☆★ یـک کـتــاب مــعــنــا ★☆ تـــــرول ☆★

تب‌های اولیه

39 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
☆★ یـک کـتــاب مــعــنــا ★☆ تـــــرول ☆★

ســــلـام

.
. . اولــیــن تــصــویــر تــرول (خــیــانــت!!) :

:Moteajeb!::Moteajeb!::Moteajeb!:

نقل قول:

توضیحات لازم

با سلام خدمت همه شما بزرگواران این تاپیک با نظم خاصی شروع شده و بعد از هر ترول یک حرف حساب نوشته خواهد شد . این تاپیک جنبه تفریحی ندارد و نکات روان شناختی در آن مقصود است بنابراین ترول های طنز و تفریحی جاش اینجا نیست. دوم این که اگر سؤال دارید با زدن تاپیک بپرسید اگر کسی قصد دارد در این تاپبک شرکت کند ابتدا تصویر مورد نظر خورد را با پیام خصوصی برای جناب حامی بفرستد اگر به تاپیک مربوط بود می فرمایندکه اینجا درج کنید. موفق باشید لطفا با حفظ نظم تاپیک در بحث فعالانه شرکت کنید.

حرف حساب

خیانت یک اشتباه نیست

درست‌ترین اتفاق در یک رابطهٔ اشتباه است . . .

برای مطالعه داستان روی عنوان‌ها کلیک کنید:

داستان چوب اعتماد (پست 2 الی 7) «موضوع: خیانت همسر»

داستان عشق اسفنجی(پست 110 الی 114) «موضوع: خیانت به همسر»

داستان بغض گلو گیر (پست 168 الی 174) «موضوع: خیانت به همسر»

داستان گرداب انتقام (پست 265 الی 271) «موضوع: بي وفايي همسر و انتقام جبراني»

داستان یه فنجون محبت (پست 285 الی 295 ) «موضوع: تاثیر روابط همسران در پیشگیری از خیانت»

بار كج (پست 437 الي 440) «موضوع: اهمیت رازداری در زندگی»

داستان ناقوس رسوايي (پست 470 الي 476) «وابستگي عشقي به مرد بيگانه»

فاعتبروا یا اولی الابصار
فاعتبروا یا اولی الابصار
فاعتبروا یا اولی الابصار
فاعتبروا یا اولی الابصار
فاعتبروا یا اولی الابصار
فاعتبروا یا اولی الابصار

أَعُوذُ بِاللهِ مِنْ شُروُرِ أَنْفُسِنا

دومــیــن تــصــویــر تــرول (تــوجـه بـه شــوهــر) :

حرف حساب

اسنتبرگ می گوید عشق کامل سه تا مؤلفه دارد که مشهور است به مثلث عشق
مثلث عشق = صمیمیت+ «منتعهد»+ شورجنسی.
اگر این مثلث کامل نباشد روابط مشکل خواهد داشت و ناقص است.

«تعهد»
همان گونه که ساختمان باید با شناژ و فنداسیون مناسب ضد زلزله شود. روابط زناشویی هم باید ضد زلزله باشد. «تعهد» نقش مهمی در ضد زلزله کردن روابط دارد.
وجدان اخلاقی
وجدان فطری
دستورات دین
نقش بالایی در تحکیم تعهد دارد.

تجربه ی مشاوره ای
آقای دانشجویی با وضع مالی عالی. می گفت دو سه ماهی است ازدواج کرده ام ولی تحمل همسرم واقعا سخت است و زجرآور. در ضمن سخنانش گفت با 20 خانم که 3-4 تای آنها ازدواج کرده بودند رابطه خصوصی داشتم و به همه قول ازدواج به طور جداگانه داشتم. اون موقع قصد ازدواج نداشتم ولی الان سنم بالا رفته می خواهم این همسرم را تحمل کنم ولی با آن هم تنوع دیدن، سر کردن با یکی برای دراز مدت سخت و طاقت فرسا است.

شوهر شرقی
با این که تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات مرز اقلیمی را درنوردیده است و فرهنگ غربی از سرسره رسانه علی الدوائم به شرق سر می خورد ولی هنوز در کشورهای اروپایی، زنان تمایل ازدواج با مردان شرقی دارند. یکی از مسؤولان فرهنگی در سفری که به فرانسه داشت می گفت. دانشجویان ایرانی می گفتند. اینجا ما را حسابی تحویل می گیرند تا شاید برای آنها داماد ایرانی و شرقی معرفی کنیم. آنجا همین که زن چهره اش نشاطش را از دست بدهید و یا بیمار شود سریع مثل ماشینشون او را رها می کنند و سراغ تازه نفس می روند

[=B Mitra]چاه نکن بهر کسی
اول خودت دوم کسی

[=B Mitra]خيانت به همسر
وقتي مي‌گويم خيانت ممكن است برخي ذهن‌شان خيلي دور برود و فكر كنند حتماً بايد در غياب همسر باشه. نه خيانت اين قدر زحمت هم نمي‌خواهد، مي‌تواند مانند دزدي خيلي ساده اتفاق بيفتد. دزدي نياز به نصف شب و تاريكي و از ديوار بالا رفتن و صورت پوشاندن ندارد، مي‌تواند در يك دادگاه، با لبخند، با كت و شلوار اتو كشيده، در روز روشن با تاريك كردن چراغ اذهان اتفاق افتد.خب برگرديم سر داستان خيانت.

[=B Mitra]
تمثیل: فكر كنيد سوپر مارکتی بزرگ كنار خانه شما هست. خوش انصاف هم هست، ولي شما مي‌رويد از سوپر ديگر خريد مي‌كنيد و اجناس را از مقابل او مي‌بريد منزل. اين مغازه‌دار نزديك شما، چه حسي پيدا مي‌كند.مردي كه كنار همسرش زندگي مي‌كند و از چشم و ابروي و....اين زن و آن زن در دنياي حقيقي و مجازي( سایت، چت و..) سخن مي‌گويد و چشم بر روي زيبايي‌هاي سيرت و صورت همسرش مي‌بندد، آيا مي‌داند هر لحظه چه شلاق‌هاي روحي‌اي بر پيكر روان همسر خود مي‌زند؟ همان خانم محترمي كه با هزار اميد در لباس سفيد عروس، عزيزترين كسانش را ترك كرد و به خانه او آمد.بسياري از مردان از سرد مزاجي همسران شان سخن مي‌گويند ولي نمي‌گويند كه مسبب آن كيست. برخی از مردان خيلي راحت با دختران و زنان فاميل خوش و بش مي‌كنند و يا حتي از زيبايي‌هاي آن براي همسران خود تعريف مي‌كنند، آيا مي‌دانند كه با همسرشان چه مي‌كنند. ناراحت مي‌شوند كه همسرشان از مردان ديگر تعريف كنند يا سخن بگويند ولي روابط خودشان حساب و كتابي ندارد.

[=B Mitra]
مثلث عشقِ كامل سه ضلع دارد: عشق كامل = صميميت+ شهوت+ تعهد
خودتان قضاوت كنيد خيانت آشكارو پنهان مرد، چه بلايي بر سر اضلاع اين مثلث مي آورد.( البته خيانت زن هم همين طور ولي كمتر زني است كه مثلا با شهوت بنشيند پاي فيلم يا رقص و از قد و قامت مردي جلوي همسرش تعريف كند و برايش هلاك شود.

[=B Mitra]ایستگاه حقیقت [=B Mitra]انتقام
در روایت آمده مردی که به ناموس دیگران تجاوز( چشم‌چرانی، زنا و..) کند به ناموسش همان کار می‌شود بنابراین بعید نیست در مقام انتقام داستان زیر رخ دهد.
مردی که با خانمی دوست شده بود و با او به مسافرت رفته بود به گمان این که همسرش نمی داند که چه غلطی می‌کند، به همسرش این گونه نوشت:
عزیزم این ماه حقوقم را نمی توانم برایت بفرستم به جایش 100 بوسه برایت فرستادم.

[=B Mitra]
عشق تو
همسرش که حس انتقام در او شدید شده بود و ....بعد از چند روز اینجوری جواب داد:
عزیزم از اینکه 100 بوس برایم فرستادی نهایت تشکر را می کنم. ریز هزینه ها:
1. با شیر فروش با 2 بوس به توافق رسیدیم.
2. با معلم مدرسه بچه ها با 7 بوس به توافق رسیدیم.
3. صاحب خانه هر روز می آید و 2-3 بوس از من می گیرد.
4. با سوپر مارکتی فقط با بوس به توافق نرسیدیم بنابراین من آیتم های دیگری به او دادم.
5. سایر موارد 40 بوس.
نگران من نباش.. .هنوز 35 بوس دیگر برایم باقی مانده که امیدوارم بتونم تا آخر این ماه با اون سر کنم!

[=B Mitra]ایستگاه شادی [=B Mitra]یک آرزوی
خانم‌ها با وفا ترند میگد نه داستان زیر را بخونیم:
یه زوج ۶۰ ساله به مناسبت سی و پنجمین سالگرد ازدواجشون رفته بودند بیرون که یه جشن کوچیک دو نفره بگیرن.
وقتی توی پارک زیر یه درخت نشسته بودند یهو یه فرشته کوچیک خوشگل جلوشون ظاهر شد و گفت: چون شما همیشه یه زوج فوق العاده بودین و تمام مدت به همدیگه وفادار بودین من برای هر کدوم از شما یه دونه آرزو برآورده میکنم!
زن از خوشحالی پرید بالا و گفت:
! چه عالی! من میخوام همراه شوهرم به یه سفر دور دنیا بریم
فرشته چوب جادوییش رو تکون داد و پوف! دو تا بلیط درجه اول برای بهترین تور مسافرتی دور دنیا توی دستهای زن ظاهر شد !
حالا نوبت شوهر بود که آرزو کنه .
مرد چند لحظه فکر کرد و گفت:
این خیلی رمانتیکه ولی چنین بخت و شانسی فقط یه بار توی زندگی آدم پیش میاد
بنابراین خیلی متاسفم عزیزم آرزوی من اینه که یه همسری داشته باشم که ۳۰ سال از من کوچیکتر باشه
زن و فرشته جا خوردند و خیلی دلخور شدند. ولی آرزو آرزوئه و باید برآورده بشه.
فرشته چوب جادوییش رو تکون داد و پوف! مرد ۹۰ سالش شد !!!

[=B Mitra]شعار این هشدار
عشق‌هایی کز پی رنگی بود
عاقبت عشق نبود ننگی بود

منبع: نرم افزار نیش ها و نوش ها( دانلود کنید)

سـومـیـن تــصــویــر تــرول (مــادرشــوهــر) :

حرف حساب

پیشنهاد می کنم کتاب ماندن در وضعیت آخر را بخونید.
ارتباط ماها چند جور است:
1- من--------- بد ـــــــ تو ----------بد
2-من-------خوب ـــــــ تو ------ بد
3- تو---------خوب ــــــ من -------بد
4- تو -------خوب ـــــ من------- خوب

مردی با اسب از راه رسید سلام چوپان. من غربیه هستم مردم این شهر که دارم واردش میشم چگونه مردمی هستند؟
چوپان: شما چه شخصیتی دارید؟
مرد غریبه: کمی تند خو و عصبی هستم.
چوپان: مردم این شهر مثل خودت هستند حتی بدتر.
نیم ساعت بعد.
مرد غریبه ای دیگر از راه رسید. سلام چوپان! خدا قوت، مردم این شهر که دارم واردش میشم چه اخلاقی دارن من غریبه هستم.
چوپان: تو چه اخلاقی داری؟
مرد غریبه: کاری به دیگری ندارم. نسبتا خونگرم و خوش برخوردم.
چوپان: مردم این شهر مثل خودت هستند و شاید هم خونگرم تر از شما.
پسر که شاهد دو ماجرا بود به چوپان گفت: ولی بابا..........
چوپان: هیس ما نون باور خودمون را می خوریم.

مادر شوهرت را بكُش

از محبت تلخ ­ها شیرین ‏شود
وز محبت مس ­ها زرین ­شود.
از محبت خارها گل مى ‏شود
از محبت سركه‏ ها مُل مى ‏شود

این شعر شورانگیز را در خاطرتان دارید؛ آدمی، مفتون مهر و كشته محبت است. قرآن مي­ فرمايد در روابط خود به جاي ستیز، پرخاش و مقابله به مثل، گذشت و بخشش کنی ناباورانه ببينيد كه دشمن دیرینه شما دوستی دلسوز مي شود. «إِدْفَعْ بِالَّتِى هِىَ أَحْسَنُ فَإِذا الَّذِي بَيْنَكَ وَبَيْنَهُ عَداوَةٌ كَأَنَّهُ وَلِىٌّ حَمِيمٌ؛ برخوردهاى مثبت و منفى هرگز يكسان نيست. بدى را با شيوه ­ای که نيكوتر است دفع كن كه ناگاه خواهى ديد همان كه ميان تو و او دشمنى بود، چون دوستى صميمى گشته است.»[1] اين يعني «واكنش مثبت در برابر كنش و عمل منفي»،كه سيره معصومان عليهم السلام است. این قانون در روابط همسران نيز حاكم است.
پيامبر صلى ‏الله‏ عليه‏ و‏آله : هِبَةُ الرَّجُلِ لِزَوْجَتِهِ تَزِيدُ فِي عِفَّتِهَا؛ هدیه دان مرد به همسرش عفت اورا افزایش می­ دهد.[2] حتماً مي پرسيد چگونه هديه، عفت را زياد مي­ كند؟!
بله، هديه نشان و سمبل عشق و محبت ما به طرف مقابلمان است. یکی از مهم­ ترین قوانین روابط انساني مي­ گويد: به كسي كه محبت كني او را اسير خود كرده ­اي؛« الانسانُ عبيدُ الاحسانِ». اگر همسر، به ویژه زن که عاطفه­ محور است، اسير مهر و محبت و احسان مالی، عاطفی و حمایتی شوهرش شود، به او خيانت نمي ­كند و در حضور و غيبت همسرش به او وفا دار خواهد بود.
اجازه دهيد سخن خود را با يك داستان كوتاه و یک قنون مهم به پایان برسانم؛ داستاني كه محبت را اساس شادكامي در روابط انساني مي ­داند با اين قانون مي­ تواني حتي مادر شوهرت را بكشی! اما با تیغ مهر و محبت.
دختری بعد از ازدواج نمی‌توانست با مادر شوهرش کنار بیاید و هر روز با او جر و بحث می‌کرد. عاقبت دختر نزد داروسازی که دوست صمیمی پدرش بود رفت و از او تقاضا کرد سمی به او بدهد تا بتواند مادر شوهرش را بکشد! داروساز گفت اگر سمّ خطرناکی به او بدهد و مادرشوهرش بمیرد، همه به او شک خواهند کرد، پس معجونی به دختر داد و گفت که هر روز مقداری از آن را در غذای مادرشوهر بریزد تا سم معجون کم کم در او اثر کند و او را بکشد و توصیه کرد در این مدت با مادرشوهر مدارا کند تا کسی به او شک نبرد.دختر معجون را گرفت و خوشحال به خانه برگشت و هر روز مقداری از آن را در غذای مادرشوهر می‌ریخت و با مهربانی به اومی‌داد. هفته ها گذشت و با مهر و محبت عروس، اخلاق مادرشوهر هم بهتر و بهتر شد تا آن جا که یک روز دختر نزد داروساز رفت و به او گفت: دیگر از مادرشوهرم متنفر نیستم. حالا او را مانند مادرم دوست دارم و دیگر دلم نمی‌خواهد که بمیرد، خواهش می‌کنم داروی دیگری به من بدهید تا سم را از بدنش خارج کند. داروساز لبخندی زد و گفت: دخترم، نگران نباش. آن معجونی که به تو دادم سم نبود بلکه سم در ذهن خود تو بود که حالا با عشق به مادرشوهرت از بین رفته است.

منبع: ماهنامه ­خانه­ خوبان ویژه خانواده ­ها، محمدحسین قدیری، اردیبهشت و خرداد 1392، ش52و53، ص8.
....
[1] . فصلت، 34.
[2] . من لایحضره الفقیه: ج4، ص 381، ح 5831

سلام

حامی;422317 نوشت:
خیانت یک اشتباه نیست

درست‌ترین اتفاق در یک رابطهٔ اشتباه است . . .

اين جمله از نظر من اشتباه هست .
من نمي فهمم
يعني چي كه خيانت درست ترين اتفاق در يك رابطه اشتباه است ؟
بنظر من جمله بايد اينطور باشه :
خيانت يك اشتباه نيست ، عمدي ترين اتفاق در يك رابطه اشتباه هست
چرا بايد درست ترين اتفاق باشه در يك رابطه اشتباه ؟
ببخشيد ولي من علتش رو نمي فهمم

سلام
خب این یک بحث اخلاقی نیست.
در واقع حکایت از واقعیت دارد نه حقیقت.
ولی موافقم برای رفع و دفع شبهه باید این طوری بیان کرد
خیانت یک اشتباه نیست، بلکه شایع ترین اتفاق در یک رابطه ی اشتباه است.

چــهـارمـیـن تــصــویــر تــرول (تـفـاوت در نـگـرانـی هـا) :

حرف حساب
از نظر روان شناختی نوع واژه های ما بر احساس و رفتار افراد اثر دارد.
در ایران وقتی یک مرد دیر به خانه می رسد این عبارت را می شنود: کجا بودی تا حالا؟ ....
ولی در غرب وقتی مرد دیر به خونه می رسد می شنود: دلواپس و نگرانت شده بودم.
بیاییم با گزینش واژه ها ارتباط بهتری بسازیم:Gol:

پــنــجـمـیـن تــصــویــر تــرول ("دوسـتـت دارم" هـای سـاخـت چـیـن !!) :

حرف حساب
دختران تمایل ندارند به بازی گرفته شوند و دوست دارند عشق یک نفر باشند، ولی طبع پسران اگر «وجدان» و «شرع» آن را مهار نکند، تنوع طلب است و تمایل دارید نمونه های مختلفی را آزمایش کند. به همین دلیل است خانم ها همیشه نگران این هستند که عشقشان از دست برود و نسبت به خانم هایی که خیلی با شوهرشان راحت هستند احساس خوبی ندارند. و در عمل خیانت پسران به دختران به بهانه خواستگار بودن و خیانت مردان به همسرانشان بیشتر است.
دختری که می داند پسری با دختران متعدد ارتباط دارد و فکر می کند می تواند گوی سبقت را از دختران دیگر برباید و او پسر را مهار کند و برای خودش نگه دارد سخت در اشتباه است. پسری که تنوع طلب باشد، و معیار گزینش دختری زیبایی و نشاطش باشد در فصل خزان زندگی دختر( بیماری و از دست دادن زیبایی....) رهایش می کند. نیز در جریان زندگی هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد. بنابراین روزی می رسد که او به دنبال تازه خواهد رفت.
به مجنون گفتند: بابا این لیلی سیه چرده است. چی او را مدهوش کرده؟
گفت: شما سبوی شراب را می بینید که ظاهری نازیبا دارد ولی من مست شراب داخل سبو هستم. شما «صورت» را می بیند و من «سیرت» را.

به مجنون گفت روزی عیب جویی***که پیدا کن به از لیلی نکویی

که لیلی گرچه در چشم تو حوری است*** به هر عضوی ز اعضای او قصوری است

ز حرف عیب جو مجنون برآشفت **** در آن آشفتگی خندان شد و گفت:

اگر دیده ی مجنون نشینی****به غیر از خوبی لیلی نبینی

تو کی دانی که لیلی چون نکویی است****کز و چشمت همین بر زلف و رویی است

تو قد بیبنی و مجنون جلوه ی ناز **** تو چشمو او نگاه ناوک انداز

تو مو بینی و مجنون پیچش مو**** تو ابرو او اشارت های ابرو

دل مجنون زشکر خنده خون است**** تو لب می بینی و دندان که چون است

کسی کاو را تو لیلی کرده ای نام**** نه آن لیلی است کز من برده آرام

شـشـمـیـن تــصــویــر تــرول (اعتـیـاد بـه ایـنـتـرنـت) :

هــفـتـمـیــن تــصــویــر تــرول (مـثـلـث بـــرمــودا :Nishkhand:) :

[="Tahoma"][="DarkGreen"]

حامی;423423 نوشت:
حرف حساب
از نظر روان شناختی نوع واژه های ما بر احساس و رفتار افراد اثر دارد.
در ایران وقتی یک مرد دیر به خانه می رسد این عبارت را می شنود: کجا بودی تا حالا؟ ....
ولی در غرب وقتی مرد دیر به خونه می رسد می شنود: دلواپس و نگرانت شده بودم.
بیاییم با گزینش واژه ها ارتباط بهتری بسازیم:Gol:

سلام ..جناب حامی واقعا گل گفتید ماباید گفتارمونو اصلاح کنیم تا نتیجه شو در رفتار دیگران ببینیم یعنی همون بازخورد خوب..:Gol:[/]

حرب حساب
«تأخر فرهنگی» بلای تکنولوزی اطلاعات و ارتباط است. تأخر فرهنگی چیه؟
تأخر فرهنگی یعنی ابتدا تکنولوژی وارد کشور شود و جا باز کند بعدا بفهمیم که این تکنولوژی
اولا فرهنگ خاصی به همراه خود آورده است.
ثانیاً فرهنگی را از ما گرفته است.
ثالثاً استفاده از آن تکنولوژی نیاز به فرنگ خاص متناسب با فرهنگ ملی - مذهبی ما دارد.
این که امروزه بحص سبک زندگی از مباحث داغ کشورمان در حوزه و دانشگاه شده است برای دفع و رفع آسیب های فرهنگی است. اینترنت نیز با همه مزایای خودش اگر با سبک زندگی ملی مذهبی ما همخوان نشود ما را فرد گرا می کند، فرهنگ اسراف را در ما تقویت می کند و جلسات بزم خانوادگی را از ما می گیرید. برنامه ریزی و مدیریت زمان ما را با مشکل مواجه می کند. و در یک کلام به جای این که ما اسب اینترنت سوار شویم. اسب اینترنت از ما سواری می گیرید.

هــشــتــمــیــن تــصــویــر تــرول (تــفــاوت نــگـاه) :

نـــهــمــیــن تــصــویــر تــرول (پــســری کـه ... ) :

دهــمــیــن تــصــویــر تــرول (تـسـاوی حـقـوق زن و مـرد) :

حرف حساب:

دختری با ظاهری ساده و نه مذهبی در حال عبور كردن از خیابان بود
پسری از پیاده رو داد زد سیبیلو چطوری؟

دختر كاملا خونسرد تبسمی كرد و جواب داد
وقتی تو زیر ابرو بر می داری و کدبانویی شدی واسه خودت،من سیبیل می زارم
تا این جامعه یه مرد هم داشته باشه...

پسر سرخ شد و چیزی نگفت!!!

آسیب شناسان اجتماعی، جابجایی هویت جنسی در بین دختران و پسران و سر زدن رفتار دخترانه از پسران و بالعکس را پدیده ای اجتماعی می نامند که عواقب و اثرات فراوانی بر رفتار، گفتار و اندیشه ی افراد جامعه در طی سال های اخیر داشته است.

[=Times New Roman]

دوازدهمین تصویر

با سلام خدمت همه شما بزرگواران
اگر دقت کرده باشید تاپیک با نظم خاصی شروع شده بود و بعد از هر ترول یک حرف حساب می نوشتم.
این تاپیک جنبه تفریحی ندارد و نکات روان شناختی در آن مقصود است بنابراین ترول های طنز و تفریحی جاش اینجا نیست. دوم این که اگر سؤال دارید از با زدن تاپیک بپرسید
اگر کسی قصد دارد در این تاپبک شرکت کند ابتدا تصویر مورد نظر خورد را با پیام خصوصی برایم بفرستد اگر به تاپیک مربوط بود میگم اینجا درج کنید.
موفق باشید
از من رنجیده نشود در بحث فعال شرکت کنید ولی با نظمی که گفتم:Nishkhand::Gol:

[="Times New Roman"][="Black"]

[/]

حرف حساب
حرف حساب جواب نداره:Nishkhand:

جنابی که شرط و شروط گفتید اینارو اول تاپیک معمولا میگن
تا افرادی که میان با اگاهی بیان بنده هم در جریان نبودم الانم پستامو پاک می کنم کلا شماها فقط بلدین دل بشکونین:Ghamgin:

[="DarkRed"]

نرگس الزهرا;428596 نوشت:
جنابی که شرط و شروط گفتید اینارو اول تاپیک معمولا میگن
تا افرادی که میان با اگاهی بیان بنده هم در جریان نبودم الانم پستامو پاک می کنم کلا شماها فقط بلدین دل بشکونین:Ghamgin:

بله درسته

باید ابتدای تاپیک طرح میشد

شما به دل نگیرید

ان شاءالله هر طرحی که میبینید با سیر موضوع میخونه برای جناب حامی ارسال کنید تا از طرح هاتون در این تاپیک استفاده کنیم :)[/]

ادم رو بی ذوق می کنید دل ادم رو هم میشکنید اشتباه نکنید مجازی و حقیقی فرقی نداره همیشه دنبال راه درست باشید خواهر بزرگوار من با شما نبودم بهتون بر نخوره با اون جناب بودم که تذکر دادن
اولا باید اول تاپیک میگفتن دوما حالا که فراموششون شده بود خصوصی میکردن نه توی دید عموم تذکر بدن واقعا برا خودم متاسفم روز به روزم تاسفم بابت این کارا بیشتر میشه :Ghamgin:

[="DarkRed"]علت اینکه ایشون در عمومی تذکر دادند این بود که اولا شما تنها نیستید

ثانیا کاربران دیگه هم از این تذکر بهره مند بشن و در مسیر بحث و با هماهنگی در این تاپیک پست ارسال کنند

به هر حال از اینکه دلخور شدید بنده عذرخواهی میکنم[/]

میدونم باز الان میان حرفامو پاک میکنن اما میگم
تذکر رو میتونستن در خصوصی بدن و قوانین رو در اول تاپیک ادم بدون فکر تصمیم نمیگیره در هر حال بنده دیگه تحت هیچ شرایطی پست نمیزارم چون دفعه ی اول مدیران نیست ماشاالله همیشه بلدن دل ادم رو بشکنن
یاحق

یـازدهـمـیـن تــصــویــر تــرول (شــارژ !!!:Nishkhand:) :

حرف حساب
کلی حرف حساب برای خانم ها و آقایون دارم ولی اینجا مجالش نیست.
چه کنیم؟
مصرع اول در نرم افزار نیش ها و نوش ها همان هشدار برای کبری است بخوانید و دقت کنید
البته پی دی اف آن هم در کتابخانه موجود است
مصرع دوم در نرم افزار، هشدار برای اکبر است.

نرم افزار نیش ها و نوش ها(دانلود کنید)

کتاب هشدار برای کبری(دانلود کنید)

دوازدهــمــیــن تــصــویــر تــرول (شـعــبــده بــازی::nashenas:)

حرف حساب
كوچك ترين حقوق مؤمنان نسبت به هم اين است:
هر چه براي خود مي پسندد براي ديگري هم بپسندد
و هر چه براي خود نمي پسندد براي ديگري هم نپسندند.

بي شك همه ما دوست داريم دامادم خانواده به مادرمان احترام بگذارد و نيز تمايل داريم داماد خودمان (همسر دخترمان)به خانم مان احترام بگذارد. همين را هم بايد مراقبت كنيم تا مبادا نسبت به مادر همسرمان بد رفتاري كنيم و يا حتي در ذهن نسبت به او حس خوبي نداشته باشيم چون اين حس در رفتار ما بروز مي كند و همسرمان به عنوان يك خانم نسبت به زبان بدن ما دقت دارد و مي فهمد در اعماق دلمان چه خبر است و ممكن است در مقام عمل انتقام بگيريد و اعتراض كند و نسبت به مادر ما حس خوبي نداشته باشد.
اين بحث دنيايي است ولي از نظر ديني وقتي دقت كنيم كه خداوند تبارك و تعالي به مادر زن را با ما محرم كرده است و او مانند خواهر و مادرمان شده از نظر محرميت اشاره به اين دارد كه بايد مثل خواهر و مادر به او احترام بگذاريم او كسي است كه همسر ما را تربيت كرده است.
همسرمان مانند درختي است كه ريشه در وجود آن مادر دارد به همين دليل است كه اگر مادر او ناراحتي و گرفتاري اي داشته باشد همسر ما هم بي نشاط مي شود و با شادي او همسرمان شكفته و سرحال مي شود.

