مستند شفاعت یا شکایت در سه نسخه

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مستند شفاعت یا شکایت در سه نسخه

جبهه اعتقادی شفاعت یا شکایت توفیق دارد پس از گذشت ۵ سال کار پژوهشی و ۱ سال و ۶ ماه فعالیت اجرایی ، با توکل بر حضرت حق تعالی و توسل به مقربین به این ذات مقدس اولین قدم خود را در راستای دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و تقویت مواضع برحق ایشان بر دارد . لذا بر آن شدیم تا با توجه به فعالیت های سوء دشمنان این خاندان ودر راس تمام آنها یهود، نقاط آسیب پذیر و مورد اهتمام این نهضت را پیدا کرده و در جهت تقویت آن ، امور رسانه ای و اجرایی خود را در فضای عمومی آغاز کنیم .
طبق تحقیقات صورت گرفته ، در چند سال اخیر به میزان چشمگیری فعالیت های غرب و سایر دشمنان تشیع در تقابل با اداء شعائر حسینی و مذهبی شیعه تغییر یافته است . ایشان اهداف خود را در تخریب و تضغیف عقاید حقه شیعه در دو محور اصلی یعنی فضا سازی جهت ورود انحرافات اجرایی و فکری و تخریب به موقع همان انحرافات به انضمام عقاید حقه تشیع در دستور کار گذاشته که متاسفانه بخشی از آن اعمال شده است. تعریف انحرافات و تهدیدات ، چگونگی ورود انحرافات در دستگاه عزاداری ، نقد انحرافات جهت تفکیک عزاداری حقیقی از آن اموری که مخرب شعائر حسینی هستند و نمایش میزان تاثیر گزاری آنها در نهضت حسینی همان اموری می باشند که در حال حاضر توسط این جبهه اعتقادی در حال تحقق است . لذا از شما تقاضا داریم با توجه به مهیا بودن فضای گفتگوی سالم و دور از تعصب با مطرح نمودن نقد های سازنده خود نسبت به امور جاری جبهه و کارگروه مارا در این امر مهم یاری فرمائید.
[h=5]جبهه اعتقادی و کارگروه جریان شناسی و آسیب درمانی شفاعت یا شکایت اهل بیت (ع)[/h]

مستند ” شفاعت یا شکایت “ آماده دانلود می باشد .

شما همچنین می توانید از قسمت پایین ، این مستند را به صورت آنلاین تماشا کنید.

[FLV]http://dl.shefaat-shekayat.ir/video/001.flv[/FLV]

دانلود نسخه تلفن همراه ( با کیفیت بالا ) با حجم ۴۰ مگابایت

دانلود نسخه رایانه ( با کیفیت مناسب ) با حجم ۱۰۰ مگابایت

دانلود نسخه نمایش خانگی ( باکیفیت عالی ) با حجم ۳۶۰ مگابایت پارت ۱ پارت ۲ پارت ۳ پارت ۴

توجه: برای دانلود نسخه خانگی ابتدا تمام پارت ها را دانلود و سپس فایل ویدئو را از پوشه zip خارج کنید .

جهت سهولت در باز کردن فایل zip می توانید نرم افزار win zip را از اینجا دانلود کنید.

ما منتظر انتقادات و پیشنهاد های سازنده شما هستیم

[h=3] با توجه به اتمام بخش های پژوهشی قسمت دوم مستند ، لطفا نظرات خود را در خصوص اشکالات و نواقص قسمت اول در سایت مطرح نمائید تا در ساخت قسمت دوم منظور گردد. [/h] شایان ذکر است در صورتی که تمایل دارید از محتوای صوتی و تصویری شما در سری برنامه های شفاعت یا شکایت استفاده شود می توانید از قسمت ارسال محتوا اقدام کنید .
[h=3]همچنین می توانید سوالات خود را از کارگردان و تیم سازنده در قسمت پرسش و پاسخ مطرح نمائید و در کمترین زمان پاسخ خود را توسط ایشان دریافت کنید[/h]

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام

اللهم اهدنا صراط المستقیم

امیدوارم نقدتان همراه با راه حل باشد و چینش کار خوب اول و انحرافات اخر باشد

مثلا اگر یک قسمت دارای انحراف است اول اصلاحش رو بگید و دعوت کنید به این مسیر و مسیر درست را بیشتر نشان دهید
و حتما در این مسیر از رهنمود های علما بیشتر بهره ببرید:Gol:

امیدوارم در ترویج مسیر حق و حسینی موفق و رستگار باشید

:Gol:

دوستانی که فیلم یا صوتی مرتبت با این کلیپ دارند می توانند در همین صفحه قرار دهند تا در نسخه های بعدی استفاده شود.

قسمت اولش بسیار عالی بود و خیلی وقته که بی صبرانه منتظر دانلود قسمت دوم هستم...

با اینکه کماکان سایت رسمی مستند شفاعت یا شکایت بسته است.در فضای اینترنت قسمت دوم این مستند با کیفیت پایین قرار داده شده است.این نسخه را برای تماشا و دانلود دوستان قرار می دهم.

دوستان اسک دینی بدلیل ایراداتی که توی رایانه ام رخ داده از شما در خواست میکنم به سایت شفاعت یا شکایت سری زده و در صورتی که اجرا شد به طور خصوصی اطلاع دهید.

آغا من 2 قسمتشو دیدم عالیه
واقعا واجبه که همه ببینن و موضوع روشن بشه واسشون که چقدر عزاداری ها داره تحریف میشه
الان هم دارم نسخه 3 رو دانلود میکنم.

واجب که نیست . اما بهتره ببینین به نام شیعه چه کارهایی که شکل می گیره؟
نسخه ی 3 رو از کجا گیرآوردین؟آخه فکر کنم هنوز ساخته نشده باشه!

حسن یاوری;491706 نوشت:
واجب که نیست . اما بهتره ببینین به نام شیعه چه کارهایی که شکل می گیره؟
نسخه ی 3 رو از کجا گیرآوردین؟آخه فکر کنم هنوز ساخته نشده باشه!

واجب شرعی که نگفتم عزیزم. واجب به معنای ضروری بود
نسخه سومم هم داشتم دانلود میکردم حین دادن پست بعد متوجه شدم که به اشتباه در لینک دانلود نوشتن نسخه سوم بلکه همون قسمت دوم رو به این اسم گذاشتن