حماسه ملبورن

تب‌های اولیه

10 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حماسه ملبورن

سلام.
هشتم آذر سالروز پیروزی حماسی وخاطره انگیز ایران برابر استرالیاست.
اونروز یادتونه کجا بودید و چه کار میکردید؟
وقتی ایران برد چی؟ یادتونه چیکار کردید؟
راستی گزارش عالیه جواد خیابانی رو یادتونه؟به نظر من اون یکی از ماندگارترین دیالوگ هاست
[SPOILER]البته اگه بشه اسمشو دیالوگ گذاشت[/SPOILER]یادمه اونروز مهمون داشتیم من 5سالم بود مامانم داشت خونرو جارو میکرد که بازی تموم شد و مهمونا اومدن با مهمونا رفتیم بیرون و همه تو خیابونا میگفتن خداداد عزیزی برای ما عزیزی
[SPOILER]تمام فوتبال مدیون ما مشدیان اون از خداداد اینم از قوچی[/SPOILER]
:Kaf::Kaf::Kaf:

به نام خدا.

من دقیقش رو یادم نیست کجا بودم و چه میکردم اما یادمه که تا مدت ها آرزوی خداداد عزیزی شدن داشتم. یادمه که بابام شیرینی خرید با خودش آورد خونه. یادمه تهران رفت رو هوا اون شب. خیلی باحال بود ...

[SPOILER]
یادمه امسال هم که رفتیم جام جهانی ، بابام گفت امسال هم مثل اون سال شده :ok: ... هر نتیجه ای گرفتید ، خودتون گرفتید! من چیزی نگفتم! :khandeh!:
[/SPOILER]

ستایشگر :Gol:

[="Navy"]بسم الله
يا محمد ص
سلام به همه.
يادمه.
7 سالم بود.
زياد اونموقع مثل الان فوتبالي نبودم.
همه پاي تلويزيون سياه سفيد
فكر كنم عروسي خواهرم نيز بود.
موفق باشيد
يا حق و يا علي ع
[/]

سلام به همه دوستان

چه روزایی بود ...

من اون موقع 10 سالم بود و حاضر نبودم به خاطر مدرسه رفتن بازیو از دست بدم واسه همین پدرمو مجبور کردم از یکی از همکاراش یه گواهی پزشکی بگیره که فردای بازی ببرم مدرسه ! یادمه اخرای مسابقه که خیلی استرس زیاد بود رفتم اتاق تا بشینم دعا کنم البته نمیدونم وقت نماز بود یا اینکه فقط مشغول دعا بودم یادش بخیر :fekr:

البته الان با وضعیت فعلی فوتبال حاضر نیستم وقتی برای دیدن فوتبال بزارم ..

سلام من اونموقع اول دبستان بودم مثل الان هم اهل فوتبال :pirooz::pirooz:نبودم فقط پرورش اندام

شقايق;436238 نوشت:
سلام به همه دوستان

چه روزایی بود ...

من اون موقع 10 سالم بود و حاضر نبودم به خاطر مدرسه رفتن بازیو از دست بدم واسه همین پدرمو مجبور کردم از یکی از همکاراش یه گواهی پزشکی بگیره که فردای بازی ببرم مدرسه ! یادمه اخرای بازی که خیلی استرس بازی زیاد بود رفتم اتاق تا بشینم دعا کنم البته نمیدونم وقت نماز بود یا اینکه فقط مشغول دعا بودم یادش بخیر :fekr:

البته الان با وضعیت فعلی فوتبال حاضر نیستم وقتی برای دیدن فوتبال بزارم ..

انصافا چه حوصله ای دارید اما من خاطرات زیادی از پیچوندن مدرسه دارم :khandeh!:

[="Navy"]بسم الله
يا محمد ص
سلام به بچه ها.
بچه ها ديدين داره سن همه لو ميره.
من كه قبلا گفتم 23 سال دارم.
گفتم.
موفق باشيد
يا حق و يا علي ع
[/]

[="Navy"]

خادم شهدا313;436246 نوشت:
انصافا چه حوصله ای دارید اما من خاطرات زیادی از پیچوندن مدرسه دارم

بسم الله
يا محمد ص
سلام
من زياد نميپيچوندم
الفرار(فرار ميكردم)
خاطرع زياده ولي تاپيك موضوش اين نيست .
چون مسير تاپيك به اين سو نره نميگيم.
ان شالله يكبار دگه.
موفق باشيد
يا حق و يا علي ع[/]

[="Times New Roman"][="Black"]

shaparak;436221 نوشت:
سلام.
هشتم آذر سالروز پیروزی حماسی وخاطره انگیز ایران برابر استرالیاست.
اونروز یادتونه کجا بودید و چه کار میکردید؟
وقتی ایران برد چی؟ یادتونه چیکار کردید؟
راستی گزارش عالیه جواد خیابانی رو یادتونه؟به نظر من اون یکی از ماندگارترین دیالوگ هاست
[SPOILER]البته اگه بشه اسمشو دیالوگ گذاشت[/SPOILER]یادمه اونروز مهمون داشتیم من 5سالم بود مامانم داشت خونرو جارو میکرد که بازی تموم شد و مهمونا اومدن با مهمونا رفتیم بیرون و همه تو خیابونا میگفتن خداداد عزیزی برای ما عزیزی
[SPOILER]تمام فوتبال مدیون ما مشدیان اون از خداداد اینم از قوچی[/SPOILER]
:Kaf::Kaf::Kaf:

من یادمه . :khandeh!: قبل از شروع بازی ها اینقدر ذوق و شوق داشتم . اسم تمام تیم های جام جهانی رو روی کاغذ نوشته بودم :khandeh!:
چشمتون روز بد نبینه املا در حد استاد ادبیات :khandeh!: ( عربستان رو نوشته بودم اربستان:khandeh!: ) توی بازی آرِِِِژانتین با کرواسی به پدرم گفتم بابا این بازیکنه کرواسیییییه؟ ( منظورم این بود که اهل کشور کرواسی هست ؟ ) پدرم گفت : مسعود جان دلبندم اون کرواسییییی نیست . باید بگی کروواته :khaneh:
هنوز صدای جواد خیابانی توی گوشمه : دایی . یه فرصت خوب . حالا پشت مدافعان . خداداد عزیزی . و تووووووووووی دروازه . توی دروازه .
این غزال تیز پای فوتبال ماست ( انگار داره راز بقا گزارش میکنه:khandeh!: خرابه این تشبیهاتشم :khandeh!: ) یادش بخیر....:Gol::Gol::khandeh!:[/]

من کلاس پنجم بودم و راضیه:khandeh!:! باهممدرسه بودیم. تو مدرسه از بلندگو فوتبال ایران و استرالیا رو گذاشته بودن پخش می شد.

[SPOILER]الان که بهش فکر میکنم میگم چه مدیر و معاون باحالی داشتیم:khaneh:[/SPOILER]
مدرسه ما وقتی تعطیل شد ایران هنوز گل دوم رو نزده بود.:ghati:
نمیدونیم چطوری تا خونه دوییدیم.:khoshali:
وقتی رسیدیم دیدیم همه دارن بالا پایین میپرن و ایران رفته جام جهانی.:paresh:
یادش بخیر

موضوع قفل شده است