اولین وعده نامه الکترونیکی سایت

تب‌های اولیه

30 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اولین وعده نامه الکترونیکی سایت

[="blue"][="darkgreen"]خورشید محمد (ص) است وصادق (ع) ماه است
خورشید همیشه با قمر همراه است[/]

میلاد دو نور سعادت آفرین پیامبر اعظم و رییس مذهب شیعه مبارکباد.
امشب مجله الکترونیکی[="red"] وعده نامه[/] با مطالب برگزیده سایت اعم از پرسشها و جوابهای برگزیده مدیران
وکاربران و مطالب زیبایی برروی سایت قرار خواهد گرفت.
وعده ما امشب با [="red"]وعده نامه[/][/]

[="DarkGreen"]دانلود وعده نامه اول[/]

ضمن عرض تبريک به مناسبت ميلاد رسول رحمت حضرت محمد مصطفي(ص) و رييس مذهب،امام جعفر صادق(ع) به عنوان پيشکشي به محضر آن دو وجود نازنين ، اولين وعده نامه الکترونيکي سايت گفتگوي ديني تقديم به علاقمندان مي گردد.اميد است مورد رضايت قرار گيرد.:Gol:

در پيوست نيز موجود است

راهنماي استفاده :

الف ) بر روي فايل دانلود شده کليک راست کرده و گزينه 1 يا 2 را مطابق شکل زير انتخاب کنيد(اگر گزينه 1 را مشاهده مي کنيد ،آنرا انتخاب نماييد)

ب ) پس از عمليات بالا ، پوشه اي به نام Vadename1 ظاهر مي شود که با وارد شدن به پوشه مورد نظر و کليک بر روي فايل vadename1 مطابق شکل زير برنامه اجرا خواهد شد.

منتظر نظرات سازنده همه دوستان هستم.:Mohabbat:

(لازم به ذکر است دوستان تا اين لحظه 52 بار اين وعده نامه رو دانلود کرده بودند که به ناچار با آپلود نسخه جديد اين آمار حذف شد)

[="DarkGreen"]با تشکر از برادر عزیز و بزرگوار گل لیلا
امروز واقعا زحمات زیادی رو در خلق چنین برنامه ای متحمل شدن
بنده از طرف خودم و کادرگفتگوی دینی ( اسک دین ) آرزوی موفقیت ایشان رو در تمامی لحظات زندگی از خداوند متعال خواهانم
اجر ایشون با صاحب امشب آقا رسول اعظم صلی الله علیه و آله وسلم
و سلاله پاکش امام صادق علیه السلام
[/]
[="Red"]
آموزش تصویری (کار با برنامه )[/]

[="DarkRed"]باز کردن فایل zip بدون نیاز به نرم افزار
تصویری:
1-بعد از دانلود فایل بالا
مثل این تصویر انجام دهید
برروی فایل کلیک راست کرده و انتخاب گزینه ها
http://askdin.persiangig.com/image/amuzesh%20open%20zip/1.JPG
2-شکل 2 وارد پوشه
files
شده وبر فلش شماره 1(autorun.exe یا autorun) کلیک کرده
سپس بر فلش شماره 2
http://askdin.persiangig.com/image/amuzesh%20open%20zip/2.JPG
3-بعد از انجام این عملیات
گزینه next
و
next
و
finish
حالا نوبت شکل شماره 3
http://askdin.persiangig.com/image/amuzesh%20open%20zip/3.JPG
کلیک کنید و وعده نامه رو ببینید
مشکلی داشتید در خدمتم.
موفق
[/]

این لینکها باز نمیشه .چرا؟؟

سلام
لينكا باز نميشه ؟؟؟!!!!!!!!!!!!

با تشکر
لینکها تصحیح گردید
وبرای سهولت کاربران در سایت آپ گردید.

به نام خدا
سلام
خدا خیرتون بده
شروع زیبایی بود و امیدوارم در آینده با پیشرفت چشمگیری ادامه یابد

من سيستمم فارسي داره ولي نميدونم چرا نوشته هاي فارسي اين برنامه براي من باحروف انگليسي نشان داده ميشه...:Gig:

goleleila;12373 نوشت:

ضمن عرض تبريک به مناسبت ميلاد رسول رحمت حضرت محمد مصطفي(ص) و رييس مذهب،امام جعفر صادق(ع) به عنوان پيشکشي به محضر آن دو وجود نازنين ، اولين وعده نامه الکترونيکي سايت گفتگوي ديني تقديم به علاقمندان مي گردد.اميد است مورد رضايت قرار گيرد.:gol:

دانلود در پيوست

ببخشید البته اگر فضولی میکنم، ولی مناظراتی که در کانون گفتمان قرآن در مورد پیامبر صورت گرفتند، مناظرات قدرتمند و تمام کننده ای نبودند که حالا در تلاش هستیدآنها را به صورت فایلهای کامپیوتری نشر دهید. من به عنوان یک مسلمان اهل تحقیق احساس میکنم پاسخهای بسیار قوی تری در این مناظرات میشد به شبهات داد که اصلا مطرح نشدند.

به نظر من بهتر بود که دوستان صبر میکردند تا در همین سایت بحثها و مناظرات بیشتری پیرامون پیامبر و امام صادق(علیهما السّلام) صورت بگیرد و بعد به شکل نرم افزار در آید.

امیدوارم که اظهار نظر من را دوباره کسی وارونه تفسیر نکند، بنده بدون هیچ حب و بغضی و تنها بر اساس اینکه به نگرم که پاسخها میتوانسته بهتر باشد این اظهارات را عرض کرده ام.

مسلمان ایرانی;12526 نوشت:
ببخشید البته اگر فضولی میکنم، ولی مناظراتی که در کانون گفتمان قرآن در مورد پیامبر صورت گرفتند، مناظرات قدرتمند و تمام کننده ای نبودند که حالا در تلاش هستیدآنها را به صورت فایلهای کامپیوتری نشر دهید. من به عنوان یک مسلمان اهل تحقیق احساس میکنم پاسخهای بسیار قوی تری در این مناظرات میشد به شبهات داد که اصلا مطرح نشدند. به نظر من بهتر بود که دوستان صبر میکردند تا در همین سایت بحثها و مناظرات بیشتری پیرامون پیامبر و امام صادق(علیهما السّلام) صورت بگیرد و بعد به شکل نرم افزار در آید. امیدوارم که اظهار نظر من را دوباره کسی وارونه تفسیر نکند، بنده بدون هیچ حب و بغضی و تنها بر اساس اینکه به نگرم که پاسخها میتوانسته بهتر باشد این اظهارات را عرض کرده ام.

دوست عزيز
پاسخهاي ارائه شده در اين مباحث توسط كارشناسان خبره كه از سطح علمي بالايي برخوردار مي باشند وهمچنين مورد تاييد ناظرين مركز ملي پاسخگويي به سوالات ديني مي باشند داده شده است.
در ضمن تمام مطالب استفاده شده در وعده نامه برگرفته از مطالب سايت گفتگوي ديني (اسك دين) مي باشد

مدیر اجرایی;12534 نوشت:

دوست عزيز
پاسخهاي ارائه شده در اين مباحث توسط كارشناسان خبره كه از سطح علمي بالايي برخوردار مي باشند وهمچنين مورد تاييد ناظرين مركز ملي پاسخگويي به سوالات ديني مي باشند داده شده است.
در ضمن تمام مطالب استفاده شده در وعده نامه برگرفته از مطالب سايت گفتگوي ديني (اسك دين) مي باشد

سلام. روی تصویر زده بود کانون گفتمان قرآن، و من رو به اشتباه انداخت!

setayesh;12438 نوشت:
من سيستمم فارسي داره ولي نميدونم چرا نوشته هاي فارسي اين برنامه براي من باحروف انگليسي نشان داده ميشه...:Gig:

در صورت بروز مشکل در فونت

برین به مسیر زیر:
Control Panel-->Language, and Regional Options
حالا زبان سیستم رو فارسی انتخاب کنید ، بعد دوباره فایل (وعده نامه ) رو باز کنین ، مشکلتون حل میشه

مسلمان ایرانی;12535 نوشت:

ممنون از نظرات حضرتعالی
اما روی تصویر زده (کانون گفتمان دینی) که جزو مواردی بود باید قبل از روی سایت رفتن اصلاح می شد
باید نوشته می شد گفتگوی دینی
ایشالا به زودی تصحیح میشه :Mohabbat:

بسم الله الرحمن الرحیم

از چنین اتفاق مسرت بخشی خوشحالم به امید تأییدات حضرت حق برای جنابعالی و همکارانتان:Gol::Gol:

سلام
با تشكر از مدير فرهنگي سايت و دوست عزيز گل ليلاي گرامي
آغاز زيبايي بود اميدوارم در وعده ها و گام هاي بعدي شاهد كارهاي زيبا و هنر نمايي مجدد اين دوستان باشيم .
اجر همه شما با رسول الله ص و امام صادق ع

ضمن تشکر از همه دوستان

عنوان وعده نامه اصلاح گرديد و همراه با آموزش تصويري اجرا ، مجدداً بر روي سايت آپلود گرديد.:Gol:

الهی به امید تو
سلام و عرض ادب به همه کاربران و کارشناسان دینی :Gol:
جای داره تشکر ویژه ای داشته باشیم از جناب گل لیلای بزرگوار سایت اسک دین که با وجود مشغله کاری که دارند ، برای تهیه این وعده نامه بسیار زیبا ؛ وقت گذاشتند .
بنده به نوبه خودم از زحمات مدیر اجرایی سایت و مدیر فرهنگی و جناب گل لیلا تشکر می کنم و برای ایشون آرزوی موفقیت در تمام عرصه های زندگی را دارم. :Gol:
امیدوارم این ایده زیبای همچنان ادامه داشته باشه و باز هم شاهد ابتکاراتی این چنین در سایت باشیم.
از مدیر بزگوار سایت هم که توجه خاصی به بخش فرهنگی دارند تشکر می کنم. :Gol:

نقل قول:
نقل
نوشته اصلی توسط : مسلمان ایرانی

ممنون از نظرات حضرتعالی
اما روی تصویر زده (کانون گفتمان دینی) که جزو مواردی بود باید قبل از روی سایت رفتن اصلاح می شد
باید نوشته می شد گفتگوی دینی
ایشالا به زودی تصحیح میشه

goleleila;12663 نوشت:
ضمن تشکر از همه دوستان

عنوان وعده نامه اصلاح گرديد و همراه با آموزش تصويري اجرا ، مجدداً بر روي سايت آپلود گرديد.

:gol:

[="purple"]با تشکر از جناب گل لیلای بزرگوار
الان عالی شد
خدا به شما خیر دنیا وعقبی عطا فرماید
آمین یارب العالمین
[/]

[="magenta"][="dimgray"]هدیه ای یافت نکردم که نثار توکنم
یک سبد عاطفه دارم همه ارزانی تو[/]
با تشکر از دوست عزیزم گل لیلا
واقعا دست مریزاد
بابا این کاره بودی و ما نمی دونستیم
با تشکر از همه دست اندرکاران سایت انشاءالله شاهد چنین حرکتهایی در آینده باشیم.[/]

یک عالمه تشکر از مدير فرهنگي سايت و دوست عزيز گل ليلاي گرامي

وعده نامه بسیار زیبا و توپی بود ..احسنتم بارک الله فیکم ...

اجر همه شما با رسول الله ص و امام صادق ع

با عرض سلام و تشکر از مدیر فرهنگی عزیز و گل لیلای گرامی و بقیه دوستانی که دست اندرکار تهیه ی این وعده نامه ی زیبا بودن ، انشاءالله که مقبول درگاه حق تعالی قرار بگیره.

با سلام

واقعا كار جالبي بود تحسين ببانگيز و ابتكاري.

دست و پنجه همه دست اندركاران اين طرح درد نكنه

فقط ميگم

خدا قوت و عزت زياد

خداوند با امير المومنين محشورتون كنه

امين

:Gol::Gol::Gol::Gol:

نتيجه جستجوي عبارت «وعده نامه» در موتور سرچ گوگل

خودتون ملاحظه کنيد

http://www.google.com/#hl=en&source=hp&q=%D9%88%D8%B9%D8%AF%D9%87+%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=3d121c88310e67e3

:Ealam:

احسنت عجب اسمی انتخاب کردین ؛ باعث شده که صدر نشین بشه :Kaf:

چرا از ورودي سايت لينکش برداشته شد:Gig:
بنده همين ديروز نسخه فاينال اون رو قرار دادم...
فکر کنم براي اولين وعده نامه حداقل دو هفته زمان لازمه.

ضمنا جهت تبليغ سايت و انتشار وعده نامه ، بنده اون رو از طريق گروه اينترنتي ياهو هم امروز منتشر نمودم.
لينک دانلودش هم جهت کاربران غير عضو اينجاست.

با سلام
ظاهرا براي سه الي دو روز تاريخش را تنظيم كرده بودند
كه البته شايسته است جناب مدير فني جناب آقاي معصومي و يا مدير محترم فرهنگي زحمت كشيده و لينكش را دوباره به عنوان اطلاعيه فعال نمايند .

[="indigo"]

نقل قول:
ضمنا جهت تبليغ سايت و انتشار وعده نامه ، بنده اون رو از طريق گروه اينترنتي ياهو هم امروز منتشر نمودم.

با تشکر از گل لیلای بزرگوار
این یعنی تبلیغ سایت
در ضمن اطلاع دارم گروه اینترنتی گل لیلا از گروههای پویای اینترنت هست
خدا به شما توفیق عنایت فرماید
آمین یارب العالمین[/]

[="blue"]انشاءالله اگه خدا وند عنایتی کنه
قراره برا عید هم یه مجله الکترونیکی زده شه
البته پر بار تر از نسخه اول
نظریات شما خیلی می تونه کارگشا باشه[/]

با عرض سلام و تشکر خدمت مدیر فرهنگی و گل لیلای گرامی

وعده نامه بسیار زیبایی بود خسته نباشید اجرتون با مولا :Rose:

موضوع قفل شده است