صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))

 1. #1

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41065

  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))
  پاسخ تند دیپلمات سابق به شاهزاده سعودی

  در کنفرانس سیاست خارجی برلین چه گذشت؟


  سید حسین موسویان در پاسخ به ادعاهای شاهزاده سعودی در کنفرانس سیاست خارجی در برلین ، گفت: عربستان در شرایطی ایران را متهم به دخالت در بحرین می‌کند که خود این کشور به بحرین لشکرکشی کرده و پاسخ معترضان را با گلوله می‌دهد."ترکی الفیصل" شاهزاده سعودی در جریان این نشست ادعا کرد: ایران از ابتدای انقلاب در امور داخلی کشورهای عرب منطقه دخالت کرد و در بحرین بدنبال ایجاد شورش بود.وی مدعی شد:‌ ایران جزایر امارات را اشغال کرده است، در سوریه حضور نظامی دارد.


  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))


  به گزارش جنوب نیوز، به نوشته فردا؛ سید حسین موسویان در پاسخ به ادعاهای ترکی گفت: شما مدعی شدید که ایران از ابتدای انقلاب در امور داخلی اعراب دخالت کرده است. ظاهرا فراموش کرده‌اید که در اولین ماههای انقلاب یک کشور عربی(عراق) به ایران تجاوز کرد و عربستان و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس از صدام متجاوز حمایت کردند و بیش از 100 میلیاد دلار کمک مالی کردند. یک میلیون ایرانی بخاطر تجاوز یک کشور عربی شهید و زخمی شدند. سلاح شیمیایی علیه ایرانیها بکار برده شد و 100000 ایرانی شهید و زخمی شد و شما حمایت کردید.


  موسویان در ادامه تأکید کرد: در اواسط دهه 1370 من از سوی آقای هاشمی رییس جمهور ماموریت یافتم و با امیر عبدالله ولیعهد 4 دور مذاکره و چارچوبی را توافق کردیم. دوسال بعد آقای روحانی دبیر شورایعالی امنیت ملی وقت به عربستان سفر کرد و توافق نامه امنیتی امضاء کرد.ما به توافقات پایبند ماندیم اما اسناد وزارت خارجه آمریکا که توسط ویکی لیکس افشاء شد نشان میدهد که از سال 1384 به بعد شما و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس در کنار اسراییل به آمریکا و اروپا فشار میاورده‌اید که به ایران حمله نظامی‌ کند.


  این دیپلمات سابق کشورمان در ادامه گفت:‌شما چرا توافقنامه امنیتی را نقض کردید؟ و در عین حال ایران را متهم میکنید. میلیونها نفر از مردم مصر علیه مبارک دیکتاتور و فاسد قیام کردند. عربستان تا آخرین لحظه در مقابل مردم مصر ایستاد و از دیکتاتور حمایت کرد.بعد مردم مصر در یک انتخابات آزاد مرسی را انتخاب کردند و شما از کودتا علیه منتخب مردم مصر حمایت کردید.


  سید حسین موسویان در ادامه گفت: سوریه یک دولت قانونی داشت و شما و همه دنیا با آن رابطه داشتند. مردم بحرین که 80 درصد شیعه هستند تظاهرات مسالمت آمیز کردند و با گلوله مواجه شدند و شما در مقابل مردم بحرین ایستادید و به آنجا لشگر کشی کردید و در عین حال ایران را متهم میکنید که در مقابل خواست مردم عربی ایستاده و دخالت میکند.به اختلاف پوچ امارات با ایران در مورد جزایر اشاره کردید که مربوط به قبل از انقلاب است اما عربستان که بیش از ایران با همسایگان عرب خود اختلاف مرزی دارد. چرا یک کلمه در مورد اختلافات مرزی خودتان به همسایگانتان حرف نمی‌زنید. 2. صلوات ها 4


 3. #2

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41065  دبیرکل الوفاق بحرین در خطبه‌های نماز عیدقربان:
  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) رژیم آل خلیفه، مردم را به چشم "شیعه" می‎نگرد نه شهروند بحرینی!

  شیخ سلمان تاکید کرد: مشکل بحرین همانند کشور کویت، مشکل سیاسی نیست بلکه مشکل ما مشکل طایفه ای است. رژیم آل‎خلیفه، مردم را به چشم "شیعه" می‎نگرد نه شهروند بحرینی.

  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین در خطبه های نماز عید قربان که در مسجد "جمالة" منامه برگزار شد اظهار داشت: مشکل بحرین همانند کشور کویت، مشکل سیاسی نیست بلکه مشکل ما مشکل طایفه ای است.

  شیخ «علی سلمان» تاکید کرد: رژیم آل خلیفه، مردم را به چشم "شیعه" می‎نگرد نه شهروند بحرینی.
  وی تاکید کرد: این تفکر در دهه 70 در این منطقه حاکم شده است و بر اساس آن دیدگاه، مردم با گرایش به طایفه و مذهب خاص، دشمن تلقی می‎شوند.
  این روحانی شیعه انقلابی همچنین تصریح کرد: این استراتژی از مدت ها قبل وجود داشته و دارد که ما می توانیم آن را جنگی آشکار نامگذاری کنیم.
  دبیر کل جمعیت الوفاق اظهار داشت: درحالی که مردم از وزارت خانه های کشور اعم از دفاع، خارجه و اطلاع رسانی محروم هستند؛ از مزدوران استفاده می شود.
  به گزارش المنار، شیخ سلمان در پایان گفت: ما هرگز بحرینی ها را در پست های کلیدی مشاهده نمی کنیم و علت آن نیز نبود دولت مدنی واقعی است.

 4. صلوات ها 2


 5. #3

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41065  خاورمیانه ای اسلامی با اراده ملت‏ها ـ 1117
  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) اخبار هزارمین روز قیام اسلامی مردم بحرین/دوشنبه 20 آبان 1392

  شلیک گاز سمی به سمت عزاداران حسینی در بحرین/جمع آوری پرچم‌ها و پارچه نوشته‌های محرم/حبس ابد برای دو بحرینی و پانزده سال زندان برای سه نفر دیگر/ بازداشت و شکنجه 172 بحرینی در یک ماه/نقض حقوق دینی مردم بحرین/گفت‌وگو حلقه نجات رژیم آل‌خلیفه و ظلم به انقلاب بحرین است/پاسخ مستند وفاق به دروغ پردازی وزیر خارجه بحرین/ دلیل حمله رژیم بحرین به عزاداران حسینی/ و عدم اعتماد مردم بحرین به پارلمان مهمترین خبرهای نهصد و نود و هفتمین روز قیام اسلامی مردم بحرین است.

  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) امروز هزارمین روز انقلاب کرامت است ، هزار روزی که مردم و جوانان انقلابی بحرین جان برکف و ثابت قدم در خیابان ها و کوچه پس کوچه های شهرها و روستاهای بحرین فریاد آزادی و کرامت سردادند و تقریبا هر ده روز یک شهید هم تقدیم انقلاب کردند.

  هزارمین روز انقلاب کرامت این روزها با ایام شهادت سالار شهیدان حضرت اباعبد الله الحسین ع هم مقارن شده است و مردم بحرین که اهداف خود را در این قیام جست و جو می کنند، برای برپایی مراسم عزای حسینی با سرکوب های شدیدتری مواجه هستند .
  آنچه در پی می‏آید حوادث چند روز گذشته و امروز دوشنبه 20 آبان 1392 و هزارمین روز قیام اسلامی مردم بحرین است:
  ــ شلیک گاز سمی به سمت عزاداران حسینی در بحرین
  در ادامه تعرض نیروهای امنیتی به جلوه‌های گرامیداشت عاشورا در مناطق مختلف بحرین ، ماموران امنیتی رژیم آل خلیفه به گردهمایی مردم برای گرامیداشت دهه محرم در مناطق بوری و المعامیر با گازهای سمی و خفه کننده حمله کرده و از زور بیش از حد استفاده کردند.
  مراکز پلیس نیز شماری از شهروندان را به خاطر نصب پرچم‌های سیاه رنگ بر فراز خانه‌هایشان احضار کرد.
  ــ جمع آوری پرچم‌ها و پارچه نوشته‌های محرم
  نیروهای امنیتی بحرین در ادامه دشمنی خود با اهل بیت ،پرچم‌ها و پارچه نوشته‌ها و نمادهای ماه محرم را به طور مکرر جمع آوری می‌کنند .
  در همین راستا گشتی‌های امنیتی رژیم آل خلیف دیروز ـ یکشنبه 19 آبان ـ تعدادی از این نمادها و پارچه نوشته‌ها را در منطقه سند جمع آوری کردند.
  اقدام نیروهای امنیتی بحرین درجمع آوری تعدادی از پارچه نوشته‌ها که نماد بارز عزاداری ماه محرم و عاشورای حسینی (ع) است، تحریک احساسات و عواطف شهروندان و ضربه زدن به شعائر و مناسبت‌های دینی آنها به شمار می‌رود.
  ــ حبس ابد برای دو بحرینی و پانزده سال زندان برای سه نفر دیگر
  یک دادگاه بحرینی دو شهروند این کشور در قضیه معروف به «انفجار رفاع»را به حبس ابد و سه نفر دیگر را به پانزده سال زندان محکوم کرد.
  وزارت کشور بحرین در تاریخ 13 تیر ماه اعلام کرده بود که یک خودروی بمب گذاری شده در منطقه الدیر بحرین منفجر شده است که به دنبال آن «تعدادی از نیروهای امنیتی زخمی شدند.»
  این دادگاه "زهیر عاشورا" و "علی حبیب" دو شهروند بحرینی را به حبس ابد محکوم کرد.
  وکلای مدافع این محکومان پیشتر از شکنجه آنها به دست نیروهای حکومت بحرین خبر داده بودند.
  "هادی الموسوی" یکی از مسئولان جمعیت معارض الوفاق بحرین اعلام کرده بود که ادعای وزارت کشور بحرین در مورد انفجار الرفاع ادعایی مشکوک است.
  سازمانهای مدافع حقوق بشر بارها درخصوص شکنجه شدن متهمان در بحرین و محاکمه آنها بر اساس اعترافات گرفته شده زیر شکنجه ابراز نگرانی کرده اند.
  مسئولان بحرینی با درخواست های مکرر گروه های بحرینی برای انجام تحقیقات مستقل در خصوص انفجار یک خودرو نزدیک مسجد منطقه الرفاع، مخالفت کرده اند.
  ــ بازداشت و شکنجه 172 بحرینی در یک ماه
  بخش آزادیها و حقوق بشر جمعیت وفاق بحرین از بازداشت 151 نفر و شکنجه و بدرفتاری با 21 نفر دیگر فقط در طول ماه اکتبر گذشته ـ 9 مهر تا 9 ابان ـ در این کشور خبر داد.
  بخش آزادیها و حقوق بشر جمعیت وفاق در گزارش ماه اکتبر خود آورده است که رژیم بحرین به کمک دستگاه های امنیتی و نظامی خود بیش از یکهزار و 253 مورد نقض قوانین و حقوق بشر را مرتکب شده است.
  پایگاه اطلاع رسانی جمعیت وفاق با انتشار این گزارش تأکید کرد، نیروهای رژیم بحرین در این مدت 151 نفر را بازداشت کرده اند که از این تعداد 142 نفر مرد و 9 نفر دیگر کودک هستند و اکثر این بازداشت ها با یورش به خانه ها یا در خیابانها صورت گرفته است.
  نیروهای امنیتی در طول ماه اکتبر و بدون مجوز قضایی به 146 خانه یورش برده اند که اکثر این یورش ها در روستاها و مناطق شاهد اعتراضات مردمی مداوم بوده است.
  مسئولان امنیتی رژیم بحرین در ماه اکتبر حدود 102 نفر را آزاد کردند که 31 نفر از این افراد کسانی هستند که در همین ماه بازداشت شدند.
  نیروهای رژیم بحرین در 22 مورد دست به تخریب اموال و وسایل مردم زدند که این امر یا از طریق شلیک گاز اشک آور یا شکستن شیشه خودروها با تیراندازی پراکنده در جریان سرکوب اعتراضات صورت گرفته است.
  ــ نقض حقوق دینی مردم بحرین
  مرکز اروپایی – بحرینی حقوق بشر، حمله نیروهای امنیتی به عزاداران حسینی در بحرین را محکوم کرد و از رژیم حاکم در این کشور خواست که به حق مردم در برگزاری مراسم مذهبی خود احترام بگذارد .
  مرکز اروپایی – بحرینی حقوق بشر اعلام کرد: نیروهای امنیتی حق آزادی دینی مردم را نقض می کنند و در اقدامی تحریک آمیز پارچه نوشته های مذهبی را پاره می کنند.
  این مرکز افزود: مسئولان امنیتی بحرین با مردمی که از زمانی طولانی به برگزاری مراسم مذهبی خود می پردازند، انتقام جویانه برخورد می کنند و با منع آنها از برگزاری مراسم مذهبی خود حق آزادی دینی را نقض می کنند.
  مرکز اروپایی – بحرینی حقوق بشر از رژیم آل خلیفه خواست که از توسل به خشونت برای جلوگیری از برگزاری مراسم مذهبی خودداری کند و رسانه های خود را از پخش اخبار و برنامه های تحریک آمیز منع کند .
  ــ گفت‌وگو حلقه نجات رژیم آل‌خلیفه و ظلم به انقلاب بحرین است
  "عبدالغنی خنجر" سخنگوی رسمی جنبش «حق» در منامه تاکید کرد که گفت‌وگو با رژیم آل خلیفه به منزله حلقه نجاتی است که فرصت‌های فریب و نیرنگ بیشتری در اختیار این رژیم قرار می‌دهد.
  خنجر افزود: تنها راه حل بحران بحرین سرنگونی رژیمی است که هیچ اعتقادی به گفت‌وگو و اصلاح ندارد.
  وی با تاکید بر اینکه گفت‌وگو با رژیم آل خلیفه ظلم به انقلاب و اهداف آن و خون شهداست، اظهار داشت: جنبش حق نمی‌تواند دیدگاه خود را به هیچ گروه سیاسی بحرینی تحمیل کند و ما به نصیحت و اعلام موضع خود بسنده می‌کنیم.
  عبدالغنی خنجر با تمجید از موضع سازمان‌های بین‌المللی حقوقی در قبال تجاوزات صورت گرفته در بحرین، گفت: این سازمان‌ها علی رغم اهمیت‌شان محدود هستند و قدرت‌های بزرگ جهان و در رأس آنها آمریکا و انگلیس که دارای منافع سیاسی و اقتصادی در منطقه می‌باشند، بر حقوق بشر سلطه دارند و متحد استراتژیک رژیم قبیله‌ای آل خلیفه و رژیم وهابی سعودی هستند و نادیده گرفتن جنایات آل سعود و آل خلیفه در بحرین طبیعی است.
  ــ پاسخ مستند وفاق به دروغ پردازی وزیر خارجه بحرین
  عضو ارشد جمعیت وفاق بحرین با ارائه آمار مستند به ادعای وزیر امور خارجه این کشور که گفته بود شیعیان بحرین از همه حقوق خویش برخوردارند، پاسخ داد.
  "عبدالجلیل خلیل" در صفحه تویتر خود نوشت: تبعیض طایفه ای، سیاستی هدفمند در بحرین بوده و در اکثر وزارتخانه های این کشور فراگیر شده است.
  رئیس فراکسیون سابق وفاق در پارلمان بحرین "خالد بن احمد آل خلیفه" وزیر امور خارجه این کشور را این گونه مورد خطاب قرار داد: اگر قبول ندارید بیایید از وزارتخانه خودتان شروع کنیم.
  وزارت امور خارجه 33 رئیس نمایندگی دیپلماتیک دارد که از میان آنها فقط 4 نفر شیعه اند: 3 سفیر( در چین، ژاپن و روسیه) و یک کنسول در نجف اشرف.
  این وزارتخانه سه قائم مقام و دومعاون قائم مقام دارد . تنها یکی از قائم مقام ها شیعه است و هیچ یک از معاونان شیعه نیستند.
  وزارت امور خارجه ده اداره [کل] نیز دارد که فقط رئیس دو اداره شیعه هستند.
  عضو ارشد وفاق خطاب به وزیر خارجه بحرین تاکید کرد: در دفتر شما، دفاتر قائم مقام ها، دفتر وزیر مشاور، اداره احکام، اداره شورای همکاری و سفارتخانه ها تعداد شیعیان صفر است.
  رئیس فراکسیون سابق وفاق آمار کلی شیعیان در وزارت امور خارجه بحرین را 10 درصد اعلام کرد و به طرح این سوال پرداخت که آیا در میان شهروندان شیعه افراد شایسته ای پیدا نمی شوند که نماینده دیپلماسی بحرین شوند.
  وی افزود: آقای وزیر از میان 29 وزیر در دولت، شش نفر شیعه هستند و از میان 29 معاون وزیر سه نفر. آمار شیعیان در دولت 15 درصد و در دستگاه قضایی 12 درصد است. آقای وزیر از میان رؤسای 21 گانه سازمان ها و شرکت های دولتی فقط دو نفر شیعه اند (10 درصد) و در انتصاب های دولتی در پست های رده بالا از 14 فوریه 2011 تاکنون سهم شیعیان 15 درصد بوده است. (71 از مجموع 477 نفر)
  عضو ارشد جمعیت وفاق بحرین آنگاه گفت: آیا این آمار بیانگر تبعیض نیست؟ آیا این کشور نیازمند اصلاح واقعی بر پایه برابری و عدالت نیست؟
  شایان ذکر است که شیعیان اکثریت جمعیت بحرین را تشکیل می دهند.
  ــ دلیل حمله رژیم بحرین به عزاداران حسینی
  رئیس شورای مرکزی جمعیت الوفاق بحرین، دلیل حمله نیروهای رژیم آل خلیفه به مراسم عزاداری شیعیان در این کشور را روی آوردن جریان افراطی رژیم به افزایش تنش های فرقه ای و حمله به شیعیان دانست و تأکید کرد: مخالفان بحرینی گرفتار دام فتنه مذهبی نخواهند شد.
  "جمیل کاظم" رئیس شورای مرکزی جمعیت وفاق بحرین تأکید کرد: همزمان با قدرت گرفتن جریان های تکفیری در منطقه، چالش ها افزایش می یابد و برخی از طرف های منطقه ای تلاش می کنند تا نیروهای تاریک اندیش وابسته به خود را مدیریت نمایند که این طرف ها، از نظر مالی، رسانه ای و لجستیکی به گروههای تکفیری کمک می کنند.
  کاظم در گفت و گو با المنار لبنان افزود: قدرت گرفتن جریان های تکفیری بر عراق و لبنان، تأثیر خواهد گذاشت و اثر آن بر وضعیت بحرین نیز نمایان خواهد بود. زیرا برخی از قدرت های منطقه ای افزایش فتنه مذهبی در منطقه را دستور کار قرار داده اند تا اختلافات سیاسی داخل کشورها را به برگ برنده ای در نزاع های منطقه ای شان تبدیل کنند.
  وی گفت: بحرین، از بیش از چهار دهه قبل تاکنون شاهد اختلافات سیاسی و مخالفت مردم با نظام حاکم است که امروزه با حمله به شعایر دینی و مقدسات شیعیان به آن رنگ و بوی تازه ای داده است.
  این فعال سیاسی در ادامه به حمله مزدوران رژیم آل خلیفه به شخصیت های دینی، تخریب بیش از 38 مسجد و اماکن عبادی، زندانی کردن شیعیان و اخراج آنها از مناصب شان در نهادهای دینی و نظامی اشاره کرد و افزود: جریان های تکفیری افراطی در داخل رژیم حاکم، آشکارا با شیعیان به عنوان یکی از مهم ترین بخش های جامعه بحرین، دشمنی می کنند در حالی که اگر مخالفان با رفتارهای فرقه ای رژیم مقابله به مثل می کردند کشور در آتش جنگ فرقه ای می سوخت.
  عضو بزرگترین تشکل مخالف دولت در بحرین خاطرنشان کرد: در حال حاضر یک نزاع فرقه ای شدید در کشور در جریان است که زیان آن همگان را دربرخواهد گرفت و باعث به آتش کشیدن کشور و منطقه نیز خواهد شد. این در حالی است که بحران سیاسی موجود در بحرین بر اقتصاد و ثبات کشور سایه افکنده است.
  وی افزود: رژیم آل خلیفه با وجود هدف قرار دادن بخش گسترده جامعه بحرین، نخواهد توانست نزاع سیاسی کنونی در کشور را به یک نزاع فرقه ای و مذهبی تبدیل کند زیرا مخالفان از حکمت و تدبیر برخوردارند و رهبران آن بر هوشیاری و نگرانی شان درباره آینده کشور تأکید کرده اند.
  جمیل کاظم تأکید کرد: شورای علمای بحرین، با هدف فراخوان شهروندان به وحدت، شعار "همبستگی و برادری" را به عنوان شعار امسال عاشورا انتخاب کرده است و مردم و رهبران مخالفان تلاش خواهند کرد تا خود را از افتادن در دام نزاع های فرقه ای و مذهبی حفظ کنند.
  این رهبر مخالف رژیم بحرین درباره آینده بحران کشورش خاطرنشان کرد: با وجود این که مخالفان در همه مراحل تأکید کرده اند که اهدافشان کاملا ملی و داخلی است و اعتراضات آنها ربطی به نزاع های خارجی ندارد، اما امروزه بحران کشور با مسایل منطقه ای گره خورده است.
  جمیل کاظم، رژیم آل خلیفه را مسوول بین المللی شدن بحران بحرین دانست و اظهار داشت: رژیم منامه به دنبال ناکامی در حل بحران و گرفتار شدن در گرداب سرکوب جنبش مردم، به بین المللی کردن بحران روی آورد.
  عضو ارشد جمعیت وفاق خاطرنشان کرد: هر اندازه که حکومت در تلاش برای حل بحران سیاسی کشور، تعلل نماید، صحنه سیاسی پیچیده تر خواهد شد و آل خلیفه باید بداند که هیچ گونه ضربه ای نخواهد توانست ملت بحرین را از ادامه تلاش در راستای دستیابی به خواسته هایش بازدارد.
  ــ مردم بحرین به پارلمان اعتماد ندارند
  "خالد عبد العادل"، نماینده پارلمان بحرین تاکید کرد : عملکرد پارلمان بحرین از زمان از سرگیری فعالیت‌هایش در سال 2002 تاکنون در ضعیف‌ترین سطح خود قرار دارد و برخی نمایندگان پارلمان در پیچیده‌تر شدن بحران بحرین سهیم هستند.
  عبد العادل در مورد تداوم سرکوب فرقه‌ای و مذهبی توسط رژیم آل خلیفه گفت: حل و فصل و ترمیم پیامدهای تجاوزات و سرکوبگری‌های مذهبی رژیم بسیار دشوار است و بخش خاصی از مراکز قدرت در ساختار کشور بر تعمیق بحران فرقه‌ای بحرین پافشاری می‌کنند.
  وی تاکید کرد که تنها راه رسیدن گفت‌وگوها به حل و فصل بحران بر دو اصل اساسی استوار است، یکی توقف خشونت‌ها از جانب طرفین و دیگری صدور عفو عمومی برای تمام زندانیانی که بعد از شروع بحران در بحرین بازداشت شده‌اند.
  وی در مورد درخواست معارضان مبنی بر ضرورت تغییر نظام به پادشاهی مشروطه گفت: من تاکید می‌کنم، طرفدار پادشاهی مشروطه هستم که توافقات صورت گرفته از دل آن منجر به گفت‌وگوی همه جانبه با تمام گروه‌های جامعه بحرین خواهد شد، طرح‌های اصلاحی که پادشاه بحرین مطرح کرده است با اسلوب قدیمی مدیریت کشور مطابقت ندارد.
  عبد العادل درباره اوضاع حقوق بشر در بحرین اظهار داشت: حقوق بشر در بحرین مسئله بغرنج و پیچیده‌ای است و نیاز به بازنگری واقعی از طرف تصمیم گیرندگان دارد.

