صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: توصیه جالب آیت الله جوادی آملی به ظریف در مورد آمریکا

علاقه
    خدمت به مردم کشورم
    نوشته
    7,198
    حضور
    60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    278
    صلوات
    41224

توصیه جالب آیت الله جوادی آملی به ظریف در مورد آمریکا

.

در سفر وزیرامورخارجه به قم و دیدار با آیت الله جوادی آملی

آیت الله جوادی آملی گفت :

اگر هم با آمریکایی ها دست می دید بلافاصله انگشتاتون را بشمارید.

.

2. صلوات ها 21

3.  

سیده راضیه آنلاین نیست. همکارتدوین(کلام،تاریخ،ولایت وفرهنگی)

علاقه
    نعمتهای خدا
    نوشته
    5,411
    حضور
    205 روز 11 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    73
    آپلود
    2
    گالری
    709
    صلوات
    11622

نقل قول نوشته اصلی توسط شهید علی اصغر پازوکی نمایش پست ها
    آیت الله جوادی آملی گفت :

اگر هم با آمریکایی ها دست می دید بلافاصله انگشتاتون را بشمارید.
    عالی بود

امام صادق(ع) :
    شیعه ما، کسی است که اگر از گرسنگی هم بمیرد، از مخالفان ما، چیزی نخواهد خواست.
    پسر کوچولوی بابا، علیرضا احمدی روشن

با تیر، نشد تیغ، نشد چوب، نشد سنگ
    با هرچه به دستم برسد آمده ام جنگ
    من زاده ی ایرانم، آزاده و آزاد
    بیگانه پرستیدن ننگ است مرا ننگ
    گر دشمن این خاک شود گرگ، شود شیر
    دندان بکند تیز، نشانم بدهد چنگ
    گر یک وجب از خاک مرا چشم بدوزد
    تاوان بدهد خاکش فرسنگ به فرسنگ
    گیریم صبوری بکنم چند صباحی
    غیرت شمشیری است که حاشا بزند زنگ

5. صلوات ها 14

نوشته
    244
    حضور
    6 روز 6 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    925

باقی متنشم بخونید خالی لطف نیست:

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار ظریف:
    آمریکایی‌ها گمان نکنند مذاکره یعنی اعتماد به آنها/بعد از دست دادن باید انگشت‌ها را شمرد
    استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: آمریکایی‌ها خیال نکنند اگر ما با آنها مذاکره کردیم و دست دادیم، یعنی اینکه به آنها اعتماد داریم؛ بلکه این از ادب، درایت و عقلانیت ما است که انسان مذاکره کند؛ دست بدهد و بعد انگشتانش را بشمرد
    .توصیه جالب آیت الله جوادی آملی به ظریف در مورد آمریکا

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌الله جوادی آملی، این استاد برجسته حوزه علمیه قم اظهار کرد: تجربه‌های تاریخی تلخ از حضور آمریکا در کشور مانند کودتای ننگین 28 مرداد 1332 ما را کاملا به آمریکایی‌ها بی‌اعتماد کرده است.وی افزود: آمریکایی‌ها خیال نکنند اگر ما با آنها مذاکره کردیم و دست دادیم، یعنی اینکه به آنها اعتماد داریم؛ بلکه این از ادب، درایت و عقلانیت ما است که انسان مذاکره کند؛ دست بدهد و بعد انگشتانش را بشمرد.استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان اینکه این نظام، نظامی الهی است گفت: بر همین اساس هرگز زیر بار ظلم نمی‌رویم و آزادانه زندگی می‌کنیم و در عین حال که حقوق دیگران را به رسمیت می‌شناسیم دنیا نیز باید حقوق ما را به رسمیت بشناسد.وی در ادامه به روایتی از حضرت علی(ع) اشاره کرد و عنوان داشت: ایشان می‌فرمایند اگر کسی حق دیگری را به رسمیت بشناسد و آن دیگری حق او را به رسمیت نشناسد، این بردگی است و دین با بردگی موافق نیست. جوادی آملی افزود: ما در طول هشت سال دفاع مقدس به جهان ثابت کردیم که هیچ ترسی از دنیا نداریم، اما رعایت ادب یک وظیفه بین‌المللی و از دستورات رسمی دین مبین اسلام است لذا ما با دنیا با رعایت ادب و در عین حال عاقلانه و عالمانه تعامل می‌کنیم.

ویرایش توسط هورشید : ۱۳۹۲/۰۹/۱۵ در ساعت ۱۷:۴۸
    هرجائی که مردمان عافیت‌طلب و راحت‌طلب، در وسط میدان مبارزه، جائی برای خودباز نمیکنند و خطرپذیری نمیکنند، انسانهای مؤمن و مبارز رابه تندی و افراطیگری متهم میکنند!

بیانات رهبر انقلاب
    ۱۳۹۲/۰۳/۱۴

7. صلوات ها 14

نوشته
    244
    حضور
    6 روز 6 ساعت 19 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    925

مفسر قرآن کریم تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای را به هوشیاری در برابر دشمن توصیه و تصریح کرد: در جریان مذاکرات هسته‌ای همواره با مسئولین دلسوز نظام به ویژه رهبر معظم انقلاب مشورت کنید و همواره یک گروه از دانشمندان و متخصصین هسته‌ای را در کنار تیم مذاکره‌کننده داشته باشید.وی با بیان این مطلب که فقه اسلامی اجازه ساخت بمب اتم را نمی‌دهد، گفت: ما انرژی هسته‌ای را برای پیشرفت و منافع مملکت خود می‌خواهیم و دین اجازه ساخت بمب اتم را به ما نمی‌دهد و ما نیز نیازی به این گونه سلاح‌ها نداریم، چون اعتماد و توکل ما به خدای سبحان است و خداوند خود حافظ خون پاک شهدایی است که برای برپایی این نظام شهید شده‌اند.گفتنی است در ابتدای این دیدار محمد جواد ظریف با تشکر از حمایت‌ها و رهنمودهای آیت‌الله جوادی آملی در طول مذاکرات هسته‌ای، گزارشی از مذاکرات ایران با گروه 1+5 ارائه داد و تاکید کرد: همواره در طول مذاکرات سعی شده تا عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران حفظ شود و بر حقوق هسته ای خود پافشاری و تاکید می‌کردیم هر چند این توافق گام نخست ما بوده است.وی همچنین از آیت‌الله جوادی آملی درخواست کرد تا در حوزه نظریه‌پردازی سیاست خارجی مبتنی بر دیدگاه‌ها و نظریات اسلامی راهنمایی‌های لازم را بیان کند.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920908000631
    ویرایش توسط هورشید : ۱۳۹۲/۰۹/۱۵ در ساعت ۱۴:۵۴
    هرجائی که مردمان عافیت‌طلب و راحت‌طلب، در وسط میدان مبارزه، جائی برای خودباز نمیکنند و خطرپذیری نمیکنند، انسانهای مؤمن و مبارز رابه تندی و افراطیگری متهم میکنند!

بیانات رهبر انقلاب
    ۱۳۹۲/۰۳/۱۴

9. صلوات ها 9

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,536
    حضور
    222 روز 3 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7886

به نام خدا.

من نمیدونم این پستم جاش مناسب هست یا نه ، منتها چون بحث انرژی هسته ای هست میپرسم. اگر جاش خوب نیست ، جای درستش رو بگید تا عوض کنم.

یه جمله ی معروفی از امام خمینی (ره) داریم که میفرمایند : "حفظ نظام از اوجب واجبات است" ، حالا با توجه به این جمله ، چطور میگیم چون داشتن بمب اتم در دین حرام هست ، پس همه خیالشون راحت باشه که ما دنبالش نمیریم؟ یعنی ما خودمون چطور میتونیم به این عقیده باشیم که هیچوقت بمب اتم نمیسازیم؟ شاید در آینده لازم بشه برای حفظ خودمون بمب اتم بسازیم. نمیدونم سوالم رو خوب پرسیدم یا نه ...

ستایشگر
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

11. صلوات ها 5

علاقه
    خدمت به مردم کشورم
    نوشته
    7,198
    حضور
    60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    278
    صلوات
    41224

نقل قول نوشته اصلی توسط ستايشگر نمایش پست ها
    به نام خدا.

شاید در آینده لازم بشه برای حفظ خودمون بمب اتم بسازیم. نمیدونم سوالم رو خوب پرسیدم یا نه ...

ستایشگر
    با سلام و عرض ادب

ساخت سلاح اتمی اول اینه حرامه و دوم تازه اگ حرام نبود
    یک سوال دارم
    بمب اتم چه امنیتی برای دارندگان ان ایجاد کرده است؟
    نه تنها امنیت برای این کشور ها ایجاد نکرده
    بلکه ان کشور ها از چشم مردم ازاده و مستقل هم افتاده اند
    امیدوارم پاسختون رو داده باشم

13. صلوات ها 5

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,536
    حضور
    222 روز 3 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7886

نقل قول نوشته اصلی توسط شهید علی اصغر پازوکی نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

ساخت سلاح اتمی اول اینه حرامه و دوم تازه اگ حرام نبود
    یک سوال دارم
    بمب اتم چه امنیتی برای دارندگان ان ایجاد کرده است؟
    نه تنها امنیت برای این کشور ها ایجاد نکرده
    بلکه ان کشور ها از چشم مردم ازاده و مستقل هم افتاده اند
    امیدوارم پاسختون رو داده باشم
    به نام خدا.

پس الان کشور ها بزرگ و کوچیک دنیا ( حتی پاکستان ) برای چی انبار پر کردن ازش اگر کمکی نمیکنه؟ به هر حال سلاح هست دیگه. سلاح یکی از فایده هاش اینه که ترس ایجاد میکنه.

در ضمن تو جواب شما یه فرض هم مستتر هست : "ما فقط برای حفظ امنیت خودمون میجنگیم" در صورتی که تضمینی برای این نیست.

البته من نمیگم بقیه کشور هایی که به ما گیر میدن فقط به فکر امنیت هستند و تضمینی هست که به فکر تجاوز نباشند. اتفاقا اونها به فکر ناامن کردن خیلی جاها هستند. سوال من در مورد خودمون هست.

ستایشگر
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

15. صلوات ها 4

علاقه
    خدمت به مردم کشورم
    نوشته
    7,198
    حضور
    60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    278
    صلوات
    41224

ما یک دفعه با دست خالی به کل دنیا ثابت کردیم که :ظالم هیچ غلطی نمی تواند بکند

این حرکت ما رو ،حزب الله در سال 2006 در جنگ 33 روزه
    و الان هم در سوریه مشاهده می کنیم

دنیا فهمیده است که سلاح کارایی خود را از دست داده
    لذا در سوریه هم که اولش پیشرفت هایی از سوی کفار بود،بخاطر خدعه های رسانه ای و جنگ روانی بود
    و الان هم می بینید تمام تروریستهای دنیا توسط
    امریکا ، ترکیه، قطر، و سعودی در سوریه هستند با تمام امکانات پیشرفته ، مستاصل شده اند
    حتی دیدید سوریه سلاح شمیایی داشت ولی نتوانست یک گلوله استفاده کند(سلاح کشتار جمعی کارایی نداشت) بلکه به همین بهانه تازه تروریستها از شیمیایی استفاده کردند تا بیندازند گردن اسد
    و خلاصه سلاح چه شمیایی و چه اتمی اگر اسد داشت به کارش نمی امد ، فقط زمینه دخالت اجانب را فراهم می کرد

17. صلوات ها 5

علاقه
    خدمت به مردم کشورم
    نوشته
    7,198
    حضور
    60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    278
    صلوات
    41224

ستايشگر - ۱۳۹۲/۰۹/۱۵ 05:14 PM - لینک ثابت مشاهده مکالمات گزارش

به نام خدا.

سلام.

حالا کاری به دلیل داشتنش نداریم. چطور ما میتونیم حداقل برای خودمون تضمین کنیم که در آینده هم دنبال سلاح اتمی نمیریم؟
    ما که دنبال نابودی اسرائیل هستیم اتفاقا بمب اتم خیلی به کارمون میاد.

ستایشگر

با سلام
    برای سقوط اسراییل نیاز نیست( هر چند اماده ایم)
    کافی است دموکراسی گسترش یابد
    و مردم فلسطینی و اسراییلی رای دهند
    خواهید دید
    که اسراییل سقوط می کند
    بله
    اسراییل سقوط خواهد کرد

19. صلوات ها 6

علاقه
    علوم دینی
    نوشته
    1,241
    حضور
    35 روز 16 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    145
    آپلود
    1
    گالری
    48
    صلوات
    8306

فرموده ی امام رو نباید تقطیع وار به کار بست و اون رو مستقل از سیره ی معصومین نفسیر کرد

نامردی در جنگ با دشمن، سیره ی معصومین نبوده بوده؟
    همیشه بزرگان مردونه جنگیدند حتی اگه قرار بوده شهید بشن

منم با جناب شهیدپازوکی موافقم اسرائیل به فرموده ی امام خامنه ای عددی نیس که بخواد خودشو دشمن ما بدونه و ما بخوایم برا نابودیش،تازه ناجوانمردانه بمب اتم بسازیم(کلاً اسرائیل یه دروغه به دنیا گفته شده و دیر یا زود از درون متلاشی میشه)
    دشمن ملت ما آمریکا بوده و اگه باز بخواد رویه قبل رو پیش بگیره دشمن خواهد موند ولی باز برای حفظ نظام از آسیبی که دشمن به ما بخواد به ما بزنه دست به حرام نمیزنیم و غیر انسانی نمیجنگیم

وَ اللهِ اِن قَطَعــــــتُموا یَمینی

اِنّی اُحامی اَبَداً عَن دینی

21. صلوات ها 4

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۴/۰۲/۲۶, ۱۶:۵۶ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری