دعا (فقط مجردها كليك كنن)

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دعا (فقط مجردها كليك كنن)

دعايي از كتاب زادالمعاد براي ازدواج وبدست آوردن همسر مناسب:

"اللهُمّ إنّی اُریدُ أن أتزوّجَ لِنـَفسی فـَقـَدِّر لی مِنَ النِّساءِ أعَفّـَهُنّ فـَرجاً وَأحفـَظـَهُنّ لی فی نـَفسـِها وفی مالی وَأوسَعَهُنّ رِزقاً وَأعظـَمَهُنّ بَرَکَة وَقـَدِّر لی وَلـَداً طـَیِّباً تَجعَلُهُ خَلـَفاً صالِحاً فی حَیاتی وَبَعدَ مَماتی"

فکر کنم این دعا برای من 10 سال دیگه مستجاب بشه d:

الهي آمين ... .

محمد;12957 نوشت:
دعا (فقط مجردها كليك كنن) دعايي از كتاب زادالمعاد براي ازدواج وبدست آوردن همسر مناسب: "اللهُمّ إنّی اُریدُ أن أتزوّجَ لِنـَفسی فـَقـَدِّر لی مِنَ النِّساءِ أعَفّـَهُنّ فـَرجاً وَأحفـَظـَهُنّ لی فی نـَفسـِها وفی مالی وَأوسَعَهُنّ رِزقاً وَأعظـَمَهُنّ بَرَکَة وَقـَدِّر لی وَلـَداً طـَیِّباً تَجعَلُهُ خَلـَفاً صالِحاً فی حَیاتی وَبَعدَ مَماتی"

والا ما كه همه دعا ها رو خوندیم .انواع نماز روهم همچنین.بخت ما باز نشد که نشد
نمیدونم از حکمت خداستیا بی لیاقتی من:Ghamgin:

just.god;170763 نوشت:

والا ما كه همه دعا ها رو خوندیم .انواع نماز روهم همچنین.بخت ما باز نشد که نشد
نمیدونم از حکمت خداستیا بی لیاقتی من

هيچ كدوم . از بي پولي ملت ... .

salmanizadeh;170765 نوشت:
هيچ كدوم . از بي پولي ملت ... .

دوست عزیز خرج زندگی رو من قراره بدم و از رحمت خدا هم ناامید نیستم وتوان تامین هزینه رو هم در خودم میبینم البته به شرط اینکه طرف قانع باشه
پس این مشکل وارد نیست

بابا همش از بی اعتقادی و بی پولی !!! وقتی جوونها بدون ازدواج از مهم ترین لحاظ روحی و .... تأمین هستن اونم بدون هیچ مسىٔولیت و این حرفا ! اوضاع اقتصاد و جامعه هم خرابه (این بهانه برای اولیه !‌) خوب از ازدواج کناره گیری میکنن !
مگه میشه وقتی دارن راحت و بدون دردسر زندگی میکنن بیان برن زیر بار مسىٔولیت آخه ( دقیقا مثل اروپا )

به نظرم اگه یکی فقط یکم وجدان و اعتقاد داشته باشه ! اوضاع اقتصادیش هم میشه حل کنه و بعد ازدواج !

آخه بخت گره هست که ببندن که باز نشه ! هر کسی باید به خودش رجوع کنه ، و واقعا خدا به داده همه مون برسه با این اوضاع :Ghamgin:

با سلام و احترام

اميدوارم تاپيك زير هم براتون مفيد باشه:

❤❤دعاها و اعمال قبل از ازدواج و خواستگاری در طلب همسر شایسته❤❤

ببخشید در زمانی که پسرا وقتی میخوان خواستگاری برن اول به پدر طرف نگاه میکنن بعد به خود دختر؟
اول جیب بابا بعد شخصیت دختر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اوضا معلومه؟
تازه از کجابفهمی که طرفت اهل زندگیه یا نه؟
من که جرات ازدواج ندارم .:Gig:

safir sabz;170847 نوشت:

تازه از کجابفهمی که طرفت اهل زندگیه یا نه؟
من که جرات ازدواج ندارم .

با سلام و احترام

درسته در جامعه ي فعلي شرايط ازدواج خيلي سخت شده ولي نميشه كه تا آخر عمر مجرد موند!
اگر هم بشه آسيب هايي داره...

به نظرم بعد از انجام وظايف خودمون، بايد فقط و فقط به خدا توكل كنيم و از خودش درخواست خير كنيم كه از فضل و كرم همسري مومن و شايسته عنايت كنه.

موفق باشيد :Gol:

just.god;170769 نوشت:
دوست عزیز خرج زندگی رو من قراره بدم و از رحمت خدا هم ناامید نیستم وتوان تامین هزینه رو هم در خودم میبینم البته به شرط اینکه طرف قانع باشه
پس این مشکل وارد نیست

با سلام

جوابتون خیلی به جا بود. همه تا مشکل ازدواج پیدا میکنند ربطش میدن به مشکلات اقتصادی ولی واقعیتش اینه که اینطور نیست

مشکل ما توی نحوه ی برخوردهامونه و نوع نگاهمون به ازدواج که متاسفانه خیلی از واقعیت ها و حرفهای دین دوره

یه سئوال!!
چرا هیچ جا دعایی برای ازدواج خانم ها نیست؟؟!!

golenarges.a65;170883 نوشت:

یه سئوال!!
چرا هیچ جا دعایی برای ازدواج خانم ها نیست؟؟!!

با سلام احترام

خيلي خوش اومدين به اسك دين :Gol:

اتفاقا منم قبلا همين فكر رو ميكردم! :ok:

منتهي مدتي قبل با احاديث و روايات مختلفي در اين باب مواجه شدم كه همه رو تا جايي كه به چشمم خورده در تاپيك زير جمع آوري كردم:

موضوع قفل شده است