درخواست راهنمايي

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
درخواست راهنمايي

با سلام خدمت دوستان
من تازه عضو اين سايت شدم و تا حدودي بعضي از تايپيك ها رو خوندم و بسيار لذت بردم
من به دنبال به دنبال پاك كردم نفس خودم هستم و دارم سعي خودم رو مي كنم ولي بدون روش و راه نمي تونم ادامه بدم.
در خصوص اخلاق كتاب معراج السعاده رو خوندم و براي مباحث عرفان نتونستم كتابي پيدا كنم كه عقل و فكر من بتونه دركش كنه چون رشته درسي من فني است و در محيط فني هم مشغول به كار مي باشم .
از دوستان تقاضا دارم تا در صورت امكان منبعي براي راهنمايي يك نفر مبتدي مثل من معرفي كنند.
لازم به ذكر است قصد ورود به وادي عرفان رو ندارم چون در حد توان من نيست ولي مي خوام سعي كنم تا حدودي دلبستگي خودم رو به مسائل مادي و دنيوي كم كرده و بيشتر به سمت خدا حركت كنم.
با تشكر از دوستان

صفادل;13364 نوشت:
با سلام خدمت دوستان
من تازه عضو اين سايت شدم و تا حدودي بعضي از تايپيك ها رو خوندم و بسيار لذت بردم
من به دنبال به دنبال پاك كردم نفس خودم هستم و دارم سعي خودم رو مي كنم ولي بدون روش و راه نمي تونم ادامه بدم.
در خصوص اخلاق كتاب معراج السعاده رو خوندم و براي مباحث عرفان نتونستم كتابي پيدا كنم كه عقل و فكر من بتونه دركش كنه چون رشته درسي من فني است و در محيط فني هم مشغول به كار مي باشم .
از دوستان تقاضا دارم تا در صورت امكان منبعي براي راهنمايي يك نفر مبتدي مثل من معرفي كنند.
لازم به ذكر است قصد ورود به وادي عرفان رو ندارم چون در حد توان من نيست ولي مي خوام سعي كنم تا حدودي دلبستگي خودم رو به مسائل مادي و دنيوي كم كرده و بيشتر به سمت خدا حركت كنم.
با تشكر از دوستان

سلام
بسیار خوش آمدید .
شما میتوانید در همین سایت از کمک و راهنمایی کارشناسان عزیز بویژه کارشناسان انجمن اخلاق و کلام و مشاوره بهره مند شوید . و به تدریج با اخلاق عملی و نظری آشنا شوی و یا با تلفن 09640 مرکز ملی پاسخگویی به سئوالات دینی تماس و با گروه اخلاق و مشاوره صحبت کنی تا کمکت کنند .
روزهای خوب و خوشی را در این سایت برای شما آرزو میکنم.

موضوع قفل شده است