صفحه 1 از 10 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: فیس بوک (facebook ) ابزار جاسوسی ( شما هم نظر بدید )!!

نوشته
    45
    حضور
    21 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    187

راهنما فیس بوک (facebook ) ابزار جاسوسی ( شما هم نظر بدید )!!

سلام
    میخواستم یک موضوعی را بگم فیس بوک ابزار جاسوسی هست حالا چرا ؟؟؟ به مثال های زیر دقت کنید این مثال ها را عینا در گروه های فیس بوک دیدم !!

1- وضعیت مالی تون چطور هست ؟؟ 1-عالی 2-متوسط 3- فقیر 4-زیر خط فقر ( پی بردن به شرایط مالی شما !!! )

2 -تهرانی ها لایک کنند و شهرستانی ها کامنت بزارن کجایی هستن ؟؟!!! ( پی بردن به محل سکونت شما !!!)

3-سه شماره اول تون را در کامند بزارید !!! دو روز بعد میگه چهار شماره دوم شماره موبایل تون را بزارید ؟؟!! (پی بردن به شماره تلفن شما !!)

4-علایق شما کدام هست؟؟؟ الف - پول ب-عشق ج-..... ( پی بردن به علایق شما !!!)

5-gf یا bf دارید یانه ؟؟؟( بازم شخصی هست در ضمن تشویق به اینکار میکنه !!!!!!!!!! )

6-دهه چند هستی ؟؟ (پی بردن به سخن تقریبی شما !!!)

7-قرار دادن عکس های مستهجن و نظر خواستن از شما !!!!!!!! ( تغییر اعتقادات شما )))!!!!!!!!!!

8- مجردها لایک کنن متاهل ها کامنت بزارن ((( پی بردن به وضعیت شما )))!!!
    تازه

صفحات ضد دینی و ضد ایرانی نیز بسیار هست! که به اسم آزادی بیان هر غلطی بخوان میکنن !!

ویرایش توسط hossein313 : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵ در ساعت ۲۲:۵۰

2. صلوات ها 12

3.  

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,536
    حضور
    222 روز 3 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7886

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein313 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم یک موضوعی را بگم فیس بوک ابزار جاسوسی هست حالا چرا ؟؟؟ به مثال های زیر دقت کنید این مثال ها را عینا در گروه های فیس بوک دیدم !!

1- وضعیت مالی تون چطور هست ؟؟ 1-عالی 2-متوسط 3- فقیر 4-زیر خط فقر ( پی بردن به شرایط مالی شما !!! )

2 -تهرانی ها لایک کنند و شهرستانی ها کامنت بزارن کجایی هستن ؟؟!!! ( پی بردن به محل سکونت شما !!!)

3-سه شماره اول تون را در کامند بزارید !!! دو روز بعد میگه چهار شماره دوم شماره موبایل تون را بزارید ؟؟!! (پی بردن به شماره تلفن شما !!)

5-gf یا bf دارید یانه ؟؟؟( بازم شخصی هست در ضمن تشویق به اینکار میکنه !!!!!!!!!! )

7-قرار دادن عکس های مستهجن و نظر خواستن از شما !!!!!!!! ( تغییر اعتقادات شما )))!!!!!!!!!!

تازه

صفحات ضد دینی و ضد ایرانی نیز بسیار هست! که به اسم آزادی بیان هر غلطی بخوان میکنن !!
    به نام خدا.

کسی شما رو مجبور نمیکنه که کامنت بذارید یا لایک کنید! نزنید! نذارید!

میتونید فقط مطالب مفیدش رو بخونید!

ستایشگر
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

5. صلوات ها 13

نوشته
    45
    حضور
    21 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    187

بله ستایشگر عزیز منم نمیزارم کامند و لایک هم نمیکنم :D فقط قصدم اطلاع رسانی بود !!!

7. صلوات ها 12

علاقه
    کامپیوتر, کتاب, مستند
    نوشته
    1,141
    حضور
    115 روز 9 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    40
    آپلود
    0
    گالری
    120
    صلوات
    7916

با سلام و عرض ادب.

با اجازه نظر شخصی می دهم:

به عقیده ام Facebook اطلاعات را برای جاسوسی کردن جمع آوری نمی کند

بلکه هدفش رسیدن به پول وقدرت بیشتر و تبلیغات بهتر و ... هست.

با اینحال اگر دولت آمریکا بخواهد می تواند درخواست دسترسی به اطلاعات کاربران را به Facebook(یا هر شرکت دیگری) بدهد و یا اینکه خودش اطلاعات را بدزدد.

التماس دعا
    یا علی

9. صلوات ها 12

نوشته
    45
    حضور
    21 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    187

نقل قول نوشته اصلی توسط رحیمی نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب.

با اجازه نظر شخصی می دهم:

به عقیده ام Facebook اطلاعات را برای جاسوسی کردن جمع آوری نمی کند

بلکه هدفش رسیدن به پول وقدرت بیشتر و تبلیغات بهتر و ... هست.

با اینحال اگر دولت آمریکا بخواهد می تواند درخواست دسترسی به اطلاعات کاربران را به Facebook(یا هر شرکت دیگری) بدهد و یا اینکه خودش اطلاعات را بدزدد.

التماس دعا
    یا علی
    100% قبول دارم اما این جاسوسی حتما توسط آمریکا نباید باشه هر شخصی میتونه این اطلاعات رو ببینه !! برای مثال اگر من در اد لیست شما باشم می تونم آخرین فعالیت آخرین پست ها شما را بببنم
    ویرایش توسط hossein313 : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵ در ساعت ۲۳:۰۶

11. صلوات ها 8

علاقه
    کامپیوتر, کتاب, مستند
    نوشته
    1,141
    حضور
    115 روز 9 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    40
    آپلود
    0
    گالری
    120
    صلوات
    7916

100% قبول دارم اما این جاسوسی حتما توسط آمریکا نباید باشه هر شخصی میتونه این اطلاعات رو ببینه !! برای مثال اگر من در اد لیست شما باشم می تونم آخرین فعالیت آخرین پست ها شما را بببنم
    بله، همینطور هست ولی شاید "جاسوسی" مناسب ترین کلمه نباشد.

کاربران فیسبوک نیز تا حدی مطلع هستند و احتمالا تمایل نیز دارند که این اطلاعات توسط افراد دیگر دیده شود.

تعریف ویکی پدیا از جاسوسی نیز چنین هست: "جاسوسی کار بدست آوردن اطلاعات طبقه بندی شده بدون اجازه و اطلاع صاحب آن است."

شاید عبارت "stalking tool" مناسب تر باشد.(ابزار فضولی خاطرخواهان)
    ویرایش توسط رحیمی : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵ در ساعت ۲۳:۴۹

13. صلوات ها 11

علاقه
    برنامه نویسی ، ایده پردازی ، خلاقیت و نوآوری
    نوشته
    2,400
    حضور
    379 روز 18 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    129
    صلوات
    13885

سلام

تازه

سلام و عرض ادب . تورو خدا از این حرف ها نزنید . جاسوسی یعنی چی . ایران دشمن زیاد داره درست . اسلام دشمن زیاد داره درست . ولی دیگه اینطوری نگاه نکنید که از هر چیزی که اونها میسازن یه ایراد بگیرید . فیسبوک اگر ابزار جاسوسی بود وزارت اطلاعات تا الان فیتیله پیچش کرده بود . نیازی به موشکافی من و شما نبود . گاهی یه حرف هایی میزنین آدم دوست داره با سر بره تو دیوار..

تولدی دوباره

15. صلوات ها 8

نوشته
    45
    حضور
    21 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    187

نقل قول نوشته اصلی توسط Im_Masoud.Freeman نمایش پست ها

سلام و عرض ادب . تورو خدا از این حرف ها نزنید . جاسوسی یعنی چی . ایران دشمن زیاد داره درست . اسلام دشمن زیاد داره درست . ولی دیگه اینطوری نگاه نکنید که از هر چیزی که اونها میسازن یه ایراد بگیرید . فیسبوک اگر ابزار جاسوسی بود وزارت اطلاعات تا الان فیتیله پیچش کرده بود . نیازی به موشکافی من و شما نبود . گاهی یه حرف هایی میزنین آدم دوست داره با سر بره تو دیوار..

سلام برشما

مگر من گفتم آمریکا یا انگلیس جاسوسی میکنند ؟؟؟؟ من منظورم خود کاربر های ایرانی هست !!!!!!!!! با یک بنده خدا کلاس میرفتم خیلی حرف از اینترنت و این چیزها میزد تو فیس بوک سرچ کردم همه چیز رو دربارش در آوردم

البته از طرفی فیس بوک خوبی هایی داره مثلا بنده با فامیل خارج از کشور از طریق فیس بوک چت کردم ! یا خیلی از دوستان قدیم را از طریق فیس بوک پیدا کردم !

در پست شماره سه هم گفتم هدفم اطلاع رسانی بود اینکه نباید همه اطلاعات را به صورت عمومی گذاشت حداقل این اطلاعات رو برای دوستان فیس بوک ، فامیل و ... آزاد به نمایش بگذازیم !

همچنین آمریکا نیازی به جاسوسی اطلاعات امثال من و شما نداره !!! اگر هم بخواد اطلاعات رو جاسوسی کنه به راحتی میتونه اطلاعات رو از دیتابیس فیس بوک یا امثال فیس بوک مثل گوگل پلاس ، تویتر و ... پیدا کنه !!!

و در نهایت میتونم اینترنت و شبکه های اجتماعی را به یک چاقو تشبیه کنم

وسلام !

17. صلوات ها 8

نوشته
    460
    حضور
    6 روز 5 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    910

عرضه دارند کار میکنند زحمت میکشند بودجه خرج می کنند طرح جوان پسند میدهند کار فرهنگی می کنند تا فرهنگ و عقاید خودشان را به دنیا صادر کنند و فرهنگهای دشمن خودشان را نابود کنند. جاسوسی هم میکنند پول هم در میآورند.
    حالا حرف حساب شما چیه؟
    شما هم اگر عرضه دارید کار فرهنگی کنید.
    دشمن میدانید یعنی چی؟
    از دشمن چه انتظاری دارید؟ انتظار دوستی؟
    انتظار دارید یک شرکت آمریکایی بر علیه کشورهای اسلامی جاسوسی نکند؟

19. صلوات ها 7

نوشته
    460
    حضور
    6 روز 5 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    910

همچنین آمریکا نیازی به جاسوسی اطلاعات امثال من و شما نداره !!! اگر هم بخواد اطلاعات رو جاسوسی کنه به راحتی میتونه اطلاعات رو از دیتابیس فیس بوک یا امثال فیس بوک مثل گوگل پلاس ، تویتر و ... پیدا کنه !!!
    بعد ببخشید پیدا کردن اطلاعات از دیتابیس فیس بوک اسمش چیه؟ اسمش جاسوسی نیست؟

21. صلوات ها 5

صفحه 1 از 10 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری