ناله‎های غم‌انگیز کودک سوری پیش از اعدام

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ناله‎های غم‌انگیز کودک سوری پیش از اعدام

کد خبر: ۳۶۷۶۹۰
تاریخ انتشار:
۰۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹
-
29 December 2013

تلویزیون سوریه به تازگی گزارشی تکان دهنده درباره جنایات گروههای تروریستی وابسته به القاعده در منطقه کارگری عدرا در حومه دمشق منتشر کرده که بسیار دردناک و غم انگیز است.

به گزارش خبرگزاری مهر، تلویزیون رسمی سوریه به تازگی تصاویری از جنایات گروههای تروریستی در منطقه کارگری عدرا (حومه دمشق) منتشر کرده که دل هر بیننده ای را به درد می آورد.

در این گزارش تصاویری منتشر شده که از جنایات تروریستها علیه مردم بیگناه این منطقه کارگری در حومه دمشق پرده بر می دارد. در یکی از بخشهای این تصاویر کودکی خردسال دیده می شود که پیش از سربریده شدن توسط تروریستها، ناله های دردناکی می کند.

وی خطاب به تروریستها با لهجه محلی سوری می گوید: می خواهم همه چیز را درباره شما به خدا بگویم!

تلویزیون سوریه اعلام کرده که این کودک پیش از سربریده شدن توسط گروههای ترویستی شاهد کشته شدن اعضای خانواده خود توسط تروریستها بوده و در وضعیت بسیار بدی به سر می برده است.

گروه تروریستی داعش وابسته به القاعده دو هفته پیش به منطقه کارگری عدرا یورش برده بودند و مردم و اهالی منطقه را در ملا عام به شنیع ترین صورت ممکن اعدام کرده و سر بریدند.

اگر انسانی از این دیدن این صحنه دیوانه شود یا حتی بمیرد، بر او ایرادی نمیتوان گرفت!
و لعن الله علی القوم الظالمین

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
انسان فقط یک چیز به ذهنش میرسه:اللهم عجل لولیک الفرج.
هیچی دیگه نمی تونم بگم.

لبیک یا مهدی
و من الله توفیق

خدا لعنتشون کنه

[="Tahoma"][="DarkGreen"]وای خدا لعنتشون کنه... آدم حالش بد میشه.....[/]

[="Black"]

خدا خودش ریشه این جنایتکاران رو خشک کنه.
آلهی آمین.

اللهم عجل لولیک الفرج.
الهی آمین.

[/]

[h=2]تقدیم به یزید بن معاویه[/h]

تروریست های سوریه با سر شیعیان فوتبال بازی کردند!

سلام

من وقتی اینو توی سایت تابناک خوندم آرزو کردم «ای کاش من جای اون بچه بودم!لحظه ای احساس کردم انسان بی خاصیتی هستم و بی خاصیت هم می میرم !!

و اینکه یاد این جمله بزرگان افتادم که فرمودند:
شما مردم همانند گوسفندانید...به مانند آن زندگی می کنید و همانند آن می میرید!!

اللّهم العَن اَول ظالم ظَلم حَقَّ محمّد وَ ال محمّد و آخِر تابع لَهُ عَلی ذلک

یا صاحب الزمان ،مولاجان! شرمنده ایم آقا .... شرمنده ! :Sham:

[="Blue"]اولئک کالأنعام بل هم أضلّ...[/]

چرا دنیا و ملی گرا ها در برابر این جنایات سکوت کرده اند؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر حضرتعالی هرکس در برابر این جنایات سوت کند انسان است یا بدتر از حیوان؟

موضوع قفل شده است