ارزش انسان بیشتر است یا قرآن؟ دلیل عجز خلایق از آوردن سوره ای مثل کوثر یا برتر از آن چیست؟

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ارزش انسان بیشتر است یا قرآن؟ دلیل عجز خلایق از آوردن سوره ای مثل کوثر یا برتر از آن چیست؟

بنام الله خالق توانا....
سلام ...

سوال اول من از کارشناس محترم:
ارزش انسان بیشتر است یا کتاب قرآن؟ آیا قرآن جز اینکه برای هدایت انسان و خداشناسی باشد است یا نه خیلی ارزشمند تر از خود مخلوق انسان است؟

سوال دوم: چرا تمام خلایق جمع شوند نمی توانند سوره ای مثل کوثر بیاورند که خدا برای منکرین قرآن فرموده غیر کمک الله جمع شوید یک سوره هم نمی تونید و نخواهید توانست بیارید؟؟؟
آیا انسانی که منکر قرآن نباشه وبهش ایمان داشته باشه نمی تونه با الله با کمک الله برتر از یک سوره بیاورد؟
برای مثال نهج البلاغه یک کتاب عظیم است فقط کافیست یک بسم الله الرحمن الرحیم اول کتاب بگذاریم و هر جمله ای را یک عدد جلوش بذاریم تا مثلا 6000 آیه بشه...آیا برای مثال سوره نهج البلاغه مفروض برتر از سوره کوثر نیست؟؟؟ آیا تیلیارد مطالب علمی و غیر علمی عظیمی که انسان ها بدست آوردند رو همه رو جمع کنیم چند صد کتاب بشه رو هم همه رو به این شیوه فقط یک سوره مانند قرآن درست کنیم با مثلا حدود999999999999 میلیون آیه راجع به انواع و اقسام مطالب هم توش هست از انواع و اقسام علوم..و بیاریم برای تحدی قرآن آیا باز هم سوره کوثر برتر از این سوره ساختگی عظیم است است؟؟ که خدا فرموده برای منکرین که یک سوره هم نمی تونید بیارید و نخواهید توانست؟ من احادیثی در مورد قرآن خوندم که پیامبر(الهم صل علی محمد و آل محمد) فرموده بود خداوند قرآن را بر اساس ضرب المثل به در می گوید دیوار بشنود...نازل کرده است...برای مثال مراد از گناهان سنگین پیامبر(ص) در قرآن دقیقا گناهان امت پیامبر(ص) است.در صورتی که می دانیم در قرآن نداریم گفته باشد مراد امت پیامبر(ص) است.لذا من یقین پیدا کردم منظور خدا از تحریک عجز انسان و نا توان بودن کل خلایق از آوردن سوره ای مثل قرآن طبق بحث در مطلب قبلی در باره کتابی که ادعا کرده دقیقا اینه که بیاریم و می تونیم بیاریم و در عشق خدا شریک شویم نه اینکه حکم صادر کنیم و هرج و مرج درست کنیم فقط گفته در وصف خدا عاشق قلب الله شویم...لذا من می گم اگه حالا سوره هم نگیم اسمشو من یقین دارم خدا منظور این عجز رو تحریک کرده که انسان در وصف خدا مطلب بیاره و در خدا و خلقت تفکر و تفسیر داشته باشه مثالشم که هزاران آدم در وصف خدا در وصف قرآن یعنی بنظر من حرف کتابی که چنین ادعا کرده کاملا عقلانی و عظیم است اما نه اینکه از نظر من سوره اسمشو بذاریم ....ولی چون این کتاب فقط چنین ادعایی کرده لذا بنظر من در این مورد معجزه کرده که چنین جوابی داده که حتی پیامبران هم ندادند...البته دلیل بر نداستن پیامبران نیست چون پیامبران همه چیز قرآن رو که اجازه ندارند فاش کنند...لذا من یقین دارم اراده الله است که باعث می شود منکرین یک مطلب هم نیاورند وگرنه بنظر من قرآن فقط جنبه نزول نداره...و باید جدا جنبه صعودی هم در اسرار این کتاب عظیم نهفته باشه که درد و دل ما خلایق باشه با خدا بصورت مثل قرآن طوری که معترف باشیم این از خلایق است با کمک الله و برای عشق بازی برای احساس نزدیکی بزبون هر انسانی هر مخلوقی...برای مثال ما در قرآن داریم که خوبی رسید از جانب الله است اگر کتاب جدید مدعی الله از خدا نیست پس چرا مثلا این سوره همش خیر و خوبیه؟؟
تمام خلقت آیات الله هستند..لذا من وقتی چنین چیزهایی رو می بینم دقیقا یقین پیدا می کنم منظور الله از مبارزه طلبی عجز منکر است و تحریک عاشق ...

