◆◆◆ مناظره جنجالی بین شبکه وهابی کلمه و شبکه قرآن سیما ◆◆◆ تاریخ پخش: 92/9/25

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
◆◆◆ مناظره جنجالی بین شبکه وهابی کلمه و شبکه قرآن سیما ◆◆◆ تاریخ پخش: 92/9/25

مناظره جنجالی بین شبکه وهابی کلمه

و

شبکه قرآن سیما

برنامه شب آسمانی

تاریخ پخش: 1392/9/25

دانلود و پخش آنلاین

لینک مستقیم دانلود

جناب ادینه سلام، خداقوت و ممنون از ایجاد این سرنگارتون

امیدوارم بتونم دانلود کنم و استفاده نمایم
مستدعی است اینگونه برنامه ها
را دوستان اگر اطلاع دارن
از قبل اطلاع رسانی نمایند تا بهتر استفاده شود
بازم ممنون

این سرنگار رو هم توصیه می شود

اتاق فکر جریانات تکفیری از نظر جوادی آملی//نقش اسرائیل و آمریکا در تحریک جریانهای تکفیری

سلام
در این مورد به نظرم شبکه قرآن نباید این لفظ رو به کار می برد و برای این آقای هاشمی دستاویزی درست می کرد که بتونه روند مناظره رو به هم بزنه. چون اصولاً وقتی ما بخوایم با یک طرفی در مقابلمون مناظره کنیم و بحث علمی و منطقی داشته باشیم، باید کاملاً خنثی برخورد کنیم و هیچ مطلبی که برگرفته از اعتقادات و باورهای ماست در مورد طرف مقابلمون به کار نبریم. البته کارشناسان برنامه که مشخص بود این کار رو انجام ندادند و اشتباه از دست اندرکاران شبکه بود.
بهتر بود کلمه معاند و کافر و اینها رو در برنامه مناظره شون به کار نمی بردند تا بهانه دست این آقا نباشد.
گرچه فکر کنم اون موقع هم ایشون یک بهونه دیگه رو پیش می کشیدند.

سلام و عرض ادب

برای منم Play نکرد.

ولی به کمک گزینه دانلود همان صفحه دانلود و پخش شد.:Gol:

یا علی

اگه بتونین فیلم مناظره رو از طریق شبکه وهابی بگذارید ممنون میشم.

نسخه کامل اون قسمت برنامه ی شب های آسمانی رو ندارید.اگه داشتید تا امروز ظهر بگذارید.

با سلام

به نظر من دعوت از این افراد بی سواد و هوچی باز کار اشتباهیست چون ایشان فکر میکنند که کسی هستند و....

اگر مرد میدان مناظره هستند بیایند در همین تالارها و سایر سایتها چون هم مطالب نوشته میشود وهم فرصت کافی جهت مطالعه وقضاوت برای همگان فراهم است .

اینکه در شبکه ماهواره مطلبی بگویند وذهن عوام را مشوش کنند که کاری ندارد همچنانکه قبلا مواردی از همین آقایان پخش شد وما جواب آنها را مکتوب دادیم ولی افسوس از جواب وپیگیری ، فقط فرار .....

زیارت قبور در عمل صحابه وعناد و جهل منافقین ! ( 1 2)

برادر خبر ها را نشنیدید ؟؟ می خواهند اگر نترستند در زمان تاجگذاری اقا امام زمان عج به مدت 10 شب فقط شبکه ولایت روی مناظره کار کنند یعنی اگر اونا درجا نزنند جلسه اول در مورد اینکه چه منابعی را ان ها قبول دارند و شرط و شروط مناظره بعد جلسات بعدی مناظره بین استودیو و استودید انجام می پذیرد در این زمان حتما شبکه ولایت را دنبال کنید

آقا این دانلود نمیشه لطفا اگر دارید بذارید

javad_joon;627580 نوشت:
آقا این دانلود نمیشه لطفا اگر دارید بذارید

سلام و عرض ادب
لینکی که بر آیکون دانلود قرار داده شده به سمت صفحه ی اصلی هدایت میشه و از آنجا هم قابلیت دانلود داشت.
اما با این حال, یک بار دیگه گزینه "لینک مستقیم دانلود" را امتحان کنید. این لینک عوض شد.

من فکر می کنم آقای خسروی هم نمی خواست مناظره شکل بگیره....
خو برادر من آقای خسروی؟ چی می شد یه دقیقه می موندی ببینی چی میگه؟ هی میگفت میخوام حرف بزنم حرف بزنم
خو اون زیر نویس معاند رو بر میداشتید؟ چرا الکی هاشمی رو جو گیر کردین؟
نه آقای خسروی هم نمی خواست مناظره شکل بگیره اگر میخواست یه لحظه دندون رو جیگر میذاشت ببینه هاشمی چی میگه
واقعا مجری بودن هم یه هنر که آقای خسروی متاسفانه ندارند.

سلام
بابا این کافر ها رو ول کنید .....اینا رو کل دنیا میشناسن و میدونن چه سگهایی هستن....
راستی دوستان شبکه قران مسابقه داره ؟
مسابقه فردوس هستش ولی ساعت چن پخش میشه ؟