ختم دسته جمعی زیارت عاشورا برای حاجت (محرم 92)

تب‌های اولیه

75 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ختم دسته جمعی زیارت عاشورا برای حاجت (محرم 92)

با سلام
دوستان و عزیزان که مایل هستند در این طرح شرکت کنند . این طرح از 10 محرم شروع می شود و تا اربعین حسینی خاتمه می یابد.
در روایت داریم که هرکه چهل روز زیارت عاشورا بخواند حاجتش روا می گردد.و همچنین در روایت داریم که هرکه برای برادر دینی خود دعا کند حاجتش روا می گردد.و همچنین در روایت داریم که هرکه برای دیگران (مومنین )دعای خیر کند خدا 100 برابر بهتر از ان دعای خیر را به شخص دعا کننده می دهد
در این طرح شما به مدت 40 روز است شما هر روز یک بار زیارت عاشورا را می خواند و لی بعد از زیارت عاشورا برای دیگران که در این طرح شرکت کردند دعا می کنید و برای خودتان اصلا دعا نمی کنید و بعد از 40 روز برای خودتان دعا می کنید
دوستان می توانند حاجات خود را به اختصار بیان کنند . مثلا من 1- الف 2-ز 3-س که مخفف سه حاجت مهم من است . ان شا الله بعد از این چهل روز همه حاجت روا شویم . دوستانی که تمایل دارند اعلام امادگی کنند
من خودم سحر زیارت عاشورا میخوانم
التماس دعا
یا علی

سلام
زیارت عاشورای کامل با صد لعن و صد سلام یا فقط متن زیارت عاشورا؟

یک نکته :فقط خواندن متن زیارت عاشورا کافی است .البته اگر توانستید با چند بار لعن و سلام کافی است ولازم نیست حتما 100 بار باشد

الله
سلام
ببخشید چند تا سوال داشتم.
1.هر کس هر موقع از روز خواست بخونه و اینجا اعلام کنه؟
2.حتما باید حاجات رو بیان کنیم؟
یاعلی
:Gol:

محب الرحمن;422744 نوشت:
الله
سلام
ببخشید چند تا سوال داشتم.
1.هر کس هر موقع از روز خواست بخونه و اینجا اعلام کنه؟
2.حتما باید حاجات رو بیان کنیم؟
یاعلی

با سلام

1-هر موفع از رور خواستید می توانید بخوانید .و لازم هم نیست حتما بیان کنید .ولی بهتر است اول صبح یا نزدیک غروب خواند .(تا ثیر بیش تری دارد )
2-حتما لازم نیست حاجات را بیان کنید ولی حاجتتان را برای خودتان در یک جایی بنویسید

ممنون ازطرح خوبتون مارودرهنگام خوندن زیارت عاشوراازدعاتون فراموش نکنین
ان شاءالله خواندن زیارت عاشوراهرروزوتمام عمرمون ادامه پیداکنه

من از اول محرم هرشب زیارت عاشورا را میخونم ودر این حتم دسته جمعی زیارت عاشورا شرکت میکنم انشاءلله بعد از چهل روز خواندن زیارت عاشورا خدا همه حاجات دوستان ومن را روا کند.

[="Navy"]

السلام علیک یا ابا عبدالله
انشاء الله توفیق باشد در ختم زیارت عاشورا شرکت می کنیم .

از همگی التماس دعا داریم و آرزوی حاجت روایی همه بخصوص کاربران این سایت

[/]

سلام
خیلی طرحتون خوبه
اینجوری که با بقیه شریک بشیم خیلی قشنگتره
اگه مشکلی نیست من شبها میخونم،
منم در این طرح سهیم بدونید
اگه بشه حاجاتم را نمیگم
فقط التماس دعا دارم، از همه کسایی که شرکت میکنن

[="Blue"]سلام.
من نمیتونم تو این طرح شرکت کنم چون اول باید نذورات خودم رو به جا بیارم بعد. فقط از دوستان خواهش دارم اولین حاجتشون رو نزدیک شدن ظهور آقا(عج) قرار بدن. نذاریم آقامون بین شیعه هاش غریب باشه. ممنونم[/]

کاش اول میشد یسری دعای عمومی داشته باشیم بعد دعای ویژه واسه کاربرا؟
اول دعای ظهور امام زمان (عج)، بعد شفای بیماران و بعد .....
بعدش دعای ویزه واسه کاربرا

ممنون که در این طرح شرکت کردید و یا می کنید .فقط یه نکته در این طرح بعد از زیارت عاشورا برای خودتان اصلا دعا نمی کنید و فقط برای دیگران و خصوصا کسانی که در این طرح شرکت کردند دعا می کنید .تر جیحا این چند روز حاجات دیگران را فقط مد نظر داشته باشید .البته بعد از چهل روز برای خودتان دعا می کنید .انشاء الله همه حاجت روا شویم
و حتما یه جایی چند تا از حاجات مهم خودتان را برای خودتان روی کاغذ بنویسید یا در پست اعلام کنید .
موفق باشید
التماس دعا

یعنی 40 روز زیارت عاشورا بخونیم؟
جزئیات شو اعلام نکردید که...
زیارت عاشورا طولانیه و حفظ هم نیستیم و حتماً هم باید کتاب دستمون باشه
کاش دعای فرج بود... هم کوتاهه هم از حفظیم!:khandeh!:
(راستش من واسه حاجات اطرافیانم خیلی دعا کردم... خسته شدم... دلم می خواد یه نفرم واسه من دعا کنه!:geryeh: )

خداقوت - طرحه خیلی قشنگیه مخصوصا برا محرم

البته اگر برا همه ماها ادامه پیدا کنه خیلی عالی میشه

منم از یک هفته قبل از ماه محرم شروع کردم به خوندن زیارت عاشورا البته برا حاجت خودم

انشالله منم شرکت میکنم برا حاجت بقیه دوستان:Gol::Gol:

فقط ی سوال: اینکه ما حاجات شرکت کننده رو نمی دونیم، کافیه بگیم انشالله هر کی توی این طرح شرکت کرده حاجت روا بشه؟؟؟

palizgar;423038 نوشت:
یعنی 40 روز زیارت عاشورا بخونیم؟
جزئیات شو اعلام نکردید که...
زیارت عاشورا طولانیه و حفظ هم نیستیم و حتماً هم باید کتاب دستمون باشه
کاش دعای فرج بود... هم کوتاهه هم از حفظیم!
(راستش من واسه حاجات اطرافیانم خیلی دعا کردم... خسته شدم... دلم می خواد یه نفرم واسه من دعا کنه! )

شما اگر روزی 20 دقیقه وقت بگذارید .می توانید زیارت عاشورا را بخوانید . ضمنا اگر نمی خواهید از روی کتاب بخوانید نرم افزارهای فلش زیارت عاشورا هم هست به نرم افزار زیارت عاشورا که در این سایت است هم توجه کنید . اگر فقط خواص مادی زیارت عاشورا را می دانستید هر روز بیشتر از یک بار هم می خواندید . ولی یکی دیگه از خوبی های دیگر این طرح این است که بعد از زیارت عاشورا فقط برای دیگران دعا می کنیم. یعنی یک نوع خیلی ضعیف از خود گذشتگی واز دهم محرم شروع میشود چون همزمان با شهادت امام و حرکت کاروان اسرا است . و البته شاید بعد از این مدت به صورت خیلی جزیی به توان به این سوال پاسخ گفت که ما چقدر امادگی ایثار و وقت گذاشتن برای سالار شهیدان داریم .ایا ما که حتی در روز 20 دقیقه برای امام حسین وقت نداریم .میتوانیم ادعا کنیم شیعه او هستیم .یا اگر این اتفاق در عصر حاضر می افتاد ما چقدر از خود گذشتگی داشتیم .ایا در صف دشمنان اقا بودیم یا دوستان .