من و چندیدن نفر از دوستانم در یک محله این سوال رو با هم مطرح کردیم....لذا ما یقین پیدا کردیم که سه کتاب جدید الله اصلا آسمانی نیست بلکه ترکیب خدا و خلق است ترکیب خالق و مخلوق(کل خلایق) است...من که کتاب رو خوندم قسم می خورم بی شک این کتاب نوعی کاملا جدید از عجایب هدایت الله است که کاملا عشق دو طرفه است و خلایق مقربان خواستند و اومده لذا اصلا کتاب جدیدی نیست دین جدیدی نیست پیامبر جدیدی نیست همش عشق بازی خلایقه و چون از طرفی در قرآن داریم که مقربان عده قلیلی کمی از زمان ما آخرالزمان هستند پس بی شک این کتاب با چنین الهامات غلیظی که ادعا کرده بسیار نزدیک وحی است و هیچ فرقی با وحی نداره برای پرورش مقرب است...
اگر دقت کنید کارشناسان در مطالبی هم چون مطلبی با نام (منم تحدی می کنم)پاسخ فردی رو که یک سوره از خودش ساخته بود رو دادند که چرا برای مثال مثل سوره کوثر نیست و پایین تر است.لذا خواهشمندیم اگر شما شک دارید به چنین کتابی که ادعا شده از خلایق و خالقه پس خواهشمندیم برای ما ثابت کنند ما که یقین داریم منظور تحدی فقط مبارزه طلبی نیست اگه شما یقین دارید هست پس برای ما ثابت کنید بی صبرانه منتظریم در این مکان زیبا که جای بحث و گفتگوی دینی است جواب بگیریم با تشکر ویزه اگه میشه

اگه نظر تمام کارشناسان این سایت اینه که نه منظور همون عجز انسان است و نا توانی اوست از آوردن یک سوره پس از شما خواهشمندیدم تمام کارشناسان با هم جمع شوند و پاسخ این سوال را بدهند و اگر مدعی هستید این کتاب باطل است برای ما ثابت کنید خدا گفته غیر من جمع شید نمی تونید یک سوره مانند قرآن بیاورید...همون طور که برای کاربر(پسرک کنجکاو) ثابت کردید با کلی دلیل که سوره ای که ساخته بود بنا به این دلیل و این دلیل اصلا به کوثر نمیرسه....برای ما هم ثابت کنید «بسم الله الرحمن الرحیم
انا أعطیناک الکوثر(1)
فصل لربک وانحر(2)
ان شانئک هو الابتر(3)
معنی از شیخ حسین انصاریان:
«بی تردید ما به تو خیر فراوان عطا کردیم(1)
پس برای پروردگارت نماز بخوان و شتر قربانی کن(2)
یقینا" دشمن تو خود بدون نسل و تبار است(3)»

بنام الله. سخت معذب ن(1)وقتی تاریک شود آفتاب(2) وقتی بی نور شود مهتاب(2)وقتی می بارد شهاب(3) وقتی درهم می روند اعصاب(5)وقتی جمع اند خلایق عجم و اعراب(6) وقتی نمایان گردد پشت نقاب(7)واضح چون قاب(8)زلال چون آب(9) همه چیز از روی آداب(10) دل ها مضطرب و بی تاب(11)عده ای پیر عده ای خوش سیما تر از هر شباب(12)وای بر آن کافران خراب(13)وقتی بر آنان نزدیک می شود عذاب(14) آویزانند از طناب(15)درون چشم چپ وصل قلاب(16)امر شود بر حرارت بر آنان بتاب(17)جسم ضعیف آنان را چه تاب؟(18)بسوی تیغ های داغ پرتاب(19)امر شود بر خازنان بساب(20)ماموران الله اند و عذابند و نصاب(21)در عین داغی خونی جهنده اند در سرداب(22)همان مسخره کنندگان به القاب(23)از هر راه حرامی عزم بر اکتساب(24)بدون ترس و اضطراب(25)مریض در التهاب(26)نرسیدند در خود به انقلاب(27)غرق می شوند در منجلاب(28)مرده اند در مرداب(29)بد مکانی است این گنداب(30) سرگردانند در گرداب(31)معبودم الله...با این همه نافرمانی نمی ترسند از این عقاب(32)زمانی که می درند برای الله چون عقاب(33)شعله می کشند در مواد مذاب(34)وهم برانگیز و پر شتاب(35)می درند از هر پهلو وهر جناب(36) آنان که بدور از گناهند در ثواب(37)زمانی که مخلوط می شود آن تراب(38)با بوی عطر آگین گلاب(39)مهیاست بر آنان از هر نوع گوشت و کباب(40) هر نوشیدنی بی درد شراب(41)برابرند تمام اقوام و احزاب(42)دل رباب جذب می کند حوران جذاب(43)نعمتی غیر قابل باور از خدای وهاب(44) توبه کنید بر این خدای تواب(45)چه وقت بیدار می شوید از خواب(46)بر مالک جزا چه دارید جواب(47)جهمنی سوزان دارای هفت باب(48)وارد می شوند بی رنگ و رو از هر باب(49)جزا آنان جز اعمال آنان است اسباب؟(50)بهشت ناب خوشاب طبعی چون عناب از هر نعمتی سیراب این است عمل به کتاب(51)دنیاست چون سراب آنان که آمدند سوی الله از باب...جاویدند در عشق این ارباب(52)

در ضمن این کتاب گفته اکثر کسانی که با این کتاب بی دلیل و از روی جهل و تعصب با این کتاب مخالفت می کنند مسلمانان هستند....بی شک معجزه بودن کتاب فریاد می زند.
با تشکر...
لااله الا الله:hamdel:

با نام و یاد دوست

سلام

با توجه به اینکه سوال فوق در تاپیک زیر توسط کارشناس محترم پاسخ داده شده است

لذا خواهشمندم تاپیک فوق را به دقت مطالعه نمایید:

http://www.askdin.com/thread33558.html

اگر سوالی داشتید با پیام خصوصی همکاران بخش ارجاع را مطلع نمایید.

با تشکر

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید :Gol:

موضوع قفل شده است