جمع بندی آیا همجنسگرایان خلقا همجنسگرایند؟؟؟

تب‌های اولیه

30 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آیا همجنسگرایان خلقا همجنسگرایند؟؟؟

سلام..اینکه میگن کسانی ک همجنسگرا هستن خدا اونا رو اینجوری آفریده و همجنسگرایی در خلقتشون هست..
با چ دلایل عقلی و نقلی میشه این رو ر دکرد؟؟

با نام الله

کارشناس بحث: استاد بصیر

باسلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
اول شما باید دلیل این حرف را بیاورید که کجا و چه کسی گفته کسی که همجنسگرا هست، همجنسگرا خلق شده، سپس بر فرض اگر چنین ادعایی وجود داشت، در آن صورت ما در صدد جواب آن برآییم.

خب فهمیدنش که کاری نداره.از یک همجنس گرا بپرسید با چه گرایشی خلق شده و یا درطول دوران رشد و بلوغ دچار جه دگرگونی شده.من با یکی از این جماعت میانه دوستی داستم اما از گرایش او خبر نداشتم،رفتار غیر طبیعی او مرا به واکنش واداشت،تا در نهایت گفت من از زنها خوشم نمیاید وباید با هم جنس چنین و چنان کنم.افردای هستند که هر دو جنسیت را دارند ویا زن هستند اما آلت مردانه دارند و برعکس.یقینا نمیتوان گفت که خدا اینها را اینگونه تیافریده

به نظر میرسه مجامع معتبر علمی جهان این رو میگن
این بخش رو از ویکی کپی کردم:

این که بین عوامل روان‌شناختی و عوامل زیست شناختی کدام بر همجنس‌گرایی مؤثرتر است مسأله‌ای‌ست که همواره عامل بحث‌های بسیار شده است. از این عوامل می‌توان به عوامل ژنی و یا هورمونهای مؤثر بر جنین نام برد. ......
......کشفیات مدرن علمی و پزشکی تأکید بر زیست شناختی بودن عوامل همجنس‌گرایی و رفتارهای همجنس‌گرایانه در کودکی دارند و این عوامل شامل عوامل ژنتیکی و یا کسب شده در رحم مادر می‌باشند. ناگفته نماند که همین پیش زمینه‌های زیست شناختی همجنس گرایانه‌است که در کودکی شرایط ایجاد عوامل روان‌شناختی را مهیا می‌کند.

......علاوه بر این هیچ نهاد معتبر و فعال در زمینه روانکاوی و روانپزشکی تغییر گرایش جنسی را ممکن نمی‌داند و طبق سیاسیت‌های خاصی به افراد فعال در این زمینه، عموم و افراد متخصص در رابطه با تلاش با تغییر گرایش جنسی هشدار می‌دهد.

[="Navy"]من چند جا خوندم که همجنسگرایی مثل چپ‌دست بودن هست که در نهاد فرد جای گرفته و دست خودش نیست.

والله أعلم بأسرار عبیده.[/]

saman151;448978 نوشت:
سلام..اینکه میگن کسانی ک همجنسگرا هستن خدا اونا رو اینجوری آفریده و همجنسگرایی در خلقتشون هست..
با چ دلایل عقلی و نقلی میشه این رو ر دکرد؟؟

سلام
وقت بخیر
این سوال برای منم پیش اومده بود...بعد زندیگینامه چند تا از همچنسگرایان رو خوندنم
فهمیدم که مثلا فردی که پسر بوده، والدینش از کودکی لباس های دخترونه بهش میپوشوندن.یا موهاشو بلند میذاشتن یا زیور آلات بهش وصل میکردن که ظاهر دخترونه داشته باشه...
امـــــــــــــا بعد از سن بلوغ دیگه شرایط برای این افراد دشوار میشه...دوست داره نگاه دخترونه بهش باشه اما اطرافیان جور دیگه باهاش برخورد میکنن و...

نتیجه بنده:عمده ترین علتی که این مشکلات بروز میکنه: رفتار والدین با فرزندشون در دوران کودکی اش هست

خوشحال میشم که به نتایج بهتری برسیم:ok:

"در پناه حق"

[="Microsoft Sans Serif"][="Plum"]سلام...
نمیشه گفت که خلقت اونا اینجوری بوده....چون اگر اینجور بود خدا عذاب سنگین براشون نمیذاشت...
[/]

[=Times New Roman] [="B Yas"]سلام
[=Times New Roman] [="B Yas"]
[=Times New Roman] [="B Yas"]شاید همه اینایی که گفته شد ، همجنسگرایی رو تشدید کنه ، اما نمیشه اونها رو (( علت )) معرفی کرد . همون طور که گفته شد عمده دلیل این ناهنجار اجتماعی ، مربوط به ژن و تغییرات ژنی ( جهش ) هست . این یعنی : (( همجنسگرایی همراه فرد به دنیا میاد )) .
[=Times New Roman] [="B Yas"]جالب اینجاست که خیلی از همجنسگراها میگن ما از بچگی اینطور احساسات و امیالی داشتیم و به عبارت دیگه اکتسابی نبوده !!!
[=Times New Roman] [="B Yas"]فکر می کنم حالا نوبتش رسیده که کارشناس پاسخ بدن .:Gol:

[=Times New Roman]

همش چرته و پرته و نتیجه تبلیغات غرب جهت خوب جلوه دادن این کار زشته
مثل شیطان که بد رو زینت میکنه

dead man;454076 نوشت:
جالب اینجاست که خیلی از همجنسگراها میگن ما از بچگی اینطور احساسات و امیالی داشتیم و به عبارت دیگه اکتسابی نبوده !!!

سلام
من هم اگه به جای اونا بودم همچین حرفی میزدم. بالاخره آدم باید یه توجیه محکم و خدشه ناپذیر برای غلطی که میکنه داشته باشه.
اما جدای از این بحثها، باید خدمت این دوستان عارض شد که بعضی از صفات مطابق با فطرت و بعضی در تضاد با اون هستند. به همون اندازه که ما میتونیم صفات مطابق با فطرت رو پرورش بدیم، در مقابلش اون دسته از صفات هم قابل رشد یافتن هستند. یعنی دامنه ای از مثبت بینهایت تا منفی بینهایت، از "دنی فتدلی فکان قاب قوسین او ادنی" تا "کالانعام بل هم اضل".
نفس انسان هم مثل زمینی میمونه که میشه هر بذری داخلش گذاشت و پرورش داد. اما هر زمینی علف هرز هم داره. اینکه ما بگیم زمین مون از اول علف هرز داشت پس دیگه کاریش نمیشه کرد، حرف مفتیه. وجین کردن برای همین مورد هست.

saman151;448978 نوشت:
میگن کسانی ک همجنسگرا هستن خدا اونا رو اینجوری آفریده و همجنسگرایی در خلقتشون هست..

Hadi99g;454018 نوشت:
من چند جا خوندم که همجنسگرایی مثل چپ‌دست بودن هست که در نهاد فرد جای گرفته و دست خودش نیست.

ریحانه.;454067 نوشت:
عمده ترین علتی که این مشکلات بروز میکنه: رفتار والدین با فرزندشون در دوران کودکی اش هست

dead man;454076 نوشت:
جالب اینجاست که خیلی از همجنسگراها میگن ما از بچگی اینطور احساسات و امیالی داشتیم و به عبارت دیگه اکتسابی نبوده !!!

باسلام خدمت دوستان عزیز و محترم
باید بدانیم که خداوند انسانها را بر نفس واحده ای آفریده است، هر موجودی که انسان خلق شده باشد، به طور طبیعی به گونه ای آفریده شده است که میل به جنس مخالف دارد. البته ممکن است فرد یا افرادی دچار اختلالات و بیماریهایی شده باشند و این میل در آنها ضعف یا شدت پیدا کند، از این رو عواملی چون خانواده، محیط، ژنتیک می تواند در این زمینه موثر باشد و زمینه ی میل به همجنس را شدت بخشد اما انسان را مجبور نمی کند.
نمی توان یک قاعده ی کلی درست کرد و گفت که هر کسی همجنسگراست، پس اختلال روانی داشته است، همنیطور هم نمی توان استدلال کرد که هر کسی اختلال روانی داشته، مجبور بر همجنسگرایی شده است. بلکه بسیاری از افرادی که همجنسگرا هستند از سر شهوترانی، و معصیت فراوان، کار به جایی رسیده است که طبع انسانیِ خود را از دست داده اند و میل به جنس موافق پیدا می کنند. این اثرات گناه است که بد را خوب و خوب را بد جلوه می دهد و مزاج انسانها را تغییر میدهد.

اگر میشه لطفا کارشناس محترم بفرمایند که چه اهمیتی به نظرات مراجع علمی معتبر جهان دارند ؟
ظاهرا یافته های این مراجع علمی که در پست قبل هم اشاره کردم از نظر شما اعتبار ندارد! درست است؟

تا این جا که من خوندم یه مقدار بحث رفت به سمت افراد دوجنسی که باز هم نمی شه گفت میل به هم جنس شون دارن
نظر من اینه که علاوه بر اینکه شیطان این کار رو در نظر انسان زیبا جلوه می ده و به طریق طبیعی زمینه ی فطری نداره ولی خوب یه سری ااز اختلالات باعث می شه که میل پیدا بشه
مثلا افکار فمینیستی پیشرفته گاهی مسبب این چنین کارهایی می شه
یا مثلا بیماری های روحی و روانی: گاهی این بیماری ها رشه در کودکی فرد دارند ولی باز هم ذاتی نیست
مثلا کسی که مادر نامهربانی داشته باشد، از زن ها دل خوشی نخواهد داشت!
حتی در افراد دو جنسی، یک جنس درصد بیشتری دارد و اغلب تمایل فرد به جنس مخالف همان درصد بیشتر است.

با سلام خدمت دوستان
یک نکته که به نظرم با اهمیت میاد اینه که همه همجنسگرا ها از اول این چنین نیستند بلکه برخی عوامل آنها را به این رویه می کشاند
به عنوان مثال کسانی که در سایت های غیر اخلاقی داستان های جنسی می خوانند اتفاقات روانی خاصی برایشان رخ می دهد مثلا وقتی فرد داستان های س-ک-س-ی زن یا دختری را می خواند این داستان ها به طور بیحیا گونه ای به شرح یک رابطه می پردازد و در آن بارها شناسه من به کار رفته که به فردی که آن را می خواند به طور ناخودآگاه در ضمیرش همجنسگرایی القا می شود
این داستان ها حالت اعتیاد آور دارند و باعث افزایش شهوت می شوند اما نکته جالب اینجاست که این داستان ها واقعی نیستند(شاید تا 99 درصد) بلکه ساخته ذهن یک گروه یا فرد حرفه ای روانشناسند که با علم مدرن در ضمینه روان شناسی سعی در لطمه زدن به جوامع هدف دارند...
جالب اینجاست که این داستان های در گروه های مختلفی و سبک های خاصی هستند تا بر انواع تیپ های شخصیتی موثر واقع شوند و البته کارکرد های دیگری هم دارند که به موضوع تاپیک ربطی ندارد.
جالب است که در کشور ما افرادی هستند می گویند خدایا شکرت که دشمان ما را از ابلهان قرار دادی !!!...
در حالی که دشمن به مخوف ترین سلاح بشر یعنی علم مدرن مسلح است
...

منتقد اسلام;454602 نوشت:
لکه ساخته ذهن یک گروه یا فرد حرفه ای روانشناسند که با علم مدرن در ضمینه روان شناسی سعی در لطمه زدن به جوامع هدف دارند..

مثلا چه سودی برای آنها دارد!
تئوری توطئه در زمینه سیاسی اش هم امروزه حرف نامربوطی است برادر چه برسد به این امور. شما به همین راحتی میتوانید بزرگترین انجمن های علمی دنیا که تمام رفاه و آسایش بشریت امروز مرهون همان جوامع است چنین تهمت های ناروای خنده آور بزنید؟
بد نیست بعضی مواقع هم بیندیشید این حجم تکنولوزی و فن اوری که بشر امروز مفتخر به آن است و ما هم از آن بهره مندیم کار کیست؟ و تفکر دینی چه نقشی در این زمینه داشته برادر؟
باور بفرمایید هیچکس دشمن ما نیست به جز جهالت ما ..جهل و نادانی ما. ای کاش به امضایتان کمی توجه بفرمایید

manmehdiam;454386 نوشت:
اگر میشه لطفا کارشناس محترم بفرمایند که چه اهمیتی به نظرات مراجع علمی معتبر جهان دارند ؟
ظاهرا یافته های این مراجع علمی که در پست قبل هم اشاره کردم از نظر شما اعتبار ندارد! درست است؟

باسلام
مراجع علمی معتبر نزد همه معتبر است، اما اگر مراجع علمی، معتبر باشند. به نظر می رسد وی کی پدیا ، مرجع علمی معتبری نیست.
البته بنده در پستهای قبل در صدد رد یا قبول مراجع علمی نبودم، ولی آنچه را که به عنوان نظر مراجع علمی ذکر کردید، همه در بیان این مطلب بودند که عوامل ژنتیکی یا محیطی همجنسگرایی را بیان کنند، و ما هم این مطلب را رد نکردیم، ولی به این مطلب چنین اضافه کردیم که همیشه اینطور نیست که تنها عامل همجنسگرایی عوامل ژنتیکی باشد بلکه گزینه ی اختیار نیز در این مسیر حائز اهمیت است.
اگر ما اختیار را نادیده بگیریم و همه ی عوامل را بر گردن محیط و ژنتیک بیندازیم، دیگر هیچ دزدی، دزد نیست، هیچ زنایی، زنا نیست، هیچ لواطی، لواط نخواهد بود و هیچ گناهی، با اختیار صورت نخواهد گرفت، و با این تعبیر، همه ی خطاها توجیه می شوند درحالیکه چنین نیست.
و این مطلبی که بنده عرض کردم منافاتی با مطالب علمی دانشمندان ندارد.

