آزادکردن‌ یک‌ شرور به‌ دستور امام‌خامنه‌ای

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آزادکردن‌ یک‌ شرور به‌ دستور امام‌خامنه‌ای

سالها به دنبال یکی از اشرار بزرگ سیستان و بلوچستان بودیم. این شرور هم در مسأله قاچاق مواد مخدر فعالیت زیادی داشت و هم تعداد زیادی از پاسداران را به شهادت رسانده بود. بالاخره توانستیم با روشهای پیچیده اطلاعاتی او را به منطقه ی خاصی برای مذاکره دعوت کنیم. پس از ورود او و همراهانش به آنجا دستگیرشان کردیم و به زندان انداختیم. خیلی خوشحال بودیم. او کسی بود که می توانست حکم قضایی اش مثلا پنجاه بار اعدام باشد.

در جلسه ای که خدمت مقام معظم رهبری رسیده بودیم، این مسأله را مطرح کردم و خبر دستگیری و شرح ما وقع را به ایشان گفتم و منتظر عکس العمل مثبت و خوشحالی ایشان بودم.

رهبر معظم انقلاب بلافاصله فرمودند:«همین الآن بگویید آزادش کنند»!!!

من بدون چون و چرا زنگ زدم و بلافاصله با تعجب بسیار زیاد پرسیدم: آقا! چرا؟ من اصلا متوجه نمی شوم که چرا باید این کار را می کردم؟ چرا دستور دادید آزادش کنیم؟

رهبری گفتند:«مگر نمی گویی دعوتش کردیم؟»

دستور اسلام است که اگر از کسی دعوت می کنی و مهمان توست، حتی اگر قاتل پدرت هم باشد حق نداری او را آزار دهی.

من بعد از این جمله خشکم زد و البته ایشان فرمودند:«حتما دستگیرش کنید.» چندی بعد ما هم در یک عملیات سخت دیگر دستگیرش کردیم.

منبع

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
بی اختیار به یاد جریان هانی و حضرت مسلم افتادم در مرام مسلمان مومن خیانت و مهمان کشی جا ندارد
جل الخالق
تبارک الله

احسنت بر امامی که باوجودش حتی به یک شرور هم ظلم نمیشود تبارک الله احسن الخالقین

تمنـای وصـال;443038 نوشت:
سالها به دنبال یکی از اشرار بزرگ سیستان و بلوچستان بودیم. این شرور هم در مسأله قاچاق مواد مخدر فعالیت زیادی داشت و هم تعداد زیادی از پاسداران را به شهادت رسانده بود. بالاخره توانستیم با روشهای پیچیده اطلاعاتی او را به منطقه ی خاصی برای مذاکره دعوت کنیم. پس از ورود او و همراهانش به آنجا دستگیرشان کردیم و به زندان انداختیم. خیلی خوشحال بودیم. او کسی بود که می توانست حکم قضایی اش مثلا پنجاه بار اعدام باشد.

ا[=arial]ین یه داستان ساختگی بیش نیست...
این کدوم شروری بوده که حکم قضاییش از ریگی هم سنگین‌تر بوده ولی هیچ کس تا به حال نه اسمی ازش شنیده و نه خبری راجع به دستگیریش!!!
مطمئن باشید اگه چنین تروریستی که شما میگی رو دستگیر کرده بودند (اونم در یک عملیات سخت!!!) آنچنان در بوق و کرنا کرده بودند که بچه داخل رحم هم خبردار میشد...
لطفا از این به بعد هر داستانی جایی دیدید سریع کپی پیست نکنید، اول یه خرده به عقلتون مراجعه کنید تا ببینید صحت و سقمش چطوره و بعد...:ok:
آخه یه سری‌ها هستند که در داستان سازی ذهن خلاقی دارند و از خلاقیتشون به شکل ناصحیح استفاده می‌کنند فکر می‌کنند مثلا یا این کارشون دارن به آقا خدمت می‌کنند ولی...

