صفحه 1 از 43 12311213141 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا شعار «مرگ برآمریکا» توهین به هویت ملی مردم آمریکا نیست؟

علاقه
    بحث های فلسفی و اعتقادی
    نوشته
    1
    حضور
    9 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6

اشاره آیا شعار «مرگ برآمریکا» توهین به هویت ملی مردم آمریکا نیست؟

سلام به نظر شما دادن شعار عای مرگ بر امریکا و اسراییل توهین به هویت ملی افراد امریکایی نیست

2. صلوات ها 6

3.  

علاقه
    خدمت به مردم کشورم
    نوشته
    7,198
    حضور
    60 روز 16 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    278
    صلوات
    41224

با سلام
    نظرتون اصلا درست نیست

شعار از خانواده شعور است و شعاری به توط با شعوران داده می شود
    هیچگاه بر ملت امریکه نیست
    بلکه بر ظالمان امریکی است

5. صلوات ها 10

علاقه
    تحصیل ، تحقیق و پژوهش
    نوشته
    21,545
    حضور
    175 روز 9 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    38
    صلوات
    58340

با نام و یاد دوست

آیا شعار «مرگ برآمریکا» توهین به هویت ملی مردم آمریکا نیست؟

کارشناس بحث: استاد کریم

7. صلوات ها 8

علاقه
    مجلس امام حسین(ع)، مطالعه، ورزش، خانواده.
    نوشته
    2,695
    حضور
    41 روز 1 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7505

نقل قول نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
    سلام به نظر شما دادن شعار عای مرگ بر امریکا و اسراییل توهین به هویت ملی افراد امریکایی نیست
    با سلام
    امروزه خود مردم آمریکا نیز در برابر خوی وحشی گری دولت این کشور ولشگر کشی به همه جای دنیا زبان به اعتراض گشوده اند ودر عین حال اعتراضات وال استریت که به خاطر سیستم سرمایه داری موجود در این کشور چندی پیش وجود داشت. پس اولا خود مردم آمریکا سیاست های دولت این کشور را قبول ندارند وثانیا: شعار مرگ بر آمریکا شعاری علیه مردم این کشور نیست بلکه چون آمریکا در دنیای امروز سردمدار هرگونه تجاوز وحق کشی بین المللی است وبنوعی منشا عدم استقلال کشورها ووابستگی دولتهای آنها آمریکا است ووجود پایگاههای نظامی آشکار ومخفی در کشورهای مختلف شاهد بر این مساله است. لذا این شعار در برابر سیستم ونظام حاکم بر دولت این کشور است نه علیه مردم وهمه حتی خود مردم آمریکا این مساله را بخوبی می دانند بنابراین اشکالی در این شعار نیست.
    در مورد اسرائیل نیز این کشور هویتی ندارد تا با شعار مردم احساس کنند به هویت ملی آنها توهین شده است چون مردم خود اسرائیل یخوبی می دانند که محلی که اشغال کرده اند مال خودشان نیست بلکه به زور وکمک کشورهای غربی فلسطین را اشغال کرده ودر آن ساکن شده اند ودر اصل این سرزمین متعلق به آنها نیست. به همین خاطر به اعتقاد ما اسرائیل مشروعیت ندارد.
    آیا شعار «مرگ برآمریکا» توهین به هویت ملی مردم آمریکا نیست؟
    إنّ الصلوة تنهی عن الفحشاء والمنکر
    جامعه ای که در آن فرهنگ نماز باشد. دچار یاس، افسردگی، فساد وروز مره گی نمی شود.

9. صلوات ها 16

علاقه
    علوم دینی
    نوشته
    1,241
    حضور
    35 روز 16 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    145
    آپلود
    1
    گالری
    48
    صلوات
    8306

چندسال پیش تو اعتکاف مسجد دانشگاه امیرکبیر یه خانوم آمریکایی الاصل رو آورده بودن که تقریباً همزمان با انقلاب ما اگه درست خاطرم مونده باشه، مسلمون شده و با یه ایرانی ازدواج کرده بوده
    تعریف می کرد یه بار تو دهه ی فجر یا مناسبتی این چنینی دیده پرچم آمریکا، رو زمین پهنه و دارن از روش رد میشن، اینقد صادقانه این یه تیکه رو تعریف کرد گفت(مضمون حرفش) ته ته دلم یه جوری شدم که پرچم کشورمه اما وقتی دیدم حق با کیه منم رد شدم

مردم آمریکا تحت تاثیر شدید تبلیغات هستند و از اون طرف، حق انتخابی جز سبک زندگی که سردمدارانشون دیکته می کنن ندارن، هرکدومشون حق رو تشخیص بدن و بخوان، در جامعه حقیقت را احیا کنن بشدت سرکوب میشن. این آزادی آزادی کردن های حاکماشونم فقط پوسته ی قضیه اس برا اینکه کسی احساس ظلم نکنه و طومار حکومتشونو در هم نپیچه

وقتی اینقد در اندیشه و در فطرت می تونیم نزدیک باشیم که یکی ایرانی یکی آمریکایی، دوشادوش هم از رو پرچم نظام سلطه، رد بشیم، چه توهینی داریم به هم بکنیم؟
    آمریکا امروز، مظهر حاکمیت سرمایه داری و سلطه گرانه اس. مظهر حکومت استکباریه و مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر این اندیشه های غیر انسانی.

وَ اللهِ اِن قَطَعــــــتُموا یَمینی

اِنّی اُحامی اَبَداً عَن دینی

11. صلوات ها 11

علاقه
    عرفان، طبیعت، تفکر، جستجو
    نوشته
    182
    حضور
    10 روز 18 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    673

با سلام به نظرم این شعار توهین آشکار به هر شخصی با هویت آمریکایی هست و چیزی جز بذر کینه نمی کارد بهتر است بجای آن شعار مرگ بر استکبار داده شود که هم جامع تر و هم عمیق تر است، اگر الان غربی ها بگن مرگ بر مسلمان خوب مسلما ما اعتراض می کنیم و بعد اون ها می گن ما منظورمون تروریست ها بود !!! این حرف قابل پذیرش هست؟؟؟، من واقعا متاسفم که کارشانس مربوطه با توجیح ساده انگارانه ای سعی در درست بودن این شعار دارن، ما می تونیم بگیم

Down America policy

اگر توهین کردی توهین شنیدی ناراحت نشو!!
    ویرایش توسط vahid.q : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱ در ساعت ۰۰:۱۷
    آدم ها اندازه خودشون هستند نه اندازه تصورات ما

13. صلوات ها 9

علاقه
    علوم دینی
    نوشته
    1,241
    حضور
    35 روز 16 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    145
    آپلود
    1
    گالری
    48
    صلوات
    8306

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.q نمایش پست ها
    با سلام به نظرم این شعار توهین آشکار به هر شخصی با هویت آمریکایی هست و چیزی جز بذر کینه نمی کارد بهتر است بجای آن شعار مرگ بر استکبار داده شود که هم جامع تر و هم عمیق تر است، اگر الان غربی ها بگن مرگ بر مسلمان خوب مسلما ما اعتراض می کنیم و بعد اون ها می گن ما منظورمون تروریست ها بود !!! این حرف قابل پذیرش هست؟؟؟، من واقعا متاسفم که کارشانس مربوطه با توجیح ساده انگارانه ای سعی در درست بودن این شعار دارن، ما می تونیم بگیم

Down America policy

اگر توهین کردی توهین شنیدی ناراحت نشو!!
    جناب ، همه ی دنیا می دونن ما این همه سال گفتیم مرگ بر آمریکا منظورمون چیه. اگه غیر این بود هر ساله تو رسانه هاشون از خود شعار انتقاد می کردن و به جای اینکه زحمت اتهام تروریست بودن رو با هزینه های گزافی که برای فیلمای ضد ایرانی شون می پردازن بکشن خیلی راحت با دستاویز همین شعار، ما رو دشمن ملت آمریکا و دشمن بشریت می دونستن!!
    اصلاً شعار همینه
    یه چیز خیلی هوشمند که در عین اختصار ، لب کلام رو می رسونه

شعار یه چیز قلمبه سلمبه باشه که کلی باید برای عوام توضیحش بدی یعنی چی، اینکه نشد که!!
    مرگ بر سیاست آمریکا هم هجوه!! آمریکا جدای از سیاستش نیس
    ملت آمریکا هم دو دسته ان
    یا به زور تسلیم این سیاست شده ان
    یا آگاهانه دنباله روی این سیاستن

دسته ی اول خودشون بهتر از من و شما متوجه میشن که منظور ما توهین به اونها نیس
    دسته ی دوم هم که خودشون دشمنان اصلی ما هستند تا وقتی که توبه کنند

ویرایش توسط mkhahande313 : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱ در ساعت ۰۰:۴۲
    وَ اللهِ اِن قَطَعــــــتُموا یَمینی

اِنّی اُحامی اَبَداً عَن دینی

15. صلوات ها 7

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,536
    حضور
    222 روز 3 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7886

به نام خدا.

ببخشید ، من میتونم نظرم رو بگم؟

به نظر من این شعار " مرگ بر آمریکا " توهین که نه ، اما مخالفت و اعتراض و حمله به مردم آمریکا هم هست چون به هر حال دولت و حکومت آمریکا از آسمون برای مردمشون نیومده که! به هر حال طبق یه روال مورد قبول مردمش با رای گیری سر کار اومده و در واقع رئیس جمهور آمریکا ، منتخب مردم آمریکا هست ( حالا به طریقی که مورد قبول خودشون هست حداقل ) و همینطور سنای آمریکا و ... نمایندگان ملت آمریکا هستند.

البته ، دو تا مطلب دیگه هم در این راستا قبول دارم :
    1- مشکل آمریکا با ایران این نیست که چرا شما میگید "مرگ بر آمریکا". آمریکا براش پشیزی اهمیت نداره که فحشش بدن یا نه. براش اهمیت داره که در کدوم طریق راه می سپرید!
    2- مردم آمریکا هم اصلا اینقدری که ما ایرانی ها سیاسی هستیم و هرکدوممون برای خودش یه سیاستمدار جهانی هست ، سیاسی نیستند و اصلا براشون اهمیتی نداره که اینکه میگن "مرگ بر آمریکا" آیا به معنای مخالفت و آرزوی مرگ برای ما هست یا برای دولت ما و اصلا آیا بین ما و دولت ما فرقی هست یا نه و ...

ستایشگر
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

17. صلوات ها 6

علاقه
    عرفان، طبیعت، تفکر، جستجو
    نوشته
    182
    حضور
    10 روز 18 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    673

کاربر محترم eslamic110
    هر چند دوست ندارم خیلی وارد بحث بشم در این مکان، اما دیدم شما متنی که گذاشتین از سر خلوص نیت هست، بهتر دیدم توضیح بیشتری بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط eslamic110 نمایش پست ها
    همه ی دنیا می دونن ما این همه سال گفتیم مرگ بر آمریکا منظورمون چیه.
    اکثر مردم دنیا اصلا نمی دونن ایران کجا هست و چجور کشوری هست، چون بیکار نیستن که تو مسایل سیاسی دخالت کنن ( الان تو دانشکده ما اساتید صبح سایت های خبری و طلا و سکه چک می کنن!!) اما خارجی ها تو آزمایشگاه هستن تا بلکه یه چیز بهتر درست کنن واسه کشورشون!! واسه همین هست که قدرت اول دنیا هستن!

ای اینکه زحمت اتهام تروریست بودن رو با هزینه های گزافی که برای فیلمای ضد ایرانی شون می پردازن
    خوب عملیات استشهادی ما و کارهایی که وهابی ها می کنن اسمش از نظر اون ها عملیات تروریستی هست !! یعنی الان یک مسلمان شیعه اگه امام زمانش بگه به خودت بمب بند بعد این مکان رو که غیر نظامی ها هستن منفجر کن نمی کنه؟؟؟ این از نظر اون ها یعنی تروریست و اتفاقا نشون دادن این قضیه به مردمشون خیلی بهتر از شعار مرگ بر آمریکا اثر داره روشون

یه چیز خیلی هوشمند که در عین اختصار ، لب کلام رو می رسونه
    واقعا به نظر شما این شعار هوشمندانه هست!!! شما می دونید با دشمنی با امریکا و بی کفایتی بیشتر مسئولین داخله سالانه چقدر ایرانی از بیماری، تصادف با اتومبیل های معیوب و هواپیما میمیرن خیلی بیشتر از تلافات روزانه سوریه یا عراق، آیا این مشکلات برای مسئولین درجه 3 و 4 نظام هست!!! یکم بجز تلویزیون ایران منابع اطلاعاتی خودتونو توسعه بدید (البته با تحقیق هر چیزی رو باور کنین)

شعار یه چیز قلمبه سلمبه باشه که کلی باید برای عوام توضیحش بدی یعنی چی، اینکه نشد که!!
    همین عوام از عوامل اصلی بدبختی ما هستن که مثل باد تغیر مسیر می دن با حرف های مسولین نظام و بدتر از اون با حرف های غربی ها و آمریکایی ها،

مرگ بر سیاست آمریکا هم هجوه!! آمریکا جدای از سیاستش نیس
    به نظر من اصلا هجو نیست البته قبول دارم آهنگ خوبی نداره،
    مگه ما جدای از سیاست هامون هستین خوب اون ها هم نیستن، اون ها ابر قدرت هستن و علاوه بر اون سخت کار می کنن بخاطر همین فشارهای تحریم ها بود (البته یکی از دلایل اصلی) که مردم ما در انتخابات رای به اقای روحانی دادن و بخاطر همین هم هست بعد از اون رهبری گفتن نرمش قهرمانانه، چرا تو چهار سال دوم اقای احمدی نژاد نگفتن؟؟، البته ایشونم تقصیری ندارن مقصر اطرافیون هستن که آمار غلط می دن، حتی برخی مسئولین باور نداشتن که ممکن این وضع الان سر کشور بیاد( به نظرم بخاطر اینکه تخصص و شناخت دقیق از معادلات بین المللی نداشتن)
    برای هر جنگی اول باید نقاط قوت و ضعف دشمن و مال خودمونو بشناسیم و بعد تصمیم درستو بگیریم اگه شما سرگذشت سه تا امام اول شیعیان رو بخونین این امر کاملا واضح هست تو رفتارهای این بزرگان،
    من دیگه هم این بحث رو ادامه نمی دم فکر می کنم به اندازه کافی واضح گفتم
    ویرایش توسط vahid.q : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱ در ساعت ۱۶:۴۶
    آدم ها اندازه خودشون هستند نه اندازه تصورات ما

19. صلوات ها 4

نوشته
    264
    حضور
    2 روز 19 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    675

نقل قول نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
    از کی تا حالا هویتی به اسم هویت اسرائیلی یا ملت اسرائیلی(!!!) داریم که حالا بخواد به این هویته توهینم بشه!؟!؟؟!!
    ویرایش توسط samansami : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱ در ساعت ۱۴:۳۶

21. صلوات ها 11

صفحه 1 از 43 12311213141 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 18

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری