جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نحوه فریب دانشجویان توسط فرقه رجوی

 1. #1

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41067

  نحوه فریب دانشجویان توسط فرقه رجوی
  نحوه فریب دانشجویان توسط فرقه رجوی

  نشست خبری یک عضو نجات یافته از فرقه مسعود رجوی، در خبرگزاری تسنیم برگزار شد.
  نحوه فریب دانشجویان توسط فرقه رجویبه گزارش 598، نشست خبری حمید منصوری یکی از اعضای فرقه منافقین که از چنگ این فرقه نجات یافته است، برگزار شد. مهمترین محورهای سخنان وی به شرح ذیل است:

  آنقدر فضای سیاسی اوایل انقلاب را علیه نظام اسلامی سیاه کرده بودند که من که در خارج از کشور دانشجو بودم، می‌ترسیدم به کشور بیایم. منافقین در خارج از کشور می‌گفتند که ما هوادار خانواده‌های زندانیان سیاسی‌ هستیم و با این گونه پوشش‌ها فعالیت می کردند.

  یکی روز در کتابخانه تورنتو بودم که با یک فرد به نام حمید آشنا شدم. او بعد از چند روز گفت که شما نمی خواهید به خانواده های جنگ زده و زندانیان سیاسی ایران کمک کنید. گفتم چرا و با این حساب، پولی به وی دادم.

  از آن روز به بعد با وی ارتباط بیشتری پیدا کردم و وی بعدها به من گفت، شما که حقوق تحصیل می‌کنید، مقاله حقوقی علیه ایران بنویسید و من هم قبول کردم که این کار را انجام دهم.

  دانشجویان و البته دانشجویانی که در خارج هستند،‌ برای منافقین طعمه خوبی هستند و من هم که دچار افسردگی بودم تصمیم گرفتم که هر هفته به جمع آنها رفته و با آنها همکاری کنم. رفتارهای آنها در خارج از کشور بسیار حساب شده و دقیق است.

  بر همین اساس، آنها مرا جذب کردند و من هم برای آنها کمک مالی جمع آوری می کردم. یک روز یکی از اعضای منافقین به من گفت که شما رسما وارد سازمان بشوید و به ما کمک کنید؛ به وی گفتم که من می‌خواهم صلح در ایران حاکم شود، او هم گفت که ما هم خواستار صلح و دموکراسی در ایران هستیم و مرا با این شیوه جذب کرد و وارد سازمان شدم.

  وقتی عضو سازمان شدم، حدود ۶ ماه بعد به من گفتند که برای کمک به مجروحان عملیات فروغ جاویدان (عملیات مرصاد) به عراق بروید، من قبول کردم و به عراق اعزام شدم.

  وقتی وارد عراقق شدیم، واقعا در یک ماه اول بسیار خوب برخورد می کردند و رفتارها کاملا عاطفی بود اما با گذشت یک ماه دیدیم که فقط برخورد تند و تیز است و می گویند فقط باید کار کنید. ما حتی اجازه نداشتیم که از مقامات سازمان انتقاد هم کنیم.

  یک روز رجوی با این حربه که انقلابی هستم، جوانان آن روزگار را فریب داد و امروز هم جوانان و جریانات ناآگاه به علت همین ناآگاهی، در دام می‌افتند. توصیه من این است که جوانان آگاهانه وارد جریانات شوند و از کتب شهید مطهری استفاده کنند.

  رسانه ها وظیفه دارند که آگاهی به جوانان بدهند تا در دام فرقه ها و جریانات انحرافی نیفتند.

  فرقه رجوی، "برده داری مدرن" است؛ در سالیان گذشته، معنای برده‌داری زنجیرزدن به پای برده‌ها و افراد بود اما امروز زنجیر به ذهن افراد می‌زنند.

  مریم رجوی می‌گفت، هر کس به خدا شک کند، گناهش قابل بخشش است اما شک به رهبری سازمان (مسعود رجوی) گناهی نابخشودنی است.


  شست و شوی مغزی و ترور کور، دو وظیفه اصلی و کار اصلی فرقه منافقین است.

