محبت مسیحیان آمریکایی به من: اخراج من بخاطر توهین یک نفر دیگر به من!

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
محبت مسیحیان آمریکایی به من: اخراج من بخاطر توهین یک نفر دیگر به من!

سلام. مسیحیان خیلی زور میزنند که بگویند دینشان دین محبت است(دروغی به عظمت ظلمات!) امروز یک مورد از این محبتشان را دیدم که برایتان نقل میکنم:

بنده از چند وقت پیش در سایت مسیحیان آمریکا در فروم(انجمن گفتگوی)شان forums.catholic.com عضو شده بودم و با آنها بحث میکردم و آنها هم هر وقت کم میاوردند توهین میکردند! خلاصه امروز وقتی در سایتشان آنلاین شدم دیدم که یکی از این حضرات سخنان من را احمقانه خوانده است!!! من هم به یک مدیر شکایت کردم و گفتم شما میگید دینتون دین محبته بعد اینطوری با من برخورد میکنید! بعد از ارسال یکی دو پست دیدم یک اخطار برایم آمد و برایم یک تخلف ثبت کرده است! من به او گفتم برایت متأسفم که دیگری به من توهین کرده و تو به من تخلف میدهی، بعد خواستم یک صفحه را باز کنم دیدم اخراج شده ام!!!
علت اخراج رو هم نوشته اند: تحقیر ایمان مسیحی و سرپیچی از قوانین!!! در مورد اولی جای سؤاله که اگر من بگم "اگر دین شما، دین محبته چرا توهین میکنید؟" آیا ایمان شماها رو تحقیر کرده ام؟ که خب البته اینطور نیست. در مورد دومین علت یعنی سرپیچی از قوانین هم یک تهمت بزرگه چون من کاملا مؤدبانه و متمدنانه برخورد کردم و برای مدیر پیام دادم که ایشون به من توهین کرده مدیر محترم هم اول اخطار داد و در جواب به اظهار تأسف من برای خودش منو اخراج کرد، حالا من کجا سرپیچی از قانون کردم؟ خدا داند!

خلاصه به خاطر اینکه یک نفر دیگر به من توهین کرده بود و من شکایت کرده بودم برای همیشه از سایتشان اخراج شدم!!!! شما خودتان داوری کنید اینها چقدر انسانیت دارند.

مسلمان ایرانی;12563 نوشت:

خلاصه به خاطر اینکه یک نفر دیگر به من توهین کرده بود و من شکایت کرده بودم برای همیشه از سایتشان اخراج شدم!!!! شما خودتان داوری کنید اینها چقدر انسانیت دارند.

سلام مسلمان ایرانی گرامی
فکر میکنم یه مقدار حرفتون کلی هست. به هر حال فقط یکی دوتا مدیر از تنها یکی از فروم ها این رفتار رو با شما داشته. چیزی که گاها در یک فروم و بین دو هم دین هم ممکنه اتفاق بیفته و یک نفر دیگری رو به توهین به ارزش ها متهم کرده و حذف کند. البته با توصیفات شما، حق با شماست ولی تنها با این استدلال قابل نسبت دادن به کل نیست.
موفق باشید

مشتاق;12566 نوشت:
سلام مسلمان ایرانی گرامی
فکر میکنم یه مقدار حرفتون کلی هست. به هر حال فقط یکی دوتا مدیر از تنها یکی از فروم ها این رفتار رو با شما داشته. چیزی که گاها در یک فروم و بین دو هم دین هم ممکنه اتفاق بیفته و یک نفر دیگری رو به توهین به ارزش ها متهم کرده و حذف کند. البته با توصیفات شما، حق با شماست ولی تنها با این استدلال قابل نسبت دادن به کل نیست.
موفق باشید

علیکم السلام، نخیر عزیزم، فقط برخورد یک دو مدیر نبوده و کاربران آن سایت هم بارها به من و اسلام و پیامبر توهین کرده بودند و مدیران هیچ برخوردی با آنها نکردند.

محدود به آن سایت هم نبوده بارها و بارها در بحث با مسیحیان مختلف توهین شنیده و دیده ایم. یکی از اساتید فن مسیحیت، که با مسیحیان بسیاری بحث کرده بودند میفرمودند در یک مسیحی این دو چیز با هم پیدا نمیشود: علم و ادب.

بارها در وبلاگها و سایتهایشان پیام گذاشته و دیده ام همین مسیحیان ایرانی نیز چگونه رفتار میکنند و از مسلمان طوری یاد میکنند که گویی موجودی وحشی در دل صحراهای آفریقا است. در رومهای چتشان هم رفته و تهمتهای زشتشان را به پیامبر و مسلمین و الله دیده ام. کتابهای سراسر افترا و تهمتشان بر ضد اسلام را نیز خوانده ام. حالا اگر شما این فعالان مسیحی را نمیبینی و فقط یک اقلیت را که اصلا برایشان دین و اینجور چیزها مهم نیست را میبینی، مهم نیست، مهم حقیقت است که همانطور که گفتم اینها هیچ احترامی برای مسلمانان و مقدساتشان قائل نیستند و اگر در ایران اینطور سر به زیر هستند(هر چند در اینترنت و در سایتهایشان چهره حقیقی خود را نشان میدهند) بخاطر این است که در اقلیت محض هستند و زورشان به کسی نمیرسد وگرنه هم در محیط نت، هم در کتابهایشان و هم در جنگهایشان نشان داده اند که چقدر از مسلمانان نفرت دارند. در مورد نت و کتابهایشان که توضیح دادم، در مورد جنگهایشان هم کافی است یادآوری کنم که بارها و بارها در جنگ با مسلمین بعد از فتح شهرها به کشتار مسلمانان اعم از زن و مرد و کودکان پرداخته اند.

حال اگر شما چشم خودتان را به روی این همه دشمنی و نفرت که در وجود این افراد است میبندید مشکل از من نیست. بهتر است شما چشمانتان را باز کنید و حقیقت را با تمام تلخی آن بپذیرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محبت مسیحیون اینجا کلیک کنید.

پی نوشت: در ضمن اینکه این پست شما اولین پست شما بوده است، هم تا حدودی افراد نکته سنج را به فکر وامیدارد. گویا شما در این سایت فقط ثبت نام کرده ای جواب من را بدهی! ساعتی قبل ثبت نام کرده ای، پاسخ به من را داده ای و آفلاین شده ای!!! آیا شما یکی از کاربران سایت نیستید که نخواسته اید با اسم واقعی خود پست بگذارید؟

به امید ظهور

مسلمان ایرانی;12567 نوشت:

بارها در وبلاگها و سایتهایشان پیام گذاشته و دیده ام همین مسیحیان ایرانی نیز چگونه رفتار میکنند و از مسلمان طوری یاد میکنند که گویی موجودی وحشی در دل صحراهای آفریقا است و ...

شما پستتون رو کامل تر کردین و این قطعا قضاوت رو میتونه تغییر بده، و بنده نظرم رو در مورد نتیجه گیری از پست اولتون دادم و نه در کل شخصیت مسیحیان

حال اگر شما چشم خودتان را به روی این همه دشمنی و نفرت که در وجود این افراد است میبندید مشکل از من نیست. بهتر است شما چشمانتان را باز کنید و حقیقت را با تمام تلخی آن بپذیرید.

در مورد پستی که زدید صحبت شد و نتیجه ای که از آن گرفتید. چرا در مورد افراد اینطور سریع قضاوت میکنید؟ هر چیز جایی و هر نکته مکانی دارد

پی نوشت: در ضمن اینکه این پست شما اولین پست شما بوده است، هم تا حدودی افراد نکته سنج را به فکر وامیدارد. گویا شما در این سایت فقط ثبت نام کرده ای جواب من را بدهی! ساعتی قبل ثبت نام کرده ای، پاسخ به من را داده ای و آفلاین شده ای!!! آیا شما یکی از کاربران سایت نیستید که نخواسته اید با اسم واقعی خود پست بگذارید؟

من گاهی مطالب این سایت رو میخونم، و درسته، چون در قبال پست شما نظری داشتم عضو شدم.
خیر بر ادر من. اولین بار هست که در این سایت عضویت میگیرم. جواب عجیبی هم ندادم که بخوام آیدی جدیدی ایجاد کنم
موفق باشید

مشتاق;12582 نوشت:
شما پستتون رو کامل تر کردین و این قطعا قضاوت رو میتونه تغییر بده، و بنده نظرم رو در مورد نتیجه گیری از پست اولتون دادم و نه در کل شخصیت مسیحیان

پس مشکل حل شد؟

مشتاق;12582 نوشت:
در مورد پستی که زدید صحبت شد و نتیجه ای که از آن گرفتید. چرا در مورد افراد اینطور سریع قضاوت میکنید؟ هر چیز جایی و هر نکته مکانی دارد

قصه اش سر دراز دارد! شاید بهتر باشه در پیام خصوصی در موردش بحث کنیم.

این بخش سخنان من خطاب به مشتاق نیست و یک درد دل کلی است با برادران و خواهران دینی:

من کلا نمیدانم چرا مسلمونها اینطوری هستیم! چرا اینقدر حس ظن و مثبت اندیشی از درون ما فوران میکنه! این اخلاق و رفتار رو من فقط در مسلمونها دیده ام.

دو سال پیش وقتی یک زرتشتی خبیث شروع به نوشتن کامنتهای حاوی فحش به اسم و آدرس وبلاگ من در وبلاگ خودش کرد و علیرغم تمام کامنتهای من که اعلام میکردم این کامنتها از من نیست، کامنتهای آگاهی ساز من را حذف میکرد و به نوشتن کامنتهای حاوی الفاظ رکیکتر از من اقدام کرد و این امر در وبلاگهای دیگر زرتشتی نشر یافت و کامنتهای آگاهی ساز من نیز حذف شدند. من هم یک پست روی وبلاگم کردم و اعلام کردم این دجّالۀ زرتشتی علیه من توطئه کرده است(اینجا بخوانید) توطئه اینها به اینجا ختم نشد و از رو نرفتند و حتی بعدا به اسم خود من چنین فحشهایی را به خانواده ام میدادند؛ اما به نظر شما عکس العمل مسلمانان چه بود؟ برادران و خواهران دینی من در پاسخ به این اعمال و با خواندن پست آگاهی ساز من چه کردند؟ به شما میگویم، آنها بدون اینکه کوچکترین همدردی با من بکنند، فقط و فقط به من در پیامهای خصوصی فرومی، کامنتهای وبلاگی و تماسهای تلفنی تأکید میکردند که طوری بنویس که کسی خیال نکند منظور تمام زرتشتیان هستند!! یکی از آنها هم ابراز ناراحتی نکرد و از من دلجویی نکرد! فقط مسلمانان نگران بودند که مبادا اقلیتهای مذهبی دلگیر و آزرده خاطر شوند!!!! کسی برایش مهم نبود که زرتشتیها به جرم مطالب مؤدبانه ای که در نقدشان و یا در پاسخ به تهمتهایشان به اسلام نوشته ام چنین توطئه ای علیه من کرده و سپس به شدت به خانواده من فحاشی کرده اند!

بعدها هر بار که وبلاگ من با مطلبی در نقد زرتشت آپ میشد، این بازی تکرار میشد و بعدها دوستان مسیحیشان هم این باز را از آنها یاد گرفتند به اسم و آدرس من در وبلاگهای مختلف فحاشی میکردند. ولی عکس العمل مسلمانها چه بود؟ در یک کلام هیچ! برادران و خواهران دینی من ککشان هم نمیگزید ولی حالا خدا نیاورد روزی را که من بالای چشم این حضرات زرتشتی یا مسیحی را ابرو بنامم که یک کوه اعتراض دریافت کنم. دیگر مجبور شدم روی وبلاگم یک پیام خودکار بگذارم که «برخی که ادعا میکنند اقلیت مذهبی هستند ولی هیچ دینی ندارند به اسم من در وب دیگران توهین میکنند، مطمئن باشید این توهینات از سوی من نیست»! تا اقلا درد دو تا نوشد: هم توطئه دشمن و هم اعتراض همکیشان!

