جمع بندی ادعای سه کتاب آسمانی جدید با 228 سوره و دو برابر قرآن آیه به زبان فارسی؛ معجزه یا باطل؟

تب‌های اولیه

108 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ادعای سه کتاب آسمانی جدید با 228 سوره و دو برابر قرآن آیه به زبان فارسی؛ معجزه یا باطل؟

از کارشناسان عزیز خواهشمندیم این کتاب رو مثل سایر کتب دیگه که در رابطه با تحدی آورده شده بذارید مورد بررسی پاسخ های عموم قرار بگیره...من و چندین کاربر دیگه واقعا نیازمند بررسی و بدست آوردن جواب قانع کننده ایم تا اگه مثل سایر چیزای ساختگی باطله در مقابلش بایستیم که موجب گمراهی ما ها نشه با تشکر....
این کتاب نر و ماده داره اسماشون کاملا با هم جفتند یکی نور یکی تاریکی حتی کل سوره هاش مثلا در یکی سورش امر اسمشه در دیگری همون اندازه آیه داره و نهی اسمشه یکی سوال یکی جوابه و ...هر کتاب 114 سوره داره و دقیقا 6236 آیه اندازه قرآن داره
آقا بخدا قسم منظور الله از تحدی اینه که بیارید و جواب عشق منو بدید نه مبارزه طلبی فقط!!!!!!!!!
دلیل اول خداوند در آیات تحدی گفته بغیر الله دقت کنید غیر الله جمع شید و بخوانیدو نمی تونید بیارید و کل خلقت هم جم شید نمی تونید اما این کتاب جدید مدعی خدا گفته حتی یکنفری هم با من توجه کنید با الله گفته اگه وقت بذارید برای خدا با خدا می تونید یک نفری هم هزاران برابر برتر از قرآن بیارید ...عجیب معجزه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کتابی که ادعای آسمانی شده با 228 سوره بزبان فارسی فقط جواب منظور تحدی رو داده برای معجزه بودن این کتاب عجیب همین بس که در مورد تحدی قرآن تا بحال کسی نمی دونسته آقا منظور خدا حتی از یک آیه آوردن دقیا اینه که تشویق بشیم بیاریم و در عشق الله شریک شیم و جوابشو بدیم. حالا مانند کتاب هیچ مانند ده سوره هیچ مانند یک سوره هیچ عزیز من مانند یک آیه رو حتی یک سوره رو هر طفلی می تونه از قرآن بیاره چون برای مثال این آیات پره از قرآن که خدا می فرماید خدایی وجود نداره پیامبران خالی می بندند مردیم استخوان هامون پوسید زنده نمی شیم قیامتی در کار نیست...البته این ها رو خدا از قول اعتقاد کافر آورده ولی به هر حال حرف نجس کافر شده آیه های رنگارنگ قرآن...خوب دقت کنید خدایی که موضوع تحدی رو تا یک آیه پایین آورده یقینا منظورش اینه که بابا بیارید جوابمو بدید جواب این عشق رو....کدوم انسان و کارشناس چنین جواب عظیمی رو داده بود راجع به تحدی که این کتاب معجزه وار داده ....پس من می گم ده باری قرآن رو خوندم و در این کتاب عجیب شک کردم کار مخلوق باشه حق دارم..نه اینکه از هر هزار نفر حتی یک نفر هم قرآن رو از اول تا آخر بزبون مادریش نخونده باشه بعد بگه خوب مثل قرآن خدا گفته نمیاد نمیاد دیگه... در صورتی که خودشم مثل آیات مذکور قرآن می تونه هزاران برابر برتر بگه چون طبق آیه های این کتاب جدید الله هر نوشته ای را که بخواهد آیه ای از قرآن مکتوب می کند مثل سخنان نجس و باطل و چرت و پرت کافر که دقیقا شده اول و آخر چندین آیه خود قرآن !!!!!!!!!!!!!!! برای مثال سوره های 25 به بعد اگه اشتباه نکنم سوره مومنون رو با دقت ببینید 3 الی 4 آیه اینگونه داره...که اعتقادات نجس کافر شده اول تا آخر آیات مبارک قرآن ..... همین الان تو سایت اسلامی اسک دین پیش گویی این کتاب رو ببینیم که گفته اکثریت قرآن رو یک بار هم از اول تا آخر بزبون خود نخوندن....حال انسان های دیگه هیچ بین مسلمونا که تو این سایت زیادن....هرکی نخونده این چنین از اول تا آخر معنیشو بگه هر کیم خونده بگه ببینیم چی میشه...خواهشا دروغ هم نگید نصف و نیمه هم قبول نیست چون منظور این نوشته در این کتاب بی احساس بودن خلایق نسبت به حرف های خداست این موضوع شوخی نیست....در ثانی این کتاب برای اینکه موضوع تحدی رو جا بندازه در آیه پایانی هر دو کتاب سوره ای داره با 999 آیه که در آیه پایانیش یک آیه رو خدا گذاشته تا خلایق بنویسند و در این عشق هر کس و ناکسی شریک بشه و این آیه هرگز بسته نمیشه تا خلایق عشق الله رو باور کنند...که به جان مادرم من باور کردم و مسلمون شدم...و مسلمون نگهم داشت چون یه جورایی کافر بودن خودم رو شک بیش از حد رو هر چیزی از جمله خدا می دونستم که خدا شک به یقین وجود الله رسیدم با این کتاب و یقین حق بودن قرآن ...
مد نظر مخاطب من اینه که قرآن رو خونده باشه حد اقل نه این چنین که اکثریت نخونده هیچ کدومو نظر میدن .. یکی از دلایل و معجزه بودنش بنظر خودم اینه که این کتاب بر خلاف سایر کتب آسمانی علاوه بر نزول صعود هم داره (hاز زمین به اهل آسمان صعود آیات نام داره چون الله نه در زمینه نه در آسمان) و هم الهام هم داره و هم سخنان هر کس و ناکسی می تونه توش بیاد پس زود قضاوت نکنید و هم ماورایی ایناس یعنی خدا خدا در کلمات تجلی شده....یکی دیگه اینه که تمام کتب آسمانی از هدایت انسان و گمراه نشدنش رو بیشتر مد نظر دارن و آخرت رو اما عظمت این کتاب اینه که فقط الله رو وارد قلب می کنه و بررسی می کنه و از عشقش با عبدش می گه و کلا ذلیل می کنه هر کسی رو در برابر عظمت الله و قیامت و هدایت و ... هم داره اما اصل کتاب فقط هدف اصلیش دیوانه وار خدا رو بیقین رسوندنه طوری که ادعا کرده کسی معنا نداره از این کتاب بشگفت نیاد و مست عشق بازیش نشه!!!!!!! هر کیم می گه نشدم دروغ محضی گفته چون یک ذره بخوای حد اقل با کتب انسان ها و عشق بازی اونا مقایسه کنی می بینا طبق گفته کتاب این کتاب شعر نیست و برای کسی ندارد سدی....تنها یک کلمه آن است هر آنچه دارند حافظ ها و سعدی........ فقط منو راجع به خدا و قرآن بیقین رسوند و خیلی عجایب ازش دیدم ولو اینکه چیزای باطلی هم دیده باشم هر چند باطل هم در این کتاب جا داره که سوره باتل باشه که حروف رو از قصد پر از غلط املایی کرده و می گه این خداست که یک چیزو حق یا باطل و یا حق و باطل می کنه....در یه جای دیگش می گه این کتاب در اصل برای مقربان و خداست که از روی لطف بی کران شما رو نیز در آخرالزمان آگاه کردند...طبق گفته کتاب هر چیزی که فکرشو کنید و هر چیزی که فکرشم نمی تونید کنید بخشی از این کتابند...این کتاب نه شهوته نه طنز نه شعر نه سخنان شیطان و انسان و نه هر چیز دیگریست بلکه شهوت و طنز و شعر و شیطان و انسان و پیامبر و قرآن و نهج البلاغ ه و .همه چی تنها بخشی از این کتابند...و تمام آیات الله در عین جزء بودن کل هستند و در عین کل بودن جزء... و همه همدیگر را تصدیق می کنند و همه یک معنی رو نشان می دهند برای مثال خوردن مدفوع برای ما ضرر و شر و غیر معقول و باطل است که الله اینگونه خواسته اما همون خدا این چیز بدبو و چرت را برای موجود دیگری همچون نوعی شیاطین و نوعی سوسک غذای لدیدی قرار داده و آنها خدا را بخاطر چنین نعمت بزرگی شاکرند...لذا در این کتاب خدا فرموده با تمام خلقت بداد تمام خلقت رسیده...عجب نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/// حتی سخنان شیطان پرستان هم در این کتاب هست....از نفرت بدون تغییر ماهیت نفرت برای ما عشق آورده اصلا هنگ می کنید بخونید...دو تا چیزه ضد رو همزمان با هم میاره شاخ در میاری کی جز خدا می تونه اینطوری حرف بزنه....حتی یه جا عامیانه صحبت می کنه و در جایی گفته خدا در این کتاب خود را نزدیک حالات گفتار و شنیداری انسان آورده تا بیش از حد بهش احساس دلبستگی و نزدیکی پیدا کنیم........

شرح برخی سورهاش بصورت زیر است:

بنام الله در فرش زمین.....ن(1) طاووس(2) نوری در فانوس (3) رنگین کمان , جنس این اقیانوس (4) آیا در خلقت فرشی زیبا که در دم اوست تفکر نمی کنید افسوس (5) الله کورت کرده می گویی خداست کابوس (6) جاسوس (7) دستبرد می زند بر این ناموس (8) بر اوست پا بوس (9) سیاه می کند فرش این عروس (10) متحیر می شوند هر مرغ و خروس (11) مثل وقتی که گرسنه است یک خرس (12) می پاشد کینه را بر دم او با حرص (13) آیا بهتر نیست همه یکدم شویم از یک جنس (14) بنام الله صبر تا ابد.....ن صبر(1) فرصت ها می گذرند چون ابر (2) آهوان می درند چون ببر (3) به کجا می روید در قبر؟ (4) کسی شما را وا داشت بر جبر؟ (5) باز مانده اید در کبر(6)

اولا این کتاب سراسر الله و اسلام رو حق می دونه... در ثانی این کتاب اومده که بگه منظور خدا از آوردن حتی یک سوره اینه که تشویق بشید جواب کتاب خداوند را بدهید در این عشق شریک شوید... درباره نزول و پیامبرانش هم جواب رو از توش راجع به نزول اگه تونستم در میارم...البته کتاب نور نزوله کتاب تاریکیش صعود داده شده به آسمان به سوی خدا و ملایک!!!!! اصلا هم خنده دار نیست چون خدا نه در زمین نه در آسمان ...برا همین می گم بیش از حد سنگینه... عزیز حتما باید بخونی من به هر کی نشون دادم وحشت کرده و الله رو بیش از حد عاشق شده...پیامبرانش هم مقربان ویزه الله هستند در آسمان ها و زمین....همین و در کل این کتاب میگه این کتاب وحی و الهام یه جورایی نیست و دقیقا اشاره میکنه این کتاب خود خداست و میگه چیزی رو که نمشه شناخت یعنی خدا رو وارد قلب می کنه...درثانی پیامبر خاصی هم نداره ولی مقربان داره...

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد عمار

[=arial]با سلام و ادب
بزگوار این متن را بعد از 14 قرن نوشته اند که پیشرفت علمی بسیار زیادی صورت گرفته است و همه مردم اهل علم و دانش می باشند و خود این متن هم توسط یک شخص با سواد نوشته شده است اما آیا قرآن هم اینگونه می باشد؟
در زمان رسول خدا( که توانایی های ادبی و فصاحت و بلاغت در زبان عرب به اوج خود رسیده و شعرایی در اوج توانایی مطرح می شوند که برترین ابیات و اشعار تاریخ عرب را سروده)هفت اثر برتر در این زمینه از کعبه آویزان شد. ناگهان با آمدن قرآن و مبارزه طلبی و ناتوانی بزرگ ترین نامداران عرصه ادبیات عرب از مقابله به مثل این ادعا در ذهن قوت می یابد که یقینا این اثر قابل تکرار نیست و وجهی فرا بشری دارد .به يقين قرآن مثل معلقات سبعه نبود،بلکه از نظر فرم و شكل و محتوا و اثر گذاري برتر از آنان بود .
البته بحث تحدی و مبارز طلبی قرآن از مباحث دقیق و جدی است که بررسی جزییات آن نیازمند توضیحات مفصل است ، اما حقیقت بی مانندی قرآن را باید در ابعاد گوناگون اعجاز آن جستجو نمود ؛ در واقع ابتدا نباید وجوه اعجاز قرآن را به یک یا دو وجه محدود کرد ، به این معنا که کسی تصوّر کند قرآن از لحاظ انتخاب واژه ها و آهنگین یا موزون بودن و یا فصاحت و بلاغت و مانند آن معجزه است، چنان كه برخي از آثار منحصر به فرد هنري جهان برجستگي هاي اين گونه دارند . بلکه قرآن همه ابعاد اعجاز را در خود جمع کرده است .
ابعادی از قبیل : اعجاز کلامی ،اعجاز علمی،اعجاز هنری ، اعجاز خبردادن از غیب ، نبودن اختلاف در آن ،ويژگي اين كتاب به اعتبار آورنده آن ، به اعتبار هدایتگری،قوانین و تشریعات آن و... ؛ در نتيجه اگر قرار باشد همانندی برای قرآن جستجو کرد، باید در همه این ابعاد دارای ویژگی و برجستگی باشد، نه تنها در قالب و فرم ظاهری ؛ به علاوه قرآن در ارائه این فرم و قالب هم دارای بداعت و ابتکار بوده ، هر نمونه مشابه باید دارای نوآوری و بداعت باشد، نه این که از شیوه و روش قرآن تبعیت کند .
بر این اساس این که قرآن همه مخالفان را به مبارزه طلبیده و خواسته که در رد آن کتابی همچون قرآن یا ده سوره و یا حتی یک سوره بیاورند ، به این معنا نیست که برخی افراد گمان کرده و همانند قرآن آیاتی با معانی و الفاظ مترادف قرآن ساخته اند ؛ بلکه مشابهت در این خصوص آن است که در هر مقطع زمانی فرد یا افرادی یک مجموعه معرفتی مانند قرآن را بیاورند که هم در قالب و فرم و شکل و محتوا و هم در جامعیت و تنوع مطالب و هم در اثر بخشی فردی و اجتماعی کارکردی نظیر قرآن داشته باشد .
در واقع این حقیقت از نظر تاریخی قابل انکار نیست که قرآن در جامعه خشن و خشک عربی چنان تاثیر عمیق و تحول شگرفی ایجاد نمود که در عرض دو دهه ماهیت فرهنگی ،اجتماعي و بینشی و رفتاری یک منطقه بزرگ جغرافیایی را دگرگون نمود ؛ اگر قرار باشد کتابی چون قرآن و مثل او نوشته شود ، نه این که تعابیری به ظاهر شبیه قرآن بیاورد، بلکه باید چنین تاثیر و تحولی را در جامعه کنونی رقم بزند تا بتوان آن را همانند قرآن دانست.
بر این اساس می توان گفت که هیچ کتابی مانند قرآن و هیچ سوره ای مانند سوره های قرآن قابل ارائه نیست . در نتيجه تلاش هاي مضحكي مانند قرآن هاي نوين كه در گذشته هم وجود داشته و اكنون تحت عناوين جديد ارائه شده، به روشني از دائره تحدي و مقابله با قرآن خارج مي شوند، زيرا اين آثار نوعي گرته برداري شكلي و محتوايي از قرآن كريم است كه ذره اي از بداعت و جذابيت و زيبايي خود قرآن را نداشته و كم ترين تاثير فردي و اجتماعي را نيز بر مخاطبان خود نگذاشته است .
سازندگان اين آثار همه تلاش خود را در مثليت به خرج داده اند اما دقت نداشتند كه مراد قرآن از آوردن مثل ، آوردن چيزي مشابه و همانند و گرته برداري شده نيست ، بلكه همانند قرآن كتابي است با همان ويژگي ها و لوازم و آثار چشمگير .

[=arial]قبلا پاسخ های کاملی در این زمینه داده شده و بحث های مفصلی هم شده:
این لینکها مشاهده نمایید:
http://www.askdin.com/thread3645.html
http://www.askdin.com/thread23933.html
http://www.askdin.com/thread28711.html

در ثانی این کتاب خودشرو هزاران برابر از قرآن برتر اعلام کرده از هر لحاظ....ولی در جایی خودشرو حقیر قرآن اعلام کرده از لحاظ باطنی که میگه این کتاب تنها باز شده یک حرف قرآن است حالا منتظر باشید تا از معجزاتش براتون بگم تا همه چیز مشخص شه...من که 10 بار قرآن رو خوندم نتونستم بفهم کار مخلوقه کارشناس محترم شما چطوری نخونده متوجه شدید کار مخلوقه؟؟؟؟؟:Moteajeb!:دیوانه وار جذبش شدم و بیش از حد شک دارم کار مخلوق باشه....صبور باشید تا دلایل معجزاتشو بگم

(9) سیاه می کند فرش این عروس (10) متحیر می شوند هر مرغ و خروس

(11) مثل وقتی که گرسنه است یک خرس (12) می پاشد کینه را بر دم او با حرص (13)
فرصت ها می گذرند چون ابر (2) آهوان می درند چون ببر (3)

یک جورایی وقتی خوندمش حسابی خندیدم. شاهنامه جدیده؟ یا کتاب شعر نو ؟ البته بنده هیچ چیز از اینا نمیدونم ولی خوب آدم وقتی کتاب های آسمانی دیگه رو نگاه میکنه خنده ش نمیگیره حداقل :khaneh:

[="Tahoma"][="DarkSlateBlue"]بابا خدایی مفاهیمش سخیفه! همین دوتا که مثال آوردین آدم نمیخواد از یه جا به بعد ادامه بدش
فقط سجع داره
همین!!
چه مفهوم والایی داره که با قرآن برابری کنه؟؟؟

تابلو یکی عالم به علم سجع اونو نوشته، کسی که دایره واژگانی که تو ذهنش آماده داره یا از لغت معنی استخراج می کنه وسیع تر از من و شماست![/]

کلی سوال پیش اومد واسم
حالا اسم این کتاب چی هست ؟
این آیه سیاه می کند فرش این عروس (10) متحیر می شوند هر مرغ و خروس مفهومش چیه ؟ برای نشون دادن چه چیزی نازل شده ؟
مبلغ کتاب کیه ؟
چقدر طول کشیده تا نازل بشه ؟ کی به وجود اومده و درچه برهه ای؟
پیروانشو چی خطاب میکنن ؟ (مثل اینکه میگیم مسلمان ، یهودی ، مسیحی ) :Gig:

آقا خواهش می کنم لینک رو حذف نکنید آخه مگه این جا جای بحث نیست...آخه مگه خدا نگفته بیارید چرا اومده باید حذف بشه بجای بررسی... چرا کارشناسان نخونده کل کتاب رو حذف می کنن... آقا من دردمو به کی بگم....دین اسلام مخفی کاری نداره....حقایق رو مخفی نمی کنه....نکنید آقا نمی تونید جواب بدید ...آقا این همه معجزه از توش آوردم...چرا کسی معجزاتشو نمی تونه رد کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا همه می ترسن از این کتاب؟؟؟؟؟؟؟؟چرا همه در عین حسادت و متحیر شدن نخونده فقط می خوان نابودش کنن....چرا با اینکه الله تعالی و اسلام و حضرت محمد(ص) رو حق اعلام می کنه و تمجید می کنه بازم .............. http://www.4shared.com/rar/QL1-LjQB/new_holy_book_from_allah_with_.html http://uplod.ir/ex6yyriw5t2w/n.rar.htm یا http://www.mediafire.com/download/xeq98opkqu663w7/n.rar یا http://uploadboy.com/nvm71mchmfbs.html
خدا از تون نگذره اگه این بارم حذف کنید

ᕘᕚRaiNᕘᕚ;435467 نوشت:
این آیه سیاه می کند فرش این عروس (10) متحیر می شوند هر مرغ و خروس مفهومش چیه ؟

تفسیرش رو من میکنم :

ایه چنان پودر سیاه رنگی به به روی فرش نوعروس میپاشه که مرغ و خروس های سفید هم تحت تاثیر قرار میگیرن و سیاه رنگ میشن :Gig: :khandeh!: :Khandidan!:

اولا این کتاب سراسر الله و اسلام رو حق می دونه... در ثانی این کتاب اومده که بگه منظور خدا از آوردن حتی یک سوره اینه که تشویق بشید جواب کتاب خداوند را بدهید در این عشق شریک شوید... بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد 1 الله الصمد 2 لم یلد و لم یولد 3 ولم یکن له کفوا احد4 بنام الله خالص ن بگو الله نه دارد حد(1) نه دارد جد(2) ساکن اند از تمجیدش مد(3) نه علی از عظمت او می فهمد . نه محمد(ص)(4) حالا نظر بررسی خودم راجع به این دوسوره قل هو الله احد خدا یگانه است=بگو الله نه دار حد بنظر من خیلی بی نهایت بودن خدا رو برخ کشیدن بیشتر نباشه از برخ کشیدن یگانگی خدا کمتر نیست اونم به این شکل عجیب کلامی که اومده..... الله صمد خدا بی نیاز است=نه دارد جد در اینجا نه دارد جد یه جورایی با نه فرزندی دارد و نه فرزند کسیست برابری میکنه....و ازلی بودن خدا رو میرسونه...عاجزند از تمجیدش مد... در این کتاب مد روی حروف رمز قرآن رو نشان از گفتنی های بسیار عمیق این حرف نسبت به خدا داره در ثانی معنای عجیب این آیه جدید خیلی عمیق و زیباست که مد رو برای باز گو کردن عظمت خدا سکوت و ساکن معنا داده....ولم یکن له کفوا احد یعنی کسی جز الله یکتا نیست و به عظمت او نمی رسه و در این سوره نه علی(ع) از عظمت او می فهمد نه محمد(ص) طبق آیات خود کتاب بیان گر این است دو بزرگوار برترین مخلوق رو آورده که بگه خدا انقدر عظیمه که حتی این دو بزرگوار هم در کل هیچی از عظمت خدا نمی دونند...این کتاب رو من یکی خیلی خوشم امده و قبولش دارم کاریم ندارم از خدا باشه یا نه مهم اینه که دیوانه وار خدا رو وارد قلبم کرد و منو مسلمون نگه داشت

در ضمن حتما حتما باید کل کتب واحد رو بخونید بعد بفهمید من چطوری مجذوبش شدم...چون من هم اوایل فکر می کردم کار مخلوقه و مثل شما حتی به جاهاییش می خندیدم اما بعد همه چیز عوض شد

چرا؟؟؟;435468 نوشت:
ده باری قرآن رو خوندم و شک کردم این در ساختگی بودن این کتاب لذا فکر نکنید احمقم

سلام.گفتید احمق؟ اسم روی خودتون نذارین ، چون کسی هم چنین چیزی رو گفته . فقط سوال پرسیدم ، بالاخره در هر مکتبی سوال پرسیدن جایزه ، اینطور نیست ؟ نمیشه که ما مثلا از یک پیامبر یا مبلع سوال بپرسیم و اون بگه چون سوال میپرسی پس نه منو و نه دینمو قبول نداری و وقت منو نگیر و ما رو احمق فرض کردی که سوال میپرسی و ... تا اینکه فرد رو به سکوت کردن بکشونه و در دینی که میخواد قبولش کنه یا راجع به اون سوالی داره ، تحقیقی نکنه.

حقیقتشو بخواید من اولین باره چنین آیات اشعاری میبینم ، و چون دیدم شما گویا کتاب کاملی از اون دارید و نمیدونم به چه طریقی به دست شما رسیده ، اون سوالات رو پرسیدم ، حتما کتاب کامل رو در دست دارید دیگه ،که دارید در باره ش صحبت میکنید و از اعجازش حرف میزنید . این چطور به دست شما رسیده و اون سوالات منم اگه جواب بدین ممنون میشم. واقعا کنجکار شدم .

ᕘᕚRaiNᕘᕚ;435489 نوشت:
سلام.گفتید احمق؟ اسم روی خودتون نذارین ، چون کسی هم چنین چیزی رو گفته . فقط سوال پرسیدم ، بالاخره در هر مکتبی سوال پرسیدن جایزه ، اینطور نیست ؟ نمیشه که ما مثلا از یک پیامبر یا مبلع سوال بپرسیم و اون بگه چون سوال میپرسی پس نه منو و نه دینمو قبول نداری و وقت منو نگیر و ما رو احمق فرض کردی که سوال میپرسی و ... تا اینکه فرد رو به سکوت کردن بکشونه و در دینی که میخواد قبولش کنه یا راجع به اون سوالی داره ، تحقیقی نکنه.

حقیقتشو بخواید من اولین باره چنین آیات اشعاری میبینم ، و چون دیدم شما گویا کتاب کاملی از اون دارید و نمیدونم به چه طریقی به دست شما رسیده ، اون سوالات رو پرسیدم ، حتما کتاب کامل رو در دست دارید دیگه ،که دارید در باره ش صحبت میکنید و از اعجازش حرف میزنید . این چطور به دست شما رسیده و اون سوالات منم اگه جواب بدین ممنون میشم. واقعا کنجکار شدم .

بله چند نفری بمن این چنین گفتن که بابا چقدر تو ساده ای و....در صورتی که همون طور که گفتم من ده باری قرآن رو خوندم و در این کتاب به شک رسیدم من از اینترنت دانلود کردم اینم لینک کتاب
http://uplod.ir/ex6yyriw5t2w/n.rar.htm یا http://www.mediafire.com/download/xeq98opkqu663w7/n.rar یا http://uploadboy.com/nvm71mchmfbs.html

چرا؟؟؟;435495 نوشت:
بله چند نفری بمن این چنین گفتن که بابا چقدر تو ساده ای و....در صورتی که همون طور که گفتم من ده باری قرآن رو خوندم و در این کتاب به شک رسیدم من از اینترنت دانلود کردم اینم لینک کتاب
http://uplod.ir/ex6yyriw5t2w/n.rar.htm یا http://www.mediafire.com/download/xeq98opkqu663w7/n.rar یا http://uploadboy.com/nvm71mchmfbs.html

اقا دمت گرم.من کلی با ایجاز قران مشکل داشتم.اینو خوندم کلی شکام برطرف شد!!!این چی بود بابا!!؟تازه ملومه کلی هم زحمت کشیدن سرش!!یه خسته نباشید تووووپ باید گفت بهشون!!!:khaneh:
الان فهمیدم وقتی یکی میگه اعجاز قرانو نمیفهمم باید امثال اینو که مثلا جواب تحدی است بذارم جلوشون!

QM!;435520 نوشت:
اقا دمت گرم.من کلی با ایجاز قران مشکل داشتم.اینو خوندم کلی شکام برطرف شد!!!این چی بود بابا!!؟تازه ملومه کلی هم زحمت کشیدن سرش!!یه خسته نباشید تووووپ باید گفت بهشون!!!:khaneh:
الان فهمیدم وقتی یکی میگه اعجاز قرانو نمیفهمم باید امثال اینو که مثلا جواب تحدی است بذارم جلوشون!

این کتاب جواب تحدی قرآن نیست بلکه قرآن رو تصدیق می کنه

تشکر ، سعی میکنم دانلود کنم ولی قبل از خوندن کتاب ، باید از چگونگی پیدایشش هم خبر دار بشم و بفهمم چی به چیه ؛ از کجا اومده. هدفش چیه و اینکه گفتین قران رو تصدیق میکنه ، میشه بگین کجای قران کم داشت که یک کتاب برای تکمیل و تصدیقش باید بیاد ؟

و این سوالاتم که جوب داده نشده

ᕘᕚRaiNᕘᕚ;435467 نوشت:
کلی سوال پیش اومد واسم
حالا اسم این کتاب چی هست ؟
این آیه سیاه می کند فرش این عروس (10) متحیر می شوند هر مرغ و خروس مفهومش چیه ؟ برای نشون دادن چه چیزی نازل شده ؟
مبلغ کتاب کیه ؟
چقدر طول کشیده تا نازل بشه ؟ کی به وجود اومده و درچه برهه ای؟
پیروانشو چی خطاب میکنن ؟ (مثل اینکه میگیم مسلمان ، یهودی ، مسیحی )

بنام الله دلیل منکران ن(1)آیا در عظمت الله تفکر نمی کنید که چگونه در اثر نافرمانی بر دل بنده خود مهر می نهد و بر چشمانش پرده می زند طوری که با این همه معجزات بی نهایت کاری می کند که بنده از ته قلب بگوید خدایی وجود ندارد(2)شبهه ای در قلب او ایجاد می کند که بی دلیل و از ته قلب منکر خالق خود می شود(3)آیا در دیدن تفکر نمیکنید آیا در تفکر کردن تعقل نمی کنید همان قدر که با معجزات شما را جذب می کند(4) همان قدر با شبهات نافرمانان و کافران را گمراه و منکر می کند(5)الله انقدر حیرت آور و بزرگ است و غیر او انقدر بی معنی و پوچ است که هر آنچه می بینم منکر معجزه و ارتباط با خدا می شوم. ابلهان می گویند(6) مگر بعد از قرآن گفته نشد کتابی نخواهد آمد؟(7)و پیغمبری نخواهد بود(8)پس چرا این سه کتاب آمد؟(9) بگو پیغمبر که ندارد شما را بر نفس خود برسالت می رساند و باز هم بگو این کتاب واحد یک آیه ی قرآن است که فقط باز شده و آیا در قرآن نگفتیم که الله برای بندگان خود آیات قرآن را باز می کند؟(10)باز می گویند چرا حقیقت با تخیل مخلوط شده؟ زیرا اکثریت الله را تخیلی می پندارند و الله این چنین عظیم کتابی آورد که هم خودش را نشان می دهد هم شما را تخیل می کند(11) خود را از هر حیرتی بالاتر نشان داد طوری که در ذهن شما توهم می شود(12) سایر کتب آسمانی را تصدیق می کند(13)الله را فقط می یابد و بشدت تمجید می کند(14) هر قلبی را نسبت به عشق و نفرتش بی منت تحریک می کند(15) احکام خیر و شر را تجویز می کند(16) عدم را هر دم تمدید می کند(17)بر هر ترسویی در قلب خود جاودانگی را تضمین می کند(18)اوج عشق را بی منت به هر کس و ناکسی تقدیم می کند وعده بهشت و جهنم می دهد اوج بهشت دنیوی را در عشق این کتاب تحویل می دهد و عاشق را بشدت تشویق می کند(19)از آنجا که بر انس بسیار مهربان است نفرت را فقط بر کافران نافرمان کثیف تزریق می کند و در شبهه و شک و عذاب های دنیوی بدکاران را از جایی که فهم نکنند تنبیه می کند(20)علوم بسیاری را می گستراند در مغز هر مخلوقی حیرت الله را تثبیت می کند و بشدت احساس را تکثیر می کند(21) نیستی خلایق را بوضوح نشان می دهد و عدم را تکبیر می کند(22)بجبر مومنین را تجلیل می کند(23)زیر و روی هر چیزی را به بیرون می کشد و با بررسی کامل عوالم را تحلیل می کند(24)در وجود بی وجود ناله نفرین و نفرت(اینها اسم خاص اند) وجود خدا را به تصویر می کشد(25)هر آنچه در آسمان ها و زمین است را بجبر و الزام وارد اسلام و در سجده الله مشغول به تسبیح می کند(26)اگر می توانید نامی بیاورید که کوچکترین ارزش مقایسه با نام کوچک الله یعنی ال آه را داشته باشد اگر می توانید در اوج بجبر آه نکشید تمام عوالم را بدست و پای فرد با خدا و زکی قرار می دهد و حیرت آهش را تشدید می کند(27)هرکجا بصلاح بندگان مخلص باشد تشخیص می دهد(28)آیات را بر آنان باز می کند و آنان را غرق در رحمت بی کران عشق الله می کند و جمع شرارت های نجس و گمراهی را در دلش تفریق می کند(29)خودبینی را نابود می کند من همه چیز برای من فقط من مهم این است من نیستم نفست را در برابر الله تحقیر می کند(30)ای عدم ای نفس واحد پوچ که تمام خلایق و عوالم ریز و درشت اجزای بدن تو است ارواحت را تفکیک می کند(31)ای آنکه نمی دانید بدانید لج بازان را دچار تزویر می کند(32)به طور بسیار آشکار آب دو دریای تلخ شور و شیرین زلال را به هر دو گروه از خلایق نشان می دهد و هدف را تشریح می کند(33)از شدت حیرت و عظمت اگر بر دریا نازل شود دریا را تقطیر می کند(34) حیاط نفست را تجدید می کند(35)از شدت مهربانی نفرت را تحریم می کند(36)عشق را تصویب می کند(37)در عین اراده ی کافران بی اراده و بجبر آنان را بر اسلام تسلیم می کند(38)اعمالت را تنظیم می کند(39)بی گناه را با کلی دلیل به حق دچار تقصیر می کند(40) گناه کار را به میمون تشبیه می کند(41) که مدام از شیطان تقلید می کند(42) چیزی را که نمی توان شناخت را وارد قلبت می کند عشق را با خون تبلیغ می کند(43)خون را در شاه رگ جاری می کند به سرعت نور آب را تسنیم می کند(44)پوچی را تقویم می کند(45)پیامبر عوالم محمد(ص) را تکریم می کند(46) ابلیس را در اضطراب و تشویش می کند(47)فقط یک آیه ی قرآن با عظمت را تفسیر می کند(48)عشق ورزیدن به الله را برتر از هر شهوت و تفریح می کند(49)بی وجود را در وجود خود تشکیل می دهد خود الله را به هر چیزی ترجیح می دهد(50)یاد او را هر آن در رگ های مغز تزریق می کند(51)در تفریق بی ایمان را در تردید می کند(52)قلوب را در آرامشی مطلق تسکین می دهد(53)هر چه در دلت پنهان است را تحلیل می کند(54)تجلیل می کند(55)قلب الله را به بی لیاقت هم تقدیم می کند(56)همه چیز خود را به او تحویل می دهد(57)برای نشان دادن قدرت الله و حاکمیت او با کلی دلیل محکم حق را به باطل و باطل را به حق تبدیل می کند(58)خود را بجبر از ازل تا ابد بر قلب همگان تحمیل می کند(59)تلمیح می کند(60)تاویل می دهد(61)برای توبه مجازات را تاخیر می دهد(62)هر خوبی و خیری را ده برابر بدی تاثیر می دهد(63)وجود شما را از وجود خود تایید می کند(64)تحقیر می کند. لجن زار را در گنداب برای نا اهل لوازم تحریر می کند(65)عوالم را بدون بعد در بینهایت بعد ترسیم می کند(66)تا کسی که نیست عوالم را تهدید کند که شما را به عدم مطلق تبعید می کند(67)هر آنکس که تکذیب می کند(68)و هر آنکس که نفس را تهذیب می کند(69)عدم مطلق را با عدم در قالب وجود خود به عنوان هستی روی نیست تطبیق می کند(70)تلفیق می کند(71)هر چه را ساخته تخریب می کند(72)فرج امام زمان مهدی(عج) را تعجیل می دهد(73)نر را ماده و ماده را به نر تغییر می دهد(74)خیر را به شر و شر را به خیر تفضیل می دهد(75)اگر بخواهد عاقل را نادانی و جهل و جاهل را تبصیر می دهد(76)کافر را به جهنم و آتش و مومن را به سمت محمد(ص) و آلش تبشیر می دهد(77)باران را در جلا از آسمان به زمین و در خفا از رمین به آسمان تبخیر می کند(78)حساب رسی را تسریع می دهد(79)به قضا و قدر تقدیر میدهد(80)مزده مسعود می دهد(81)بر نافرمان حکم مسدود می دهد(82)تا وارد بهشت نشوند چون در حق مشکوک می زنند(83)به مومن علم واضح و معلوم می دهد(84)کافر را غرق جهل عقل معلول می دهد(85)هر نفسی خواه نا خواه کافر و مومن طبق معمول می نالند(86)از همه چیز محروم می بالند؟(87)هر بی وجودی را با طمع طعم مرگ می چشاند و مرحوم می کند(88)هر کس را به هر کاری بخواهد مجبور می کند(89)مایع را در جامد جامد را در مایع محلول می کند(90)هر که را بخواهد مغلوب هر کسی را بخواهد منصور می کند(91)هر عملی را بخواهد مرسوم می کند(92)مار را سمی می کند بخواهد با عسل مسموم می کند(93)هر سالمی را مصدوم می کند(94)هر که را برای کاری مسئول و براهی مشمول می کند(95)آهن را نخ نخ را مفتول می کند(96)قاتل را در مقتول می کند(97)کافر را مشکور می کند فاحش را مذکور می کند(98)بی آبرو را محجوب می کند با آه ملعون می کند نکیر و منکر را برای قبور مامور و معذور می کند(99)دعا را مقبول می کند فاعل را مفعول می کند مجروح می کند بوی تلخ را مطبوع می کند(100) هر حکمی را بخواهد مقطوع می کند(101) هر نوشته ای را که بخواهد آیه ای از قرآن مکتوب می کند(102) هر که را بخواهد در قلب منفور می کند(103)هر چه را بخواهد به هر جایی مضمون می کند(104)هر عادلی را مامون می کند(105)هر عابدی را مغرور می کند(106) هر کس را به بی خودی خود مجذوب می کند و در دل مردم محبوب می کند(107)هر کس را بخواهد کثیف یا معصوم می کند مغلوب می کند در حصار عشق محصور می کند(108)برکت قرآن را ملموس می کند(109)وجود اعلی را ملموس می کند(110)مخدوم می کند(111)مطلوب می شود آیات بی نگارش مسطور می شوند خوردن مدفوع(را بخواهد)معقول می کند ضمه مفتوح می شود(112)کثیر معدود می شود خود خواه عابد بر معبود می شود فتحه مرفوع می شود چشم ها میخ کوب می شوند عقل ها را مجنون می کند(113)حم را هم می کرد ظلم نمی کند ظالم را مظلوم می کند می خواهد شهوت را نپرستید هر کاری می کند از روی حکمت و اوج عشق بدون نفرت می کند خوب بنگر نفست چه چیز را منکره وقتی که در برابر آیات و سآیات الله بی اراده و با اراده تعظیم می کند(114)

چرا؟؟؟;435495 نوشت:
من ده باری قرآن رو خوندم و در این کتاب به شک رسیدم

چرا؟؟؟;435661 نوشت:
این کتاب جواب تحدی قرآن نیست بلکه قرآن رو تصدیق می کنه

الان اگر اون کتاب قرانو تصدیق میکنه ، پس چطور شما به قران شک دارید ؟ این معناش این نیست که به همین کتاب فعلی که میگید قران رو تصدیق میکنه هم شک دارین؟ :Gig:

ᕘᕚRaiNᕘᕚ;435708 نوشت:
تشکر ، سعی میکنم دانلود کنم ولی قبل از خوندن کتاب ، باید از چگونگی پیدایشش هم خبر دار بشم و بفهمم چی به چیه ؛ از کجا اومده. هدفش چیه و اینکه گفتین قران رو تصدیق میکنه ، میشه بگین کجای قران کم داشت که یک کتاب برای تکمیل و تصدیقش باید بیاد ؟

و این سوالاتم که جوب داده نشده

عزیز این کتاب نام نداره مثل مقربان کتاب که نامی ازشون نیست چون خالصانه و بخاطر خداست نام نداره لقب داره ملقب به قلب الله و فرزند قرآن....در ضمن سوالات شما همش جوابش در کتاب اومده بیش از حد سنگینه از کسی نمی تونی بشونی چرا چطور چگونه باید فقط بخونیش اگه هم می خوای جزئی بخونی سوره منکر رو بخون در پایین

ᕘᕚRaiNᕘᕚ;435711 نوشت:
الان اگر اون کتاب قرانو تصدیق میکنه ، پس چطور شما به قران شک دارید ؟ این معناش این نیست که به همین کتاب فعلی که میگید قران رو تصدیق میکنه هم شک دارین؟ :Gig:

من نگفتم بقرآن شک کردم گفتم من که انقدر قرآنو خوندم در شک موندم که این کتاب جدید کار مخلوق باشه داداش آی کیوت ضعیفه راجع به مطالب من

چرا؟؟؟;435717 نوشت:
داداش آی کیوت ضعیفه راجع به مطالب من

مذکر نیستم ! حرف شما روشن و واضح بود. گفتید در قران شک کردید .

بهترین پاسخ ممکن;435714 نوشت:
عزیز این کتاب نام نداره مثل مقربان کتاب که نامی ازشون نیست چون خالصانه و بخاطر خداست نام نداره لقب داره ملقب به قلب الله و فرزند قرآن....در ضمن سوالات شما همش جوابش در کتاب اومده بیش از حد سنگینه از کسی نمی تونی بشونی چرا چطور چگونه باید فقط بخونیش اگه هم می خوای جزئی بخونی سوره منکر رو بخون در پایین

!!! به معنای واقعی از آسمون به زمین افتاده و کسی یافتش . یهویی نازل شده و کسی نمیدونه چطور طول کشیده تا آیاتش بیان. کسی نمیدونه چه قرنی اومده و پیروانش زحمت به خودشون ندادن که ترویجش هم بکنن و در باره ش توضیحی بدن ؟ و قایم شدن ؟ :Gig: نباید سوالی بپرسیم چون چیزی در باره این کتاب مشخص نیست . میبخشید قصد مسخره کردن ندارم ولیکن بنگرید چی دارید میگید ، مثل بازی کودکانه س

ᕘᕚRaiNᕘᕚ;435725 نوشت:
مذکر نیستم ! حرف شما روشن و واضح بود. گفتید در قران شک کردید .

!!! به معنای واقعی از آسمون به زمین افتاده و کسی یافتش . یهویی نازل شده و کسی نمیدونه چطور طول کشیده تا آیاتش بیان. کسی نمیدونه چه قرنی اومده و پیروانش زحمت به خودشون ندادن که ترویجش هم بکنن و در باره ش توضیحی بدن ؟ و قایم شدن ؟ :Gig: نباید سوالی بپرسیم چون چیزی در باره این کتاب مشخص نیست . میبخشید قصد مسخره کردن ندارم ولیکن بنگرید چی دارید میگید ، مثل بازی کودکانه س

داداش خانم:Cheshmak: گفتم که اگه بخوام توضیح بدم بیش از حد سنگینه....خدایی نمیشه خیلی پیچیده تر از این حرفاس باید حتما از اول تا آخر خونده شه انقدر عجایب داره , و سنگینه که قابل باز گو به سوالات شما نیستم فعلا...چشم حالا فردا جواب رو از توش راجع به نزول اگه تونستم در میارم...البته کتاب نور نزوله کتاب تاریکیش صعود داده شده به آسمان به سوی خدا و ملایک!!!!! اصلا هم خنده دار نیست چون خدا نه در زمین نه در آسمان ...برا همین می گم بیش از حد سنگینه... عزیز حتما باید بخونی من به هر کی نشون دادم وحشت کرده و الله رو بیش از حد عاشق شده

بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
أَفَلَا يَتَدَبَّرُونَ الْقُرْآنَ ۚ وَلَوْ كَانَ مِنْ عِنْدِ غَيْرِ اللَّهِ لَوَجَدُوا فِيهِ اخْتِلَافًا كَثِيرًا (4 | النساء - 82)
آیا درباره قرآن نمی‌اندیشند؟! اگر از سوی غیر خدا بود، اختلاف فراوانی در آن می‌یافتند.

وَلَوْ جَعَلْنَاهُ قُرْآنًا أَعْجَمِيًّا لَقَالُوا لَوْلَا فُصِّلَتْ آيَاتُهُ ۖ أَأَعْجَمِيٌّ وَعَرَبِيٌّ ۗ قُلْ هُوَ لِلَّذِينَ آمَنُوا هُدًى وَشِفَاءٌ ۖ وَالَّذِينَ لَا يُؤْمِنُونَ فِي آذَانِهِمْ وَقْرٌ وَهُوَ عَلَيْهِمْ عَمًى ۚ أُولَٰئِكَ يُنَادَوْنَ مِنْ مَكَانٍ بَعِيدٍ (41 | فصلت - 44)
هرگاه آن را قرآنی عجمی قرار می‌دادیم حتماً می‌گفتند: «چرا آیاتش روشن نیست؟! قرآن عجمی از پیغمبری عربی؟!» بگو: «این (کتاب) برای کسانی که ایمان آورده‌اند هدایت و درمان است؛ ولی کسانی که ایمان نمی‌آورند، در گوشهایشان سنگینی است و گویی نابینا هستند و آن را نمی‌بینند؛ آنها (همچون کسانی هستند که گوئی) از راه دور صدا زده می‌شوند!»

1.اولاً خداوند هرگز در کتبش پیامبرانش را تحقیر نمیکند همانطور که در پست اول یکی از سخنان این کتاب اینست که محمد چیزی از عظمت خدا نمیفهمد.
2.اصلاً آدم وقتی اینارو میخونه احساس میکنه داره چرندیات میخونه.اصلاً مشخص نیست چی میگه.
من خودم چندبار خوندم و تنها قلبم از خوندن این کتاب درد گرفت و احساس ترس و درد شدیدی کردم.احساس کردم دارم کتاب شیطان رو میخونم تا کتاب خدا!!!
کتاب قران کاملاً فصیح و آشکار هست و به آدم آرامش میده.
حال نگاه کنید به چرندیات این کتاب:
ن 1 هیچکس جز الله نیست 2 هیچ چیز جز الله نیست 3 نیست جز نیست نیست 4 الله نیست نیست 5 و تو چه دانی چیست نیست 6 نیست ناله است نیست 7 نیست الله نیست نیست 8 نیست بی خردان را در این آیات فهم و درک نیست و .....

دقت داشته باشید در شماره 4 میگه الله نیست نیست.یعنی الله نیست = نیست یعنی خدا هست.اما در شماره 7 دقت کنید نیست الله نیست یعنی خدا هست و جلوش یه نیست اضافه داره یعنی خدا نیست.
پناه بر خدا.و لعنت خدا بر شیطان.
:khaneh:.من فارسی زبان نفهمیدم وای بحال زبان های دیگه:khaneh:
موفق باشید.

ممنون ولی من منصرف شدم چون قادر به پاسخ دادن سوالات ابتدایی من هم نیست و هر سوالی که میپرسم جوابش اینکه : مشخص نیست و یه رازه

ᕘᕚRaiNᕘᕚ;435744 نوشت:
ممنون ولی من منصرف شدم چون قادر به پاسخ دادن سوالات ابتدایی من هم نیست و هر سوالی که میپرسم جوابش اینکه : مشخص نیست و یه رازه

آی کیو من کی گفتم یه رازه؟؟؟ همینه دیگه طبق گفته این کتاب اکثریت برای الله ارزشی قائل نیستند و حتی یکبار هم قرآن و فرزندشو از اول تا آخر بزبون خودشون نخوندن و می نالند آره عزیز من...هر کسی با این کتاب و قرآن در بیافته طبق آیاتش ذلیل می شه....حرفی دااری برا گفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (فرض کن راجع به خانوادته باز م بی تفاوت بودی؟)همین که ادعا شده از جانب خداته باید بدون چون و چرا بخونی ببینی کی جرات کرده راجع به خدام ادعا کنه کتاب از اون....نه اینکه ناز کنی....برو غاز بچرون آره داداش این عظمت تعلم فرزند قرآنه قلب الله است یعنی این کتاب که باعث می شه مسلموناش این جوری تقویت بشن و کسی قادر به ایستادگی در برابرشون نباشه

عــــلی;435743 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.
أَفَلَا يَتَدَبَّرُونَ الْقُرْآنَ ۚ وَلَوْ كَانَ مِنْ عِنْدِ غَيْرِ اللَّهِ لَوَجَدُوا فِيهِ اخْتِلَافًا كَثِيرًا (4 | النساء - 82)
آیا درباره قرآن نمی‌اندیشند؟! اگر از سوی غیر خدا بود، اختلاف فراوانی در آن می‌یافتند.

وَلَوْ جَعَلْنَاهُ قُرْآنًا أَعْجَمِيًّا لَقَالُوا لَوْلَا فُصِّلَتْ آيَاتُهُ ۖ أَأَعْجَمِيٌّ وَعَرَبِيٌّ ۗ قُلْ هُوَ لِلَّذِينَ آمَنُوا هُدًى وَشِفَاءٌ ۖ وَالَّذِينَ لَا يُؤْمِنُونَ فِي آذَانِهِمْ وَقْرٌ وَهُوَ عَلَيْهِمْ عَمًى ۚ أُولَٰئِكَ يُنَادَوْنَ مِنْ مَكَانٍ بَعِيدٍ (41 | فصلت - 44)
هرگاه آن را قرآنی عجمی قرار می‌دادیم حتماً می‌گفتند: «چرا آیاتش روشن نیست؟! قرآن عجمی از پیغمبری عربی؟!» بگو: «این (کتاب) برای کسانی که ایمان آورده‌اند هدایت و درمان است؛ ولی کسانی که ایمان نمی‌آورند، در گوشهایشان سنگینی است و گویی نابینا هستند و آن را نمی‌بینند؛ آنها (همچون کسانی هستند که گوئی) از راه دور صدا زده می‌شوند!»

1.اولاً خداوند هرگز در کتبش پیامبرانش را تحقیر نمیکند همانطور که در پست اول یکی از سخنان این کتاب اینست که محمد چیزی از عظمت خدا نمیفهمد.
2.اصلاً آدم وقتی اینارو میخونه احساس میکنه داره چرندیات میخونه.اصلاً مشخص نیست چی میگه.
من خودم چندبار خوندم و تنها قلبم از خوندن این کتاب درد گرفت و احساس ترس و درد شدیدی کردم.احساس کردم دارم کتاب شیطان رو میخونم تا کتاب خدا!!!
کتاب قران کاملاً فصیح و آشکار هست و به آدم آرامش میده.
حال نگاه کنید به چرندیات این کتاب:
ن 1 هیچکس جز الله نیست 2 هیچ چیز جز الله نیست 3 نیست جز نیست نیست 4 الله نیست نیست 5 و تو چه دانی چیست نیست 6 نیست ناله است نیست 7 نیست الله نیست نیست 8 نیست بی خردان را در این آیات فهم و درک نیست و .....

دقت داشته باشید در شماره 4 میگه الله نیست نیست.یعنی الله نیست = نیست یعنی خدا هست.اما در شماره 7 دقت کنید نیست الله نیست یعنی خدا هست و جلوش یه نیست اضافه داره یعنی خدا نیست.
پناه بر خدا.و لعنت خدا بر شیطان.
:khaneh:.من فارسی زبان نفهمیدم وای بحال زبان های دیگه:khaneh:
موفق باشید.

1-اولا تحقیر نکرد و این کتاب بیش از هر چیزی حضرت محمد(ص) رو عظمت این بزرگوار رو برخ می کشه که تو خوابتم ندیدی ...باید تفسیرشم در خود کتاب بخونی مثلا در قرآن گفته خدا دست داره من باید قرآن رو آتش بزنم که مزخرف گفته بله مزخرف نیست چون استعارس پس خواهشا کتاب رو عمیق بخونید بعد نظر بلغور کنید 2-دوما چرندیات طبق گفته کتاب بخشی از این کتابه که افراد لجباز و کافر و بی شعور و ....هستند چون همه چیز در این کتاب عجیب هست...درثانی در خطاب نیست الله نیست نیست منظور به ماهاست که استعاره به عالم نیستی که ما باشیم است که میگه الله نیست نیست....آره عزیز مسخره کردن کار بی خردان است...زود قضاوت نکن....تو این کتاب گفته اگه حضرت محمد(ص) هر آنچه که می دونست رو بخلق می گفت حتی کسانی که خیلی دوستش دارن هم مثل کافرا می گفتن دیوانه و مجنون است....این کتاب با یه دقیقه خوندنش نمیشه فهمید....درباره بطالت هم باید بگم یه سوره داره اسمش باتل!!!! است باطل رو از قصد باتل نوشته و توش لبریز از غلط املایی است که کاملا از قصد نوشته شده و توش اومده این الله است که حق را حق و باطل را باطل نشان می دهد بخواهد کل کتاب و یا یک حرف را حق یا باطل یا حق و باطل می کند....همه چیز از اوست عده ی کثیری جاهل و عده ی قلیلی عاقل

الله یعنی ال آه هر چیزی بهر زبانی یک اسم دارد برای مثال سیب بهرزبانی یک جور تلفظ میشه apple سیب و...که اگر تمامی این اسم هارو کنار هم قرار بدیم هزاران اسم برا این میوه دراومده...ولی آه را تمام انسان ها بتمام زبان ها به یک صوت و یک شکل صدا می زنند آن هم به جبر یعنی بی اختیار!!!!!!!انسان زمانی که خشمگین است حالتی دارد خاص عصبانیت...زمانی که شاد است دنیای خود را دارد...زمانی که درد می کشد حالتی دیگر دارد و در هر حالت کردار و رفتار و ظاهر و باطن مخصوص اون حالت رو دارد که هر حالت بی نهایت تفاوت دارد با حالت دیگر....حال عظمت این اسم اعظم...هر انسانی بهر زبانی در اوج هر حالتی بی اختیار آه می کشد و آه را صدا می زند(اوج درد ترس خشم شهوت حسرت حیرت نفرت عشق جیغ سرفه و.....)دقت کنید اوج هرکاری مثلا اگه با گلوله بزنن تو پات بی اختیار از اوج درد آه می کشی بهر زبونی که باشی...جالب تر اینکه حتی زبان حیوانات و حتی زبان بی زبان انسان های لال...و حتی زمانی که کلامی نداشتند انسان ها و خط و حرف زدن نبود...در ضمن کف دستان هر انسانی هم اه نقش بسته ...حال این معجزه نیست؟؟؟؟؟

عمار;435425 نوشت:
بزگوار این متن را بعد از 14 قرن نوشته اند که پیشرفت علمی بسیار زیادی صورت گرفته است و همه مردم اهل علم و دانش می باشند و خود این متن هم توسط یک شخص با سواد نوشته شده است اما آیا قرآن هم اینگونه می باشد؟
در زمان رسول خدا( که توانایی های ادبی و فصاحت و بلاغت در زبان عرب به اوج خود رسیده و شعرایی در اوج توانایی مطرح می شوند که برترین ابیات و اشعار تاریخ عرب را سروده)هفت اثر برتر در این زمینه از کعبه آویزان شد. ناگهان با آمدن قرآن و مبارزه طلبی و ناتوانی بزرگ ترین نامداران عرصه ادبیات عرب از مقابله به مثل این ادعا در ذهن قوت می یابد که یقینا این اثر قابل تکرار نیست و وجهی فرا بشری دارد .به يقين قرآن مثل معلقات سبعه نبود،بلکه از نظر فرم و شكل و محتوا و اثر گذاري برتر از آنان بود .

یک اشتباهی که در مورد عرب زمان پیامبر صورت پذیرفته این است که آنها را عظیمترین افراد در متن گویی معرفی می کنند در حالی که انها تنها در فصاحت و بلاغت بالا بودن نه معنای والا و عالی
شما بروید شعرهای مغنی را بخوانید ببینید چه معانی سخیفی دارند
بعد هم قرآن تحدی به یک زمان نکرده تحدی به همه زمانها کرده و معنا ندارد تنها یک زمان ملاک باشد.

velayat;435819 نوشت:
یک اشتباهی که در مورد عرب زمان پیامبر صورت پذیرفته این است که آنها را عظیمترین افراد در متن گویی معرفی می کنند در حالی که انها تنها در فصاحت و بلاغت بالا بودن نه معنای والا و عالی
شما بروید شعرهای مغنی را بخوانید ببینید چه معانی سخیفی دارند
بعد هم قرآن تحدی به یک زمان نکرده تحدی به همه زمانها کرده و معنا ندارد تنها یک زمان ملاک باشد.

با اینکه من فکر می کنم شما مبلغ شیطان باشی آقای ولایت ولی چون حق فرمودید هر چند برای جلوه دادن باطل خودتون ممنون و صلوات بر شما(البته شرمنده من رکم فکر می کنم مطالب شما ضد خدا ست و بنحوی تبلیغ شیطانه پیشنهاد می کنم این کتاب عجیب رو بخونید)

چرا؟؟؟;435717 نوشت:
من نگفتم بقرآن شک کردم گفتم من که انقدر قرآنو خوندم در شک موندم که این کتاب جدید کار مخلوق باشه داداش آی کیوت ضعیفه راجع به مطالب من

قرآن می گه هیچ مثلی برای من وجود ندارد خواه آن مثل اعجاز مرا تایید کند یا نکند
پس شما با حرفتان در حقیقت دارید منکر اعجاز قرآن هم می شوید،بدون شک

ᕘᕚRaiNᕘᕚ;435744 نوشت:

خانم شرمنده من متنمو اصلاح کردم اشتباه چاپی بود من خودمو می خواستم بگم قادر به پاسخ شما نیستم چون کتاب سنگینه و همش تو ذهنم نیست و گرنه این کتاب مو رو از ماست بیرون کشیده راجع به هر سوالی که هر کسی دیده و حتی هیچ کس تو خواب هم ندیده چه برسه به سوالات شما...حالا منتظز باشید جوابتونو از توش در میارم...ببخشید در ضمن شما تا الان فهمیده تر ین جوابا رو دادید که نظرتونو جلب کرد و بی توجه نبودید...فعلا بهتره سوره منکر رو بخونید که قرار دادم بفهمید من میگم سنگینه یعنی چی...در ثانی بمثال خانوادتون هم بجای خدا زدم دقت کنید ممنون

velayat;435824 نوشت:
قرآن می گه هیچ مثلی برای من وجود ندارد خواه آن مثل اعجاز مرا تایید کند یا نکند
پس شما با حرفتان در حقیقت دارید منکر اعجاز قرآن هم می شوید،بدون شک

نه عزیز...من به این حرف فرزند قرآن یا ملقب به قلب الله ایمان دارم که خدایی که تا یک آیه هم موضوع تحدی رو پایین آورده منظورش دقیقا اینه که پاسخ نامه خدا رو بدید و جواب آیات قرآن را بدید تا عاشق خدا بشدید.. این همه هم کل انسانای کم عقل نفهمیدن چنین موضوعی رو و افتادن سر هم که منظور تحدی چیه مگه اینکه خدا خودش دوباره این چنین حالیمون کنه..یقینا خدایی که به این عظمت قرآن رو آورد چیزه به این سادگی که هرکسی می تونه بیاره یعنی یک آیه مانند قرآن رو میدونه که گفته و منظور دار گفته که یعنی منظور مذکور...برای مثال این جمله رو دقت کنید....خدایی وجود نداره...قیامتی در کار نیست مردیم زنده نمی شیم....خوب این چرندیات تمام بدون کم و کاست آیات قرآن خودمونه اما از زبان کافر...و چندین آیه هم داریم در قرآن اینگونه که کل اول تا آخر آیه باطل جلوه می ده ولی مثلا پشت سرش خدا در قرآن هم گفته که بگ
و رسول نه اینگونه نیست و زنده می شید و قیامت هست و ....و یعنی طبق سوره باتل در قلب الله خدا هر نوشته ای را که بخواهد آیه ای از قرآن مکتوب می کند مثل این آیه های بظاهر باطل قرآن که حرف کافر نجس شده آیه ی قرآن.....حال ببینید این کتاب با چنین دلایلی معجزه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

چرا؟؟؟;435823 نوشت:
با اینکه من فکر می کنم شما مبلغ شیطان باشی ...

قرار بحث این است که احترام متقابل رعایت شود.
و چون اینگونه سخن گفتن را خلاف بحث حقیقت جویانه می دانم دیگر بحث با شما را ادامه نمی دهم و در هیچ کدام از مباحث دیگر شما هم شرکت نمی کنم.
کاشکی از این قرآن یا همون کتابی که خودت میگی حداقل یه ذره اخلاق را فراگرفته بودید تا بدانید اخلاق بحث چگونه باید باشد عزیز؟؟؟
امیدوارم همه ما انسانها اخلاقیتر بفهمیم و اخلاقیتر عمل کنیم.
به امید جهانی اخلاقی تر!
باتشکر

velayat;435847 نوشت:
و چون اینگونه سخن گفتن را خلاف بحث حقیقت جویانه می دانم دیگر بحث با شما را ادامه نمی دهم و در هیچ کدام از مباحث دیگر شما هم شرکت نمی کنم.
کاشکی از این قرآن یا همون کتابی که خودت میگی حداقل یه ذره اخلاق را فراگرفته بودید تا بدانید اخلاق بحث چگونه باید باشد عزیز؟؟؟
به امید جهانی اخلاقی تر!
باتشکر

چرا ناراحت شدید؟؟؟ جواب از خودش نبود که از کتاب بوده در ضمن مشخص شد شما کافرید که ناراحت شدید:khaneh: پس حقته:khaneh:

velayat;435847 نوشت:
به امید جهانی اخلاقی تر!
باتشکر

ولایت عزیز همون طور که گفتم من رکم و نظرم رو همراه با شرمندگی ابراز کردم راجع به شما...جنبه نیز از شراط بحثه...من که قصد بدی ندارم وظیفه دارم هرکی رو که قصد نابودی اسلام داره نابود کنم...شک کنم به کسی هم ابراز می کنم و باکی ندارم....حال که مطمئن شدم کافرید و بی اعتقاد و باورید بسلامت دین شما برای شما و دین ما برای ما خدای شما که ابلیس رو بخدایی گرفتید برای شما و خدای ما الله که شیطان شما سگ اونه برای ما با احترام متقابل بایییییییییییییییییییی:hamdel:

بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

چرا؟؟؟;435792 نوشت:
1-اولا تحقیر نکرد و این کتاب بیش از هر چیزی حضرت محمد(ص) رو عظمت این بزرگوار رو برخ می کشه که تو خوابتم ندیدی ...باید تفسیرشم در خود کتاب بخونی مثلا در قرآن گفته خدا دست داره من باید قرآن رو آتش بزنم که مزخرف گفته بله مزخرف نیست چون استعارس پس خواهشا کتاب رو عمیق بخونید بعد نظر بلغور کنید 2-دوما چرندیات طبق گفته کتاب بخشی از این کتابه که افراد لجباز و کافر و بی شعور و ....هستند چون همه چیز در این کتاب عجیب هست...درثانی در خطاب نیست الله نیست نیست منظور به ماهاست که استعاره به عالم نیستی که ما باشیم است که میگه الله نیست نیست....آره عزیز مسخره کردن کار بی خردان است...زود قضاوت نکن....تو این کتاب گفته اگه حضرت محمد(ص) هر آنچه که می دونست رو بخلق می گفت حتی کسانی که خیلی دوستش دارن هم مثل کافرا می گفتن دیوانه و مجنون است....این کتاب با یه دقیقه خوندنش نمیشه فهمید....درباره بطالت هم باید بگم یه سوره داره اسمش باتل!!!! است باطل رو از قصد باتل نوشته و توش لبریز از غلط املایی است که کاملا از قصد نوشته شده و توش اومده این الله است که حق را حق و باطل را باطل نشان می دهد بخواهد کل کتاب و یا یک حرف را حق یا باطل یا حق و باطل می کند....همه چیز از اوست عده ی کثیری جاهل و عده ی قلیلی عاقل

دوست عزیز.
خداوند به قلب من این قدرت رو داده که وقتی آیاتش رو میخونم یا میشنوم تماماً اونو درک میکنم و میفهمم و علاوه بر لذت و ارامش قلبی اونو درک میکنم.حتی اگر آیاتش رو توی یه متن فارسی یا فقط ترجمه ببینم و یا جایی بخونم.
کتاب شما وحشت شیطان توی قلب من اورد.و هر بار که سعی کردم بخونم از درد قلب نتونستم ادامه بدم.دقیقاً حسی رو دارم که دارم با یه بی خدا حرف میزنم و احساس میکنم که الانه که عذاب الهی نازل بشه از ترس و وحشت.
این کتاب کتاب خدا نیست.
و این چرندیات رو بخدا نسبت ندید.حتی اگر طرف گفته باشه که کسی که به این بگه چرندیات اون مجنون و دیوانه است.
اون بنده خدایی که اینو تایپ کرده و عکس گرفته یادش رفته که از فونتی استفاده کنه که اعدادش حداقل فارسی باشه نه انگلیسی!!!
موفق باشید.

خدا خیرت بده!

سه ساعت تمام پای این صفحه نشستم ....هی خوندم....هی خوندم....از بالا به پایین، از پایین به بالا، آخرم نتونستم بفهمم چی میگه.... دست آخر مجبور شدم به یک بحر طویل نصف نیمه رضایت بدم تا خوابم ببره!

یک شب، یک شب به دم نیمه که بودند همه خواب برای جرعه ای آب بپا گشتم از بستر و خوابم بپریداز سر و
ناچار نشستم به تماشای جهان، تازه شود روح و روان از پس این صفحه لپ تاپ گران.
قرعه ماوسم رقمی زد که کلیکم بکند صفحه اسک دین چو عیان.....
باشد، باشد زبلا دور دو چشمت که چنین کرد خیالم که کورم نتوانم بدید هر لغتی را به تناسب در ترجمه آیه قرآن!
دیدم، دیدم ، طاووس و خروس از طرفی خرس زسویی و ناموس از آن سوی دگر در سر هم مغلطه ای تا بکند ساز
به قرآن جدیدی که ندیدی تو چو آن در کف رمالی و یا طاقچه بقالی و یا دکان دلالی
به هر سوی جهان در پس این عمر گران
انگشت، انگشت به دهان مات ز انشای روان!! سعی نمودم _ به جان تا شودم همچو عیان راز نهفته در بیان! just به یک آیه از آن
دود بر آمد ز سر آه بر آمد و فغان
ignore ، ایگنور نمودم طلب فهم ز آن اشک ز چشمان چو روان خواب پریده از سرم دور اتاق چرخ زنان؛ در بدران
کین چه حکایتی بود در ورژن فارسی آن!!
....
....
بعدش به سختی خوابم برد!

بزرگوار، اگر قرار باشد کسی مسلمان شود باید با قرآن مسلمان شود نه کتابی دیگر! آن دین دیگر اسلام نیست و آن کتاب هم دیگر قرآن نیست.

من خودم رسما چند نفرو باهاش مسلمون کردم اگه چرت بود که محال بود ....شما اگه کارشناس بودید حذف نمی کردید وقتی خدا فرموده نمیتونید بیارید اومد حذف می کنید ....حقایق نباید مخفی باشه چون باطل است حقیقتی که مخفی است..اینم لینک:بابا به حضرت زهرا قسم بقرآن بجان ماردم برادرم خواهرم و به جان همه کسم من خودم کافر بودم این کتاب مسلمونم کردhttp://uplod.ir/ex6yyriw5t2w/n.rar.htm http://www.mediafire.com/download/xeq98opkqu663w7/n.rar [=Times New Roman (Arabic)]یا http://uploadboy.com/nvm71mchmfbs.html

.....

عــــلی;435863 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام.

دوست عزیز.
خداوند به قلب من این قدرت رو داده که وقتی آیاتش رو میخونم یا میشنوم تماماً اونو درک میکنم و میفهمم و علاوه بر لذت و ارامش قلبی اونو درک میکنم.حتی اگر آیاتش رو توی یه متن فارسی یا فقط ترجمه ببینم و یا جایی بخونم.
کتاب شما وحشت شیطان توی قلب من اورد.و هر بار که سعی کردم بخونم از درد قلب نتونستم ادامه بدم.دقیقاً حسی رو دارم که دارم با یه بی خدا حرف میزنم و احساس میکنم که الانه که عذاب الهی نازل بشه از ترس و وحشت.
این کتاب کتاب خدا نیست.
و این چرندیات رو بخدا نسبت ندید.حتی اگر طرف گفته باشه که کسی که به این بگه چرندیات اون مجنون و دیوانه است.
اون بنده خدایی که اینو تایپ کرده و عکس گرفته یادش رفته که از فونتی استفاده کنه که اعدادش حداقل فارسی باشه نه انگلیسی!!!
موفق باشید.

اولا توش انگیلیسی چینی و چند زبان اومده حتی زبونی که کسی ندیده این از این....ثانیا همونطور که قرآن برای افراد مریض مایه گمراهیه این کتاب یعنی فرزندشم گمراهت کرده آره داداش نابود میشه کسی که مسخره کنه قرآن و فرزندشو

چالشگر;435864 نوشت:
خدا خیرت بده!

سه ساعت تمام پای این صفحه نشستم ....هی خوندم....هی خوندم....از بالا به پایین، از پایین به بالا، آخرم نتونستم بفهمم چی میگه.... دست آخر مجبور شدم به یک بحر طویل نصف نیمه رضایت بدم تا خوابم ببره!

یک شب، یک شب به دم نیمه که بودند همه خواب برای جرعه ای آب بپا گشتم از بستر و خوابم بپریداز سر و
ناچار نشستم به تماشای جهان، تازه شود روح و روان از پس این صفحه لپ تاپ گران.
قرعه ماوسم رقمی زد که کلیکم بکند صفحه اسک دین چو عیان.....
باشد، باشد زبلا دور دو چشمت که چنین کرد خیالم که کورم نتوانم بدید هر لغتی را به تناسب در ترجمه آیه قرآن!
دیدم، دیدم ، طاووس و خروس از طرفی خرس زسویی و ناموس از آن سوی دگر در سر هم مغلطه ای تا بکند ساز
به قرآن جدیدی که ندیدی تو چو آن در کف رمالی و یا طاقچه بقالی و یا دکان دلالی
به هر سوی جهان در پس این عمر گران
انگشت، انگشت به دهان مات ز انشای روان!! سعی نمودم _ به جان تا شودم همچو عیان راز نهفته در بیان! just به یک آیه از آن
دود بر آمد ز سر آه بر آمد و فغان
ignore ، ایگنور نمودم طلب فهم ز آن اشک ز چشمان چو روان خواب پریده از سرم دور اتاق چرخ زنان؛ در بدران
کین چه حکایتی بود در ورژن فارسی آن!!
....
....
بعدش به سختی خوابم برد!

بزرگوار، اگر قرار باشد کسی مسلمان شود باید با قرآن مسلمان شود نه کتابی دیگر! آن دین دیگر اسلام نیست و آن کتاب هم دیگر قرآن نیست.

پس چرا من مسلمون شدم ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به جان مادرم من از قرآن و هیچی به یقین نرسیدم اما این کتاب منودر رابطه با قرآن بیقین رسوند

پیامبر این کتاب اینترنته که شما دانلود کردی؟؟؟؟؟؟

چرا؟؟؟;435737 نوشت:
حالا فردا جواب رو از توش راجع به نزول اگه تونستم در میارم.

اگه آسمانیه به کی نازل شده؟؟؟؟؟؟ باید توش بگردی تا ببینی از کجا اومده یا به کی نازل شده؟؟؟؟

مثل اینه که کتاب قرآن رو یکی پیدا میکرد بعد میگشتن دنبال صاحبش این مسخره نیست؟؟؟؟

به جای خوندن و جستجو در این کتاب بی هویت میرفتید قرآن رو با تفسیر میخوندید تا عشق واقعی رو لمس میکردید.
قرآن با تفسیر آیت الله مکارم شیرازی ،عالیه. توصیه میکنم حتی شده یکبار بخونید.

پیامبر ما خاتم الانبیاست یعنی آخرین پیامبر پس راه وحی دیگه باز نیست و نمیتونه کتاب دیگه از غیرمخلوق یعنی خدا بیاد.
مگه اینکه اون موجود غیرمخلوق شیطان یا جنیان باشند که دیگه بحثش جداست.

چرا؟؟؟;435737 نوشت:
در ضمن سوالات شما همش جوابش در کتاب اومده بیش از حد سنگینه از کسی نمی تونی بشونی چرا چطور چگونه باید فقط بخونیش

این چیزایی که شما از این کتاب نوشتی سنگین نبود بازی کلمات بود که پس و پیش شده حالا سنگینیش کجاست بماند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا اینا به دل شما نشسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا عشق به خدا رو درشما زیاد کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداوند همه ی مارو از شر شیطان در امان نگه داره ان شا الله

سوال شما تکراریه جوابای بالا را مطالعه فرمایید بله بگردی دنبال صاحبش مسخرس...ولی این کتاب صاحبش خداست طبق گفته کتاب که الله و مقربان اند و در اصل پیامبری نداره و الله این کتاب رو نزول و هم صعود داد...چون خدا نه در آسمان و نه در زمینه!!!! در ثانی وحی نیست طبق گفته کتاب این کتاب خود خدا رو نشون میده خود خداست هر چند که درک نمی شه ....طبق آیات کتاب :چیزی رو که نمیتوان شناخت(الله) را وارد قلب می کند عشق را با خون تبلیغ می کند...برای همینه من میگم باید بخونیدش....

سربند یا مهدی;435890 نوشت:
پیامبر این کتاب اینترنته که شما دانلود کردی؟؟؟؟؟؟

اگه آسمانیه به کی نازل شده؟؟؟؟؟؟ باید توش بگردی تا ببینی از کجا اومده یا به کی نازل شده؟؟؟؟

مثل اینه که کتاب قرآن رو یکی پیدا میکرد بعد میگشتن دنبال صاحبش این مسخره نیست؟؟؟؟

به جای خوندن و جستجو در این کتاب بی هویت میرفتید قرآن رو با تفسیر میخوندید تا عشق واقعی رو لمس میکردید.
قرآن با تفسیر آیت الله مکارم شیرازی ،عالیه. توصیه میکنم حتی شده یکبار بخونید.

پیامبر ما خاتم الانبیاست یعنی آخرین پیامبر پس راه وحی دیگه باز نیست و نمیتونه کتاب دیگه از غیرمخلوق یعنی خدا بیاد.
مگه اینکه اون موجود غیرمخلوق شیطان یا جنیان باشند که دیگه بحثش جداست.

این چیزایی که شما از این کتاب نوشتی سنگین نبود بازی کلمات بود که پس و پیش شده حالا سنگینیش کجاست بماند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سوال شما تکراریه جوابای بالا را مطالعه فرمایید بله بگردی دنبال صاحبش مسخرس...ولی این کتاب صاحبش خداست طبق گفته کتاب که الله و مقربان اند و در اصل پیامبری نداره و الله این کتاب رو نزول و هم صعود داد...چون خدا نه در آسمان و نه در زمینه!!!! در ثانی وحی نیست طبق گفته کتاب این کتاب خود خدا رو نشون میده خود خداست هر چند که درک نمی شه ....طبق آیات کتاب :چیزی رو که نمیتوان شناخت(الله) را وارد قلب می کند عشق را با خون تبلیغ می کند...برای همینه من میگم باید بخونیدش.... در ضمن شیطان بدبخت اگه می تونست چنین کتابی بیاره که این همه از خدا بگه و ادعا کنه از لحاظ ظاهر هزار بار برتر از قرآنه تا الان میاورد نه اینکه بیاد و چندین نفر هم مسلومن بشه در دین اسلام....شیطان سگ کی باشه؟؟؟ ؟؟؟ ؟؟؟ ؟؟؟؟ ؟؟؟؟ ؟؟؟ ؟؟ ؟؟ ///

بهترین پاسخ ممکن;435852 نوشت:
در ضمن مشخص شد شما کافرید که ناراحت شدید پس حقته

بحث من در مورد کفر و ایمان نیست . من نگفتم کافرم . چون در حال تحقیقم و وظیفه هر کس می دانم تحقیق در دینو عقایدش را و عدم تقلید از احدی را.
ناراحتی من از این بابت بود که ایشان دارند مباحث غیر مربوط را در بحث علمی می کشند .ایشان می گویند تو مبلغ شیطانی در حالی که من به هیچ وجه به شیطان اعتقاد ندارم یا لااقل وجودش برایم اثبات نشده است.
من همانطور که گفتم خود را یک حقیقت جو می دانم و بس .
من خودم در بحث معتقدم هیچ گاه نباید در مورد افراد قضاوت اخلاقی کرد و گفت مثلا تو متعصبی و او متعصب نیست و تو نفهمی و او فهیم و ... و باید تنها و تنها با دلیل نقد و یا اثبات کرد .هر که می خواهد در دلش هر چه می خواهد باشد.

چرا؟؟؟;435856 نوشت:
وظیفه دارم هرکی رو که قصد نابودی اسلام داره نابود کنم
اگر قرار باشه هر کی مخالف عقیده کس دیگر است اونو نابود کنه پس همه باید تو جنگ و دعوا بمیرن
اول بیا تمام سخنان و ادله فرد را کاری ندارم مخالف یا موافق اسلام گوش کن اگر دیدی حق است قبول و اگر دیدی باطل است رد.
اما تو داری پیش داوری می کنی!
به نظرت پیش داوری کار خوبیست؟
آیا قبل از اینکه کتب مخالفان اسلام را بخونی بگی من همه مخالفان را نابود می کنم کار خوبیست؟

باحال;435905 نوشت:
اگر قرار باشه هر کی مخالف عقیده کس دیگر است اونو نابود کنه پس همه باید تو جنگ و دعوا بمیرن
اول بیا تمام سخنان و ادله فرد را کاری ندارم مخالف یا موافق اسلام گوش کن اگر دیدی حق است قبول و اگر دیدی باطل است رد.
اما تو داری پیش داوری می کنی!
به نظرت پیش داوری کار خوبیست؟
آیا قبل از اینکه کتب مخالفان اسلام را بخونی بگی من همه مخالفان را نابود می کنم کار خوبیست؟

َشما داری پیش داوری می کنی که می گی من نخوندم کتب مخلفان اسلام رو ندونسته غیب میگی...در ثانی کسی که اسلام رو نابود کنه جهان رو می خواد نابود کنه پس باید نابودش کرد این کاربر ولایت هم بنظر منافق پنج رو میاد ...و به هیچ وجه هم دنبال حق نیست و بیشتر هم دنبال باطله چون هنوز انقدر همه چیزو بازی گزفته که خدا هم بازیش داده که میگه من به شیطان اعتقاد ندارم....کافر تابلوست قضاوت و پیش داوری نمیخواد

چرا؟؟؟;435912 نوشت:
َشما داری پیش داوری می کنی که می گی من نخوندم کتب مخلفان اسلام رو ندونسته غیب میگی...در ثانی کسی که اسلام رو نابود کنه جهان رو می خواد نابود کنه پس باید نابودش کرد این کاربر ولایت هم بنظر منافق پنج رو میاد ...و به هیچ وجه هم دنبال حق نیست و بیشتر هم دنبال باطله چون هنوز انقدر همه چیزو بازی گزفته که خدا هم بازیش داده که میگه من به شیطان اعتقاد ندارم....کافر تابلوست قضاوت و پیش داوری نمیخواد

منظورم این بود که دلیلای ولایت بر کفرش (اگر کافر باشد)را نخوندی و نشنیدی
بعد چرا کسی که می خواهد اسلام را نابود کند جهان را می خواهد نابود کند در حالی که 5 میلارد غیر مسلمان داریم

باحال;435920 نوشت:
منظورم این بود که دلیلای ولایت بر کفرش (اگر کافر باشد)را نخوندی و نشنیدی
بعد چرا کسی که می خواهد اسلام را نابود کند جهان را می خواهد نابود کند در حالی که 5 میلارد غیر مسلمان داریم

چه ربطی داره به 5 میلیارد هر کی خوابه خوابه در غلفت...مهم اینه که حق اسلام است و بس دین اسلام نابود شه مثل آمریکا بشریت نابود میشه مثلا در آمریکا شهوت فقط حاکم ملتشونه...پیر و جوون پیرزن با درخت با میز مبل دسته تبر ...با حیوون خواهر با برادر دختر با پدر هر جوری که فکر کنی با هم سکس می کنن و اسمشم گذاشتن آزادی بی ناموسا....در این کتاب هم گفته شده آنان که در غرب فریاد می زنند آزادند همانان اند که همه چیز خود را به باد دادند آزادی زندانی است که در آن از شرارت های نجس آزادید اکثر مردم آمریکا در شهوت غرقند...پست تر از حیوان از این لحاظ با حیوان در فرقند

ᕘᕚRaiNᕘᕚ;435459 نوشت:
(9)

یک جورایی وقتی خوندمش حسابی خندیدم. شاهنامه جدیده؟ یا کتاب شعر نو ؟ البته بنده هیچ چیز از اینا نمیدونم ولی خوب آدم وقتی کتاب های آسمانی دیگه رو نگاه میکنه خنده ش نمیگیره حداقل :khaneh:

یه چیزی تو مایه های یاس منگولاس

سنگینیش به اینه که اشعار ساده و ابتدایی شما مثلا جلو سوره منکر لنگ میندازه و در سجده اونه....این کتاب درباره شاعران گفته این کتاب برای کسی ندارد سدی.....تنها یک کلمه ی آن است هر آنچه دارند حافظ ها و سعدی

موضوع قفل شده است