خاطره زیبای بی‌حجاب می‌مونم تا چشمات در بیاد!

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خاطره زیبای بی‌حجاب می‌مونم تا چشمات در بیاد!

[=sans-serif]
این خاطره که میخوام بگم مربوط به اون زمانیه که گشتای بسیج به راه بود و همه چی خوب …
[/]

[=sans-serif]یک بزرگواری فرمانده تیم ما بود؛ جانباز بود و آزاده یه چشم نداشت یعنی دشمن از جا درش آورده بود.

[/]
[=sans-serif]خلاصه داستان از اونجایی شروع میشه که این فرمانده ما به یک دختر خانوم بی حجاب با کمال آرامش و احترام میگه دخترم حجابت رو درست کن.

[/]
[=sans-serif]دختره هم در کمال پر رویی و بی حیایی میگه: درست نمیکنم تا چشت درآد .

[/]
[=sans-serif]حاجی ما هم در جواب میگه : چشمم در بیاد حجابتو درست میکنی ؟

[/]
[=sans-serif]اونم میگه: آره

[/]
[=sans-serif]حاجی ما هم چشم مصنوعیش رو در میاره میگذاره کف دست دختر!

[/]
[=sans-serif]دختره هم انگار عزرائیل دیده باشه جیغ میزنه و الفرار …

[/]
[=sans-serif]جماعت که معرکه دختر رو میدیدند از خنده مردن…

[/]
[=sans-serif]خلاصه بسیجی برای برقراری حیا تو جامعه حاضره چشماشم دربیاره…[/]

چشمان خیس;442752 نوشت:
فرمانده ما به یک دختر خانوم بی حجاب با کمال آرامش و احترام میگه دخترم حجابت رو درست کن

چشمان خیس;442752 نوشت:
چشم مصنوعیش رو در میاره میگذاره کف دست دختر

به این آرامش و احترام باید آفرین گفت!

گاهی وقتها یک چیزی که به نظر ما بسیار خنده دار است باعث تحولی بسیار بزرگ میشود مانند همین

عطر یـاس;442752 نوشت:
دختره هم انگار عزرائیل دیده باشه جیغ میزنه و الفرار …

سلام بله همین طوری هست
یه بار من داشتم از خیابون میرفتم دیدم چند تا دختر بی حجاب دارن میان
حالا قیافه من به مذهبی ها نمی خوره که اونا از من فرار کنن برعکس من چون خوشم نمیاد از جماعت دختر ها مونده بودم چکار کنم چکار نکنم که گفتنم برم توی جوب قایم بشم که دیدم پره!

سریع پریدم اون ورش که برم اون ور جوب قایم بشم که یهو یه موتوری که داشت سر چارراهی دور میز د ز د به من پرت شد توی همون جوبی که پر بود و من نمی تونستم توش قایم بشم!!

حالا من دارم از درد میمیرم (اما چون بی خیال بودم) ملت همه میرن اونو در بیارن که بعدم اون پسره منو میبنده به فحش و اینا که پسره دیوونه مگه کوری نمی بینی من با سرعت دارم میام این چه وضعشه آخه! (یعنی چون ترسیده بو د زد به من داشت خودش و خالی میکرد!!)

اما با این حال من بعد چند سال هنوز اگه ببینم این دخترای لات و لوت دارن از تو خیابون رد میشن میرم یه جایی قایم میشم تا رد بشن!
چون (از امام علی یه جایی خونده بودم) که کسی که از کنارشون رد میشه با زنا کاران در برزخ هم اتاق میشه!!(یعنی شانسی برای بهشت مهشت نداره!)

البته نظر جناب بابا طاهر اینه :

زدست ودیده دل هر دو فریاد
هر آنچه دیده بیند دل کند یاد
بسازیم خنجری نیشش زفولاد
زنم بر دیده تا دل گردد آزاد

البته مراد ایشان خنجر تقواست

یک وقتی چشم تان رامعیوب نکنید .
نگاه راهبر دل و دام شیطان و بذر شهوت است. برای مهار غریزة جنسی باید از دیدن آن چه که میل جنسی را تحریک می کند خودداری کرد. امام علی(ع) می فرماید: "بهترین عامل رو گردانی از شهوات، فروبستن چشم ها است".(1)
1.غررالحکم ج 6، ص 164.