 6. صلوات ها 2


 7. #4

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  نوشته
  748
  حضور
  16 روز 18 دقیقه
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  2706  سلام
  خیلی ممنون از زحماتی که میکشید برادر عزیز

 8. صلوات ها 5


 9. #5

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41065  هزار روز مظلومیت و مقاومت ـ 2
  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) راشد الراشد: مسالمت‌آمیز بودن انقلاب بحرین،‌ انتخابی استراتژیک است

  عضو شورای مرکزی جنبش العمل بحرین با اشاره به گذشت هزار روز از قیام مردم این کشور علیه رژیم آ‌ل‌خلیفه، گفت: مردم بحرین در نهایت از پس ارتش‌های عربی برمی‌آیند.
     

  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) یک رهبر تبعیدی مردم بحرین با اشاره به پیروزی‌های قیام مردم این کشور گفت: این انقلاب در نهایت ارتش‌های کشورهای عربی را شکست داده و از پس رفتارهای ظالمانه و کشتارهای وحشیانه نیروهای امنیتی وابسته به حکام فاسد منطقه بر خواهد آمد.

  «دکتر راشد الراشد» با توصیه نیروهای انقلابی بحرین به صبر و ادامه مبارزه خود علیه ستمگرانٰ، ‌ادامه داد: مبارزان بحرینی در طول این سه سال ‌توانسته اند مردم دنیا را متوجه ظالم بودن حاکمان کشورشان کنند.
  وی که با خبرنگار ابنا گفتگو می کرد با بیان اینکه رهبران انقلاب بحرین، شیوه مبارزه خود علیه ظلم را "مسالمت‌آمیز" برگزیده‌اند، تصریح کرد: مسالمت‌آمیز بودن جنبش،‌ انتخابی راهبردی و استراتژیک است که در صورت ادامه می‌تواند به تحقق اهداف جنبش کمک کند؛ چراکه ادامه جنبش به این شکل، به پیروزی در برابر رژیمی که می‌خواهد با استفاده از زور به حیات خود ادامه دهد، می‌انجامد.
  عضو شورای مرکزی جنبش عمل اسلامی ادامه داد: رژیم آل‌خلیفه به جای تکیه بر مردم بحرین می‌خواهد با استفاده از زور و وابستگی به غرب و عربستان و نیز کشتار تظاهرکنندگان و شکنجه آنها، به سیطره خود بر این کشور ادامه دهد.
  وی با اشاره به گذشت بیش از هزار روز از قیام بحرین، گفت: همین تعداد روزهای انقلاب،‌ نشان‌دهنده ناتوانی حاکمان بحرینی در مقابله با این انقلاب است.
  الراشد با بیان اینکه رهبری جنبش مردم بحرین، محدود به شخص خاصی نیست، افزود: در حال حاضر مجموعه‌ای از افراد و گروه‌ها هستند که رهبری قیام را در دست دارند که در میان آنها علاوه بر رهبران دینیٰ‌تعدادی از مبارزان ملی هم حضور دارند. همچنین تعدادی از رهبران نیز از داخل زندان وظیفه خود را انجام می‌دهند.
  وی با اشاره به شکست توطئه سران رژیم مبنی بر استفاده از سربازان غیربحرینی برای ترساندن انقلابیون، خاطرنشان کرد: حکام فاسد بحرین تلاش دارند تا با استفاده از تمام امکانات خود به سرکوب قیام بپردازند و مردم بحرین را از حقوق حقه خود محروم کنند؛ در حالی که ما با امید به روشنگری‌های ایام عزاداری حسینی، به پیروزی قیام خوشبینیم. 10. صلوات ها 2


 11. #6

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41065  هزار روز مظلومیت و مقاومت ـ 3
  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) شورای همکاری خلیج‌فارس، دخالت نظامی عربستان در بحرین را تمدید کرد

  شورای امنیت خلیج فارس در اقدامی غیرقانونی همزمان با هزارمین روز قیام مردم بحرین، قانونی تصویب کرد که همه مجرمان سیاسی کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس می‌بایست به کشور مبدأ مسترد شوند.