بدبختی اینکه این رفتارها گاهی آنچنان در بین مسلمین شیوع میابد که مانند یکی از سایتها طرف کافران بیدین و بیخدا در برابر مسلمانان میگیرند و حال آنکه حق با طرف مسلمان است ولی مدیران به اصطلاح مسلمان این سایت برای اینکه شاید این یارو کافره یک ذره از ما خوبی ببینه و هدایت بشه دستشو باز میذارن و میبینیم سایتی که قراره مدافع قرآن باشه شده جایی که اسلامستیزان با خیال راحت فحش به مقدسات میدهند! بعد کاربری مثل من هم باید بخاطر اینکه در پاسخ به دشنامهای آنها به مقدسات بدانها جواب میدهد محکوم و حتی اخراج شود! در چنین سایتی است که کافران باید به ما توهین کنند و مدیران به اصطلاح مسلمان دهانمان را میبندند و نه میگذارند جواب دهیم و نه حاضرند پست حاوی تهمت و توهین را بردارند!

بدون شک وجود چنین نوع دوستی و دگردوستی که در مسلمانان هست، نشان میدهد که اخلاقیات اسلامی بسیار پیشرفته تر از اخلاقیات مسیحی و اخلاقیات زرتشتی است و این یعنی برتری اسلام. ولی دوستان عزیز، یادتان باشد، که قرآن میفرماید که اینها شما را دوست ندارند و نمیخواهند خیری به شما برسد(بدبختانه آیه اش را یادم نیست) من نمیگویم مثل اینها باشید ولی وقتی میبینید که بر علیه همکیشانتان چنین رفتاری میشود اقلا کمی هم طرف حق را بگیرید. کمی هم از کسی که به شدت از دست مخالفین اسلام آزرده شده دلجویی کنید. شمایی که به فکر آزردگی اقلیتهای مذهبی هستید، چرا به فکر ناراحتی همکیش خودتان نیستید؟ والله برای صدقه هم طبق دستور اسلام باید اول به نزدیکان صدقه بدهیم بعد به غریبه ها. من که گدای محبت و دلجویی دوستان نیستم ولی بد نیست محبتمان را اول برای مسلمانان خرج کنیم بعد برای کسانی که پیامبران را یک دروغگوی جنایتکار و شهوتران و ...(دهها تهمت دیگر که نمیشود نوشت) میدانند. از ما گفتن.

امیدوارم کسی از سخنانم نرنجیده باشد و در ضمن کسی هم نیاید اینجا برای من قصه هزار و یک شب با موضوعیت عطوفت اسلامی تعریف کند. قرآن میگوید کسی حق ندارد صدایش را بالا ببرد مگر کسی که بدو ظلم شده باشد.

به امید ظهور

سلام
ماها که این همه سرباز و جانباز و جان بر کف داریم باز با مزعبلات و مشکلات افراد مشکل افرین و خدا نشناس مواجه میشیم و شاید 200 به 1! 1 نفر برای دو بهم زنی و به قصد تخریب و انکار و این مسایل انلاین شده باشه .

اونها و اونجا که جای خود داره و نباید زیاد غصه خورد ... چون به نفع از خدا بی خبر ها میشه
مسیحی یعنی کسی که تو کلیسا زندگی میکنه یا کسی که مانند اونها رفتار میکنه اقا!
کدام یک ازینها پیرو واقعی مسیح هستند ؟

بعد هم اینها اکثرا شیعه ی علی و علی واری ندیدند ما باید بهشون نشون بدیم .
روشنه که وهابی و امثال این چه نمایی از ما و مسلمان نشان دادند
البته خیلی از ما هم خواسته یا ناخواسته از راه علی و مرام شیعه دور شدیم

اما باز هاپومون به خونکثیف جماعت شرف داره .
انشا الله دنیامون جهنم نشه که بخواییم تر و خشک رو با هم بسوزونیم

و فراموش نکنیم که ممکنه اون شخص یا اشخاص تنها یک مسیحی نما باشند! که بین ادیان و یاران اسلام و مسیح واقعی و غیره تخم کینه و نفرت و تفرقه میپاشن و ما رو به اشفتگی درو میکنند

الله
یحب
الصابرین

شما ناامید نشوید و برید حرفتان را مودبانه بنویسید و به مسایل حاشیه کاری نداشته باشید
در بعضی موارد که فرد مقابل که از نظر منطقی حرفی برای گفتن ندارد دوست دارد شما را به مسایل حاشیه بکشاند تا از این راه نفعی به خودش برسه
:Gol:

mohammad2db;12587 نوشت:
سلام
ماها که این همه سرباز و جانباز و جان بر کف داریم باز با مزعبلات و مشکلات افراد مشکل افرین و خدا نشناس مواجه میشیم و شاید 200 به 1! 1 نفر برای دو بهم زنی و به قصد تخریب و انکار و این مسایل انلاین شده باشه .

اونها و اونجا که جای خود داره و نباید زیاد غصه خورد ... چون به نفع از خدا بی خبر ها میشه
مسیحی یعنی کسی که تو کلیسا زندگی میکنه یا کسی که مانند اونها رفتار میکنه اقا!
کدام یک ازینها پیرو واقعی مسیح هستند ؟

بعد هم اینها اکثرا شیعه ی علی و علی واری ندیدند ما باید بهشون نشون بدیم .
روشنه که وهابی و امثال این چه نمایی از ما و مسلمان نشان دادند
البته خیلی از ما هم خواسته یا ناخواسته از راه علی و مرام شیعه دور شدیم

اما باز هاپومون به خونکثیف جماعت شرف داره .
انشا الله دنیامون جهنم نشه که بخواییم تر و خشک رو با هم بسوزونیم

و فراموش نکنیم که ممکنه اون شخص یا اشخاص تنها یک مسیحی نما باشند! که بین ادیان و یاران اسلام و مسیح واقعی و غیره تخم کینه و نفرت و تفرقه میپاشن و ما رو به اشفتگی درو میکنند

الله
یحب
الصابرین

سلام گرامی

بله من هم وقتی وارد بحث با اینها نبودم، مثل شما خیال میکردم. بدبختانه مردم ما دوست دارند که بیشتر قضاوت و داوری بکنند تا اینکه گوش بکنند و بپذیرند، و شما دوست عزیز هم جدا از اکثریت مردم ما نیستید. هیچ کجای حرف من این نبود که خشک و تر را با هم بسوزانم ولی اینکه اینها کدامشان پیرو واقعی مسیح است، کسانی که با من این کارها را کرده اند پیرو واقعی مسیح و پیامبرانی هستند که کتاب مقدسشان معرفی میکند. اگر اینها فحاشی میکنند، طبق انجیل مسیح هم فحاشی کرد، اگر اینها نامردی میکنند طبق کتاب مقدسشان یعقوب و داود هم نامردی کردند و ... پس خیال شما راحت باشد که اینها بر محور دین خودشان استوار هستند، بهتر است من و شما به مسیحیان درس مسیحیت ندهیم و مسیحی واقعی و غیر واقعی را سوا نکنیم.(با عرض پوزش)

چنانکه گفتم، این دوستمون هم مثل خیلیهای دیگه به جای اینکه ناراحت یک مسلمون باشه که از طرف مسیحیها بهش توهین شده و به شکلی ظالمانه از اون سایت اخراجش کرده اند، میخواهد از اینکه خدای نکرده اذهان سایرین در مورد مسیحیون خدشه دار بشه، جلوگیری کنه!

مسلمان ایرانی;12605 نوشت:
سلام گرامی

طبق انجیل مسیح هم فحاشی کرد، اگر اینها نامردی میکنند طبق کتاب مقدسشان یعقوب و داود هم نامردی کردند و ... پس خیال شما راحت باشد که اینها بر محور دین خودشان استوار هستند، بهتر است من و شما به مسیحیان درس مسیحیت ندهیم و مسیحی واقعی و غیر واقعی را سوا نکنیم.(با عرض پوزش)!

سلام
اشتباه گرفتید اخوی انا برادر شما

اینها حرف کتابی هست که خودشون اوردن! نه پیامبران خدا!
البته نمیشه گفت که تماما تحریفه ها!
ولی خب ... :Labkhand:

الانم میگم
خیلی ها دنبال جنگ هستند تا دوباره در اشفته بازارها قلم تحریف بدست بگیرند و ...

خلاصه حرص نخوریم و باز قران بخوانیم ..
ابدا هم قصد جسارت نداشتم و حرفم این بود که کمی صبور باشیم

همواره صبر گشاینده ی امور است .

موضوع قفل شده است