راهکار برای فردی که مذهبی است اما خواستگار مذهبی ندارد!

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
راهکار برای فردی که مذهبی است اما خواستگار مذهبی ندارد!

با نام و یاد دوست

سلام

سوال یکی از کاربران که بنا به عللی لازم نبود با مشخصات و آیدی خودشون مطرح بشه

با حفظ امانت در این تاپیک طرح می شود و جهت پاسخگویی به کارشناس محترم ارجاع داده می شود.

اما سوال ایشون:

نقل قول:

بنام خدا

با عرض سلام به تمامی کارشناسان محترم و همچنین کاریران گرامی
مشکلی دارم که اگر بتونید کمکم کنید ممنون میشم ،از خدای بزرگ میخوام بتونم انشالله منظورم به طور درست بیان کنم

من دختری 23 ساله هستم که شخصا فردی مذهبی هستم و برای ازدواج نیز فرد مذهبی مد نظرم هست اما چندتا مشکل اساسی دارم که هر کدومشون جای بحث داره...........

مشکلم این است که بنده در حانواده مذهبی به دنیا نیومدم که حواستگار مذهبی داشته باشم و تا به حال حتی یه دونه خواستگار مذهبی هم نداشتم ،و متاسفانه من در یک شهر بزرگ و مذهبی زندگی نمی کنم به همین دلیل افراد مذهبی کم هستن،

مشکل دیگری که دارم خود خانواده ام هستش چون بعضی از خواستگارام مورد تایید خانواده ام هستن بهم میگن چرا ازدواج نمی کنی ممکنه سن ات بره بالا و دیگه برای ادواج خیلی دیر بشه بهم میگن نگاه کن ببین چندتا دختر بالای 30 سال به خاطر اینکه میخواستن شوهر مذهبی بکنن هوز ازدواج نکردن و من رو از اینکه سنم بره بالا میترسونن.....

حالا به من بگین من باید چی کار کنم هم میخوام ی شوهر مذهبی کنم هم از اینکه سنم بره بالا میترسم و سوال مهمی که مامانم تاکید کرده بپرسم اینکه اگز بسری از هر نظر خوب باشه ولی مذهبی نباشه یعنی اهل اهنگ های غیر مجاز و ماهواره باشه و حتما فردا از من میخواد ارایش هم کنم به نظرتون این فرد را باید رد کرد؟خانواده ام بهم میگن باید ذاتش درست باشه حالا ی شب هم به خوان بزن و برقص اشکالی نداره بهم میگن بد از ازدواج درستش کن ایا این حرف خانواده ام که میگن بعد از ازدواج درست میشه در ست هست ؟ ...................

که این سول رو از هر کارشناس مذهبی پرسیدم بهم گفتن نباید چون خودت مذهبی هستی با یک فرد غیر مذهبی ازدواج کنی حالا به من بگید من باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اما جوبهای که تا به حال شنیدم رو میگم که شما دیگه تکرارش نکنید به هم نگید برو با افراد مذهبی دوست بشو که خواستگار مذهبی بکنی چون بعضی از دوستانم مذهبی هستن ولی تا به حال ابی ازشون گرم نشده،دوم اینکه بهم نگید برو جای مذهبی که پسند بری چون هم داخل شهر ما یا نیست یا بسیییییییییییییییار کم هست اگر هم برم ممکنه مورد پسند واقع نشوم،بهم نگید دعا کن چون تا دلتون بخواد دعا کردم

یا علی

در پناه قرآن و عترت پیروز و موفق باشید

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: استاد حامی

موضوع قفل شده است