  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) همزمان با هزارمین روز انقلاب کرامت در بحرین، شورای امنیت شورای همکاری کشورهای عربی خلیج فارس در نشستی امکان دخالت نظامی ارتش کشورهای عربی منطقه در کشورهای ضعیف‌تر خلیج فارس را در صورتی که به درخواست کشور مقصد صورت گرفته باشد، برای پنج سال دیگر تمدید کرد.

  در این جلسه که روز گذشته در منامه برگزار شد، اعضای شورا توافق کردند تا قوانین امنیتی مصوب در سال 1995 به مدت پنج سال دیگر تمدید شود.

  یکی از مفاد این قرارداد امنیتی، امکان دخالت ارتش‌های کشورهای قوی‌تر عربی منطقه در کشورهای ضعیف‌تر و در صورت درخواست کشور مقصد است که این مصوبه، دخالت نظامی عربستان در بحرین و سرکوب شیعیان و مخالفان رژیم آل‌خلیفه را به مدت پنج سال دیگر تمدید کرده است.

  همچنین شورای مذکور در اقدامی دیگر، ‌استرداد مجرمان سیاسی کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس به کشورهای متبوع‌شان را نیز تصویب کرد. بنابراین مجرمان سیاسی و مخالفان رژیم‌های آل‌خلیفه و آل‌سعود که در دیگر کشورهای عربی منطقه هستند، به حکم این شورا به دست نیروهای امنیتی و قوای قهریه کشورهای مذکور قرار خواهند گرفت که احتمال آسیب رسیدن به مخالفان این رژیم‌ها را دوچندان می‌کند.

  نکته جالب اینکه نماینده بحرین در شورای همکای خلیج فارس، در گفت‌وگو با رسانه‌ها، تصویب این قوانین را به هیچ عنوان منافی قوانین داخلی یا حقوق مردم بحرین ندانسته است!

 12. صلوات ها 2


 13. #7

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41065  سخنگوی حرکت حق: انقلابیون بحرینی باید به همه گزینه ها فکر کنند نه فقط روش‏های مسالمت آمیز
  الحمدلله رژیم آل خلیفه نتوانسته است علما را بترساند و آنها را مجبور به تنازل و تفریط در اهداف انقلاب گرداند که این امر یکی از مهم ترین علل انسجام، پایداری و استمرار انقلاب است.

  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) همزمان با هزارمین روز انقلاب کرامت در بحرین، سخنگوی حرکت حق بحرین گفت: باید از همه گزینه های مشروع از جمله نافرمانی مدنی و مقاومت مشروع برای مقابله با تروریسم رژیم آل خلیفه استفاده برد .

  «دکتر عبدالغنی الخنجر» که با خبرنگار خبرگزاری ابنا گفتگو می کرد افزود: برخی از نیروهای مخالف رژیم آل خلیفه هم باید عملکرد و تاکتیک های خود را تغییر دهند تا تاثیر بیشتری داشته باشند.
  سخنگوی رسمی حرکت حق بحرین با اشاره به نتایجی که انقلاب کرامت بعد از گذشت 1000 روز به دست آورده است، تصریح کرد: مردم شجاع بحرین پایدار و ثابت قدم با وجود جور و بی عدالتی، سانسور رسانه ای و کمبود یاور و ضعف نهاد های حقوق بشر سازمان ملل و جامعه بین الملل جنبش خود را بدون وقفه و با پافشاری تمام ادامه داده و مواضع مردم و سمبل های زندانی آن قدرت مند تر از گذشته خواهد شد.
  دکتر عبدالغنی الخنجر در بخش دیگری از گفتگوی خود با ابنا با بیان این مطلب که رژیم آل خلیفه و هم پیمانان آن در معضل بزرگتری قرار گرفته اند، تأکید کرد: با وجود اینکه نکات مثبت زیادی در گزارش «بسیونی» وجود دارد، اما حاکمان بحرین در اجرای مهمترین توصیه های وی شکست خورده و فرصتی که جامعه بین الملل برای بهبود وضع کشور به رژیم آل خلیفه داد را از دست دادند.

     
  وی اضافه کرد: بنابراین بحرین و حکام آن اکنون نیازمند راه حل هایی دیگری هستند که به مراتب سخت تر هستند.

