دانلود اولین نرم افزار قرآن ایرانی با رابط کاربری تخت +Holy Quran

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دانلود اولین نرم افزار قرآن ایرانی با رابط کاربری تخت +Holy Quran

نرم افزار قرآن مقدس با هدف ارائه یک رابط کاربری مدرن جهت مطالعه آیات نورانی قرآن مجید تهیه و تولید شده است.
در این نرم افزار سعی شده از رابط کاربری ساده و تخت استفاده شود و نسخه اولیه این نرم افزار تنها به ارائه متن عربی قرآن میپردازد . انشالله در نسخه های بعدی امکانات بیشتری به نرم افزار اضافه خواهیم کرد تا این نرم افزار یک نرم افزار کامل باشد.

با تشکر از دوستان خوبم در سایت اسک دین بابت تست و راهنمایی های خوب شون
و دوست خوبی که آیات رو برای قرار دادن در نرم افزار آماده کرد ، ایشون گفتن نامی ازشون برده نشه برای شادی روح امواتشون یک فاتحه بفرستید.

با تشکر از :
بی نام و نشان
حسن یاوری
گل ليلا
mortezarahimi
رستگاران
ابوالفضل
حسن یاوری
khanoomeAbi
رحیمی
باغ بهشت
aakbarib
Mohsen.Fakori
مهدی
مدیر فرهنگی
و پسر دایی گرامی بنده سید جابر ابراهیمی که به تازگی ایشون هم طلبه شدند و همه دوستانی که در تهیه و انتشار این اثر من رو کمک کردند.
امیدوارم اجر همه دوستان با آقا امام زمان باشه و همگی با قرآن مهشور شوند.
برای بنده حقیر هم دعا کنید تا در امر ازدواجم گشایشی ایجاد بشه :khandeh!:

این نرم افزار پس از تایید نسخه جدید اون در کافه بازار قرار خواهد گرفت .
آخرین نسخه نرم افزار در حال حاضر نسخه 1.1 هست که میتونید به رایگان از فون پلاس دانلود کنید.

لینک دانلود از کافه بازار قرار گرفت
لینک از مایکت به زودی ....

سلام
اجرتون با صاحب قرآن
منتظر کارهای زیباتر و بهتر از شما هستیم
یا علی
:Gol:

نسخه جدید منتشر شد
تغییرات نسخه جدید شامل اضافه شدن بخش تنظیمات برای تغییر اندازه فونت آیات میباشد.

شماره ورژن آخرین نسخه 1.2 میباشد

بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام علی اقا خسته نباشید.
کار بسیار عالی ای رو شروع کردید.
من دنبال یک قرآن میگردم که راحت بتونم توی متن عربی و فارسیش جستجو کنم.همچنین توی جستجو با حروفی مثل کاف و یاء و ... عربی مشکلی نداشته باشم.و همچنین وقتی کلمه ای بدون اعراب زدم بتونم راحت توی متن عربی هم جستجو کنم یعنی اعراب یه جورایی توی جستجو چشم پوشی بشه.تمامی نرم افزار های قرانی که داشتم این مشکلات رو داشتم.
اگه بتونید این ایده ها رو اجرا کنید خیلی عالی میشه.
برای راحتی کارتون یه سایت بهتون معرفی میکنم که حاوی تمامی دیتابیس های قرآن هست اعم از عربی و انگلیسی و فارسی و ایتالیایی و .... و همچنین ترجمه های آیت الله مکارم و...
http://qurandatabase.org/Database.aspx

میتونید انتخاب کنید و دیتابیس مورد نظرتون بر اساس نوع مثلاً SQL یا Access یا xml و ... رو دانلود کنید.
موفق باشید:Gol:.

نسخه 2 اضافه شد
برای دانلود میتوانید به بازار و مایکت مراجعه کنید و برای دانلود مستقیم به لینک زیر بروید
http://apps.phoneplus.ir/?p=1261

از مدیریت محترم تقاضا دارم لینک پست اول که مربوطه به فون پلاس میشه رو درست کنند من امکان ویرایش ندارم

نسخه 2 در بازار و فون پلاس منتشر شد