این هم مصاحبه یک خبرنگار با یک همجنس گرا که تغییر جنسیت داد

https://www.youtube.com/watch?v=tNNnsqyOpIs

ایشون با قاطعیت میفر ماییند که از هر 5 مرد یک نفر همجنس گراست

manmehdiam;454618 نوشت:
تئوری توطئه در زمینه سیاسی اش هم امروزه حرف نامربوطی است

حدودا 12 و خرده ای سال پیش بود که یکی از بزرگترین توطئه های سیاسی افغانستان رو با خاک یکسان کرد، حرم پدر منتقم فاطمه (سلام الله علیها) رو نابود کرد، باعث شد از محمد مصطفی(صل الله و علیه و آله) و دینش فقط نام تروریست بمونه.
حدودا 4 و خرده ای سال پیش بود که یه آقایی اومد گفت من از نسل پیغمبرتونم، به من رای بدید و چه و چه و چه بعد که رای نیاورد ریخت تو خیابونا و به قصد نابودی نظام به جدش توهین کرد. بعد فرار کرد و به دشمنای جدش پناه برد و گفت اگه رای می آوردم هم همین بساط بود ولی با یه شیوه ی دیگه اش. دشمنان جدش هم به گفتند این قضایا از چند ماه پیش، پیش بینی شده بود.
بازم بگم؟

manmehdiam;454618 نوشت:
مثلا چه سودی برای آنها دارد!

جنگ، جنگ نرمه. دیگه توپ و تانک جواب نمیده. همین چیزاست که به جای توپ و تانک کار میکنه. وقتی اعتقادات فرد ضعیف شد سراغ هرچیزی میره. حالا این چیز می تونه چیزی مثل مواد مخدر باشه که دشمن رو از پا میندازه یا میتونه همون مسائلی که گفته شد باشه که از دشمن دوست میسازه. پس دو سر این قضیه سوده.

manmehdiam;454618 نوشت:
شما به همین راحتی میتوانید بزرگترین انجمن های علمی دنیا که تمام رفاه و آسایش بشریت امروز مرهون همان جوامع است چنین تهمت های ناروای خنده آور بزنید؟

شما هنوز به این جوامع که تمام رفاه و آسایش بشریت امروز مرهون همان جوامع است اعتماد داری؟
بشمر:
هر کشوری که عضو سازمان ملل متحد نباشد کشور نیست.
اسراییل با تمدنی کمتر از یک قرن مانند تمام کشورها در این سازمان حقوقی دارد.
فلسطین با تمدنی چند هزار ساله فقط میتونه ناظر باشه.
در سوریه توسط تکفیری ها سلاح شیمیایی به کار می رود آن وقت دولت سوریه باید انبارهای شیمیایی خود را خالی کند.
در کشوری به مقدسات کشور و دین دیگری توهین می شود و این ایرادی ندارد حتی اگر از مقدس ترین شخصیت آن کشور و دین کاریکاتور کشیده شود.
بازم بگم؟
اینا فقط از فضایل یکی از اون جوامعیه که تمام رفاه و آسایش بشریت امروز مرهون همان جوامع است.

manmehdiam;454618 نوشت:
بد نیست بعضی مواقع هم بیندیشید این حجم تکنولوزی و فن اوری که بشر امروز مفتخر به آن است و ما هم از آن بهره مندیم کار کیست؟ و تفکر دینی چه نقشی در این زمینه داشته برادر؟

این حجم تکنولوژی و فن آوری که بشر امروز مفتخر به آن است و ما هم از آن بهره مندیم از آندلس به اروپا و بعد از قرن ها به آمریکا منتقل شده. خب برادر من یه ذره به چیزی که منتقد اسلام به عنوان راهگشای پشریت ازش نام برده بپرداز، این علمی که به آندلس منتقل شد و بشر امروز مفتخر به آن است هم که از باور دینی سرچشمه گرفته که برادر.

aliamoushahi;455598 نوشت:
بیائید کار را به دست کارشناس پزشکی بسپاریم نه کارشناس دین و عرفان.

غلو پزشکی شاخه ی اصلی علوم تجربی ست. این علوم فقط با تجربه و آزمایش به دست می آید اما اخلاق و عرفان در 1400 سال تغییر چشمگیری نکرده. آن چیزی که ما امروزه به نام خدا می شناسیم و تصوری که امروزه نسبت به آن داریم همانی ست که مردمان 1400 سال پیش نسبت به خداوند داشته اند. پس علوم دینی علومی هستند که تقریبا هیچگاه تغییر آن چنانی نمی کنند اما بر عکس آن در علوم تجربی ست. هر روز رابطه ی جدیدی کشف می شود و رابطه ها و دانسته های پیشینیان را به کلی نقض می کند. حالا ما بیاییم علومی که 1400 سال است تغییر به خصوصی نکرده اند را رها کنیم و به علومی اعتماد کنیم که هر روز چیز جدیدی می گویند و می گویند اصلی که قبلا ثابت شده بود به کلی و از پایه غلط است؟

دوستان سوء برداشت نکنند. من مخالف علم نیستم و اتفاقا دین بدون علم را نیز قبول ندارم. من می گویم جانب احتیاط را رعایت کنیم. این علوم و مخصوصا علوم تجربی جزو شاخه هایی از علم هستند که روز به روز تغییر می کنند.

در جهان امروز منظور از همجنسگرایی همان دو جنسی ها هستند که در پی حق و حقوق خویشند. این یک بیماری ژنتیکیِ آناتومیک و هورمونیست. بیائید خود را به جای پسری بگذارید که اشتباها در چارچوب دخترانه آفریده شده است! چه حسی به جز گرفتار بودن در یک زندان همیشگی به شما دست خواهد داد؟ حس دختر جوییِ خود را باید سرکوب کنید. حس نزدیکی، حس عشق‌ورزی، دلداگی و دلربایی همه و همه وارونه خواهند شد و پسرها به گِردِ شما پرسه خواهند زد درحالی که از آنها بیزارید! رفتار آنها را تجاوز حس خواهید کرد. مگر نه؟ پس بیائید کار را به دست کارشناس پزشکی بسپاریم نه کارشناس دین و عرفان.

بصیر;453765 نوشت:
باسلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
اول شما باید دلیل این حرف را بیاورید که کجا و چه کسی گفته کسی که همجنسگرا هست، همجنسگرا خلق شده، سپس بر فرض اگر چنین ادعایی وجود داشت، در آن صورت ما در صدد جواب آن برآییم.

همونطور که دیدید خیلیهاست ک این حرف را شنیده اند و بعضی ها هم باورش دارن چوون درباره اون مقاله علمی بیرون اومده!!!!!
من ازشما نمیخاهم ک بیاین و مقالات علمی رو نقد کنید فقط ازتون خواستم تا بنابر دلایل عقلی و نقلی بیایین و علت حرمت این عمل رو توضیح بدین
موفق باشید

باسلام و عرض ادب
اشتباه بعضی از دوستان این است که بین «همجنسگرایی» و «دو جنسی» بودن خلط کرده اند. عزیزان، همجنسگرایی در زبان دین، یعنی ارتباط دو همجنس با هم که عملی حرام است، اما «دوجنسی» بودن این یک بیماری جسمی است که این بندگان خدا هم سیستم مونث دارند و هم سیستم مذکر، که بحث از اینها جای خود دارد. سوال ابتداییِ بحث، از همجنسگرایی بود که درباره ی علل و عوامل آن صحبت شد، حال ممکن است بعضی ها به انسانهای دوجنسی هم همجنسگرا بگویند، ما به این کاری نداریم. آنچه که معروف از این اصطلاح بود را عرض کردیم.
همجنس گرایی (homosexuality) یعنی ارضای غریزه جنسی از طریق همجنس (مانند لواط- در مردان - و مساحقه- در زنان) به هر شکل که باشد حرام و گناه کبیره محسوب می شود.
همجنس گرایی در اسلام و همه ادیان الهی حرام است وعلاوه بر عقوبت شدید دنیوی و اخروی اثرات و پیامدهای شدید و غیر قابل جبران در پی دارد. چون همجنس گرایی نوعی انحراف جنسی به حساب می آید و مانند هر انحرافی پیامد خاص خود را در بدنبال دارد مانند اینکه موجب تنفر از جنس مخالف و علاقه به جنس موافق می شود. همجنس بازی علاوه بر مضرات بهداشتی و روانی که دارد با فطرت انسانی مغایرت دارد و این امر باعث تعطیل شدن توالد و تناسل و گرایش افراد به جنس موافق و در نتیجه موجب تعطیلی توالد و تناسل خواهد شد . بدیهی است این امر با هدف آفرینش منافات خواهد داشت . پس همجنس بازی حرام بوده و از گناهان کبیره به حساب می آید.
اصولا طبیعت زن و مرد آن چنان آفریده شده است که آرامش و اشباع غرایز خود را در علاقه به جنس مخالف (از طریق ازدواج سالم) می جوید، و هر گونه رفتار جنسی غیر این صورت، انحراف از طبع سالم انسانی و یکنوع بیماری روانی است که اگر به آن ادامه داده شود روز به روز تشدید می گردد و نتیجه اش بی میلی به «جنس مخالف» و اشباع ناسالم از طریق «جنس موافق» است.
این گونه روابط نامشروع در ارگانیسم و بدن انسان و حتی در سلسله اعصاب و روح اثرات ویرانگری دارد . در نگاه کلی آدمی را از پدر و مادر خوب بودن باز می دارد و گاه قدرت بر تولید فرزندان را به کلی از انسان سلب می کند، افراد همجنس گرا تدریجا به انزوا و بیگانگی از اجتماع و سپس بیگانگی از خویشتن رو می آورند، و گرفتار تضاد پیچیده روانی می شوند و اگر به اصلاح خویش نپردازند ممکن است به بیماری های جسمی و روانی مختلفی گرفتار می شوند.
به همین دلیل و به دلایل اخلاقی و اجتماعی دیگر، اسلام شدیدا همجنس گرایی، را در هر شکل و صورت تحریم کرده و برای آن مجازاتی شدید که گاه به سر حد اعدام می رسد قرار داده است.(مکارم شیرازی و همکاران، تفسیر نمونه، تهران: دارالکتب الاسلامیه، 1363، ج 16، ص 275.)
دلیل تحریم همجنس گرایی:
همجنس گرایی چه درمیان مردان باشد و یا زنان، در اسلام از گناهان بسیار بزرگ است و هر دو دارای حد شرعی است. حد همجنس گرایی در زنان پس از چهار بار اقرار و یا ثبوت بوسیله چهار شاهد عادل (به شرایطی که در فقه گفته شده) صد تازیانه است و بعضی از فقها گفته اند اگر زن شوهر داری این عمل را انجام بدهد حد او اعدام است.(همان، ج 8، ص 193.)
روایاتی که در مذمت همجنس گرایی از پیشوایان اسلام نقل شده آن قدر زیاد و تکان دهنده است که با مطالعه آن هر کس احساس می کند که زشتی این گناه به اندازه ای است که کمتر گناهی در پایه آن قرار دارد.
از جمله در روایتی از پیامبر(ص) می خوانیم: «هنگامی که قوم لوط آن عمل ننگین را انجام دادن (مردها به مرد و زنها هم به زنان اکتفا کردند) زمین آن چنان ناله و گریه سر داد که اشکهایش به آسمان رسید و آسمان چنان گریه کرد که اشک هایش به عرش رسید در این هنگام خداوند به آسمان وحی فرستاد که آنها را سنگ باران کن و به زمین وحی فرستاد که آنها را فرو بر».( همان، ص 193، به نقل از تفسیر برهان، ج 2، ص 231.)
در روایت دیگری از امام علی(ع) می خوانیم که فرمود: از پیامبر(ص) شنیدم چنین می گفت: «لعن الله المشتبهین من الرجال بالنساء و المشتبهات من النساء بالرجال؛ لعنت خدا بر آن مردانی باد که خود را شبیه زنان می سازند، (با مردان آمیزش جنسی می کنند) و لعنت خداوند بر زنانی باد که خود را شبیه مردان می کنند (با هم مساحقه می نمایند)»(حر عاملی، وسائل الشیعه، تهران: مطبعه الاسلامیه، 1384، ص 255، ح 14.)
در دنیای غرب که آلودگی های جنسی فوق العاده زیاد است برای توجیه عملشان می گویند با هیچ گونه منع پزشکی برای آن سراغ نداریم، ولی آنها فراموش کرده اند که اصولا هر گونه انحراف جنسی در تمام روحیات و ساختمان وجود انسان اثر می گذارد و تعادل او را بر هم می زند، زیرا مرد و یا زنی که تمایل به جنس موافق دارند هیچ کدام یک مرد و زن کامل نیستند، در کتاب های امور جنسی «هموسکچوآلیسم» (همجنس گرایی) به عنوان یکی از مهم ترین انحراف ذکر شده است. ادامه این کار تمایلات جنسی را نسبت به جنس مخالف در انسان تدریجا می کشد و احساسات طبیعی را از بین برده و موجب سرگردانی روانی و روآوری به مواد مخدر و مشروبات الکی و انحرافات اخلاقی دیگر خواهد شد.

[="Navy"]

saman151;455675 نوشت:
خیلیهاست ک این حرف را شنیده اند و بعضی ها هم باورش

ببینید باید دقّت کنیم که بر فرض که این فرضیّه درست باشه دلیل بر این نمیشه که ترتیب اثر دادن به چنین تمایلاتی جایز باشه،

انسان‌ها ممکنه در وجودشان تمایلات زیادی داشته باشند، که باید با این تمایلاتشان مخالفت کنند،

و أمّا مَن خافَ مَقامَ ربّه و نَهَی النّفسَ عن الهوی فإنّ الجنّةَ هِیَ المأوی.

(هر کس از مقام پروردگارش پروا داشته و نفس خویش را از هوا و هوسش باز دارد بهشت جایگاه اوست)

نفس أمّاره انسان بدون شک میخواد دروغ بگه، به نامحرم نگاه کنه، استمنا کنه، زنا کنه، ووو ،

ولی هیچ کدام از این کارها حلال نیست.

دلیل حرمت عمل همجنس بازی هم کاملاً روشنه. چیزی که هیچ فایده‌ای جز فساد نسل بر اون مترتّب نمیشه چرا باید حلال باشه؟
[/]

saman151;455675 نوشت:
بنابر دلایل عقلی و نقلی بیایین و علت حرمت این عمل رو توضیح بدین

هیچ یک از پزشکان رابطه ای از راه غیر طبیعی را توصیه نمی کنند.
در قرآن سرنوشت شومی برای قومی که مرتکب چنین اعمالی می شدند ذکر شده.

[=B Yas]سلام

[=B Yas]البته من فکر نمی کنم که تحقیقات علمی تا جایی پیش رفته باشن که کل موضوع رو به ژنتیک ربط داده باشن ، به هر حال ژنتیک فرد مهمه ، اما مهمتر از اون محیط زندگی فرده .

[=B Yas]به این دلیل که محیط به اندازه و جهت تغییرات حاصل در افراد جهت میده ، این مطلب که یکی از کلیدی ترین اصول ترکیبی انتخاب طبیعی ( مبتنی بر نظریات مندل [=Times New Roman]–[=B Yas] داروین ) هست ، مشخص می کنه که حتی اگر جهش ، نوترکیبی در ژن ها و سایر عوامل باعث به وجود آمدن تغییری در فرد بشن ، بازهم این عوامل ، نقش چندانی در تشدید و یا تضعیف تغییر به وجود اومده نمیشن .

[=B Yas]بلکه محیط زندگی فرد ، مهمترین عامل برای افزایش فراوانی نسبی یک صفت در جمعیته . به عبارت دیگه محیط و طبعا خود فرد باعث میشن که اختلال و یا تغییر به وجود امده پررنگ و یا کمرنگ بشه .

[=B Yas]پس عملا فکر می کنم نه از نظر منطقی و نه از نظر شرعی و نه حتی از نظر علمی مسئله همجنسگرایی تماما و یا عمدتا به ژنتیک فرد بستگی نداره .
:Gol:

من در مورد دو جنسه ها نظری ندارم ولی یه سری هم با حیوانات کارای بدبد میکنند
اینا هم همجسنگرا خلق شدند؟ و میل به جنس مخالف دارند؟
در مورد این هم ژنتیک موثر است؟ یا عامل روانی؟
شما یه ادم جای اون حیوان بگذارید نتیجه اش چه می شود؟

h4mid;459727 نوشت:
من در مورد دو جنسه ها نظری ندارم ولی یه سری هم با حیوانات کارای بدبد میکنند
اینا هم همجسنگرا خلق شدند؟ و میل به جنس مخالف دارند؟
در مورد این هم ژنتیک موثر است؟ یا عامل روانی؟
شما یه ادم جای اون حیوان بگذارید نتیجه اش چه می شود؟

باسلام
اکثر این کارها، شهوته، ربطی به دو جنسی بودن ندارد، نمی شود اکثر مردم گنهکار را متهم به دوجنسی بودن کرد، اینها وسواس شیطانی و راه کارهای شیطان است که انسان بتواند از طریق غیر شرعی و غیر عقلایی شهوت خود را ارضاء کند.
انسان خلق نشده که با حیوانات اینگونه رابطه داشته باشد، این نهایت تنزل و حیوان صفتی است.

سلام

بصیر;462657 نوشت:
اکثر این کارها، شهوته، ربطی به دو جنسی بودن ندارد،

بصیر;462657 نوشت:
انسان خلق نشده که با حیوانات اینگونه رابطه داشته باشد، این نهایت تنزل و حیوان صفتی است.

بله به نظر بنده هم این موارد از روی شهوت هستش اینگونه افراد به دلیل اینکه زیاد روابط جنسی داشته اند مثلا روزانه چندین مرتبه!! دیگر به همین راحتی ارضا نمی شوند و از شدت شهوت به اینگونه کار ها دست می زنند(البته این نظر بنده است) واقعا شرم آور است:Ghamgin:...

اصا همجنسگرا وجود نداره.... دوجنسه ممکنه باشه که اونم یک در اوووه .. چند ملیارده....
همجنسگرایی و نمیدونم "حیوان گرایی:khandeh!:!! "اینا همه زرق و برق فیلمای بوقی اونور آبه...واسه جلب جوونا و اینکه بدی این گناه براشون از بین بره...
واسه اینکه ریشه بدوونه تو ذهن و فکرشون که نه بابا دلیل علمی داره و اشکل دار نیس....

ارضا و گرایش فقط مال چهار چوب ازدواجه و بس!

هر انحراف جنسی دلیلش فقط نادونی و بی عرضگی طرف جلوی نفسشه....حتی خود ارضایی.... هیچ دلیل علمی هم برا هیچکدومشون نیس...