  دکتر عبدالغنی الخنجر در پاسخ به سؤال خبرنگار ابنا در خصوص شیوه های پیگیری مطالبات انقلاب بحرین گفت: ما در جنبش آزادی و دموکراسی ـ موسوم به حرکت حق ـ به طور واضح بیان می کنیم که باید برای مقابله با تروریسم رژیم آل خلیفه، همه گزینه های مشروع از جمله نافرمانی مدنی و مقاومت مشروع مدنظر باشد و برخی از نیروهای مخالف باید عملکرد و تاکتیک های خود را تغییر دهند تا تاثیر بیشتری داشته باشند.
  وی عدم برخورد قاطع با رژیم آل خلیفه و تاخیر در استفاده از گزینه قاطعیت که ممکن است دشوار به نظر برسد را به سود حاکمان مستبد بحرین دانست و تصریح کرد که به نظر وی با وجود چنین مقدار زیادی از سرکوب گری و جلوگیری از تجمع و تظاهرات در بحرین و به خصوص منامه، دیگر گزینه صلح آمیز بودن انقلاب مطلوب نیست.
  دکتر عبدالغنی الخنجر اظهار داشت مخالفین و به ویژه آنها که تاکید می کنند که فقط به گزینه صلح آمیز ایمان دارند باید از این گزینه ها ، آن چه را که موثر است به کار گرفته و تظاهرات نباید یک نواخت و بی تاثیر و به شکل تظاهراتی دور از منامه پایتخت بحرین باقی بماند.
  سخنگوی حرکت حق بحرین نقش رهبری در انقلاب کرامت را نقشی برجسته بیان کرد و گفت: در بحرین رهبری علما باید چتری برای همه نیروهای مخالف باشد ، به ویژه با در نظر گرفتن اینکه دو گروه در نیروهای مخالف وجود دارد ؛ گروهی که خواهان از بین بردن رژیم آل خلیفه و تشکیل یک نظام عادل مردمی بوده و گروهی دیگر که خواستار سلطنت مشروطه هستند.
  وی افزود: الحمدلله رژیم آل خلیفه نتوانسته است علما را بترساند و آنها را مجبور به تنازل و تفریط در اهداف انقلاب گرداند که این امر یکی از مهم ترین علل انسجام، پایداری و استمرار انقلاب است.
  دکتر عبدالغنی الخنجر در پایان این گفت و گو ضمن احترام به همه نیروها و احزاب انقلابی وفعال در انقلاب کرامت تاکید کرد: ممکن است که در روش مبارزه با گروه های دیگر اختلاف داشته باشیم اما همه نیروهای مخالف امروز به حتمی بودن تغییر ایمان دارند.


      14. صلوات ها 2


 15. #8

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41065  هزار روز مظلومیت و مقاومت ـ 5
  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) اجرای تئاتری فاخر با موضوع انقلاب بحرین در تالار وحدت + پوستر

  "سقوط از ارتفاع پست" اثری در ژانر سیاسی است که الهام گرفته از تحولات بیداری اسلامی در منطقه است. موضوع این نمایش، خروش مردم بحرین در مقابل رژیم آل خلیفه است و آخرین روز حکومت دیکتاتور بحرین را روایت می‏کند. «شهرام عبدلی» در این نمایش در نقش «حمد بن عیسی آل خلیفه» دیکتاتور بحرین و «انوشیروان ارجمند» در نقش «آیت الله شیخ عیسی احمد قاسم» رهبر انقلاب بحرین به ایفای نقش خواهند پرداخت.

  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) ـ در آغاز هزاره دوم انقلاب کرامت مردم مظلوم بحرین، نمایش "سقوط از ارتفاع پست" به تهیه کنندگی «اسماعیل ابراهیمی (کوشا)»، کارگردانی «کامبیز اسدی» و بازی بازیگران مطرح تئاتر و سینمای ایران از فرداشب در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.

  تهیه کننده این نمایش فاخر با تأکید بر اینکه جای کار در زمینه بیداری اسلامی در تئاتر کشور خالی است گفت: از آنجا که این نمایش، اولین تئاتر در زمینه بیداری اسلامی است مسؤولان وزارت ارشاد مساعدت کردند و پس از مطالعه و تأیید متن آن در شورای مربوطه، زمینه اجرای آن در تالار وحدت را فراهم نمودند.
  اسماعیل ابراهیمی (کوشا) که با خبرنگار ابنا گفتگو می‏کرد با تشکر از "سازمان هنری رسانه ای اوج" گفت: این سازمان به ما قول کمک نقدی بالغ بر 42 میلیون تومان را داد و به قول خود نیز عمل کرد.
  وی افزود: البته این کار پر بازیگر، هزینه های بیشتری دارد و قرار بود که پیش از این اجرا شود؛ اما به دلیل نبود بودجه موفق به این کار نشدیم. لذا امیدواریم با کمک مدیران فرهنگی و هنری کشور قادر به تأمین هزینه های این کار فاخر و انقلابی باشیم.
  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))
  این هنرمند متعهد و ارزشی کشور پیش از این نیز تئاتر "از خاک تا افلاک" را به عنوان طراح و تهیه کننده به روی صحنه برد که با استقبال زیادی مواجه شد و عوامل آن از دست رییس دفتر مقام معظم رهبری جایزه گرفتند.
  ابراهیمی درباره داستان این تئاتر هم گفت: "سقوط از ارتفاع پست" اثری در ژانر سیاسی است که الهام گرفته از تحولات بیداری اسلامی در منطقه است. موضوع این نمایش، خروش مردم بحرین در مقابل رژیم آل خلیفه است و آخرین روز حکومت دیکتاتور بحرین را روایت می‏کند. «شیخ حمد» حاکم این رژیم که در حال سقوط است از خود استقلالی ندارد و تمام دستورات را از منشی انگلیسی خویش می‏گیرد.
  وی اضافه کرد: یکی از نکات مهم این تئاتر، نقش علماء در مسالمت آمیز بود انقلاب است و در صحنه ای از آن «شیخ عیسی قاسم» به انقلابیون پر شور تذکر می‏دهد که آرام باشند و خود را کنترل کنند چرا که کار با خشونت درست نمی شود.
  «شهرام عبدلی» در این نمایش در نقش «حمد بن عیسی آل خلیفه» دیکتاتور بحرین و «انوشیروان ارجمند» در نقش «آیت الله شیخ عیسی احمد قاسم» رهبر انقلاب بحرین به ایفای نقش خواهند پرداخت.
  اسماعیل ابراهیمی کوشا افزود: یکی از ویژگی‌های برجسته‌ این کار، جلوه‌های ویژه‌ میدانی آن است که در نوع خود بی‌نظیر است و امیدواریم بتواند گوشه‌ای از جنایات حاکمان بحرین را به مخاطبین نشان دهد.
  وی شروع اجرای این نمایش را از فردا شب (شنبه 25 آبان 1392) و پایان آن را سه شنبه 28 آبان اعلام کرد و گفت: این تئاتر یک نوبت در روز و رأس ساعت 19 در تالار وحدت تهران به روی صحنه خواهد رفت.
  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))
  عوامل تئاتر سقوط از ارتفاع پست عبارتند از:
  تهیه کننده: اسماعیل ابراهیمی (کوشا) ـ نویسنده و کارگردان: کامبیز اسدی ـ مدیر تولید: علیرضا فراهانی ـ طراح صحنه: منیره ملکی ـ موسیقی: محمد فرشته نژاد ـ جلوه های ویژه: محمد زاویه ـ بازیگران: انوشیروان ارجمند، شهرام عبدلی، جلیل فرجاد، حمید ابراهیمی، رزیتا غفاری، نگین رشیدی، رضا راد، مجید آهنگران، هانیه قاسمی، محمدرضا مالکی، حسام کلانتری، رامین سیار دشتی و ... ـ حامی: سازمان هنری رسانه ای اوج.
  کامبیز اسدی بعد از اجرای نمایش "چه ‌گوارا" ‌در سال 1384 در تالار مولوی، قصد دارد تا بار دیگر با نمایشی خاص و سیاسی به دوری ۸ ساله خود از تئا‌تر پایان بدهد. او پیش از این غیر از "چه‌گوارا" نوشته حمیدرضا نعیمی، نمایش های "فاوست" نوشته گوته، "آداب متبرک سکوت (بازخوانی شاه‌لیر)" نوشته محمد چرمشیر و "خاطرات یک دزد" نوشته ژان ژنه را به روی صحنه برده است.

 16. صلوات ها 3


 17. #9

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41065  هزار روز مظلومیت و مقاومت ـ 6
  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) گزارش تصویری/ تئاتر "سقوط از ارتفاع پست" در تالار وحدت

  در آغاز هزاره دوم انقلاب کرامت مردم مظلوم بحرین، نمایش "سقوط از ارتفاع پست" به تهیه کنندگی «اسماعیل ابراهیمی (کوشا)»، کارگردانی «کامبیز اسدی» و بازی بازیگران مطرح تئاتر و سینمای ایران در تالار وحدت به روی صحنه رفت.
  "سقوط از ارتفاع پست" اثری در ژانر سیاسی است که الهام گرفته از تحولات بیداری اسلامی در منطقه است. موضوع این نمایش، خروش مردم بحرین در مقابل رژیم آل خلیفه است و آخرین روز حکومت دیکتاتور بحرین را روایت می‏کند.
  «شهرام عبدلی» در این نمایش در نقش «حمد بن عیسی آل خلیفه» دیکتاتور بحرین و «انوشیروان ارجمند» در نقش «آیت الله شیخ عیسی احمد قاسم» رهبر انقلاب بحرین به ایفای نقش خواهند پرداخت.
     
  عکس: مهدی آشنا
  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) 18. صلوات ها 2


 19. #10

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۲
  علاقه
  خدمت به مردم کشورم
  نوشته
  7,195
  حضور
  60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  278
  صلوات
  41065  هزار روز مظلومیت و مقاومت ـ 7
  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود))) مبارز بحرینی: تظاهرات تا رسیدن به خواسته‌های مشروع ادامه دارد

  معاون دبیرکل جمعیت العمل الاسلامی بحرین با بیان اینکه تظاهرات در این کشور هر روز برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: از آغاز انقلاب تا کنون مردم بحرین به تحقق اهداف خود پایبند بوده و برای رسیدن به سربلندی از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

  بحرین پاره تن من است (((مرگ بر آل خلیفه و آل سعود)))
     
  همزمان با هزارمین روز انقلاب کرامت در بحرین، معاون دبیرکل جمعیت العمل الاسلامی این کشور اظهار کرد: مردم همچنان در راه رسیدن به اهداف مشروع خود ثابت قدم هستند و انقلاب تا رسیدن به سیادت و سربلندی ادامه خواهد داشت.
     


  «شیخ عبدالله صالح» که با خبرنگار خبرگزاری ابنا گفتگو می‌کرد با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت امام حسین(ع) و یاران باوفایش افزود: باید به مردم انقلابی بحرین که با گذشت 1000 روز از شروع انقلاب همچنان ثابت قدم در راه رسیدن به اهداف خود استقامت و پافشاری می‌کنند تبریک گفت.
  این مبارز برجسته بحرینی با تاکید بر تداوم پایبندی مردم بحرین تا رسیدن به خواسته‌های مشروع خود گفت: انقلابیون همانند زمان آغاز انقلاب از سال 2011 همچنان با برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز و شعارهای انقلابی به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند.
  معاون دبیرکل جمعیت العمل با بیان اینکه تظاهرات در بحرین هر روز برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: از آغاز انقلاب تا کنون مردم بحرین به تحقق اهداف خود پایبند بوده و برای رسیدن به سربلندی از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.
  شیخ صالح با تاکید بر نقش مثبت رهبری در به ثمر رسیدن انقلاب تصریح کرد: رهبران انقلاب بحرین باید با حفاظت از توده‌های انقلاب آنان را در رسیدن به اهدافشان یاری کنند.
  روحانی شیعی بحرینی در پایان با تاکید بر نیاز انقلاب به صبر و شکیبایی افزود: خدای متعال در قرآن کریم صبر را به بندگان خود در مشکلات توصیه می‌کنند و آن را در کنار تقوی قرار می‌دهند. مردم مظلوم بحرین نیز باید در رویارویی با دشمنان انقلاب که همان حکومت نامشروع آل خلیفه و برخی از کشورهای منطقه هستند صبور و بردبار باشند. 20. صلوات ها 2


صفحه 1 از 8 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود