سـوالی که کودک پنـج ساله از رهبر معظـم انقلاب پرسیـد؟!

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سـوالی که کودک پنـج ساله از رهبر معظـم انقلاب پرسیـد؟!

به نام خدا

چندی پیش سید علی عزیزی که کودک پنج ساله‌ای است، به همراه پدر خود برای اقامه نماز به حسینیه امام خمینی(ره) خدمت مقام معظم رهبری رفته بود.
وقتی آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی برای اقامه نماز وارد حسینیه می‌شوند؛ سید علی ۵ ساله دست پدر خود را رها می‌کند و به سمت ایشان
می‌دود و دست رهبر انقلاب را می‌گیرد.

سید علی که علی‌رغم سن کم خود حافظ ۵ جزء قرآن کریم نیز هست، خطاب به رهبر انقلاب می‌گوید: “آقا می‌شود چفیه‌تان را به من بدهید؟”. تصویر هدیه
شدن چفیه رهبری واقعه‌ای بوده که او بارها از تلویزیون آن را تماشا کرده است.

مقام معظم رهبری پاسخ درخواست سیدعلی را با لبخندی داده و خطاب به همراهان خود می‌گویند که ” چفیه را بدهید به آقا”. پدر سید علی در خاطره‌ای
می‌گوید: از آن به بعد هر وقت با این بچه هم کلام می‌شوم او به من می‌گوید که “آقا به من گفتند آقا”.

در ادامه ماجرای دیدار این کودک با رهبر انقلاب در حالی‌که آیت‌الله خامنه‌ای دست نوازش بر سر او می‌کشیدند، سید علی ۵ ساله از ایشان می‌پرسد: “آقا شما که اینقدر
مهربان هستید، چرا آمریکا اینقدر از شما می‌ترسد؟” که این سؤال با لبخند دیگری از سوی رهبر انقلاب مواجه می‌شود. در همین هنگام یکی از همراهان رهبر انقلاب
در پاسخ به سؤال سید علی می‌گوید: “حضرت آقا آدم خوبی است؛ و چون از خدا می‌ترسد آن‌ها(آمریکایی‌ها) هم از آقا می‌ترسند”

خداوند به رهبر عزیزمان عمر طولانی عنایت کنند واین گنجینه بزرگ خداوند را برای ملت ما حفظ کنند ،صلواتی برای طولانی شدن عمر رهبر عزیزمان و ظهور بقیة الله العظم نظر میکنیم شاید به خاطر یک صلوات عمر رهبرمان طولانی تر و ظهور امام مان را نزدیک تر گرداند

خوشمان امد. بیایید بجای امریکایی ها بگوییم دولت و سیاست امریکا.چون ملت امریکا که بد نیستن اونا هم انسانند فقط دولتش بده وصهیونیست.ادم خوب همه جا هست