والا ...

سوال:
اینکه میگن کسانی ک همجنسگرا هستن خدا اونا رو اینجوری آفریده و همجنسگرایی در خلقتشون هست..
با چه دلایل عقلی و نقلی میشه این رو رد کرد؟؟

جواب
اشتباه بعضی از دوستان این است که بین «همجنسگرایی» و «دو جنسی» بودن خلط کرده اند. همجنسگرایی در زبان دین، یعنی ارتباط دو همجنس با هم که عملی حرام است، اما «دوجنسی» بودن این یک بیماری جسمی است که این بندگان خدا هم سیستم مونث دارند و هم سیستم مذکر، که بحث از اینها جای خود دارد. سوال ابتداییِ بحث، از همجنسگرایی بود که درباره ی علل و عوامل آن صحبت شد، حال ممکن است بعضی ها به انسانهای دوجنسی هم همجنسگرا بگویند، ما به این کاری نداریم. آنچه که معروف از این اصطلاح بود را عرض کردیم.

همجنس گرایی (homosexuality) یعنی ارضای غریزه جنسی از طریق همجنس (مانند لواط- در مردان - و مساحقه- در زنان) به هر شکل که باشد حرام و گناه کبیره محسوب می شود.

همجنس گرایی در اسلام و همه ادیان الهی حرام است وعلاوه بر عقوبت شدید دنیوی و اخروی اثرات و پیامدهای شدید و غیر قابل جبران در پی دارد. چون همجنس گرایی نوعی انحراف جنسی به حساب می آید و مانند هر انحرافی پیامد خاص خود را در بدنبال دارد مانند اینکه موجب تنفر از جنس مخالف و علاقه به جنس موافق می شود. همجنس بازی علاوه بر مضرات بهداشتی و روانی که دارد با فطرت انسانی مغایرت دارد و این امر باعث تعطیل شدن توالد و تناسل و گرایش افراد به جنس موافق و در نتیجه موجب تعطیلی توالد و تناسل خواهد شد . بدیهی است این امر با هدف آفرینش منافات خواهد داشت . پس همجنس بازی حرام بوده و از گناهان کبیره به حساب می آید.

اصولا طبیعت زن و مرد آن چنان آفریده شده است که آرامش و اشباع غرایز خود را در علاقه به جنس مخالف (از طریق ازدواج سالم) می جوید، و هر گونه رفتار جنسی غیر این صورت، انحراف از طبع سالم انسانی و یکنوع بیماری روانی است که اگر به آن ادامه داده شود روز به روز تشدید می گردد و نتیجه اش بی میلی به «جنس مخالف» و اشباع ناسالم از طریق «جنس موافق» است.

این گونه روابط نامشروع در ارگانیسم و بدن انسان و حتی در سلسله اعصاب و روح اثرات ویرانگری دارد . در نگاه کلی آدمی را از پدر و مادر خوب بودن باز می دارد و گاه قدرت بر تولید فرزندان را به کلی از انسان سلب می کند، افراد همجنس گرا تدریجا به انزوا و بیگانگی از اجتماع و سپس بیگانگی از خویشتن رو می آورند، و گرفتار تضاد پیچیده روانی می شوند و اگر به اصلاح خویش نپردازند ممکن است به بیماری های جسمی و روانی مختلفی گرفتار می شوند.
به همین دلیل و به دلایل اخلاقی و اجتماعی دیگر، اسلام شدیدا همجنس گرایی، را در هر شکل و صورت تحریم کرده و برای آن مجازاتی شدید که گاه به سر حد اعدام می رسد قرار داده است.(مکارم شیرازی و همکاران، تفسیر نمونه، تهران: دارالکتب الاسلامیه، 1363، ج 16، ص 275)

در دنیای غرب که آلودگی های جنسی فوق العاده زیاد است برای توجیه عملشان می گویند با هیچ گونه منع پزشکی برای آن سراغ نداریم، ولی آنها فراموش کرده اند که اصولا هر گونه انحراف جنسی در تمام روحیات و ساختمان وجود انسان اثر می گذارد و تعادل او را بر هم می زند، زیرا مرد و یا زنی که تمایل به جنس موافق دارند هیچ کدام یک مرد و زن کامل نیستند، در کتاب های امور جنسی «هموسکچوآلیسم» (همجنس گرایی) به عنوان یکی از مهم ترین انحراف ذکر شده است. ادامه این کار تمایلات جنسی را نسبت به جنس مخالف در انسان تدریجا می کشد و احساسات طبیعی را از بین برده و موجب سرگردانی روانی و روآوری به مواد مخدر و مشروبات الکی و انحرافات اخلاقی دیگر خواهد شد

موضوع قفل شده است