  شست و شوی مغزی در فرقه رجوی بسیار ماهرانه انجام می شود. آنها با مکانیسم عملیات جاری که به طور روزانه انجام می‌شود و غسل هفتگی که هفته ای یک بار انجام می‌شود، افراد و اعضای خود را شست و شوی مغزی می دادند.

  تا سال ۷۱ و ۷۲، به لحاظ شرایطی سیاسی ایران، امکان عملیات نظامی در داخل ایران وجود داشت اما بعد از آن، این امکان فراهم نبود و لذا سازمان، روی به شست و شوی مغزی آورد تا آمادگی افراد از بین نرود.

  ما جلسات شبانه‌ای داشتیم که یکی از اعضای منافقین که خانم هم بود به عنوان مدیر جلسه در جلسه حاضر می شد. در این جلسه، افراد کارهای روزانه خود را می گفتند و کوتاهی‌های احتمالی نسبت به مسعود رجوی را اعلام می‌کردند و بعد شروع به فحش دادن به خود به خاطر آن کوتاهای‌های احتمالی می کردند، در واقع، جلسه فقط "جلسه فحاشی" بود.

  غسل هفتگی هم اینطور بود که یکی از فرماندهان سازمان که مرد بود، به جلسه می آمد. باید در این جلسه، مثلا اگر نیت نگاه کردن به زنی را داشتیم،کتبا اعلام می کردیم و یا اینکه اگر مثلا در خواب، خواهر یا مادر خود را می دیدیم، باید اعلام می کردیم.

  اگر به زنی نگاه می کردیم، حکم فرقه رجوی برای این یک نگاه، اعدام بود.

  اگر هم در هفته موردی برای گفتن نداشتیم، به ما می گفتند که شما بریده‌اید و شروع به فحاشی می کردند.

  باید در این جلسات حتما یک چیزی می گفتیم، اگر هم واقعا حتی در خواب خواهر یا مادر خود را نمی دیدیم، باید به دروغ یک خواب را به فرمانده می گفتیم اگر نمی گفتیم، ما را به عنوان خائن تنبیه می کردند.

  افرادی که جذب فرقه ها می شوند، صداقت دارند و معتقدند که می توانند به اجرای عدالت کمک کنند اما وقتی در دام می افتند تازه می فهمند که چه شده است به نحوی که حتی انسان شرم می‌کند که به دوستان خود را اعلام کند که چه کاره است.

  سازمان منافقین به نظریه ماکیاول که هدف وسیله را توجیه می‌کند، معتقد بود.

  ازدواج درون سازمانی، یک دستور تشکیلاتی بود که بعد از پیروزی انقلاب از سوی سران سازمان صادر شد. امروز، دیگر عملیات های تروریستی سازمان به طور کلی شکست خورده است. البته بعد از این شکست، سازمان دستور طلاق سازمانی را صادر کرد.

  کدام سازمان سیاسی افراد خود را در آتش می‌سوزاند، کدام سازمان سیاسی افراد خود را شست و شوی مغزی می دهد، در سازمان منافقین چنین کارهایی انجام می شد.

 2. صلوات ها 5


 3. #2

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41067  برخی اخبار می گوید که تعدادی از اعضای سازمان منافقین در سوریه در حال جنگ با دولت قانونی این کشور هستند و در جمع تروریست‌های سوری فعال هستند، علت چیست؟

  گروهک منافقین برای ابراز وجود هر کاری می کند و مسلما دست به هر اقدامی می زند و کلا ماهیت این گروهک، یک ماهیت خشونت طلب است. گروهک بدون خشونت نمی‌تواند زنده بماند و در واقع، خشونت جان مایه سازمان است.

  در حال حاضر ۳۰ عضو منافقین که در جمع تروریست های سوری با ملت سوریه می جنگیدند، کشته شده اند. پیغام من به سران کشورهای عربی این است که به نقطه پایان رسیده اید و باید به جنایات خود اعتراف کنید تا تاریخ شاید شما را پشیمان بنامد.

 4. صلوات ها 4


 5. #3

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41067  الان منافقین کاملا از هم پاشیده شده اند، چون کمپ اشرف را از دست داده اند. البته بنده هم از دوستان شنیده ام که گروهک منافقین در جمع تروریست های سوری با مردم این کشور، در حال جنگ است.

  در کمپ اشرف، ‌۵۲ تن از اعضای بسیار برجسته و مهم سازمان منافقین توسط گروه های مردمی کشته شدند و چند عضو بسیار مهم هم توسط مردم اسیر شده اند. مردم عراق به خاطر اینکه عزیزان خود را در عملیات های متعدد منافقین از دست داده بودند، با حمله به کمپ، انتقام گرفتند.

  شکل سازمان منافقین که همان اشرف بود، از بین رفته و الان هم به تبع چون شکل از بین رفته، ایدئولوژی آنها نیز در حال از بین رفتن است.

  منافقین تحت پوشش حمایت از بیکاران، فقرا و دموکراسی و . . . افراد را جذب می کنند. آنها فضا را بسیار برای ما سیاه نشان می دادند به طوری که وقتی من از پاریس به تهران آمدم، دیدم که تهران حتی از پاریس هم زیباتر و با جاذبه تر است.

  وقتی که از ایران می رفتم، در یک روستا در حاشیه تهران ساکن بودم؛ آن زمان ها، روستای ما بسیار فقیر بود و فقط در روستای ما، چند موتور سیکلت وجود داشت اما وقتی برگشتم، برخلاف اعلام سازمان که ایران بسیار وضع وخیمی دارد و مردم از فرط گرسنگی در حال مردن در کنار خیابان ها هستند، در روستای خودمان دیدم که چقدر پیشرفت صورت گرفته و الان نیمی از اهالی روستا، خودرو دارند و وضع اهالی بسیار خوب است.

  سازمان از ابتدا به این اعتقاد داشت که مجروحان باید با خوردن سیانور، خود را می کشتند در کمپ اشرف هم به علت اختلافاتی که اعضا با هم داشتند، در جریان حمله مردم عراق به کمپ که منجر به کسته شدن حدود ۵۲ تن از اعضای ارشد سازمان شد، برخی اعضا توسط فرماندهان "تیر خلاص" زده شدند و برخی ها هم توسط دیگر اعضا کشته شده و برخی هم خودشان را کشتند. در سازمان منافقین این استراتژی وجود دارد که "حذف فیزیکی داخلی" هم می‌کند.

  یکی از این ۵۲ نفری که در کمپ کشته شد، با من دوست بود. او نامش "احمد وشاق" بود. یک روز در مرز مستقر بودیم و بعد که برگشتیم به کمپ، دیدیم سه بالگرد، در کمپ نشست. درست زمانی بود که آمریکا، بغداد را تازه تصرف کرده بود.

  وقتی، بالگردها در کمپ نشستند و بعد برخاستند و رفتند، از وشاق پرسیدم که رهبر سازمان کجاست، او گفت که آمریکایی‌ها او را از کمپ خارج کردند و الان دیگر، در اختیار آمریکایی‌هاست.

 6. صلوات ها 3


 7. #4

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41067  دیدار رهبران ارتش آزاد سوریه با اعضای گروهک تروریستی منافقین
  یک روزنامه‌ لبنانی از دیدارهای میان رهبران گروه تروریستی موسوم به ارتش آزاد سوریه و عناصر گروهک تروریستی منافقین خبر داد.

  نحوه فریب دانشجویان توسط فرقه رجوی به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ روزنامه‌ الاخبار به نقل از عبدالله البشیر النعیمی که به عنوان رییس ستاد مشترک ارتش آزاد سوریه در کنفرانس گروهک منافقین در پاریس صحبت می‌کرد، نوشت: حضور ما به همراه عناصر مجاهدین خلق برخواسته از ایمان ما برای رویارویی با دشمنی واحد است. پیروزی ما پیروزی شما است و پیروزی شما پیروزی ما است.
  بنابر گزارش اشرف نیوز، وی در سخنانی خطاب به اعضای این گروهک ایران را دشمن واحد دو طرف خواند.
  .... 8. صلوات ها 3


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود