهید و در صورت تداوم با یک مشاور گفتگو کنید.

در پناه خدای متعال موفق باشید

و آخر دعوانا ان الحمدالله رب العالمین
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

7. صلوات ها 27

نوشته
    534
    حضور
    21 روز 11 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    2577

منم چند تا بهتون پیشنهاد بدم ....

1- یا باید تو دنباله شوهرت بدویی ... یا شوهرت باید دنباله تو بدوه ... حد وسط هم نداره ... اگر تو این دور بیوفتی که بخوای ببینی شوهرت کجا میره و چی کار میکنه ... بازی رو میبازی ... اینقدر دنبال رشد کردن ... زیبا بودن ... اجتماعی بودن باش که همسرت به گرد پات هم نرسه .
    2- باید بهش ثابت کنی خیلی با کلاس و متمدن هستی ... باید بهش نشون بدی که روی بردار رشد کردن هستی ... نه اینکه تبدیل به کارگر خونه شدی و صبح تا شب کارت ظرف شستن هست .
    3- به هیچ عنوان بهش ثابت نکنین که شما هم کسه دیگه رو دارین ... باید همیشه مثله یک فرشته پاک و مهربون به نظر بیای .
    4- شهرزاد قصه گو باش ... هر شب باید داستانی برای شوهرت داشته باشی ... که تو رو ول نکنه و بره پایه facebook . البته کاره سختی هست .
    5- باید بتونی سورپرایزش کنی ... کرم ریختن رو یاد بگیر .
    6- غذاهایی که درست میکنی خیلی مهم هست ... مطمین باش اگر با عشق پخته بشن ... خوشمزه باشن ...
    7- تنها یک چیز هست که باعث میشه مردها به سمته زنه دیگه ای کشیده بشن ... این که موضوعی داشته باشن که نتونن با زنشون مطرح کنن ... شما یک سری از پورت ها رو بستی .... مطمین باش ...
    8- مردت ببین چه حرفهایی برای زدن با اون خانومها داره ... خانومی که سره کار با شوهرت آشنا میشه ... خیلی خطرناک تر از facebook هست ... چون خیلی خیلی پورت مشترک بیشتری دارن ...
    9- ناراحت بودنه خودت رو نشون بده ... اون روزهایی که میره سره facebook یا داره با یه زنه غریبه حرف میزنه ... باهاش قهر کن ... یه جوری هم قهر کن که داری آروم داری غصه میخوری ... ناراحتی ... دوست داری زودتر دوست بشی ولی نمیتونی ... نه اینکه عصبانی بشی و ... تو تاریکی بشین و غصه بخور ...
    10- شبهایی که قهر میکنی باید فردا صبحش صبحونه مفصل تر درست کنی ... هیچ وقت نباید به قهر کردنه تو عادت کنه ... باید کاری کنی که حداکثر 2 روزه با هم آشتی کنین .
    و ....
    ویرایش توسط مدیر سایت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ در ساعت ۱۷:۵۰

9. صلوات ها 21

علاقه
    کتاب خوندن
    نوشته
    2,888
    حضور
    56 روز 18 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    253
    صلوات
    19647

سلام ..

اخه ادم چی بگه ؟ گفتنی ها رو که جناب امیدوار فرمودند
    اگه میخواید مشکلتون حل بشه حتما حتما حتما توصیه های استاد بزرگوار رو انجام بدید
    میدونم تو این شرایط کنترل کردن احساسات یه کم سخته ...اما غیر ممکن نیست
    حرمت های بین تون و حفظ کنید ...
    به خدا توکل کنید ...ان شا ءالله که مشکلتون حل بشه
    اما یه سوالی از جناب امیدوار داشتم
    اگه این خانوم .. درسته ؟بر فرض مثال بگن منم همیشه تو زندگی دلم یه برادر میخواست ...میتونم یه برادر دینی برای خودم پیدا کنم ؟
    اخه من به شما چی بگم خواهر من ؟؟؟؟
    یه کاره اومدی اشتیشون دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ای خدا منو بکش و راحتم کن
    به خدا این مردا بعضی وقتا یه کاری میکنن که ادم دلش میخواد ........................لا الا هی الا الله
    نمیدونم چی بگم ..با توصیه های سرکار محمدی هم موافقم

ویرایش توسط مهر... : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ در ساعت ۲۳:۴۲

پدرم تنها کسیه که باعث میشه بدون شک باورکنم که فرشته ها هم میتونن مرد باشن..

11. صلوات ها 17

علاقه
    ღ پریسا جونم ღ همسر عزیزم ღ med ღ مطالعه ღ
    نوشته
    421
    حضور
    34 روز 1 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    60
    صلوات
    3663

اگه برعکس این بود چی؟ نمی دانم همسرم کمبود خواهر دارد یا مسأله چیز دیگریست؟
    یعنی اگه یه خانوم با یه مرد دیگه رابطه ی برادرانه (!!!) داشت بازم به شوهرش توصیه میشد که توی کار خانومش تجسس نکنه؟
    فک نکنم

ویرایش توسط ღ پریا ღ : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲ در ساعت ۱۳:۲۱

روی پیشـونـی فـرشتـه هـا نوشتـه

هـر کـی دختــر داره جـاش وسـط بهـشتــه

13. صلوات ها 12

نوشته
    748
    حضور
    16 روز 18 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2733

سلام
    این نحوه رابطه زناشویی که همسرتون داره انجام میده صحیح نیست و هرکسی به جز شوهر شما هم چنین روابطی داشته باشه مطمئناً در خانواده اش تأثیرگذار خواهد بود.
    باید بدونین که رابطه بین دو همسر (با آن دامنه وسیعی که داره) چیزیه که فقط باید در همین حد و بین زن و شوهر بمونه و کس دیگه ای در این امر شریک و یا خدای نکرده جایگزین نشه. رفتارهایی مثل شوخی کردن، درد و دل، حرف های خودمونی، اظهار دوستی کردن، حرف های خصوصی گفتن، خاطره تعریف کردن و... همه رفتارهایی هستند که مطمئناً اگه بخوان بیرون از حریم خانواده انجام بشن آسیب های بسیاری خواهند داشت.
    بنابراین تلاش کنید به جایی برسید که اینگونه روابط هم در خانه شما جا بیفته. اول هم این رو از خودتون شروع کنید. سعی کنید روابط خاص و دوستانه تون رو با افراد دیگه محدود کنید و به جاش همسرتون رو مخاطب قرار بدید. درد دل ها، خاطره ها، شوخی ها مخصوصاً مثلاً در جایی که همسرتون هم حضور داشته باشند و به خصوص اگه مرد دیگه ای هم باشه، همه اینها رو باید به محیط خانواده منتقلش کنید و از اون حریم به جای دیگه ای نبرید. کمی که گذشت و همسرتون این رفتار رو مشاهده کردند و اثرات مثبتش رو دیدند کم کم این مطالبه گری شما در ایشون اثر خواهد کرد و ان شاء الله از روابط خارج از خانواده شون صرف نظر میکنند و همه چیز رو به محیط گرم خانواده خواهند آورد.
    نمی دونم شاید توضیحاتی که دادم کمی پیچیده بود! اگه فکر میکنید نیاز به توضیح بیشتریه بگید.

15. صلوات ها 12

نوشته
    1,843
    حضور
    51 روز 12 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4099

نقل قول نوشته اصلی توسط linda نمایش پست ها
    من واقعا دلم شکسته یکی دوبار با این خانوم دعواش شد و من آشتیشون دادم

جدی آشتیشون دادید؟!!!!!

بر تیر نظر کرد و پر خویش بر او دید
    گفتا: ز که نالیم که از ماست که بر ماست!

ویرایش توسط ملاصدرا : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ در ساعت ۰۰:۳۵

17. صلوات ها 15

نوشته
    534
    حضور
    21 روز 11 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    2577

سلام ...

خدائیش من کوپ کردم !!!
    چی کار کردی !!! الان که بچه ها نوشتن تازه من فهمیدم !!! شوهرتون رو با یه زنه غریبه آشتی دادین ...
    فاتحه صلوات ... جمیعا ...

من یه پست دارم برو بخونش ... به درده شما میخوره ... خیلی عبرت آموزه ...

آیا ابراز تمایل کردن به مرد نا محرم متاهل گناه است؟

لیندا جان ...

پدری . مادری . دوستی . آشنایی نداری باهاش حرف بزنی ...

پست های منو بخونی ... میبینی ... زیاد هم پست هام رنگ و بوی مذهبی نداره ... پس صحبتم رو پایه این نزار که سایته مذهبی اومدی ...

کسی که جلویه خانومش با کسه دیگه ای دل و قلوه میده ... زنشو نمیخواد ...

4 سال دیگه ... ازدواجتون تمومه ... چون حرمتی نمونده ... ببین کی گفتم ......

3 سوال ازت میپرسم اگر امکانش بود جواب بده ...

1- فرزند داری ؟؟؟
    2- اگر از شوهرت فرزند بخوای قبول میکنه ... یا بهانه میگیره ؟؟؟
    3- چند ساله ازدواج کردین ؟؟؟
    ویرایش توسط FT_Mohammadi : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ در ساعت ۰۱:۰۳

19. صلوات ها 7

علاقه
    کتاب
    نوشته
    20
    حضور
    1 روز 17 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    86

نقل قول نوشته اصلی توسط FT_Mohammadi نمایش پست ها
    خدائیش من کوپ کردم !!!
    چی کار کردی !!! الان که بچه ها نوشتن تازه من فهمیدم !!! شوهرتون رو با یه زنه غریبه آشتی دادین ...
    فاتحه صلوات ... جمیعا ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط FT_Mohammadi نمایش پست ها
    کسی که جلویه خانومش با کسه دیگه ای دل و قلوه میده ... زنشو نمیخواد ...
    ای بابا...!!!!!
    فاطمه خانوم محمدی، شما علاوه بر اینکه در مشکلات خودت( اونطور که پست های دیگرت رو در سایت خوندم) راه حل منطقی و مذهبی رو انتخاب نمی کنی، می خوای بقیه رو هم مث خودت کنی!!!!!!
    این خانوم لیندا اومدن اینجا کمک بگیرن نه اینکه نمک به زخمشون بپاشین!!!! بابا دست مریزاد!!!!
    شما باز کارشناس مسائل زناشویی شدی!!
    لیندا خانوم، با نظرات کارشناس سایت که اول بیان فرمودند موافقم.
    البته همه نظرات خانوم محمدی رو رد نمی کنم!
    مثلا اینکه فرمودند الفاتحه و.... حس می کنم جملات اشتباهی هست.
    توکل برخدا، نصایح کارشناس رو عملی کنید و از خدا کمک بگیرید، انشاءالله که درست می شه( البته کم کم)

21. صلوات ها 7

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۲/۱۰/۱۵, ۲۲:۲۰ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری