جمع بندی گوش دادن به موسیقی در باشگاه ورزشی

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
گوش دادن به موسیقی در باشگاه ورزشی

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان اسک دینی

بنده مدتی هست که به باشگاه بدنسازی میرم و توی باشگاه موسیقی میزارن ، امروز فردا هم ماه محرم میخواد برسه
بنده خوشم نمیاد که توی ماهی که برای آقامون عزادار هستیم به موسیقی گوش بدم ولی از طرف دیگه هم به دلیل اینکه مجرد هستم و برای کنترل فشار جنسی به باشگاه میرم تا ورزش کنم و نیروی اضافی بدنم با ورزش کردن تخیله بشه ...

میخواستم بدونم مشکلی نداره باشگاه برم همراه با موسیقی که پخش میکنن؟

برچسب: 

با نام الله

کارشناس بحث: استاد سجاد

[="Tahoma"][="Black"]

alone boy;420605 نوشت:
بنده مدتی هست که به باشگاه بدنسازی میرم و توی باشگاه موسیقی میزارن ، امروز فردا هم ماه محرم میخواد برسه
بنده خوشم نمیاد که توی ماهی که برای آقامون عزادار هستیم به موسیقی گوش بدم ولی از طرف دیگه هم به دلیل اینکه مجرد هستم و برای کنترل فشار جنسی به باشگاه میرم تا ورزش کنم و نیروی اضافی بدنم با ورزش کردن تخیله بشه ...

با عرض سلام و احترام خدمت جناب عالی و تشکر از سؤال شما

لطفا نام مرجع تقلیدتان را بفرمایید .

همیشه موفق و سلامت باشید[/]

با سلام

مرجع تقلید: آیت الله خامنه ای

با تشکر

alone boy;420605 نوشت:

با عرض سلام مجدد و احترام

اگر موسیقی حرام یعنی موسیقی مناسب مجالس لهو و لعب و عیش و نوش نبوده و حضور در آنجا و گوش دادن به آن هتک حرمت ایام عزاداری محسوب نگردد ، مانعی ندارد گرچه می توان در هنگام حضور به موسیقی ای که پخش می شود گوش نداد ! (1)

همیشه موفق و سلامت باشید

پی نوشت:
1. استفتاء از دفتر آیت الله خامنه ای در قم

موضوع قفل شده است