بدو بدو مسابقه : اگر کنار هربانک یک کتابخانه باشد آنگاه .........؟

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بدو بدو مسابقه : اگر کنار هربانک یک کتابخانه باشد آنگاه .........؟

سلام علیکم
متاسفانه با این همه تاکیدی در کسب علم و دانش در دین مبین اسلام شده , ملاحظه می گردد که عموم جامعه به این مهم عنایت ندارند و چون شماها همگی اهل فضل و کمالات هستید نیازی به توضیح در این خصوص نمیبینم.
فقط چه شده در کشور ما که "اسلامی" است این همه شعب بانکی در هر کوی و برزن آن سبز شده در حالیکه دین ما اینهمه بر زهد و دوری از دنیا و...سفارش کرده...بماند!
گاهی در عالم رویا می بینیم که اگر کنار هر بانک یک کتابخانه (ببخشید - کتابخانه پیشکش یک کتاب فروشی) باشد , اوضاع کشور چگونه خواهد بود؟
البته مستحضر هستید که زمانی کتابفروشی و یا کتابخانه کنار هر بانک خواهد بود که تقاضائی برای آن باشد و مسلما امروز چون همه درگیر پول هستند , لذا بانکداری رونق گرفته است.
عزیزان گرامی مسابقه تکمیل جمله زیر است :

"اگر کنار هر بانک یک کتابخانه باشد , آنگاه ......."
شرایط:
1-حداکثر یک خط یا 200 کاراکتر بنویسید.
2-معیار برنده شدن تعدا صلوات دریافتی است.(توجه شود : هر صلوات برای هر کسی که میفرستید یه جورائی امتیاز خودتان را کم می کنید. پس سنجیده تر صلوات بدید)
3-هر کاربر فقط یک پیام دهد.
4-پیامها و لذا صلواتها تا روز پایان مسابقه قابل ویرایش هستند.
5-مدت مسابقه دو هفته.
6-اما جای شیرینش:Kaf::جایزه :2 تا پیشنهاد دارم :گزینه الف-هر کسی که شرکت میکنه 1000 تومان بده به این صورت که 500تومان هزینه کارت به کارت و 500 تومان برسه به برنده(وقتی برنده مشخص شد ایشان در یک پیام شماره کارت اعلام کنه و بقیه پول رو به حسابش بریزن -گزینه ب-همه شرکت کننده ها برای اموات برنده یک جزئ قرآن بخونن

توضیح :
1-نظرات خودتون را بدید تا شرایط 6 گانه بالا را اصلاح کنیم
2-هر کس نظر خودش را در مورد جایزه در انتهای پیامش اعلام کنه(الف یا ب)
3-نوع جایزه در انتها بر اساس اکثریت آراء انتخاب میشه
4- خداوکیلی هر کی شرکت کرد تا آخر در اعطای جایزه سهم خودشو بده
موفق باشید.:Gol:
نظر خودم در مورد گزینه های جایزه : الف ولی پیام مسابقه را در بین مسابقه اعلام می کنم.

سلام
خیلی مسابقه جالبیه . البته یه نظر داشتم در مورد جایزه مورد الف و ب خیلی با هم متفاوته . بنظر من یا جایزه ریالی رو تا 3 الی 4 هزار تومن بالا بیارید یا که تلاوت قرآن را به یک حزب کاهش دهید . این دو انتخاب با هم تناسب ندارند
. متشکرم:Kaf:

موضوع قفل شده است