ســیــزدهــمــین تــصــویــر تـــرول

حرف حساب
يكي از مهارت هاي زندگي، مهارت لذت بردن از جزئيات است. وقتي ما عادت كنيم از بين امور زندگي خوبي ها را ببينيم قبل از هر چيز به خودمان خدمت كرده ايم و اين مهارت نياز به تمرين دارد. بسياري از افراد صبح ها به جاي تمركز به شلوغ كاري و شيطنت گنجشك ها از صداي بلوغ ماشين ها مي نالند و تا شب به صداي ترمزي كه شنيده اند فكر مي كنند. شخصيت هاي بالغ از جزئيات لذت مي بردند امام خميني گلي را در باغچه در نظر داشتند و رصد مي كردند كه غنچه اش باز مي شود و ....
حضرت عيسي(ع) با يارانش از كنار مرداري عبور مي كردند هركسي يك نكته منفي از او گفت ولي ايشان فرمودند: [HL]نگاه كنيد ببينيد چه دندان هاي سفيدي دارد.[/HL]
حضرت زينب(س) كل هستي را زيبا مي ديدند حتي در زمين پربلاي كربلا از ديد ايشان زندگي مثبت خوب است و با عملكرد گروهي اندك كل هستي زيبايي اش را از دست نمي دهد.
مذاكره در زندگي زناشويي مهم است بايد اختلاف نظر ها را در محيطي آرام مورد بحث قرار دهيم نبايد وقتي كه ناراحت و عصباني هستيم براي خنك شدن دلمان حرفي بزنيم كه فايده اي جز جر و بحث و تشديد ناراحتي خود و ديگراي نخواهد داشت.
در [HL]علم بيان[/HL] مي خوانيم كه چگونه يك عبارت را به شيوه هاي مختلفي بيان كنيم و اين هنر است. بسياري از زنان به جاي اين كه به همسرشان بگويند دلواپس تان شده بودم مي گويند چرا دير مي آيي؟
بسياري از مردان به جاي اين كه بگويند قبل از آرايش نظر من را هم جويا شو مي گويند هرچه زحمت كشيده بودم را ....كردي و مالي به سرت؟!
البته يك نكته ي مهم را بايد در نظر داشت. خانم ها بايد در استفاده از لباس و لوازم آرايش و پيرايش شأن اجتماعي، حقوق همسر و دوري از تجمل و اسراف و چشم و هم چشمي را در نظر بگيرند.
برخي از آرايشگرها نون تبليغات و باكلاس بودن محل آرايشگاه و زبان چرب و نرم خود را مي خورند. برخي از آرايشگاه ها هزينه اي كمتر مي گيرند ولي كارشان بهتر است. بله هميشه گران بودن به معني بهتر و مرغوب بودن نيست.
زنان غربي كمتر از زنان ايراني از آرايش و طلا استفاده مي كنند.
يكي از اساتيد روان پزشك مي گفت:‌با يك نفر روان پزشك خارجي در همايشي صحبت مي كرديم خانمي آرايش زيادي كرده بود آن همكار به او نگاه كرد و گفت اين هنرپيشه است؟ گفتم نه
باز با تعجب نگاه كرد و گفت منظورم اين خانم است ها.
برايش جاي تعجب بود كه يك خانم به طور عادي اين همه به سرو وصورت خود ور برود.
بله برخي از سخنان مردان در اين مواقع اشاره به نوعي نا متناسب ديدن هزينه براي آرايش است.

چهاردهمین تصویر ترول (انتخاب درست...)

موضوع قفل شده است