اگر خواص معنوی و یا حتی مادی زیارت عاشورا را می دانستیم هر روز زیارت عاشورا می خواندیم نه فقط 40 روز .
کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا .
التماس دعا

من هم هستم،فقط یه یادآوری روز دهم محرم بکنید
اما خودم فکر میکنم خواندن ما آنچنان تاثیری نداره،خواندن با حضور قلب نیست و خیلی شرایط دیگه.....

jalaljoon;422732 نوشت:
شما به مدت 40 روز است شما هر روز یک بار زیارت عاشورا را می خواند و لی بعد از زیارت عاشورا برای دیگران که در این طرح شرکت کردند دعا می کنید

سلام اگه خدا بخواد منم هستم
التماس دعا

Ahoo-71;423157 نوشت:
فقط ی سوال: اینکه ما حاجات شرکت کننده رو نمی دونیم، کافیه بگیم انشالله هر کی توی این طرح شرکت کرده حاجت روا بشه؟؟؟

ممنون که در این طرح شرکت کردید . اره فقط همین اندازه به نیت براورده شدن حاجات دوستانی که در این طرح شرکت کردند بخوانید کافی است .حتی اگر به زبان نیاورید .مثل نیت برای نماز .اگر خواستید می توانید به زبان بیاورید و اگر هم نخواستید همین که نیت حاجت روا شدن دوستان باشه کافی است
التماس دعا

fatima20;423199 نوشت:
من هم هستم،فقط یه یادآوری روز دهم محرم بکنید
اما خودم فکر میکنم خواندن ما آنچنان تاثیری نداره،خواندن با حضور قلب نیست و خیلی شرایط دیگه.....

ممنون که در این طرح شرکت می کنید بعضی از اوقات به خاطر تواضع و فروتنی که شما دارید با عث می شود حاجات ما هم قبول شود .مطمئن باشید به خاطر تواضع شما شاید تاثیرش از با حضور قلب خواندن ما هم بیشتر باشد .و از رحمت خداوند هم غافل نشویم که بیشتر از جرم ماست .ممنون
و التماس دعا

سلام
منم ان شالا هستم.
دوستان منو خیلی یادتون باشه لطفا". حاجتهام همچین یه کم تپل ان.:khandeh!:

سلام ایشالا توفیق پیدا کنم منم می خوام شرکت کنم!

سلام و عرض ادب
طرح خیلی خوبیه...خیلی ممنون از طرح پیشنهادیتون
اطلاع رسانی بفرمایید (پیغام برا کاربرا بذارید) فکر کنم تعداد شرکت کننده تو این طرح بیشتر بشه

اگه عمر و سعادتی باشه منم میخوام تو این طرح شرکت کنم
فقط بقول دوستمون لطفا! دهم محرم یادآوری بفرمایید
فرج امام زمان هم در راس دعاهامون باشه خیلی خوب میشه

من برا هرکی دعا میکنم آنچنان دعام جواب میده، اما به خودم که میرسه انگار دعام از سقفم بالاتر نمیره:Nishkhand:
شماها دعا کنید شاید ما هم حاجت روا شدیم:ok:
التماس دعا
در پناه مهربانترین

jalaljoon;422732 نوشت:
دوستان و عزیزان که مایل هستند در این طرح شرکت کنند . این طرح از 10 محرم شروع می شود و تا اربعین حسینی خاتمه می یابد.

سلام
منم در این طرح شرکت میکنم :Rose::Rose:
ان شااله همه دوستان به حاجت هاشون برسن التماس دعا :Sham:

salam
manam mikham ba khaharam Azadeh dar un khatm sherkat konim. eltemase doa

**نازنین زهرا**;423431 نوشت:
طرح خیلی خوبیه...خیلی ممنون از طرح پیشنهادیتون
اطلاع رسانی بفرمایید (پیغام برا کاربرا بذارید) فکر کنم تعداد شرکت کننده تو این طرح بیشتر بشه

ممنون .اطلاع رسانی بیشتر و تبلیغات را می گذاریم به عهده تمام کاربرانی که علاقه دارند در این طرح شرکت کنند (چون تازه کار هستم خیلی بلد نیستم ):ok:

الهام اکبری;423678 نوشت:
manam mikham ba khaharam Azadeh dar un khatm sherkat konim. eltemase doa

ممنون که در این طرح شرکت می کنید . التماس دعا

سلام و عرض ادب

jalaljoon;424048 نوشت:
ممنون .اطلاع رسانی بیشتر و تبلیغات را می گذاریم به عهده تمام کاربرانی که علاقه دارند در این طرح شرکت کنند (چون تازه کار هستم خیلی بلد نیستم )

در حد توان برای کاربرانی که میشناختم پیغام گذاشتم
باقیش دیگه برمیگرده به لطف خود این بزرگواران
در پناه مهربانترین

با سلام

من هم هستم.....انشاالله كه خدا قبول كند.....حاجاتم را هم براي خودم مينويسم فقط با اجازه.

يا حسين:Sham:

سلام،منم هستم،به نیت براورده شدن حاجات دوستانی که در این طرح شرکت کردند، اولین باره که چله میگیرم،وای خدا یه حسی دارم:hamdel:،انگار همه دستاشونو دادن به هم، رو به آسمون ،یه بار شب قدر توی مسجد ،وقتی میخواستن دعا کنن :Sham:گفتن همه دستاشونو به هم بدن ،و کسائی هم که سید هستن بلند شن و برای بقیه هم دعا کنن ،خیلی دوست دارم نتیجه رو ببینم

:geryeh:برامادرمریض منوکادردوستم دعاکنین یادتون نره

السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک

علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی لیل و نهار

ولا جعله الله آخر العهد منی الزیارتکم

السلام علی الحسین و علی

علی بن الحسین و علی

اولاد الحسین و علی

اصحاب الحسین

امام حسین علیه السلام:

آگاه باشید که دنیا با همه خوشی ها و تلخی ها هایش

رویایی بیش نیست.

با سلام خدمت تمامی کاربران اسک دین و عرض تسلیت به مناسبت عزای زمین و آسمان و هر آنچه در آن است برای عزای اهل بیت علیهم السلام.

من هم شرکت می کنم ان شاءالله ، پخش زیارت عاشورا در خیمه مراسمات گروه خیمه های عشق:

http://www.askdin.com/group107-discussion1675.html

الله
سلام علیکم خدمت همه ی دوستان و عرض تسلیت به مناسبت این ایام سوگوار:Gol:
منم که انشاءالله اگه عمری باشه میخوام شرکت کنم:ok:
یاعلی

همانطور که اطلاع دارید ختم دسته جمعی شروع شده تا اربعین پایان می یابد . با تشکر از کسانی که در این طرح شرکت کردند

برای راحتی دوستان می توانید از فایل فلش زیر برای رایانه هم استفاده کنید
http://freeupload.in/uploads/2063288292.Ashoora.exe

یا این که به لینک زیر بروید و از نرم افزار زیارت عاشورا تولید اسک دین استفاده کنید .
http://www.askdin.com/thread15236.html
(پیشنهاد می کنم فایل 4.3mb را دانلود کنید )

التماس دعا

سلام
منم تو این طرح شرکت میکنم ولی حاجتی برای خودم ندارم ، به جاش یه حاجت بزرگ برای دیگران دارم (شفای بچه های مریض و سرطانی)
هرکی میخواد برا من دعا کنه به جاش برای این بچه ها دعا کنه و دو تا عزیز سایت خودمون سرکار به طه به یاسین و مادر یامین عزیز و دیگر دوستانی که از بیماری رنج میکشن.
منم هر 40 روز براشون دعا میکنم.ان شاء الله همه حاجت روا بشید.
یاعلی

jalaljoon;422732 نوشت:
با سلام
در روایت داریم که هرکه چهل روز زیارت عاشورا بخواند حاجتش روا می گردد.و همچنین در روایت داریم که هرکه برای برادر دینی خود دعا کند حاجتش روا می گردد.و همچنین در روایت داریم که هرکه برای دیگران (مومنین )دعای خیر کند خدا 100 برابر بهتر از ان دعای خیر را به شخص دعا کننده می دهد
در این طرح شما به مدت 40 روز است شما هر روز یک بار زیارت عاشورا را می خواند و لی بعد از زیارت عاشورا برای دیگران که در این طرح شرکت کردند دعا می کنید و برای خودتان اصلا دعا نمی کنید و بعد از 40 روز برای خودتان دعا می کنید
دوستان می توانند حاجات خود را به اختصار بیان کنند . مثلا من 1- الف 2-ز 3-س که مخفف سه حاجت مهم من است . ان شا الله بعد از این چهل روز همه حاجت روا شویم . دوستانی که تمایل دارند اعلام امادگی کنند
من خودم سحر زیارت عاشورا میخوانم
التماس دعا
یا علی

میتونیم برای کسانی که تواین طرح شرکت نکردن هم دعاکنیم؟
مثلا من 1- الف 2-ز 3-س که مخفف سه حاجت مهم من است . ان شا الله بعد از این چهل روز همه حاجت روا شویم . دوستانی که تمایل دارند اعلام امادگی کنند
این جملتونم منظورتونومتوجه نشدم میشه توضیح بدین؟:Gig:
کلاتا40روزبراخودمون دعانکنین یابعددعافقط دعانکنیم مثلابخوایم استغفاربخوایم نمیشه؟:Gig:

پری دخت;425582 نوشت:
این جملتونم منظورتونومتوجه نشدم میشه توضیح بدین؟
کلاتا40روزبراخودمون دعانکنین یابعددعافقط دعانکنیم مثلابخوایم استغفاربخوایم نمیشه؟

در این طرح تا 40 روز بعد از زیارت عاشورا فقط برای دیگران(کسانی که در این طرح شرکت کردند و عزیزانی که می شناسید) دعا می کنید .
کلا در این ختم شما زیارت عاشورا را به نیت برآورده شدن حاجت دوستان می خوانید بعد در روز اربعین بعد از زیارت عاشورا برای خودتان هم دعا می کنید . ولی می توانید جاهای دیگر برای خودتان هم دعا کنید .
و مهم تر این که حاجات مهم خود را در جایی می نویسیم ویا به صورت مخفف در پست اعلام می کنیم .
البته برای شرکت امشب اخرین شب است و امشب هم باید یک بار زیارت عاشورا بخوانید .
التماس دعا

[="Navy"]

سلام علیکم

السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک

شکر خدا زیارت عاشورای امروز قرائت شد .

یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین بظهور الحجه × التماس دعا از همگی

[/]

با سلام:
بنده هم در این طرح شرکت می کنم انشاالله دوستان از دعای خودشان بنده را هم بی نصیب نگذارند.

التماس دعا

لا حول و لا قوة الا بالله

انشاالله بنده هم در حد توان هستم
خدا کنه فقط شرمنده نشم

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین

خدا توفیق بده عمری باشه انشاالله منم هستم

التماس دعا

[="Arial"][="Navy"]به نام خدا من هم اگر عمري باشه و توفيقي در اين طرح زيبا شركت مي كنم. حاجت من شفاي همه كودكان بيمار و بيماران چشم به دست دعاي ما دوخته است . يه دختر كوچولوي مريض هم مي شناسم كه فكر نكنم هيچ وقت از زندگيش لذت برده باشه ، چون بيماريش هم خودش را خيلي اذيت مي كنه و هم پدر و مادرش را . و مادري كه با وجود تمام عشقي كه به امام حسين داره امسال تو ي هيچ مجلس عزايي توفيق عزاداري نداشته چون تنها پرستار دلسوز اين كودك بيمار هستش . از همگي شما اسك دينيها تقاضا دارم براي اين دختر كوچولوي بيمار كه اسمش ستايش هست دعا كنيد . شك ندارم كه ستايش پاك و بيگناه يه روز دعاگوي ما خواهد بود . اللهم اشف كل مريض[/]

سلام منم درین طرح شرکت میکنم....:Sham:

دوستان عزیز دردهه دوم عاشورا اگر دوست دارید دل بگیرید وزیارت عاشورا را بخوانید ودر اینجا ثبت نام کنید متشکرم

سلام
دوستان خوشحال باشید که من اولین زیارت عاشورای این طرحم رو براتون تو حرم امام رضا علیه السلام خوندم. خدا همتون رو حاجت روا کنه.

بچه هیئتی;427068 نوشت:
سلام
دوستان خوشحال باشید که من اولین زیارت عاشورای این طرحم رو براتون تو حرم امام رضا علیه السلام خوندم. خدا همتون رو حاجت روا کنه.

چه شروع خوبی
خوش به حالت،منم میخوام :Ghamgin:

[="Arial"][="Black"]منم میخونم....هر روز صبح[/]

بچه هیئتی;427068 نوشت:
سلام

وااااای خیلی عالیه
یه دنیا ازتون ممنون
یه لحظه دلم رفت حرم امام رضا:Ghamgin: ولی خیلی ازش دورم:Ghamgin:
انشالله حاجت روا شید
در پناه مهربانترین

بچه هیئتی;427068 نوشت:
دوستان خوشحال باشید که من اولین زیارت عاشورای این طرحم رو براتون تو حرم امام رضا علیه السلام خوندم.

نایب الزیاره ما باشید .
من خیلی وقته می خوام برم مشهد برای زیارت ولی جور نمیشه ( خودش نمیطلبه دیگه ).سلام برسانید .

jalaljoon;427222 نوشت:
نایب الزیاره ما باشید .
من خیلی وقته می خوام برم مشهد برای زیارت ولی جور نمیشه ( خودش نمیطلبه دیگه ).سلام برسانید .

سلام مجدد
دیر گفتید.
من امروز برگشتم از مشهد به دیار همسرم.
البته اون زیارت عاشورا اونم تو روز عاشورا حتما" خودش یه جور نائب الزیاره شدنه دیگه.
یاعلی

بهانه;427131 نوشت:
چه شروع خوبی
خوش به حالت،منم میخوام :Ghamgin:

**نازنین زهرا**;427217 نوشت:
وااااای خیلی عالیه
یه دنیا ازتون ممنون
یه لحظه دلم رفت حرم امام رضا:Ghamgin: ولی خیلی ازش دورم:Ghamgin:
انشالله حاجت روا شید
در پناه مهربانترین

سلام
من هم الان مث شما می خوام که حرم باشم.ولی الان منم دورم ازشون چون از مشهد برگشتم و اومدم شهر همسرم.اینجام خیلی دوره از مشهد.
یکی از بزرگترین آرزوهامم الان دوباره ساکن مشهدالرضا(علیه السلام)شدنه.
ان شاالله که خدا قسمت همه ی مشتاقین بکنه به زودی
یاعلی

بچه هیئتی;427068 نوشت:
سلام
دوستان خوشحال باشید که من اولین زیارت عاشورای این طرحم رو براتون تو حرم امام رضا علیه السلام خوندم. خدا همتون رو حاجت روا کنه

التماس دعا

jalaljoon;422732 نوشت:
در روایت داریم که هرکه چهل روز زیارت عاشورا بخواند حاجتش روا می گردد.

سلام دوستان
پیرو این چله‌نشینی و این روایت، این داستان واقعی رو هم بخونید:

ماجرای ازدواجی با عنایت امام حسین (ع)
به نقل از یه دوست:
یه دوستی دارم از من یه 15 سالی بزرگتره که قبلا طلبه بود روزگاری بر او گذشت و در آزمون قبول شد و کارمند بانک شد ...

یک انسان مومن و معتقد و مقیدی هست که کم مانندش رو دیدم ...

میگفت از طرف خانواده خیلی بهش فشار می آوردن که از وقت ازدواجت گذشته و باید اقدام کنی و شخصی رو معرفی کنی و الا خودمون برات یه نفر رو انتخاب میکنیم ...

میگفت من با هر کسی نمیتونستم زندگی کنم .. اگر کسی بود که مثلا نماز شب بیدار میشدم داد میزد از خواب بیدارمون کردی یا واجباتش به جا نبود به هدفم تو زندگی نمیرسیدم و خیلی مردد بودم که چه کنم ...

یاد یه روایتی می افته که میفرماید هر کسی چهل صبح بعد از نماز زیارت عاشورا رو بخونه هر چی از امام حسین (ع) بخواد بهش میده ...

لذا از خانواده فرصت 40 روزه میطلبه و بهشون میگه که تو این مدت میگردم پیدا میکنم !

گفت 40 روز تموم شد ، نا امید شده بودم ..

صبح همون روز ماشینش خراب میشه و پیاده سمت محل کارش حرکت میکنه .. تو راه یکی از مشتری های بانک اون رو میبینه میگه من (گویا) سمت بانک شما میرم بیا سوار شو با هم بریم ...

مرد از زندگیش سوال میکنه که مجرده یا متاهل و جواب میده که مجردم ...

مرد کلی نصیحتش میکنه که باید سنت پیامبر (ص) رو به جا بیاره و بهش پیشنهاد میده که خواهرزاده ش رو ببینه ...

تا میگه خواهرزاده ش از سادات هست دیگه خیالش راحت میشه که این هدیه ی امام حسین (ع) هست و قبول میکنه و بدون دیدن دختره قرار خواستگاری رو میزاره ... ( فکر کنم ) همون شب میره خواستگاری دختره ...

تا وارد خونه میشن و چشم این دو تا به هم میخوره میگه دختره رو دیدم که چشاش سرخ شد و اشکش جاری شد ...

میگه من سر مست از هدیه ی اباعبدالله بودم دیگه اون قضیه ی گریه ی دختره یادم میره تا روز عروسی ...

روز عروسی که میشه دختره میگه یادته وقتی اومدی خواستگاریم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و گریه م گرفته بود ؟

میگه آره آره قضیه ش چی بود راستی ...

میگه برات میگم قضیه ش رو ولی بعدش باید یه قولی بدی .. میگه باشه هر قولی باشه قبول میکنم ..

سیده خانوم یا همون دختر خانوم میگه 40 روز قبل از اینکه تو بیای خواستگاریم من به نیت اینکه یه خواستگار برام بیاد که از جنس خودم باشه و حسینی باشه هر روز صبح ها زیارت عاشورا میخوندم !

شب آخر یه خانومی اومد به خوابم و گفت این عکس رو بگیر ... صورت اون خانوم خیلی نورانی بود نمیتونستم ببینمش ... وقتی عکس رو داد به من نگاهش کردم .... عکس تو بود !

همون شب که دیدمت اون عکس تو ذهنم تداعی میشد ....

حالا مراسم عروسیه .. همه دنبال شادی هستن .. این دو نفر سراشون چسبیده بهم و زار زار گریه میکنن ....

گفت وقتی براش داستان 40 صبح زیارت عاشورای خودم رو گفتم دیگه تحمل نکرد و با صدای بلند حسین حسین میگفت .

بعد از اینکه آرومش کردم پرسیدم خانوم جان حالا قولی که میخواستی ازم بگیری چی بود ؟

گفت آره آره میخواستم بگم تو رو جان امام حسین (ع) حالا که اینهمه به ما لطف داشتن بیا به این خانوما بگو ما بی حیایی نمیخوایم ، با همین صلوات و شیرینی و شکلات هم میشه مراسم رو برگزار کرد ، بیا با این کار دل مادرش رو شاد کنیم

به فضل الهی حاصل ازدواج این دو گل ، غنچه های معطری هست که وقتی می بینمشون برای تبرک دست هام رو میکشم به صورتهای نورانیشون .

جان عالم فدای تو و مادر مظلومه ات یا ابا عبدالله .

مجنون حسین را چه هراس از سخن خلق .. چون خالق این خلق گرفتار حسین است .

یا علی

فکر میکنم خیلی دیر اومدم ........اما از امروز به یاری خدا ... شروع میکنم به خوندن

موضوع قفل شده است