منبعی که معرفی کردن فکر نکنم هرجایی باشه:Gig:

[="Arial"]

بنده پریشان;569805 نوشت:
منبعی که معرفی کردن فکر نکنم هرجایی باشه

[=arial]دیگه از اون هر جا تر داریم مگه؟؟؟:Nishkhand:
شوخی می‌کنم ولی خداییش منبع معتبری نداره:ok:

بچه محله امام رضا;569808 نوشت:
ولی خداییش منبع معتبری نداره

مگه سایتهای خبری منبع معتبر نیستن:Gig:
پس به کجا میشه اعتماد کرد؟

[="Arial"]

بنده پریشان;569809 نوشت:
مگه سایتهای خبری منبع معتبر نیستن
پس به کجا میشه اعتماد کرد؟

[=arial]کی گفته سایت‌های خبری معتبرن؟؟!!!!
پس این همه شایعه پراکنی و خبرسازی رو کیا انجام میدن؟
به هیچی نمی‌شه اعتماد کرد مگه دو تا چشمای خودت:Cheshmak:

تمنـای وصـال;443038 نوشت:

در جلسه ای که خدمت مقام معظم رهبری رسیده بودیم، این مسأله را مطرح کردم و خبر دستگیری و شرح ما وقع را به ایشان گفتم و منتظر عکس العمل مثبت و خوشحالی ایشان بودم.

رهبر معظم انقلاب بلافاصله فرمودند:«همین الآن بگویید آزادش کنند»!!!

من بدون چون و چرا زنگ زدم و بلافاصله با تعجب بسیار زیاد پرسیدم: آقا! چرا؟ من اصلا متوجه نمی شوم که چرا باید این کار را می کردم؟ چرا دستور دادید آزادش کنیم؟

رهبری گفتند:«مگر نمی گویی دعوتش کردیم؟»

دستور اسلام است که اگر از کسی دعوت می کنی و مهمان توست، حتی اگر قاتل پدرت هم باشد حق نداری او را آزار دهی.

من بعد از این جمله خشکم زد و البته ایشان فرمودند:«حتما دستگیرش کنید.» چندی بعد ما هم در یک عملیات سخت دیگر دستگیرش کردیم.

منبع

دوست من، چرا چیزی که پرت و پلا است را میگویید.؟

منبع موثق، اخبار راجع به پیروان حضرت آقا، در سایتشان منعکس است.. استدلال و دلیل بیاورید... یا آن فرد، یا سئوال از حضرت آقا، یا اگر میخواهید، بنده در بخش استفتائات سایت ایشان بفرستم...

شما علی الظاهر قصدتان تخریب چهره، ایشان و حضرت صاحب است...

اگر غیر از این است، بنده از شما معذرت میخواهم، صرفا با تأیید، ساین Khamenei.ir

موفق باشید.

Service = واژه ایست در اصل انگلیسی..

و عاقلان میدانند، ربط آن به خبرگزاری های، او با ما نیست

سلام علیکم

AmirOmidvar;569887 نوشت:
شما علی الظاهر قصدتان تخریب چهره، ایشان و حضرت صاحب است...

اگر غیر از این است، بنده از شما معذرت میخواهم

:Moteajeb!:
می‌شد خیلی زیباتر دغدغه‌امان را گوشزد کنیم، :ok:
حقیر برای پست خبر ایشان صلوات گذاشتم چون حتی اگر این خبر راست هم نباشد باز چنین کاری از حضرت آقا بعید نیست و شأن ایشان همینطور است ... اگرچه همانطور که شما و برخی دوستان دیگر هم فرمودید بهتر است که به هر حال با توجه به جوّ نه خیلی مناسب جامعه مراقب نقل قول‌ کردن‌هایمان باشیم تا بهانه دست کافران و منافقان و به هر ترتیب معاندان ندهیم. :Gol:

[="Arial"]

باء;569899 نوشت:
می‌شد خیلی زیباتر دغدغه‌امان را گوشزد کنیم،

[=arial]منم می‌خواستم همینو به دوستمون بگم که الحمد لله شما پیش دستی کردید.
ولی خداییش این خبر به صورت خیلی تابلو از بیخ و بن ساختگیست....
تازه یه چیز دیگه که تو پست قبلی نگفتم:
طرف میگه: با روش های اطلاعاتی کشوندیمش برا مذاکره!!!!
اون یارو هم بـَبـو! بلند شد اومد و شما دستگیرش کردید...

[=arial]خخخخخخخخ وای خدا مُردم از خنده:Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!:

موضوع قفل شده است