بازیهای مذهبی رایانه ای برای کودکان*** ماه تابان

تب‌های اولیه

14 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بازیهای مذهبی رایانه ای برای کودکان*** ماه تابان

:Gol:بازی مامسجد رفتن علی کوچولو در شب قدر :Gol:

علی کوچولو در شب های نوزدهم و بیست و یکم ماه مبارک رمضان که به شب های قدر معروف هستند همراه با پدر و مادرش به مسجد رفته است .شب بیست و سوم ماه رمضان علی کوچولو که مسیر خانه تا مسجد را به خوبی یاد گرفته است تصمیم گرفت که برای رفتن به مسجد راهنمای پدر و مادرش باشد . بنابراین او به پدر و مادرش پیشنهاد کرد که امشب من شما را به مسجد خواهم برد . پدر و مادرش قبول کردند .حالا بچه ی خوب ، دوست داری که حدس بزنی علی کوچولو از کدام مسیر به مسجد می رود ؟

IMAGE(<a href="http://nazak.ir/wp-content/uploads/بازی-آنلاین-مذهبی.jpg" rel="nofollow">http://nazak.ir/wp-content/uploads/بازی-آنلاین-مذهبی.jpg</a>)

ابتدا بازی ما را از لینک زیر دانلود کن . پس از باز کردن بازی با استفاده از کلیدهای چپ و راست و بالا و پایین صفحه کلید علی کوچولو را به مسجد هدایت کن . در این بین ما یک زمان مشخص را برای شما قرار داده ایم که سرعت عملت را در بازی بالا ببری . بازی را دانلود کن ، ببین چقدر زرنگی و برنده می شوی !!!

اما یک نکته :
بچه های عزیز ، شما هیچوقت بدون اطلاع پدر و مادرهایتان خانه را به قصد جایی دور یا نزدیک از خانه تان ترک نکنید . همانطور که دیدید علی کوچولوی قصه ی ما هم با پدر و مادرش به مسجد رفت .

چه بازی سختی ..من که یه ادم بزرگ هستم گم میشم چه برسه به علی بیچاره

بنام او

باعرض سلام ..

ببخشید ابتدا تشکر و ممنون از گذاشتن یک بازی که خستگی چندساعته را فعلا بر باد داد اما ..؟؟

واقعیتش اینه که خیلی آسونه و متاسفانه هر چه برنده میشوی بازهم مراحل آن تغییری پیدا نمیکنند و همه مراحلش یکسانند که با این روش فقط برای یک تا 3 مرتبه لذت بازی دارد و بعداز آن ...........

البته برای بچه ها هم اگر نتوانند به این راحتی ها راه را پیدا نمایند چندین مرتبه یا تا ساعتها مشغول خواهندبود .... بازهم ممنون بازیه خوبی بود ..
{و انشاا.. مراحل بعد بازی های بهتر و متنوع تری هم بگذارید که با هر بار بردن تغییراتی نیز حاصل شود .. بهرحال ما بجای بچه هامون استفاده بردیم .. ممنون} {در ضمن اگر رانندگی با کامیون یا تریلی تو جاده های شمال آمریکا یا جنوب کاندا {بدلیل برفگیر بودنشان و مشخصه این بازی ست} پیدانمودید لطفا آدرس دانلودش را بدهید برای یک دوست میخاستم}{البته با هرکامپیوتری هم کارکند یعنی کم حجم و سبک هم باشد .. بازهم تشکر ویژه}:Gol::Gol:

سلام..

مهر...;427789 نوشت:

{{البته حق باشماست و در آغاز بنظر سخت میاید}} راهنمایی .. اول بسمت چپ و بالا و بعد هم ..؟؟ {بالای بالا که رسیدید..؟؟سمت راست} و بعد هم ..؟؟
همگی با پشتکار موفق میشویم{البته همان کودکان رامیگویم} {فقط حواسمون به زمان هم باشد که زود تمام میشود}{البته این نکته را گفتم که به کودکان یا فرزندان خردسالی که قصدیاددادن بازی به آنانرادارید باید یادآوری نمایید نه خودتان یاخودمان}{بنابراین،زمان .. کوتاه و محدود}

موفق باشید..:Gol::Gol:

:Gol:بازی منچ مذهبی :Gol:

برای آغاز هر بازی روی گزینه شروع بازی کلیک نمایید:

مهر...;427789 نوشت:

واقعا سخته!؟
من که خودم بازی نکردم
لذت بازی به سختیشه دیگه

آینده;428071 نوشت:
در ضمن اگر رانندگی با کامیون یا تریلی تو جاده های شمال آمریکا یا جنوب کاندا {بدلیل برفگیر بودنشان و مشخصه این بازی ست

توی این تایپک فقط بازیهای مذهبی گذاشته میشه

انشالله مدیران انجمن اجازه بدن تایپک انواع بازیهای متنوع رو ایجاد میکنیم

:Gol:بازی چرخ و فلک مهدی یاوران :Gol:

:Gol:جدول کلمات متقاطع مذهبی :Gol:

:Gol:باران حدیث :Gol:

:Gol:کارهای خوب و بد :Gol:

[="DarkSlateBlue"]باعرض سلام..

چشمان خیس;428203 نوشت:
توی این تایپک فقط بازیهای مذهبی گذاشته میشه

انشالله مدیران انجمن اجازه بدن تایپک انواع بازیهای متنوع رو ایجاد میکنیم

دست شما درد نکند حتما این کاررابکنید ممنون میشویم ما که داریم ازسایتهای دیگر انواع بازی های کم حجم را دانلودمیکنیم خوب چرا درهمین سایت خودمان بازی نکنیم {سایت خودمان} {سندشم بزنیم بنام خودمان}{فقطمزاح}

بازهم ممنون..:Gol::Gol:[/]

:Gol:ماه تابان :Gol:

[h=3][/h]
[h=3][/h][h=3][/h][h=3][/h][h=3][/h]

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود بازی امام حسین (ع) و پل صراط

مراحل بازی :

در ابتدا شما بازی را روی پل صراط شروع کرده و باید به سوالاتی پیرامون امام حسین (ع) جواب دهید .
با پیشرفت و سوال دادن به تمامی جوابات از پل رد شده و به یک مینی گیم دیگر که دفاع از امام حسین (ع) حین نماز خواندن ایشان می باشد می روید .
در نهایت صحنه پایانی و رمز بازی برای شما نمایان می شود .

نکات مهم :

در هر زمان از بازی با زدن کلید Q کیبوردتان می توانید از بازی خارج شوید
در صحنه دفاع از امام حسین (ع) با فشردن و نگه داشتن کلید space میتوانید نیزه های سریعی را که به سمتتان می آید با کلید های چپ و راست موس نابود کنید .
بازی به دلیل داشتن یک صحنه در جهنم ( پل صراط ) حاوی صداها و تصاویر تا حدودی نامتعارف هست ... دوستانی که به این قسمت ها حساسیت دارند میتونند از دانلود بازی اجتناب کنند .

طراحي شده توسط تيم ANTi666

یاالله