صفحه 1 از 26 1231121 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: بزرگترین مرجع صلوات های ایران برای ظهور امام زمان(عج)... بفرمایید اگر منتظرید..صلوات

نوشته
    968
    حضور
    16 روز 10 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1947

بزرگترین مرجع صلوات های ایران برای ظهور امام زمان(عج)... بفرمایید اگر منتظرید..صلوات

بسـم الله الرحـمن الرحـیم........الهم صل علی محمد(ص)و آل محمد(ص) و عجل فرجهم ...سلام خدمت تمامی کاربران و کارشناسان محترم....حقیر قصد دارم..برای تعجیل و تسریع فوری در فرج حضرت مهدی(عج) روزی حداقل صد صلوات بفرستم..اول و آخر این دعا و درخواست تعجیل رو هم با دو صلوات برای محکم شدن دعا بستم.اصلا هم وقت گیر نیست..فقط 15 دقیقه کار داره....اما اصل کاری...می خواستم از تمامی کاربران بخوام که هر بار وارد این سایت پربار شدند..بخاطر خدا و تعجیل در فرج آقا تعداد صلوات فرستاده خود را در اینجا با ذکر تعداد آن درج کنند..خدایی من یکی که دیگه نمی تونم ذره ای این دنیا رو تحمل کنم....خودم زیاد غمی ندارم...غمم غم همست کلا بخاطر همه کس و همه چیز می خوام حداقل روزی یک عدد هم باشه در این مطلب خیلی زیبا میشه و ارزش داره...کلی روحیه میگره آدم وقتی مثلا چند تیلیارد صلوات رو اینجا ببینه برای تعجیل فرج....هرروز هر کاربری روزی صد تا رو اینجا بزنه...من خودم تا بحال در عمر 23 ساله ام حدودا 124000 صلوات رو فرستادم برای تعجیل امام مهدی(عج)...وعجیب برکت و نعمت بر سر و روم ریخت...بعد از این همه صلوات....هرچند بخاطر خودم نفرستادم و واقعا خالصانه برای فرج آقا فرستادم تا با این فرج برای همه ی عوالم فرج ایجاد بشه...چون من واقعا تمام نفوس رو عین نفس خودم میبینم....لذا قصد دارم حتی شده خودم به تنهایی روزی صد تا یا بیش تر اینجا ذکر کنم..بی شک همگی یک ربع رو حداقل وقت می کنیم.حدودا 15 دقیقه طول می کشه صد صلوات...بخاطر خدا...بخاطر امام زمان...بخاطر تمام دردها...بخاطر تمام غم ها بخاطر تمام حقیقت ها بسبب تمام ناحقی ها بسبب تمام جنایات و ظلم هایی که قلب رو دچار ترک خوردگی و ترکش می کنه...بخاطر تمام قلوب شکسته....بخاطر تمام حادثه ها...تمام فاجعه ها...بیایید باهم همبستگی ایجاد کنیم و این مطلب بشه انفجار بمب صلوات های فرستاده شده در ایران و یا اگه خدا بخواد جهان و یا اگه خدا بخواد جهانیان فقط و فقط برای خوشنودی الله تعالی و حضرت محمد(ص) و ظهور امام زمان(عج)...راجع به موضوع دیگه ای هم خواهشا در این مطلب نظر ندید...چون فقط زیبایی صلوات های رنگارنگ شما باشه چشم بیشتر نوازش پیدا می کنه از این همه زیبایی های این رنگین کمان....جالب است با افتخار می گم نام من مهدی است برای شروع این صلوات با 124000 صلوات ثبت شده در این مطلب و امیدوارم کلی پشتم رو بگیرن با صلوات های پی در پی و مابین وآخرین نفر هم حضرت مهدی باشد...خلاصه نامم رو برای زیبایی آوردم که از یک حقیر که من باشم با اسم مبارک مهدی شروع شد و در پایان با یک شخصیت کبیر و عظیم یعنی خود آقا مهدی(عج) با همان نام تموم شود و در جایجای این مطلب خود آقا و در پایان خود ایشان با نام مهدی دوباره بسته شود و از کارشناسان محترم می خوام تا ظهور امام زمان اگر خدا بخواد این مطلب رو نبندند تا در لیست موضوعات هر روز جا بگیره تا امام زمان تپش قلب عاشقان خودشو آشکارا حس کند و انتظار فرج این چنین از قطره قطره هایصلوات های هر روز من و شما دریای بی کرانی درست کنه..طوری که ارتفاع اعماق این دریای معرفت و ایمان از کره زمین خارج بشه و به ساحل عرش الهی برسه .....واقعا خوشحال می شم هر روز کلی کاربر با صد صلوات رنگی این مکان رو برای تعجیل آقا نورانی کنند حتی بعید نیست بی شک خود آقا هم اگر ما رو قابل بدونن در اینجا صلوات برای ظهور خودشون بفرستند...صلوات ها ادامه دار باشه تا اینکه امام زمان ان شا الله ظهور کرد خود مبارک ایشان با سایت صفای دل خود با نام Answerdin تمام جوابهای حقیقی و دقیق سوالهای سایت پربار askdin را بدهد و آخرین صلوات را در این دنیا بفرستد و با اراده شریف ایشان مطلب بسته شود لا اله الا الله... محمد(ص) رسول الله.....علی(ص) ولی الله....منم عبد الله....الهم صل علی محمد(ص)و آل محمد(ص) و عجل فرجهم....بسم الله الرحمن الرحیم
    ویرایش توسط nothing : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶ در ساعت ۰۲:۲۷

2. صلوات ها 47

3.  

نوشته
    968
    حضور
    16 روز 10 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1947

مهدی با 124000 صلوات در شروع جمعه 92/10/6

نام من اسم مبارک مهدی است...و جالب شد امروز جمعه چنین چیز خوبی نصیبم شد..جمعه هم که همه می دونن چه روزیه ...........نکته مهم: برخی کارشناسان گویی این موضوع رو مشابه می دونن و می خوان ببندنش و ادغامش کنن..که بسته شد و بازش کردم اگر دوباره بسته شد کاربران محترم بدانید اولا به هیچ وجه تاپیک مختص فرج اونم به این زیبایی در هیچ جای سایت پیدا نمی کنید...برای مثال صلوات در تیتر بالا در ردیف انجمن هست اما اصلا با این موضوع قابل مقایسه نیست...چون در اون هرکس برای هرچیزی که می خواد صلوات می فرسته و یا حتی تیتر اصلیش زده صلوات برای حضرت رقیه..خب این کجاش شبیه که این مطلب رو می خوان ببندن یا ادغام کنن؟ کلی مطالب تشابه در این سایت هست بسته نشده...حتی برای رد وجود خدا کلی منافق مطالب مشابه فرستادن بسته نشده...در کل این مطلب انقدر مهمه مدام باید تکرار بشه هرچند این کاملا زیباو نو بود..چون اگه تکرار نشه یک ثانبه هم امام زمان دیر بیاد خیلی ها می رن جهنم پس اگه بسته شد خواهشا تذکر بدید من که بسته شد خدایی اشک دور چشمانم حلقه زد نکته مهم: هر کاربر در داخل یک پاسخ عدد صلوات خود را بزند دفعه ی بعد همان پاسخ را ویرایش کنند در همان پاسخ بعلاوه بزند تا اینطوری هم راحت تر باشه هم تعداد این عمل عظیم برای فرج به زیبایی و راحتی نمایان باشه با تشکر از همه ی عزیزان...................................... ................................. عدد صلوات من تا کنون:.124000+114+14+114+114+114+114+114+114
    ویرایش توسط nothing : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ در ساعت ۱۹:۴۴

5. صلوات ها 18

نوشته
    534
    حضور
    21 روز 11 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    24
    صلوات
    2577

من برای شروع 313 تا صلوات میفرستم ....
    ویرایش توسط FT_Mohammadi : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶ در ساعت ۰۲:۵۶

7. صلوات ها 19

علاقه
    خادواده
    نوشته
    15
    حضور
    19 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    100

سلام من هم شروع میکنم تعدادش رو بعدا میگم

9. صلوات ها 17

نوشته
    190
    حضور
    3 روز 9 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    968

منم پایه ام، شروع کار با 100تا گل صلوات تقدیم به امام زمان (عج)

11. صلوات ها 15

علاقه
    خدا
    نوشته
    62
    حضور
    3 روز 20 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    4
    صلوات
    450

شروع با 313+313+14+14+14+72 صلوات

ویرایش توسط راه بهشت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ در ساعت ۱۸:۳۵

13. صلوات ها 16

علاقه
    عرفان
    نوشته
    224
    حضور
    12 روز 12 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1831

سلام.
    شرمنده ام آقا جان. می دونم لیاقتش رو ندارم اما دوستان اشتباهی دعوتم کردند.

5+14+23+40+63
    ویرایش توسط تائب 1392 : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶ در ساعت ۱۲:۴۷
    و اوست كسى كه شبانگاه روح شما را [به هنگام خواب] مى‏گيرد و آنچه را در روز به دست آورده‏ايد مى‏داند سپس شما را در آن بيدار مى‏كند تا هنگامى معين به سر آيد آنگاه بازگشت‏شما به سوى اوست‏سپس شما را به آنچه انجام مى‏داده‏ايد آگاه خواهد كرد. سوره انعام آیه 60.

15. صلوات ها 14

علاقه
    شهادت
    نوشته
    371
    حضور
    4 روز 12 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2336

سلام من طی 10روز 1000تا صلوات میفرستم...یاعلی و التماس دعا
    اللهم عجل لولیک الفرج
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    السلام علیک یا اباعبد الله
    التماس دعا به همگی.
    در ارزوی شهادت.

17. صلوات ها 12

علاقه
    سکوت
    نوشته
    965
    حضور
    11 روز 7 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    142
    آپلود
    43
    گالری
    0
    صلوات
    3951

سلام 100 صلوات

19. صلوات ها 9

نوشته
    692
    حضور
    52 روز 19 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    81
    صلوات
    4054

سلام.
    50=10+10
    +10+10+10
    ویرایش توسط عاشق آقا : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ در ساعت ۱۷:۵۸
    خون پاک شـهدا منتظر توست بیا
    سرِ مصباحِ هدی منتظر توست بیا
    وارث خون خدا و پســر خــون خدا
    به خدا خون خدا منتظر توست بیا

قرار منتظران مهدی: هر شب راس ساعت 10، دعای الهی عظم البلاء (کلیک)

دختران پرده رو

21. صلوات ها 11

صفحه 1 از 26 1231121 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)