جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مظلوم ترین های تاریخ شیعه

علاقه
    امام و شهدا. رهبرم اقاسیدعلی
    نوشته
    781
    حضور
    22 روز 13 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1668
    صلوات
    6318

مظلوم ترین های تاریخ شیعه

عباس دیسناد
    همسر شهید «عباس دیسناد»؛ درباره او می گوید: ایشان در دورهی سربازیشان جبهه بودند. از زبان خودشان من این چیزها را شنیدم که در جبهه مریوان و سنندج بودند.گاهی اوقات صحبتهای پسر شهید دیسناد نیز گفته بود: از آلمان تماس گرفتند، از سوئد تماس گرفتند، از ایسلند تماس گرفتند، که اگر بخواهید از ایران خارج شوید و بیاید اینجا، حمایتتان میکنیم. اما اینکه ما بخواهیم در خارج از ایران بر علیه ایران صحیت کنیم چیزی را درست نمیکند، اینکه لطمه بزنیم به کشور خودمان، به ملت خودمان به ۳۰ سال انقلاب خودمان، این هیچ چیزی را درست نمیکند .ی میکرد از عراقیها، از نحوهای که کومولهها خیلی اذیتشان میکردند. چند تا ترکش در بدنشان بود. من چندبار بهشان گفتم که شما چرا اقدام نمیکنید الان که جزء جانبازان هستید؟ ایشان مخالفت میکردند، میگفتند اگر ما کاری کردیم برای مملکتمان کردیم و اگر ترکشی در بدن من هست اذیتی ندارد. دوست نداشتند خودشان را مطرح کنند که مثلا بگویند من جانباز بودم، همیشه میگفتند هرکاری که انسان میکند با خلوص نیت آن را انجام دهد، نه اینکه بخواهد تظاهر کند.

«محمد حسین رجب زاده»؛ جانباز شیمیایی که در حوادث تهران به ضرب چاقو و ضرب و شتم مجروح شده است در خصوص اغتشاشگران گفت: آرزو دارم زمانی که آنان را دستگیر کردند به آن جوانی که مرا چاقو زد بگویم به کدامین گناه قصد کشتن مرا داشتی؟

«ناصر افشاری»؛ جانباز 70 درصد دفاع مقدس از داستان مجروح شدنش می گوید: 25 بهمن بعد از شنیدن خبر اغتشاش فتنهگران در تهران، عصا و کپسول اکسیژنم را برداشتم و در حالی که عکس مقام معظم رهبری را در آغوش گرفتم، خود را به محل حضور اغتشاشگران رساندم.
    افشاری گفت: با توجه به اینکه کپسول اکسیژنم را به دوش انداخته بودم و با عصا راه میرفتم، تصور کردم شاید قدری ملاحظه مرا بکنند؛ با همین فکر به سوی فردی که گروه را رهبری میکرد، رفتم و گفتم این کار شما آمریکا و دشمنان اسلام را شاد میکند که در همین حین فتنهگران به طرفم هجوم آوردند و شلنگ کپسول اکسیژنم را از عقب کشیدند به طوری که شلنگ کپسول، دور گردنم افتاد و احساس خفگی کردم.
    وی افزود: در همین حال که با آن افراد درگیر بودم یک نفر از پشت با میلهای به سرم کوبید و با یک شیء تیز دستم را زخمی کردند که دیگر تعادلم را از دست دادم و قادر به ایستادن نبودم. دوستانم مرا به نزدیکترین درمانگاه بردند و آنجا سرم را بخیه کردند.این جانباز 70 درصد دفاع مقدس خاطرنشان کرد: ما در دوران جنگ تحمیلی برای مقابله با دشمن به جبههها رفتیم و با تمام وجود جنگیدیم؛ امروز دیگر تحمل نداریم که در بستر بمانیم و شاهد آن باشیم که تعدادی منحرف و فتنهگر آرامش کشور را برهم بزنند و هر کاری دلشان بخواهد، انجام دهند.
    فتنهگران به طرفم هجوم آوردند و شلنگ کپسول اکسیژنم را کشیدند؛ به آنها گفتم آمریکا با کارهای شما شاد میشود که با میله آهنی از پشت، به سرم کوبیدند و با یک شی تیز دستم را زخمی کردند.

«سید شهاب الدین واجدی» عکاس، خبرنگار و فعال اینترنتی است. او که با موتور شخصی اش برای عکاسی رفته بود مورد حمله قرار میگیرد و لوازم عکاسیاش غارت شده و موتور سیکلتش به آتش کشیده میشود.

[SIGPIC][/SIGPIC]

براي بهترين دوستان خود آرزوي شهادت کنيد .........
    شهيد سيد مجتبي علمدار

2. صلوات ها 19

3.  

علاقه
    حرف حساب
    نوشته
    185
    حضور
    4 روز 18 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    693

با سلام و تشکر باعث پست مفیدی که گذاشتید

به نظر من باید این موضوع برای همه روشن بشه که اون جماعتی که ما داریم می گیم فتنه گر و آشوبگر
    واقعا مردمی عادی نبودند که تو انتخابات شکست خورده باشند یا عقیده ی شان مخالف ما باشد و یا
    حتی نظام را قبول نداشته باشند!!!!!

از این افراد ما زیاد دور و ورمون یا حتی تو خانواده هامون هستند
    اما هیچ کدوم نمی تونن این قدر وحشیگری کنند!!!!!!!!!!!!!!!!!

این قدر بغض و کینه فقط از گروهی با اهداف مشخص و سازماندهی شده برمی آید که شاید اندکی ارازل و اوباش هم همراهشان شده اند بر می آید!!!!!!!!!!!
    ایی
    نباید بگذاریم تا مردم فکر کنند منظور ما از فتنه گران همه ی کسانی هستند که برای اعتراض می ریختند تو خیابون و به این شکل مظلوم نمایی کنن!!!

مهم این نیست که عاشقانه برای حسین سینه بزنی...
    مهم اینه که...
    حسین زمانت رو بشناسی
    و نذاری فریاد حسین زمانت در مظلومیت، بمیره!

5. صلوات ها 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری